Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,6%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 36 10,7%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 132 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 8,0%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    337

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.960
Πόντοι
12.056

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.023
Πόντοι
12.756
:headbaning1:
ποδοσφαιρο φετος λες να την γλυτωσεις την Β εθνικη ; :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
24
Like
9.932
Πόντοι
3.446
Τελικα τι θεματα οικονομικης φυσεως υπήρχαν; Θα τον φερουμε πίσω τον Σασα;
Λύθηκαν τα θεματα αυτα;
Τι λες κι εσυ που τα ξερεις ολα και ακους τους ειδικους που τα ξερουν ολα.
Σοβαρα ρωταω.
προφανώς ΤΩΡΑ ,ναι , λύθηκαν... γιατί ΑΝ είχαν λυθεί τότε που έγραψα αυτό που έγραψα πριν 2 βδομάδες ξέρω γω, πότε το έγραψα, θα απαντούσες τότε κ όχι τώρα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.595
Κριτικές
42
Like
28.817
Πόντοι
28.246
προφανώς ΤΩΡΑ ,ναι , λύθηκαν... γιατί ΑΝ είχαν λυθεί τότε που έγραψα αυτό που έγραψα πριν 2 βδομάδες ξέρω γω, πότε το έγραψα, θα απαντούσες τότε κ όχι τώρα.
Τα πράγματα ήταν απλά κοσκαμακο. Ο Βεζενκοφ ήθελε αφού τον ήθελε κιόλας ο Ολυμπιακός να γυρίσει πίσω. Τα βρήκε με τον Ολυμπιακό; Τα βρήκε. Όλα τα άλλα ήταν διαδικαστικά. Παραίτηση από το συμβόλαιο και άντε γεια. Να κρατήσεις έναν παίχτη που δεν θέλει να μείνει δεν μπορείς.

Σε εσας ξέρω.... δεν περισσεύουν θέσεις για τον Σάσα. Οι κωλοτουμπες ξεκινάνε από το πρόεδρο σας σε εσας


Παράφραση η ατάκα του πρεζακια.
Τον Βεζενκοφ στα κόκκινα μόνο θα τον βλέπετε.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
24
Like
9.932
Πόντοι
3.446
Τα πράγματα ήταν απλά κοσκαμακο. Ο Βεζενκοφ ήθελε αφού τον ήθελε κιόλας ο Ολυμπιακός να γυρίσει πίσω. Τα βρήκε με τον Ολυμπιακό; Τα βρήκε. Όλα τα άλλα ήταν διαδικαστικά. Παραίτηση από το συμβόλαιο και άντε γεια. Να κρατήσεις έναν παίχτη που δεν θέλει να μείνει δεν μπορείς.

Σε εσας ξέρω.... δεν περισσεύουν θέσεις για τον Σάσα. Οι κωλοτουμπες ξεκινάνε από το πρόεδρο σας σε εσας


Παράφραση η ατάκα του πρεζακια.
Τον Βεζενκοφ στα κόκκινα μόνο θα τον βλέπετε.
ναι ρε φιλε, ΤΩΡΑ οχι τοτε που ρωτησα. ΤΩΡΑ παραιτηθηκε απο το συμβολαιο . καλα..... αν αρχισουμε με ποσους παιχτες ηταν να πανε στο γαυρο, τους βαζανε τα κασκολ , και τρωγαν χυλοπιτα.... τουλαχιστον αυτος ειχε τ αρχιδια να παραδεχτει οτι ειναι παιχτουρα ο Βουλγαρος και ας μην ηρθε στην ομαδα του, οχι σαν κατι αλλες
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.595
Κριτικές
42
Like
28.817
Πόντοι
28.246
ναι ρε φιλε, ΤΩΡΑ οχι τοτε που ρωτησα. ΤΩΡΑ παραιτηθηκε απο το συμβολαιο . καλα..... αν αρχισουμε με ποσους παιχτες ηταν να πανε στο γαυρο, τους βαζανε τα κασκολ , και τρωγαν χυλοπιτα.... τουλαχιστον αυτος ειχε τ αρχιδια να παραδεχτει οτι ειναι παιχτουρα ο Βουλγαρος και ας μην ηρθε στην ομαδα του, οχι σαν κατι αλλες
Δηλαδη εσυ δεν ηξερες αοο τοτε οτι αυτο θα γινει απο την στιγμη που παιχτης και ομαδα τα βρηκαν.
Το εγραψες στηριζομενος στα ρεπορτάζ απο Αμερικη.
Που να μετρησουμε ποσους ηταν να πανε στον Παναθηναικο απο περυσι μεχρι φετος να δεις.
Παραδέχθηκε οτι ειναι καλος παιχτης σλλα την κωλοτουμπα την εκσνε. Δεν χωραει μας ειπε. Πριν που του εκανε προτασεις χωραγε.

Στο οχι σαν καποιους αλλπυς ποιον εννοεις;. Γιατι εγω δεν αμφισβητησα αξια παιχτη του Παναθηναϊκού μεχρι τωρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Δηλαδη εσυ δεν ηξερες αοο τοτε οτι αυτο θα γινει απο την στιγμη που παιχτης και ομαδα τα βρηκαν. Δηλ
Το εγραψες στηριζομενος στα ρεπορτάζ απο Αμερικη.
Που να μετρησουμε ποσους ηταν να πανε στον Παναθηναικο απο περυσι μεχρι φετος να δεις.
Παραδχτηκε οτι ειναι καλος παιχτης σλλα την κωλοτουμπα την εκσνε. Δεν χωραει μας ειπε. Πριν που του εκανε προτασιες χωραγε.

Στο οχι σαν καποιους αλλπυς ποιον εννοεις;. Γιατι εγω δεν αμφισβητησα αξια παιχτη του Παναθηναϊκού μεχρι τωρα
στειλε μνμ στον Αντι να γινω τιμημενος εχει αργησει να με χρισει
η προσφορα μου στο σαι ειναι ανεκτιμητη θαρρω:coffee:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.595
Κριτικές
42
Like
28.817
Πόντοι
28.246
στειλε μνμ στον Αντι να γινω τιμημενος εχει αργησει να με χρισει
η προσφορα μου στο σαι ειναι ανεκτιμητη θαρρω:coffee:
Αν δεν δωσω εγω το ΟΚ τιμημενος ΔΕΝ γινεσαι.
Μπορω να σε κανω. Αλλα εχω εναν όρο. Μονο εναν!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.595
Κριτικές
42
Like
28.817
Πόντοι
28.246
Θα εμφανιστεις μπροστα στον @ΑΝΤΖΕΛΟ (για να εχουμε έγκυρες αποδειξεις) με ερυθρολευκη εμφανιση, τατου (οχι χενα, τατου) στο μερος της καρδιας με τον δαφνοστεναωμενο και θα ορκιστεις γαυρος μπροστα του.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Θα εμφανιστεις μπροστα στον @ΑΝΤΖΕΛΟ (για να εχουμε έγκυρες αποδειξεις) με ερυθρολευκη εμφανιση, τατου (οχι χενα, τατου) στο μερος της καρδιας με τον δαφνοστεναωμενο και θα ορκιστεις γαυρος μπροστα του.
ουτε με σουτι πρεζας δεν μπορω να το κανω αυτο:coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

υγ τα τατου ειναι διαβολικα:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.595
Κριτικές
42
Like
28.817
Πόντοι
28.246
ουτε με σουτι πρεζας δεν μπορω να το κανω αυτο:coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

υγ τα τατου ειναι διαβολικα:confused:
Δεν πιέζουμε κανεναν να αλλαξοπιστησει. Αλλα τιμημενος δεν γινεσαι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Τα πράγματα ήταν απλά κοσκαμακο. Ο Βεζενκοφ ήθελε αφού τον ήθελε κιόλας ο Ολυμπιακός να γυρίσει πίσω. Τα βρήκε με τον Ολυμπιακό; Τα βρήκε. Όλα τα άλλα ήταν διαδικαστικά. Παραίτηση από το συμβόλαιο και άντε γεια. Να κρατήσεις έναν παίχτη που δεν θέλει να μείνει δεν μπορείς.

Σε εσας ξέρω.... δεν περισσεύουν θέσεις για τον Σάσα. Οι κωλοτουμπες ξεκινάνε από το πρόεδρο σας σε εσας


Παράφραση η ατάκα του πρεζακια.
Τον Βεζενκοφ στα κόκκινα μόνο θα τον βλέπετε.
malaka-ygrenesai.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom