Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (7 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Από τα ομαδικά σπορ με χρόνο, είναι το "στατιστικά" πιο δίκαιο. [Πιο δίκαιο (ίσως) είναι το βόλλεϋ.]

Όσο μικρότερο είναι το σκορ, τόσο πιο μεγάλο ρόλο μπορούν να παίξουν η τύχη και οι συμπτώσεις.
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα από τα φαουλ του Σκόλα δεν συνέβη. Την Κυριακή φαρμακα κόντρα σε ρώσικη μαφία
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
δεν ανυσηχω καθολου...απ την αρχη της χρονιας ολοι μου λενε διαφορα και γω απαντω...εγω θα ανοιξω την τηλεοραση μου μονο στην ΑΠΟΝΟΜΗ!!!  σε πιο πλανητη να παιξουμε να βρουμε αντιπαλους!!!??? ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΥΛΑ......
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Μάγκες, σας γράφω με μια φωνή έτοιμη να κλείσει... Η ομαδάρα μας απόψε μίλησε, και το πάθος που βγήκε και από τις δύο ομάδες στο παρκέ ήταν το κάτι άλλο.. Αδερφέ Σαββάλα ο λαός μας ήταν απίστευτος.. χωρίς ακρότητες και μαλακίες, είδα για πρώτη φορά νορμάλ ανθρώπους και παιδάκια να κάνουν το γήπεδο καμίνι.. οι Ρώσοι ψόφιοι, οι Ισπανοί τα έσπασαν.. μπάντες, ιστορίες, μαλακίες.. δίδαξαν οπαδισμό οι άνθρωποι από την αρχή μέχρι το τέλος.

Πάντως το.. απεριτίφ τους δεν το γλίτωσαν ;)

Το παλικάρι που είπε για τα φάουλ στον Σκόλα να ξαναδεί το ματς, αν το είδε.. οι διαιτητές σφύριξαν γενικώς, ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΟΥΣ, σπάζοντας τα νεύρα όλων.. και το παιχνίδι της Ταού έγινε πάρα πολύ σκληρό στο τέλος.

Χιτ πάντως παίδες οι τσιρλίντερ της Ζαλγκίρις.. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕ

Ζεσταίνουμε τήλια, μαντζουράνες και κατεβάζουμε τα βάζα με το βιολογικό μέλι.. η ομάδα μας χρειάζεται την φωνή μας ακέραια την Κυριακή.. γράφουμε ιστορία παίδες.. και αφήστε τους γαύρους να παίρνουν στον Σπορ ΦΜ να λένε τον πόνο τους και ότι στην πραγματικότητα γουστάρουν Παπαλουκά, για αυτό θέλουν ΤΣΣΚΑ.. :dancing:

Φόρτσα Τριφυλλάρα.. δεν ξενερώνουμε ποτέ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ



 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
μπραβο φιλε νιο...αλλα και τι αντιθετο να πεις οι τρελογιανακοπουλεοι δεν εχουν αφησει περιθωριο αμφισβητησης....βρασε τσαγακια συντροφε fkmenace αφου εισαι στους τυχερους που θα ζησεις την στιγμη! στις χαρες κ τις λυπες μαζι...στις χαρες που ερχονται αυριο μεθαυριο παραμεθαυριο...ποδοσφαιρο ,μπασκετ ,βολλευ!
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
εσυ φιλε που λες για τον σκολα μαλλον εβλεπες αλλο παιχνιδι,μηπως ταου -θρηνος?και τισ ψωλιες που φαγατε?νικησαμε ευκολα μια ομαδα που σας ξεπατωσε,αντε αν παρουμε το ευρωπαικο και ειστε καλα παιδια μπορει να σας δωσουμε το ελληνικο πρωταθλημα,εχουμε τοσα εξαλλου
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
κι οταν το κυπελλο σηκωσω μπορει να παλαβωσωωωωωωωωωωωωωωωωωωω......
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Μην ασχολειστε ρε σεις με τους ...Ελληνιαδηδες.

Απολαυστε την χαρα που μας δινει η ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ μας και ετοιμαστειτε να υποδεχθουμε με σεβασμο μεν, καυλωμενοι δε, την ΤΣΣΚΑ...

Φραγκι,Μητσο,Μαικ,Δημο και λοιποι περιποιηθειτε τις ...ρωσσιδες. :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Πανάθα γερά, το 4ο είναι κοντά!.Βλέποντας χθες και τα δύο παιχνίδια μέσα στο ΟΑΚΑ, διαπίστωσα ότι η δική μας ομάδα είναι η πιο "φτιαγμένη" για την κούπα. Το θέλουν πολύ και φαίνεται. Από την ΤΣΣΚΑ, μόνο ο Παπαλουκάς είναι στο ίδιο μήκος κύματος με τους δικούς μας και αυτόν μόνο φοβάμαι. Παρόλα αυτά, με άμυνα σαν την χθεσινή, ο Θανάσης θα τρέξει να σηκώσει το τρόπαιο για μια ακόμα φορά και εμείς θα είμαστε περήφανοι για την ομάδα που ακόμα και στις λύπες, δε μας κάνει να χάνουμε την εμπιστοσύνη μας. Και τελικά, ναι ο Ζοτς είναι ο μεγαλύτερος προπονητής της Ευρώπης!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
O σοβαρός ΠΑΟ δεν χάνει αύριο. Τέτοια άμυνα δεν έχω ξαναδεί. Μπράβο.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
assets_LARGE_t_1041_392398.JPG
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
ινε παρθενα του ελινιαδι ι χτενα ,παμε ρε ομαδαρα
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Ρε μαγκες αν χασουμε αυτο το Ευρωπαικο με διοικηση τους τρελλους Γιαννακοπουλαιους , τον καλυτερο προπονητη στον κοσμο , με αμυνα σαν αυτη που παιξαμε με Ταου , με αυτο το παθος που εδειξε ακομα και ο Βουγιανιτς και φυσικα με αυτην την φανταστικη ατμοσφαιρα των υποδειγματικων χτες οπαδων , τοτε τι να πω....το μονο σιγουρο ειναι οτι αυτη η ομαδα μας εχει αποτρελανει τα τελευταια χρονια...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
δεν βλεπω αναφορες απο φιλους συν-βαζελους για τον τελικο του κυπελλου με τη λαρσα.
μαλλον δεν ειμαι ο μονος που εχω ξενερωσει με την ποδοσφαιρικη ομαδα.
εννοειται οτι θελω να το σηκωσουμε κι αυτο το κατσαρολι και επισης εννοειται οτι ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα. απλα... δεν μου κανει και πολυ κουκου ν? ασχοληθω περισσοτερο.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
δεν βλεπω αναφορες απο φιλους συν-βαζελους για τον τελικο του κυπελλου με τη λαρσα.
μαλλον δεν ειμαι ο μονος που εχω ξενερωσει με την ποδοσφαιρικη ομαδα.
εννοειται οτι θελω να το σηκωσουμε κι αυτο το κατσαρολι και επισης εννοειται οτι ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα. απλα... δεν μου κανει και πολυ κουκου ν? ασχοληθω περισσοτερο.

Τι να πω φίλε rokoss; Τα είπες όλα...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε μαγκες αν χασουμε αυτο το Ευρωπαικο με διοικηση τους τρελλους Γιαννακοπουλαιους , τον καλυτερο προπονητη στον κοσμο , με αμυνα σαν αυτη που παιξαμε με Ταου , με αυτο το παθος που εδειξε ακομα και ο Βουγιανιτς και φυσικα με αυτην την φανταστικη ατμοσφαιρα των υποδειγματικων χτες οπαδων , τοτε τι να πω....το μονο σιγουρο ειναι οτι αυτη η ομαδα μας εχει αποτρελανει τα τελευταια χρονια...

Και η ποδοσφαιρική ομάδα σας έχει αποτρελάνει από το 2004 και μετά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom