Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
happy season 3 GIF by Brockmire
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.016
Κριτικές
2
Like
73.721
Πόντοι
12.056

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Τον φούρνο που τον έχει? Δεν νομίζω στο ειρήνης και φιλίας γιατί αν αφήσει ο Δημητράκης την δόση απλήρωτη στην ΔΕΗ θα πέσουν πάλι στην μπαγκέτα του ΝΑΝ :alivedick:
Πολύ καλός παιχταράς ρε μλκ.
Τώρα να μας πει ο σκακιστής για τις βόμβες αν κάνουν για την ομάδα....
Δεν κατάλαβε ότι άνοιξε την πόρτα στον Σπανούλη ο κος Κασπάροφ της συμφοράς.....
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.016
Κριτικές
2
Like
73.721
Πόντοι
12.056
Πολύ καλός παιχταράς ρε μλκ.
Τώρα να μας πει ο σκακιστής για τις βόμβες αν κάνουν για την ομάδα....
Δεν κατάλαβε ότι άνοιξε την πόρτα στον Σπανούλη ο κος Κασπάροφ της συμφοράς.....
τι προβλεπεις σπανουλη κοουτς
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.016
Κριτικές
2
Like
73.721
Πόντοι
12.056
Με αυτές τις μεταγραφές αν δεν πάρει ευρωλίγκα-πρωτάθλημα πιστεύεις θα μείνει?
Περιμένει ο μούλος στην γωνία....

:coffee:
καλα ο σπανουλης δεν εφυγε απο το περιστερι γιατι θα πηγαινε σε ομαδα ευρωλιγκας?????
τον ολυμπιακο εννοουσαν....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
καλα ο σπανουλης δεν εφυγε απο το περιστερι γιατι θα πηγαινε σε ομαδα ευρωλιγκας?????
τον ολυμπιακο εννοουσαν....
Όχι,για Βιλερμπάν έπαιζε...
Αλλά δεν τα βρήκανε.
Οπότε θα περιμένει....
Θα έχει ευκαιρία και μέσα στην χρονιά.
Όχι στον γαύρο ακόμα...
Εννοείται ότι ο Μπαρτζώκας είναι 5 κλάσεις πάνω του.....

:coffee:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.016
Κριτικές
2
Like
73.721
Πόντοι
12.056
Όχι,για Βιλερμπάν έπαιζε...
Αλλά δεν τα βρήκανε.
Οπότε θα περιμένει....
Θα έχει ευκαιρία και μέσα στην χρονιά.
Όχι στον γαύρο ακόμα...
Εννοείται ότι ο Μπαρτζώκας είναι 5 κλάσεις πάνω του.....

:coffee:
μηπως τοτε να παει στο γαμο του θαναση ανετοκουμπο ...να μην μενει σε απραξια
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
285
Πόντοι
21
Εντάξει, ο Ολυμπιακός ανεβαίνει πολύ επίπεδο με Βεζένκοφ και Φουρνιέ. Θέλω να δω πώς θα τον διαχειριστεί ο σκακιστής, καθώς τους θέλει όλους στρατιωτάκια (αλλιώς παναγίες.. ) και ο Φουρνιέ μου βγάζει ότι κάνει τις τρέλες του. Στη ρακέτα έφυγε ο Πετρούσεφ και ο Φαλ με τους τραυματισμούς δε θα πολυπαίξει. Εμείς ενισχυθήκαμε στη ρακέτα και στα γκάρντ και λογικά φέτος ο Ισπανός θα ειναι καλύτερος και η ομάδα θα έχει ομοιογένεια, κάτι που έλειπε πέρσυ και φαινόνταν. Πλήρης είμαστε, απλά δυνάμωσε πολύ και ο Ολυμπιακός, θα είναι "πόλεμος" κάθε μάτς!
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.530
Like
7.179
Πόντοι
2.306
Πολύ καλός παιχταράς ρε μλκ.
Τώρα να μας πει ο σκακιστής για τις βόμβες αν κάνουν για την ομάδα....
Δεν κατάλαβε ότι άνοιξε την πόρτα στον Σπανούλη ο κος Κασπάροφ της συμφοράς.....

Δεν ειπε ψεματα ο γαμιας σας. Για το μοντελο μπασκετ που παιζει ο ΣΚΑΚΙΣΤΗΣ , δεν κανουν. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟ 7 , δεν ειναι ετοιμος για τετοιο επιπεδο. Εγω θα εφερνα Πασκουαλ , δεν καταλαβα ποτε γιατι τον διωξατε.
 

Paparotti

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
118
Like
523
Πόντοι
21
Εντάξει, ο Ολυμπιακός ανεβαίνει πολύ επίπεδο με Βεζένκοφ και Φουρνιέ. Θέλω να δω πώς θα τον διαχειριστεί ο σκακιστής, καθώς τους θέλει όλους στρατιωτάκια (αλλιώς παναγίες.. ) και ο Φουρνιέ μου βγάζει ότι κάνει τις τρέλες του. Στη ρακέτα έφυγε ο Πετρούσεφ και ο Φαλ με τους τραυματισμούς δε θα πολυπαίξει. Εμείς ενισχυθήκαμε στη ρακέτα και στα γκάρντ και λογικά φέτος ο Ισπανός θα ειναι καλύτερος και η ομάδα θα έχει ομοιογένεια, κάτι που έλειπε πέρσυ και φαινόνταν. Πλήρης είμαστε, απλά δυνάμωσε πολύ και ο Ολυμπιακός, θα είναι "πόλεμος" κάθε μάτς!
Έχει τρελαθεί ο 7000 πάντως, δεν ανέχεται να κερδίζουν οι άλλοι τις εντυπώσεις στο επικοινωνιακό (γιατί το αγωνιστικό είναι άλλη τελείως κουβέντα). Δεν μπορεί να το διαχειριστεί αυτό.
Ιαματικές πηγές λένε ότι δίνει λευκή επιταγή και πιέζει τον Τούρκο για μεταγραφή στο 3 επιπέδου Ναν. Όχι απαραίτητα τώρα, αλλά και μετά τα τελικά κοψίματα στο NBA (άλλωστε τότε ήρθε και ο Ναν).
Θα δείξει, ο Ολυμπιακός έχει βάλει ένα μεγάλο πρέπει φέτος πάνω από τα κεφάλια όλων (με πρώτου του Μπαρτζώκα), κάτι που θα φανεί αν μπορούν να διαχειριστούν στο λιμάνι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Εντάξει, ο Ολυμπιακός ανεβαίνει πολύ επίπεδο με Βεζένκοφ και Φουρνιέ. Θέλω να δω πώς θα τον διαχειριστεί ο σκακιστής, καθώς τους θέλει όλους στρατιωτάκια (αλλιώς παναγίες.. ) και ο Φουρνιέ μου βγάζει ότι κάνει τις τρέλες του. Στη ρακέτα έφυγε ο Πετρούσεφ και ο Φαλ με τους τραυματισμούς δε θα πολυπαίξει. Εμείς ενισχυθήκαμε στη ρακέτα και στα γκάρντ και λογικά φέτος ο Ισπανός θα ειναι καλύτερος και η ομάδα θα έχει ομοιογένεια, κάτι που έλειπε πέρσυ και φαινόνταν. Πλήρης είμαστε, απλά δυνάμωσε πολύ και ο Ολυμπιακός, θα είναι "πόλεμος" κάθε μάτς!
Σε κάθε περίπτωση πόλεμος θα ήταν.
Τώρα θα έχει παραπάμω σκορ ο γαύρος αλλά θα χάνει αμυντικά,εκεί που ήταν η μεγάλη του δύναμη.
Με άσσο Γουόκαπ,δύο Φουρνιέ(3 δύσκολα να παίξει ικανοποιητικά),τρία Πάπ,4αρι Βέζε και πέντε Μίλου έχεις μια τρομερή 5αδα επιθετικά.
Και έχει πλέον έναν clutch παίκτη να έχει τα @@ για το τέλος.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
285
Πόντοι
21
Έχει τρελαθεί ο 7000 πάντως, δεν ανέχεται να κερδίζουν οι άλλοι τις εντυπώσεις στο επικοινωνιακό (γιατί το αγωνιστικό είναι άλλη τελείως κουβέντα). Δεν μπορεί να το διαχειριστεί αυτό.
Ιαματικές πηγές λένε ότι δίνει λευκή επιταγή και πιέζει τον Τούρκο για μεταγραφή στο 3 επιπέδου Ναν. Όχι απαραίτητα τώρα, αλλά και μετά τα τελικά κοψίματα στο NBA (άλλωστε τότε ήρθε και ο Ναν).
Θα δείξει, ο Ολυμπιακός έχει βάλει ένα μεγάλο πρέπει φέτος πάνω από τα κεφάλια όλων (με πρώτου του Μπαρτζώκα), κάτι που θα φανεί αν μπορούν να διαχειριστούν στο λιμάνι.
Δεν έχουμε θέση άλλου ξένου νομίζω, ήδη ένας πρέπει να μένει εκτός, αν πάρουμε και άλλον παικταρά στο 3, θα μένουν δύο εκτός. Αν δε κάνω λάθος.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Δεν ειπε ψεματα ο γαμιας σας. Για το μοντελο μπασκετ που παιζει ο ΣΚΑΚΙΣΤΗΣ , δεν κανουν. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟ 7 , δεν ειναι ετοιμος για τετοιο επιπεδο. Εγω θα εφερνα Πασκουαλ , δεν καταλαβα ποτε γιατι τον διωξατε.
Oύτε εγώ κατάλαβα γιατί έφυγε ο Καταλανός....
Αν αισθάνεσαι γαμιάς με χυμένες όλες τις τρύπες πάω πάσο....

:grin:
 

Paparotti

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
118
Like
523
Πόντοι
21
Δεν έχουμε θέση άλλου ξένου νομίζω, ήδη ένας πρέπει να μένει εκτός, αν πάρουμε και άλλον παικταρά στο 3, θα μένουν δύο εκτός. Αν δε κάνω λάθος.
Δεν σκέφτεται με γνώμονα αγωνιστικά κριτήρια, στο ξαναλέω. Στην Ευρωλίγκα δεν έχεις θέμα με τους ξένους, αυτή τον "καίει" βασικά. Στο πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός με τόσους Έλληνες και... Έλληνες, διαφαίνεται πως θα έχει περισσότερες λύσεις, σε κάθε περίπτωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom