Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.531
Πόντοι
2.306
Επειδή δεν μπορεί όχι επειδή δεν θέλει αυτή είναι η ειδοποιός διαφορά
Εγω προσωπικα δεν θελω τυπε.
αν οπως λες μπορουσε η ομαδα μου να ειναι πολιτικος ρυθμιστης δνε θα το ηθελα καθολου.
Γι ’ αυτο γουστάρω κωλογερο που ειναι Καλλιθεα, ή τον αλλο τον Εθνικαρα τον μακαριτη.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.053
Πόντοι
2.606
Η αρματα στις Σπέτσες τελείωσε ; Για να επιστρέψουν τα κανόνια στο μουσείο της ΑΕΚ μιας και δεν έχει κατσαρόλια να γεμίσει
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.053
Πόντοι
2.606
Εγω προσωπικα δεν θελω τυπε.
αν οπως λες μπορουσε η ομαδα μου να ειναι πολιτικος ρυθμιστης δνε θα το ηθελα καθολου.
Γι ’ αυτο γουστάρω κωλογερο που ειναι Καλλιθεα, ή τον αλλο τον Εθνικαρα τον μακαριτη.
Η κουβέντα γίνετε μαζί σου αλλά δεν αφορά εσένα προσωπικά είσαστε στο ίδιο άρμα του συστήματος που θέλετε να αποταξετε ιδεολογικά και το χρησιμοποιήσατε μια χαρά για να φορτώσετε τα χρέη σας στις πλάτες Ελληνων πολιτών απλά δεν έχετε την ίδια δύναμη με εμάς για να παίξετε καποιον περεταίρω ρόλο του πρωταγωνιστή είναι πιασμένος
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.275
Κριτικές
2
Like
18.978
Πόντοι
3.656
και γιατι
γιατι
δεν πιστευω
τυχαια οπως και τυχαια
Μελάτε τσιγάρα πήγες στα παιδιά ?
κόψε τις πεντοβολιές να πας βαζελίνη τσιγάρα στα χαζά που τα βάλατε να δολοφονήσουν για 800ευρώ μηνιάτικο

20σάευροι απόγονοι.jpg
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.531
Πόντοι
2.306
και γιατι δεν φτιαχνουν γηπεδο στον ατρομητο και τον πανιωνιο τυπε και ολοι οι πολιτικοι προτιμανε την αεκ και τον βαζελο????
γιατι η δουρου δεν εφτιαξε πρωτα γηπεδο στον βαζελο και μετα στην αεκ????
δεν πιστευω να νομιζεις οτι και οι δικες σας οι ομαδες παιζουν πολιτικα παιχνιδια.....αυτα μονο ο κακός ολυμπιακος...
τυχαια η δουρου εδωσε το εσπα στον μελισσανιδη....οπως και τυχαια η νδ δινει γηπεδο στον αλαφουζο...δεν παιζονται πολιτικα παιχνιδια...ολα γινονται αντικειμενικα...
:coffee::coffee::coffee::coffee:
Μη λες μαλακιες, Στο ΕΣΠΑ πρεπει να βαλεις απο τη τσεπη σου το 20% ή και παραπανω. Δεν νομιζω οτι αυτες οι ομαδες που λες εχουν τα ποσα αυτα. Επιπλεον με ποιο κοσμο θα τα γεμιζανε ρε Τακη? Αφου αυτα που εχουν τωρα ειναι ημιαδεια.
Ειδες Βολο Καλλιθεα? Ωραιοτατο γηπεδο , Ευρωπαϊκων προδιαγρσφων, αδειο.
το ΕΣΠΑ πρεπει (θεωρητικα τουλαχιστον ) να βγαζει τα λεφτα του.
οι μονες ομαδες που μπορούν να βγσλουν λεφτα απο το γηπεδο ειναι οι 5 πρωτοι, και με λεφτα του ΕΣΠΑ θα τα φτισξουν. Και καλως θα το κανουν τυπε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.928
Κριτικές
42
Like
29.241
Πόντοι
28.246
το ποδοσφαιρο σε ολη την ευρωπη ειναι κοινωνικο φαινομενο...και αρα εμπεριεχει και την πολιτικη...μονο στο αμέρικα τα αθλήματα ειναι αντιστοιχα του να πας κινηματογραφο να δεις καμια ταινια...
βεβαια ο ρομπας για να δικαιολογησει τη συγγνωμη της θυρας 13, τα εχει κανει ολα αχταρμα στην κεφάλα του....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Αυτα κανει ο μπαφος. Το καιει το μυαλο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.928
Κριτικές
42
Like
29.241
Πόντοι
28.246
κλασικος ρομπας...οταν ξεβρακωνεται για ενα θεμα (μεχρι και δικοι του βαζελοι εδω μεσα του ειπαν για την μπαρουφα του περι πολιτικης και ποδοσφαιρου), το γυρναει σε αλλο θεμα...
καποια στιγμη θα πεταξει και καναν σλουκα και θα χτυπαει τα χερακια του απο χαρά το αυτιστικο...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Ξεκινησε να βαζει διαφορά χαζουλια, το Τουρκοπαιδι.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.531
Πόντοι
2.306
Η κουβέντα γίνετε μαζί σου αλλά δεν αφορά εσένα προσωπικά είσαστε στο ίδιο άρμα του συστήματος που θέλετε να αποταξετε ιδεολογικά και το χρησιμοποιήσατε μια χαρά για να φορτώσετε τα χρέη σας στις πλάτες Ελληνων πολιτών απλά δεν έχετε την ίδια δύναμη με εμάς για να παίξετε καποιον περεταίρω ρόλο του πρωταγωνιστή είναι πιασμένος
Εγω για τον εαυτο μου απαντάω τυπε.
δεν με εχουν χρίσει εκπρόσωπο της ΑΕΚ και μάλλον ουτε εσένα του Ολυμπιακου.
διαφερουμε στο γεγονος οτι εγω δεν ταυτίζομαι με προεδρο, παραγοντες, συστημα της ΑΕΚ, δεν τους θεωρω ουτε ευεργετες, ουτε καν οπαδους, ουτε καν φιλαθλους. Θελω απλα να βλπεω καλη μπαλα και χαίρομαι οταν κερδιζει η ομαδα μου. Δεν χαλιεμαι ιδιαιτερα οταν χανει, ειδικα οταν αξιζει να χασει. Γι ‘ αυτο και τρολλαρω εδω.

εσυ μπορει να θες να ταυτιστεις αυτο ειναι δικο σου θεμα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.275
Κριτικές
2
Like
18.978
Πόντοι
3.656
ο Βασιλάκης Καίλας έχει φαγούρα στο κωλαρίνι του , υστεριάζει πάλι κ μετά θα κλαίει :2funny:
ρε τον κερατούκλη :grin:
tom-slaps-on-ass.gif
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.053
Πόντοι
2.606
Εγω για τον εαυτο μου απαντάω τυπε.
δεν με εχουν χρίσει εκπρόσωπο της ΑΕΚ και μάλλον ουτε εσένα του Ολυμπιακου.
διαφερουμε στο γεγονος οτι εγω δεν ταυτίζομαι με προεδρο, παραγοντες, συστημα της ΑΕΚ, δεν τους θεωρω ουτε ευεργετες, ουτε καν οπαδους, ουτε καν φιλαθλους. Θελω απλα να βλπεω καλη μπαλα και χαίρομαι οταν κερδιζει η ομαδα μου. Δεν χαλιεμαι ιδιαιτερα οταν χανει, ειδικα οταν αξιζει να χασει. Γι ‘ αυτο και τρολλαρω εδω.

εσυ μπορει να θες να ταυτιστεις αυτο ειναι δικο σου θεμα.
Πιες και ένα ποτηράκι κρασί όμως στο όνομα τους αυτοί σε στείλανε στα ξερά να παίζεις για να σου χαριστούν τα χρέη και να είσαι πάλι εδώ κοντά μας στη σούπερ λίγδα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.928
Κριτικές
42
Like
29.241
Πόντοι
28.246
Το απολαυσε η Τουρκαλα χτες...


gay-gif-fingering-twink-ass-while-he-sucks-dick-asshole-fingering-gay-hardcore.gif
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.287
Like
3.542
Πόντοι
1.706
Τσακες, αλλη μια Κυριακη που πονεσε το κωλαρακι σας.
Τα υπολοιπα στον πρωινο :coffee:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.759
Κριτικές
126
Like
7.808
Πόντοι
7.885
Κακή εμφάνιση σήμερα κόντρα σε μια μέτρια ΑΕΚ. Σίγουρα πολλά δεν πάνε καλά στον ποδοσφαιρικό Παναθηναϊκό εκτός από τον προπονητή. Στο μπάσκετ είναι θέμα χρόνου να επαναληφθούν τα περσινά, ήθελα βέβαια και το σούπερ καπ αλλά θα σπάσει από την επόμενη χρονιά η γκινια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom