Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,4%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 133 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 8,0%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
το πασοκ και για την ακρίβεια το Σημιτικό πασοκ ταιριάζει γάντι στον καθυστέρα λαό , τουλάχιστον το 50%

πάρτε Κρήτη ,μισή Πελοπόννησο , μισή Στερεά να κάνετε από τα λιντλ γκρηκ σοσιαλιζμό,
να πάρουμε την υπόλοιπη ελλάδα να την απογειώσουμε

Δεν ξέρω ,πάντως το χτύπημα ήταν τρομοκρατικό σαν της Χαμάς , εφόσον δεν είχε στρατιωτικό στόχο ,
ο άλλος πούλαγε μαναβικά και ανατινάχτηκε .... άσχημη τροπή παίρνουν τα πράματα....
Εμείς ρε με Ανδρέα είμαστε
Κ νομίζω ότι το 2027 αν θέλουμε να ρίξουμε τον Κούλη μόνο αν κατεβάσουμε κάποιον με επίθετο Παπανδρέου μπορούμε να διώξουμε τον Κούλη

Υπάρχει ο ανδρικός

Φαντάσου τώρα ψηφοδέλτιο Ανδρέας ( ανδρικός) Παπανδρέου ..μόνο ρίγος που το διαβάζεις
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.582
Πόντοι
3.656
Οι μπουστηδες είναι πολύ μπροστά ...
Αλλά θεωρητικά είμαι τυφλό χτύπημα αφού το πιμοερ μπορεί να άλλαζε χέρια κ να το είχε αθώος πολίτης ή όταν έσκαγε στα χέρια κανενός μουφτή, να έπαιρνε σβαρνα κανένα παιδάκι δίπλα
δεν γνωρίζουμε κ ποιός έδωσε την εντολή , ποιά φατρία...
Διότι και στην σφαγή που έκανε η Χαμάς ,είναι αδύνατον να μην υπήρχε πληροφόρηση που αποκρύφτηκε

σίγουρα κάποιοι θέλουν τον πόλενο πάση θυσία ...
ίσως να συνδέονται όλα αυτά με την επικείμενη νίκη του Τραμπ ή την διολίσθηση της αμερικάνικης οικονομίας
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.888
Like
12.886
Πόντοι
2.606
να οδηγάς ξέρεις , να ποτίζεις το κτήμα γνωρίζεις,
έλα κάτω να σου δώσω άνετη δουλειά , στέγη πληρωμένη και 1500 καθαρά στο χέρι (μαύρα) χωρίς ένσημα
παιζει κανα κτημα στη νεα μανωλαδα να μαζευουμε φραουλες? γιατι δεν υπαρχει κενη θεση στο δημο να μας βαλει ο προεδρας:confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.582
Πόντοι
3.656
Εμείς ρε με Ανδρέα είμαστε
Κ νομίζω ότι το 2027 αν θέλουμε να ρίξουμε τον Κούλη μόνο αν κατεβάσουμε κάποιον με επίθετο Παπανδρέου μπορούμε να διώξουμε τον Κούλη

Υπάρχει ο ανδρικός

Φαντάσου τώρα ψηφοδέλτιο Ανδρέας ( ανδρικός) Παπανδρέου ..μόνο ρίγος που το διαβάζεις
Αχτσιόγλου αφού χωρίσει τον κεφτέ μαζί με Νοτοπούλου και τα 2 πιπινομουνέτα που βάλανε ευρωβουλευτίνες, εγκρίνονται !!!!

εννοείται όλοι οι γέροι με τις αλογοουρές, οι υστερικές πασοκοζαίες ,οι αμέρικα ψευτοκουλτουριάρηδες και οι Κασσελόφλωροι να φύγουν από το κόμμα

μόνον τότε ΨΗΦΙΖΩ μετά χαράς κ γκάβλας αναγεννημένο συριζα , κλεφτοπασόκ ποτέ:rockon:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.582
Πόντοι
3.656
παιζει κανα κτημα στη νεα μανωλαδα να μαζευουμε φραουλες? γιατι δεν υπαρχει κενη θεση στο δημο να μας βαλει ο προεδρας:confused:
ανατολική Αττική , αλλά θέλει κάποιες αντοχές

Στον δήμο να σε διορίσει αργόσχολο ο ζαπρέ... ο πρώτος θα είσαι ?
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.167
Πόντοι
2.356
έτσι λέει ο μύθος, για πούλμαν ενώ δεν απάρτιζαν δεκάδα,
στο μεταξύ ένας ήταν ακροδεξιός από Πειραιά και οι άλλοι 5-6 πανκιά και ψιλοανάρχες από Πετράλωνα-Καλλιθέα, ο ένας ήταν περιπτεράς χαβαλετζής

Για Κοστέλο , άλλος υπερβολικός μύθος ...κι αυτός κάτι πιτσιρικάδες είχε κουρεμένους με κόκκινα άρβυλα ή κορδόνια δεν θυμάμαι,
σύμφωνα με αφηγήσεις εγκυρότατου παλιού που τα έζησε και συμμετείχε ενεργά
Παίζανε βράδυ μπάλα πίσω από της στήλες του ολυμπίου Διός και αράζανε αρχές Συγγρού, Πλάκα κ Φ.Νέγρη ...
Ψιλοδύναμη εκείνη την εποχή, τσαμπουκάδες,
που όμως καθόντουσαν κλαρίνο στους "φονιάδες" της εποχής ,
τις ορίτζιναλ φασιστικές ομάδες του καταδρομέα Ν.Λ. και του Λυκούργου με τα βέλγικα λυκόσκυλα
που είχε κάνει στη λεγεώνα των Ξένων 20 χρονών κ μόστραρε φωτό δίπλα από πυραμίδες με κεφάλια μαύρων ...
Οι μετέπειτα χρυσαυγίτες ήταν Ουρσουλίνες μπροστά τους ....εννοείται κανείς από αυτούς δεν μπήκε στο μαγαζί του Πακοφύρερ ,
οι Κοστελικοί όταν πλησιάστηκαν αρνήθηκαν, είπαν όχι ,
οι δε "φονιάδες" ακροφασισταράδες μοιράσανε κάτι φάπες στον χοντρούλη "αρχηγό"....
στην πορεία φύγανε για Αμερική όπου πήρανε καλές κρατικές θέσεις , συστημένοι ....
Μαλινουα βελγικά.
Για το Λυκούργο είχα ακούσει πολλές ιστορίες από τύπο που έκανε Λεγεώνα. Την κοπανησε ο μπαγασας ο δικός μου, μαζί με άλλον έναν και επέζησε. Κι έγινε όνομα στη Λεγεώνα, που δεν τα αφήνει αυτά στην τύχη.
Έκανε μαθήματα μπουζουκιού σε φοιτητές αμισθί, στη βιβλιοθήκη του καποδιστριακού κι επαιζε σε κλίμακες Δώριο, Φρυγιο, Λυδιο κλπ κι άμα του μίλαγες για χιτζαζ και σαμπαχ άναβε λαμπάκια.
Μορφή.
Εγώ Καλεντζη σεβομουν απεριόριστα. Πλήρωσε τη δράση του με φυλακή, έριξε και μεγάλο ξεβρακωμα στους υπόλοιπους για τα χαφιεδιλικια τους στην Ασφάλεια και την ΚΥΠ.
Θα μου πεις το ίδιο έκανε κι ο Περίανδρος για τον ζουμπά της ΧΑ. Τον ξεφτιλιζε κανονικά σε καθε ευκαιρία μετά τη στενή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Εισαγγελέας...

Προκάλεσε την τύχη του ο βλάκας καθυστερημένος.
1 μαγκιές απέναντι σε 40....
Να ξέρεις ότι αν άρπαζε η φωτοβολίδα που έριξε θα καιγόταν όλο το πούλμαν και οι άνθρωποι μέσα....
Λογικό ότι έπαθε μετά....
Έτσι πάνε αυτά.
Να πεις ότι ήταν ο μόνος που το έκανε;
Ενα σωρό παρόμοιες μαλακίες έχουν γίνει μετά.
Έχει σκάσει μολοτωφ που πέταξαν νουμια στο παρμπρίζ, πάνω αριστερά στη γωνία του οδηγού. Έκαψε για λίγο, εσβησε.
Θα μπορούσε να πέσει λίγο πιο κάτω, να περάσει μέσα και να καει κόσμος.
Οι μαλακες παντού δίνουν ρέστα.
Αυτό και οι πέτρες στα λεωφορεία ενώ τρέχουν εθνική, που το κάνουν συστηματικά οι μπουγατσες, ειδικά περιφερειακό, μεγάλη αναρχιδια.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.582
Πόντοι
3.656
Μαλινουα βελγικά.
Για το Λυκούργο είχα ακούσει πολλές ιστορίες από τύπο που έκανε Λεγεώνα. Την κοπανησε ο μπαγασας ο δικός μου, μαζί με άλλον έναν και επέζησε. Κι έγινε όνομα στη Λεγεώνα, που δεν τα αφήνει αυτά στην τύχη.
Έκανε μαθήματα μπουζουκιού σε φοιτητές αμισθί, στη βιβλιοθήκη του καποδιστριακού κι επαιζε σε κλίμακες Δώριο, Φρυγιο, Λυδιο κλπ κι άμα του μίλαγες για χιτζαζ και σαμπαχ άναβε λαμπάκια.
Μορφή.
Εγώ Καλεντζη σεβομουν απεριόριστα. Πλήρωσε τη δράση του με φυλακή, έριξε και μεγάλο ξεβρακωμα στους υπόλοιπους για τα χαφιεδιλικια τους στην Ασφάλεια και την ΚΥΠ.
Θα μου πεις το ίδιο έκανε κι ο Περίανδρος για τον ζουμπά της ΧΑ. Τον ξεφτιλιζε κανονικά σε καθε ευκαιρία μετά τη στενή.

για τον γιό του Ωνάση έχεις τίποτα πληροφορίες εκτός από αυτές που αναφέρονται στα μμε ?

τον φάγανε ή ατύχημα ? τι να υποθέσουμε ?
Με πιλότους που έχω μιλήσει αλλά δεν είναι εκείνης της εποχής λένε πως πιθανότατα τον καθάρισαν

επίσης η κόρη του ,πόσο προδωμένη αισθάνθηκε για να πάει στον σοβιετικό ?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
IMG-fa57b84399d01ddbb32044075553ec8b-V.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.167
Πόντοι
2.356
για τον γιό του Ωνάση έχεις τίποτα πληροφορίες εκτός από αυτές που αναφέρονται στα μμε ?

τον φάγανε ή ατύχημα ? τι να υποθέσουμε ?
Με πιλότους που έχω μιλήσει αλλά δεν είναι εκείνης της εποχής λένε πως πιθανότατα τον καθάρισαν

επίσης η κόρη του ,πόσο προδωμένη αισθάνθηκε για να πάει στον σοβιετικό ?
Που να ξέρω ρε συ;
Με κόβεις για κανένα γνώστη;
Οτι διαβάζω στα μμε κι εγώ.
Και μετά έρχομαι και τα γράφω εδώ.
:confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.167
Πόντοι
2.356
για τον γιό του Ωνάση έχεις τίποτα πληροφορίες εκτός από αυτές που αναφέρονται στα μμε ?

τον φάγανε ή ατύχημα ? τι να υποθέσουμε ?
Με πιλότους που έχω μιλήσει αλλά δεν είναι εκείνης της εποχής λένε πως πιθανότατα τον καθάρισαν

επίσης η κόρη του ,πόσο προδωμένη αισθάνθηκε για να πάει στον σοβιετικό ?
Για να πούμε και κάτι εκτός τρολιας, οι δύο απόψεις που έχω ακούσει από ανθρώπους που τα έζησαν, δεν προσφέρουν και κάτι.
Ο ένας υπάλληλος της ολυμπιακής στο προσωπικό εδάφους. Οδηγούσε οχήματα τύπου φόλοου μη.
Εντελώς υποκειμενική μαρτυρία.
Ο άλλος αρχίατρος στο ΓΝΑ. Έσκασε η στραβή σε ένα μπάουζερ που χειριζόμαστε τη μαλακία το τζιπιφορ, μας πήγαν προληπτικά ΓΝΑ. Ενα μονιμά, τρία σμηνιτάκια. Ο ένας είχε θέμα με τους πνεύμονες, οι υπόλοιποι ψιλά έως τίποτα. Κάπου μιλάνε 3-4 γιατροί ενώ περιμένουμε και αναφέρουν τον Ωνάση. Τι και πως αγνοω. "Δεν υπήρχε περίπτωση επιβίωσης" είπε ο μεγάλος. "Βαριά τραύματα".
Ρωτάω το σμηναγό που μας συνόδευε τι είναι αυτός; Ο κορυφαίος χειρουργός σε αεροπορικά ατυχήματα που διαθέτει η ΠΑ, μου απάντησε.
Τον είχε καλέσει προσωπικά ο Ωνάσης να βοηθήσει, από ότι μου είπε.
Το αν τον εφαγαν ή όχι ότι θέλει πιστεύει ο καθένας.
Αν ισχύει ότι ήταν συνδεδεμενα ανάποδα τα ailerons τον έφαγαν. Αν δεν ισχύει το λάθος ήταν δικό του.
Σε κάθε περίπτωση ο Ωνάσης ήξερε την αλήθεια. Γι αυτό και μαραζωσε γρήγορα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.201
Πόντοι
6.536
Σας πήρε ο πόνος ρε γαύροι υποκριτές?
Όταν πλακώνατε τους Κύπριους που ήρθαν να υποστηρίξουν την Εθνική Ελλάδας απέναντι στους Τούρκους ήταν καλά έ?
Μια ζωή είσασταν κομπλεξικοί και εκ του ασφαλούς.
Τραβάτε γαμηθείτε τώρα.

 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.167
Πόντοι
2.356
ναι αλλα ειχαν προσαχθει και ταλαιπωρηθει ολοι γιατι τους εδωσε αυτοστιγμει
Κοίτα, βαζελος δεν είμαι, αλλά τους έδωσε αυτοστιγμεί δε στέκει.
Πιθανότητα να ήξερε ποιοί είναι -0%. Βολιωτες γαύροι, που στην ευχή να ήξερε και τους 50 ο Ηλιόπουλος;
Άντε να ήξερε έναν-δύο, που κι αυτό δεν το κόβω πολύ πιθανό. Εκεί που τον παράτησαν ηταν ξεκάθαρο ποιοί τον πήραν βόλτα και τα υπόλοιπα ήταν εύκολα για μία Ασφάλεια που ήθελε πραγματικά να ασχοληθεί.
Να πούμε ότι του έδειξαν 50 φωτογραφίες και αναγνωρισε και τους 50;
Ούτε science fiction κατάσταση να ήταν.
Να δεχθώ ότι είπε κάτι του τύπου Βολιωτες ηταν; Μέχρις εκεί.
Έγραψα πριν για τη μολοτωφ που φάγαμε. Πήγαινε για το μπροστά λεωφορείο, επειδή τρέχαμε πέρασε συριζα από αυτούς, τη φάγαμε εμείς.
Δικαβαλα χανουμια κοντά στον Άγιο Στέφανο.
Πες οτι πιάναμε κάποιον και τον πηγαίναμε βόλτα.
Πόσο δύσκολο θα ήταν για την ασφάλεια να μας βρει κι ας μην έλεγε τίποτα αυτός;
Κι αυτό άσχετα με το τι έκανε τελικά ο Ηλιόπουλος.
Ασε που με τα χρόνια έχω πειστεί ότι σε όλα τα σημαντικά πέταλα έχει φυτευτους η ασφάλεια.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Σας πήρε ο πόνος ρε γαύροι υποκριτές?
Όταν πλακώνατε τους Κύπριους που ήρθαν να υποστηρίξουν την Εθνική Ελλάδας απέναντι στους Τούρκους ήταν καλά έ?
Μια ζωή είσασταν κομπλεξικοί και εκ του ασφαλούς.
Τραβάτε γαμηθείτε τώρα.

Τουρκάλα από την Αλικαρνασσό. Οι βαζελοι την λένε Bodrum.
Έχω Instagram.

IMG_20240918_131647.jpg
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.611
Like
28.085
Πόντοι
5.006
Σας πήρε ο πόνος ρε γαύροι υποκριτές?
Όταν πλακώνατε τους Κύπριους που ήρθαν να υποστηρίξουν την Εθνική Ελλάδας απέναντι στους Τούρκους ήταν καλά έ?
Μια ζωή είσασταν κομπλεξικοί και εκ του ασφαλούς.
Τραβάτε γαμηθείτε τώρα.

Μη βριζεις κράτα ένα επίπεδο κωλομπαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom