Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (10 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 104 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 38 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 137 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 6,9%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,0%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    347

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Ολοι ειχαμε ξεγελαστει με το Βασκο , 7 στα 7
Αλλα τελικα ηταν αυτο που ειπε ο γαυρος καρπετοπουλος. Ειχε βαρεσει συναγερμος γιατι χανοντουσαν και ολοι εδωσαν το καλυτερο τους αλλα ο συναγερμος δεν κραταει πολυ
λογικά θα ξαναμπούν σε συναγερμό , υπάρχουν συμβόλαια αλλά και ο ανθρώπινος εγωισμός .. θα αντιδράσουν πάλι ...
Βελτιωμένοι με Μακάμπι , ίσως Χ 2
και μετά στη Φιλαδέλφεια θα παίξουν την τελευταία τους ζαριά , όπως παίξαμε εμείς χτες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Και ο Μαρινακης εκανε μια πονηρια για να σωσει το ντερμπι μετα την ισραηλινη συντριβη. Του ανανεωσε το συμβολαιο ( δε σημαινει τιποτα ) σα να ελεγε στους παικτες " Κοιταξτε αυτον δε θα τον διωξω , αυτος θα σας κρινει γι' αυτο παιξτε δυνατα "
σωστότατος !!!!

δεν πα να 'χει δέκα χρόνια συμβόλαιο...
αν δεν πάρει αποτελέσματα θα πάρει πούλο , θα το καταλάβει μόνος του..
δεν χρειάζεται παρέμβαση του χοντρού..
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.258
Πόντοι
1.336
λογικά θα ξαναμπούν σε συναγερμό , υπάρχουν συμβόλαια αλλά και ο ανθρώπινος εγωισμός .. θα αντιδράσουν πάλι ...
Βελτιωμένοι με Μακάμπι , ίσως Χ 2
και μετά στη Φιλαδέλφεια θα παίξουν την τελευταία τους ζαριά , όπως παίξαμε εμείς χτες
Με αυτους τους παικτες στην αμυνα δε σωνονται Το ειπε και ο Μεντιλιμπαρ στη συνεντευξη
Οπως ελεγε ο θεος Αναστασιαδης " ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ " χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Με αυτους τους παικτες στην αμυνα δε σωνονται Το ειπε και ο Μεντιλιμπαρ στη συνεντευξη
Οπως ελεγε ο θεος Αναστασιαδης " ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ " χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
είναι και πως τους στήνει ο κόουτς ...
αν δεν βοηθά ανασταλτικά το κέντρο ....

τα δυο σέντερ και ο βραζιλιάνος μπακ είναι καλοί, ασχέτως του χθεσινού ...
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.258
Πόντοι
1.336
είναι και πως τους στήνει ο κόουτς ...
αν δεν βοηθά ανασταλτικά το κέντρο ....

τα δυο σέντερ και ο βραζιλιάνος μπακ είναι καλοί, ασχέτως του χθεσινού ...
Τεχνικα δεν εχω τις γνωσεις να κρινω , παντως ο προπονητης τους εθαψε
Ειπε " δε μας αιφνιδιασανε ποτε, παντα υπηρχαν περισοτεροι αμυντικοι στην περιοχη , αλλα δεν μπορουσαν να κοψουν τη μπαλα "
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
29.980
Πόντοι
28.246
ο βραζιλιάνος μπακ είναι καλοί, ασχέτως του χθεσινού ...
Οσο θα μαθει ο Ρεαμπτσιουκ την μπαλα του Ροντινει και να τον δεις να φυσσει από το κέντρο και μπροστα άλλο τόσο και ο Ροντινει θα μαθει να παιζει αμυνα σαν του Ρεαμπτσιουκ.

Δεν τα βρισκεις ολα σε εναν. Και αν τα βρεις, θα ερθει γρηγορα ο λεφτας και θα στον παρει. Σαν την καλη γκομενα που εχει το πακετο και στην τρωει ο λεφτας.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Τεχνικα δεν εχω τις γνωσεις να κρινω , παντως ο προπονητης τους εθαψε
Ειπε " δε μας αιφνιδιασανε ποτε, παντα υπηρχαν περισοτεροι αμυντικοι στην περιοχη , αλλα δεν μπορουσαν να κοψουν τη μπαλα "
αν έριξε την ευθύνη στους παίκτες του θα φύγει νωρίς νωρίς...

και δεν ευθύνονται μόνον οι αμυντικοί όταν υπάρχει αμυντική δυσλειτουργία επαναλαμβανόμενα....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Οσο θα μαθει ο Ρεαμπτσιουκ την μπαλα του Ροντινει και να τον δεις να φυσσει από το κέντρο και μπροστα άλλο τόσο και ο Ροντινει θα μαθει να παιζει αμυνα σαν του Ρεαμπτσιουκ.

Δεν τα βρισκεις ολα σε εναν. Και αν τα βρεις, θα ερθει γρηγορα ο λεφτας και θα στον παρει. Σαν την καλη γκομενα που εχει το πακετο και στην τρωει ο λεφτας.
μόνος του ο Ροντινέι έφευγε στην επίθεση ?
προφανώς με την άδεια του προπονητή του
Όταν το μπακ πλαγιοκοπεί ,υποτίθεται πως τον καλύπτει ο αμυντικός μέσος..
Η άμυνα είναι συλλογική ευθύνη,
βέβαια το εύκολο είναι να βρίσκουμε εξιλαστήρια θύματα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
29.980
Πόντοι
28.246
μόνος του ο Ροντινέι έφευγε στην επίθεση ?
προφανώς με την άδεια του προπονητή του
Όταν το μπακ πλαγιοκοπεί ,υποτίθεται πως τον καλύπτει ο αμυντικός μέσος..
Η άμυνα είναι συλλογική ευθύνη,
βέβαια το εύκολο είναι να βρίσκουμε εξιλαστήρια θύματα
Ναι τον ειδα και οταν βγηκε μπροστα απο τον Μπερναρ. Και να πεις ότι ο δικος σας του πεταξε τη μπαλα με την μια και του εφυγε; ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΡΟΛ πρωτα και ο Ροντινει καθεται και τον κοιταει αντι να παει πανω του.

Το δευτερο προσωπικο γκολ του Ιωαννιδη μου θυμισε κατι θεαματικα καρφωματα στο NBA. Ειναι μπροστα στον Γιαννη τρεις και ο Γιαννης καρφώνει εντυπωσιακα γιατι καθονται και τον κοιτανε. Ετσι κοιταγανε και τον Ιωαννιδη.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Ναι τον ειδα και οταν βγηκε μπροστα απο τον Μπερναρ. Και να πεις ότι ο δικος σας του πεταξε τη μπαλα με την μια και του εφυγε; ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΡΟΛ πρωτα και ο Ροντινει καθεται και τον κοιταει αντι να παει πανω του.

Το δευτερο προσωπικο γκολ του Ιωαννιδη μου θυμισε κατι θεαματικα καρφωματα στο NBA. Ειναι μπροστα στον Γιαννη τρεις και ο Γιαννης καρφώνει εντυπωσιακα γιατι καθονται και τον κοιτανε. Ετσι κοιταγανε και τον Ιωαννιδη.
είσαι εν θερμώ , θα τα δείς καλύτερα τις επόμενες ημέρες ..
Δεν μπήκαν τα γκολ σε τρανζίσιον , μπήκαν σε παιχνίδι σετ...επομένως δεν υπήρχε αμυντική λειτουργία γενικά και από τους μέσους
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
29.980
Πόντοι
28.246
είσαι εν θερμώ , θα τα δείς καλύτερα τις επόμενες ημέρες ..
Δεν μπήκαν τα γκολ σε τρανζίσιον , μπήκαν σε παιχνίδι σετ...επομένως δεν υπήρχε αμυντική λειτουργία γενικά και από τους μέσους
Μια χαρα ειμαι. Εχω ηρεμησει και την εχω χωνεψει κιολας.


Εσυ νομιζεις οτι γινατε οι γαμαω και δερνω πλεον της υποθεσης.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Μια χαρα ειμαι. Εχω ηρεμησει και την εχω χωνεψει κιολας.


Εσυ νομιζεις οτι γινατε οι γαμαω και δερνω πλεον της υποθεσης.
ποιάς υπόθεσης ?
Σου εξηγώ τα δεδομένα ψυχρά ορθολογικά
Την αεκ στο τελευταίο ματσάκι στο 90+ έχασα την νίκη και σε περίεργη εποχή ,ματαβατική..γνωριμίας...
Ο παοκ είναι εντελώς προβλέψιμος ήδη έκανε κρακ...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
29.980
Πόντοι
28.246
ποιάς υπόθεσης ?
Σου εξηγώ τα δεδομένα ψυχρά ορθολογικά
Την αεκ στο τελευταίο ματσάκι στο 90+ έχασα την νίκη και σε περίεργη εποχή ,ματαβατική..γνωριμίας...
Ο παοκ είναι εντελώς προβλέψιμος ήδη έκανε κρακ...
Πςςςςςς

Εσυ εχεις κλεισει απο τωρα και θεση στο ρημαδι για την φιεστα του νταμπλουχου κιολας.
Καλα να περασεις.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
126
Like
8.008
Πόντοι
7.885
Έλα μορη δηλωμένη πουστρα που σε γαμανε τα πακια :effemine::effemine::piss::piss:
Ήρθα και σε γάμησα βρε μαλακ@, γνήσιο ελληνικό γαμησι έφαγες μωρη καργιολα :birdman::birdman::2funny::2funny:. Κρίμα που τελείωνε στο 90', αν είχε κάνα τέταρτο ακόμη θα είχες αρπάξει άλλα τόσα. Πουτσα και ξύλο σιχαμενη,άντε τράβα να καθαρίσεις τα χυσια μου από το κωλογηπεδο σου. Και Αλβανούς και Πακιστανούς και τραβελια να βάλεις να παίξουν στο μπουρδέλο σου πάλι θα σας γαμαω. Αυτό γουστάρω μόνο μαλακηστηρι, ας χάνω απ' όλους αλλά ΕΣΕΝΑ θα σε γαμαω μια ζωή :zfuck::zfuck::zfuck::birdman::birdman::birdman:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Πςςςςςς

Εσυ εχεις κλεισει απο τωρα και θεση στο ρημαδι για την φιεστα του νταμπλουχου κιολας.
Καλα να περασεις.
θα διαθέτω κ προσκλησούλες για φίλους στα επίσημα :rockon:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.119
Like
29.523
Πόντοι
5.006
Ήρθα και σε γάμησα βρε μαλακ@, γνήσιο ελληνικό γαμησι έφαγες μωρη καργιολα :birdman::birdman::2funny::2funny:. Κρίμα που τελείωνε στο 90', αν είχε κάνα τέταρτο ακόμη θα είχες αρπάξει άλλα τόσα. Πουτσα και ξύλο σιχαμενη,άντε τράβα να καθαρίσεις τα χυσια μου από το κωλογηπεδο σου. Και Αλβανούς και Πακιστανούς και τραβελια να βάλεις να παίξουν στο μπουρδέλο σου πάλι θα σας γαμαω. Αυτό γουστάρω μόνο μαλακηστηρι, ας χάνω απ' όλους αλλά ΕΣΕΝΑ θα σε γαμαω μια ζωή :zfuck::zfuck::zfuck::birdman::birdman::birdman:
Έλα μορη λινατσα τι να γαμησεις εσύ μουνοπανο,σου έχουν κάνει τη ροδέλα σα δεξαμενή ΜΠΟΥΣΤΗ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: linear

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
29.980
Πόντοι
28.246
Ήρθα και σε γάμησα βρε μαλακ@, γνήσιο ελληνικό γαμησι έφαγες μωρη καργιολα :birdman::birdman::2funny::2funny:. Κρίμα που τελείωνε στο 90', αν είχε κάνα τέταρτο ακόμη θα είχες αρπάξει άλλα τόσα. Πουτσα και ξύλο σιχαμενη,άντε τράβα να καθαρίσεις τα χυσια μου από το κωλογηπεδο σου. Και Αλβανούς και Πακιστανούς και τραβελια να βάλεις να παίξουν στο μπουρδέλο σου πάλι θα σας γαμαω. Αυτό γουστάρω μόνο μαλακηστηρι, ας χάνω απ' όλους αλλά ΕΣΕΝΑ θα σε γαμαω μια ζωή :zfuck::zfuck::zfuck::birdman::birdman::birdman:
Κατουρα και λιγο μωρη φτερου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom