Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
24
Like
10.091
Πόντοι
3.446

Μέχρι και τώρα σε σεβόμουν.....
Γτχ σου αλήτη....
Ακόμα δεν το έχεις χωνέψει ότι έχασες από καλύτερους.
Γτπνγ σου πουσταρά,κομπλεξικέ wannabe Κασπάροφ....

:jerking:
20240621_230605.jpg
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.953
Κριτικές
42
Like
29.290
Πόντοι
28.246
Έχει πάει διακοπές Λας Πάλμας....
Λιάζει πούτσα με κυρά....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


GQnB03kWsAAEf31.jpeg
Χάρηκα πολύ, Zebu εδώ.

Όταν εγω μιλάω εσύ μου λες ότι ειναι καλός προπονητής. Αμ δεν φτάνει να ξέρεις τονους μπάσκετ και να είσαι προπονηταρας. Πρέπει να σέβεσαι και τους παίχτες. Αλλά οι Αγγελόπουλοι πέρα βρεχει και το χειρότερο; Τον δικαιολογούν ο κόσμος και από πάνω ότι η διοίκηση δεν του φέρνει παιχτές γιατί δεν βάζει λεφτά. Δεν τους θέλει ούτε ο ίδιος.
Και να σου πω και κάτι άλλο; Δεν πολύ πιστεύω ότι θέλει τον Βεζενκοφ, ούτε ο Βεζενκοφ θέλει να γυρίσει στον Ολυμπιακό του Μπαρτζώκα. Ίσως τον Παναθηναϊκό τον έχει τελευταία λύση για να μην δώσει δικαιώματα στην κερκίδα μιας μπορεί να μην γουστάρει Μπαρτζώκα αλλά δεν θα γαμησει και τους γαύρους. Αν κάνει και γυρίσει πίσω τρεις με τέσσερις από την Ευρωλίγκα θα πέσουν πάνω του θα έχει επιλογές και τα λεφτά που θέλει θα τα πάρει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.643
Like
24.455
Πόντοι
6.256
Εντάξει,τώρα έχασα πάσα ιδέα....
Τον είχα για ανθρώπου επιπέδου.
Τελικά είναι γτπ.

Έχει επενδύσει λέει σε άλλες μεθόδους ο Παναθηναίκος...

Αμέσως να απαξιώσεις τον αντίπαλο κομπλεξικό Λαρισαίε.
Καλα ο αλλος ειναι σουρας και βριζει τον ιδιο του τον προπονητη...εσυ μπορεις να μας πεις τι απο οσα λεει δεν ισχυουν;

Ο πρεζακιας σου δεν βομβαρδιζε καθε μερα το instagram με υβριστικα και απειλητικα μηνυματα για τους παντες;Δεν πηγαν τα καλοπαιδα σας εξω απο σπιτια διαιτητων;

Δεν αναγνωρισε οτι ξοδεψατε τρελα λεφτα και κανατε πολυ δυνατη ομαδα;

Τι ειπε και συγχιστηκες τοσο πολυ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χάρηκα πολύ, Zebu εδώ.

Όταν εγω μιλάω εσύ μου λες ότι ειναι καλός προπονητής. Αμ δεν φτάνει να ξέρεις τονους μπάσκετ και να είσαι προπονηταρας. Πρέπει να σέβεσαι και τους παίχτες. Αλλά οι Αγγελόπουλοι πέρα βρεχει και το χειρότερο; Τον δικαιολογούν ο κόσμος και από πάνω ότι η διοίκηση δεν του φέρνει παιχτές γιατί δεν βάζει λεφτά. Δεν τους θέλει ούτε ο ίδιος.
Και να σου πω και κάτι άλλο; Δεν πολύ πιστεύω ότι θέλει τον Βεζενκοφ, ούτε ο Βεζενκοφ θέλει να γυρίσει στον Ολυμπιακό του Μπαρτζώκα. Ίσως τον Παναθηναϊκό τον έχει τελευταία λύση για να μην δώσει δικαιώματα στην κερκίδα μιας μπορεί να μην γουστάρει Μπαρτζώκα αλλά δεν θα γαμησει και τους γαύρους. Αν κάνει και γυρίσει πίσω τρεις με τέσσερις από την Ευρωλίγκα θα πέσουν πάνω του θα έχει επιλογές και τα λεφτά που θέλει θα τα πάρει.
Ρε τραβα σε καμμια κλινικη αποτοξινωσης εχει φτασει στο απροχωρητο το θεμα σου....

Drunk That 70S Show GIF by Peacock
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.822
Like
28.652
Πόντοι
5.006
Καλα ο αλλος ειναι σουρας και βριζει τον ιδιο του τον προπονητη...εσυ μπορεις να μας πεις τι απο οσα λεει δεν ισχυουν;

Ο πρεζακιας σου δεν βομβαρδιζε καθε μερα το instagram με υβριστικα και απειλητικα μηνυματα για τους παντες;Δεν πηγαν τα καλοπαιδα σας εξω απο σπιτια διαιτητων;

Δεν αναγνωρισε οτι ξοδεψατε τρελα λεφτα και κανατε πολυ δυνατη ομαδα;

Τι ειπε και συγχιστηκες τοσο πολυ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε τραβα σε καμμια κλινικη αποτοξινωσης εχει φτασει στο απροχωρητο το θεμα σου....

Drunk That 70S Show GIF by Peacock
:tooth::tooth::sopase:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.194
Κριτικές
166
Like
27.072
Πόντοι
34.538
Αφου την πλακωσε στα χαστουκια πρωτα,
τωρα την πηγε για ντολτσε βιτα.
Ετσι γινεται αν εχεις φραγκα και η γκομενα τρεχει απο πισω σου.

 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Δεν με νοιάζουν καν τα οπαδικα μου αρέσει να τους πειράζω τους μεν και τους δε.
Εγώ παίζω στοίχημα μόνο όμως ΚΑΘΟΛΟΥ ποδόσφαιρο παίζω μπασκετ(nba,euroleague) και tennis τα χιλιάρια τουρνουά.
Δεν είμαι οπαδός δεν με νοιάζει ποιος θα κερδίσει αφού στο τέλος της ημέρας αυτοί παίρνουν τα εκατομμύρια τους είτε κερδίσουν είτε χάσουν ενώ ο κόσμος ο μεροκαματιάρης σκοτώνεται για το οπαδιλικι.
Ενα γνησιο σωστο μελος του bou!!!
Θα σου πει ο κύριος dpg.
Φέτος τόσα έξοδα για το γήπεδο κτλ και ήταν +.

:coffee:
Αυτα τα εχουμε πει προ μηνων,κανει τρελλη και σωστη διαχειριση,αλλα καποιοι δν περνανε απο εδω να μαθαινουν!!!
Αλλα για να μαθουν εκτους τους αγωνες,γινονται συνεχεια events που αυτα τα εσοδα ειναι πλεον της Κ.Α.Ε.

Τα εσοδα απο τα εισητηρια.
30 αγωνες Χ
10000μ.ο.(που ειναι παραπανω) Χ
100€ το εισητηριο μ.ο.=
30 μυρια,μειον το Φ.Π.Α. ενα
20 μυρια!
Το ξαναγραφω μονο τα εισητηρια,βαλτε και τα υπολοιπα!!!!!!

Καθαρα εσοδα η Κ.Α.Ε. φετο εχει πανω απο 30μυρια.
Και εκανε και την πουστια με τα διαρκειας νωριτερα και η ανακαινηση+μεταγραφες βγηκαν!
Απλα και λητα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.531
Like
20.353
Πόντοι
6.056
Tην τυχη μου,τελικα ειναι ανθεκτικοι σαν τις κατσαριδες αυτοι οι μισθωτοι:confused::confused::confused::coffee:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656
η μεγάλη επιστροφή του Στρατηγού είναι γεγονός , αρούρια στις τρύπες σας :wanker:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.295
Κριτικές
2
Like
18.995
Πόντοι
3.656

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Μεγαλειότατε τα σέβη μου , δώσε εντολές για άμεση εκτέλεση-εκκαθάριση λαθροεισβολέων του νήματος :rockon:
συγκινηθηκα να ξερεις πριν μπω να κανω ενα γκεσταριλικι διαβαζα για τα ΤΙΜΗΜΕΝΑ Ταγματα Ασφαλειας
οδηγος μας δια να εκακαθαρισομεν την πατρις μας απο λαθρο,κοθμονια,ζαιους,θασοκους,μπραβοκουληδες

ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ​

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom