Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,1%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 28 8,2%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    342

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.311
Κριτικές
7
Like
38.241
Πόντοι
10.411
Tα λεω τοσο καλα, τα εξηγω ωραια ,σας μαθαινω μπαλιτσα, ωστε να παντα η κουβεντα κλεινει με ατακα μου,οτιδηποτε ακολουθει ειναι περιττο ,αναξιο λογου, ανυπαρκτο:erection:
Άλλαξες avatar επειδή ξέρεις κάτι που δεν ξέρουν οι άλλοι?:coffee:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
Tα λεω τοσο καλα, τα εξηγω ωραια ,σας μαθαινω μπαλιτσα, ωστε να παντα η κουβεντα κλεινει με ατακα μου,οτιδηποτε ακολουθει ειναι περιττο ,αναξιο λογου, ανυπαρκτο:erection:
Αρχιδια Καλαβρεζικα.

DK_One_Man_photo_Alex_Grymanis0009_.gif
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.719
Like
6.144
Πόντοι
1.406
Ο Αλέξης Μαρδας ήταν γνωστός του μπατζανάκη μου να ξέρεις
Πρεπει να τους πουλαγε τρελο παραμυθι ο μακαριτης κ αυτοι μεσα στη μαστουρα τους το καταπιναν ολο αμασητο:2funny:
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
251
Like
424
Πόντοι
21
Έχω ήδη 3 Ευρωλίγκες φίλε μου , αυτή είναι η διαφορά .
Βγείτε επιτέλους από τον μικρόκοσμο σας .
Όχι , δεν ασχολείται όλη η Ευρώπη με το μπάσκετ .

Ευρωλίγκα εκτός από εσάς , εμάς , έχει πάρει η Καντού , η Μακάμπι , η Λιμόζ , η Τσιμπόνα , η μπανκο Ντι Ρόμα , η Ντιναμό τμπιλισι :confused: και πόσες ακόμα που βαριέμαι να παραθέσω .

ΕΣΥ θέλω να μου πείς , για πότε το κόβεις να σηκώσεις ευρωπαϊκή κούπα στο χόρτο
Ρε φίλε όλο αυτο το παραμύθι για το μπάσκετ για να καταλήξεις στη μπαλα;;Τι το πιάνετε το ρημάδι ήθελα να ξερα αφού δεν εκει εσεις θελετε να τα ακουτε.....
Τωρα γι αυτο που πραγματικά σε καιει όχι δεν ξέρω πότε θα δω ευρωπαϊκή κούπα στο χόρτο ξέρω όμως ότι όταν πήγε η μπουγάτσα στους 8 οι Παναθηναικοι δεν το είπαμε μιλκο.....Ξέρεις μήπως ποιοι μαλακες το ελεγαν ετσι και μετά κανανε κωλοτουμπες παρουσιαζοντας το σαν τσουλου;;Μια ζωη γκασμαδες.....Οπως και να χει νομίζω οτι το παραδέχτηκε όλη η Ελλάδα καμία σχέση με τις βρωμιές σας και ούτε με εσάς που δεν παραδέχεστε ποτε επιτυχία άλλου.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
Οπως και να χει νομίζω οτι το παραδέχτηκε όλη η Ελλάδα καμία σχέση με τις βρωμιές σας και ούτε με εσάς που δεν παραδέχεστε ποτε επιτυχία άλλου.
Να γυρισουμε τις σελιδες πίσω, να δουμε κατα ποσο το παραδεχτηκε;

Αρχικα, να σου θυμησω οτι ο Φυλακουρης ο μαλακας, ο μαλακας ο Φυλακουρης, την ελεγε στον Λεμονη οτι το ενα ειναι πορσε στο Χουντεμπλει και ας φυγατε με αδεια χέρια και το αλλο σουζουκι στο κονφερενς και ας σηκωθηκε κουπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom