Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 104 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 38 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 137 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 6,9%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,0%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    347

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΑΠΟΨΕ...​

ΠΑΙΞΑΜΕ ΜΕΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΑΘΟΣ,ΦΑΤΙΧΙΑΡΙΚΗ ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ Ο ΤΕΝΕΣ ΒΑΣΚΟΣ ΕΧΑΣΕ ΚΑΤΑ ΚΡΑΤΟΣ​

Το κύπελλο θα το σηκώσεις; Σώζεις τον τέταρτο με αυτήν την κούπα να ξες...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.222
Κριτικές
36
Like
3.281
Πόντοι
5.595
Καλώς τα παιδιά..... καλώς τα παιδιά
 

Συνημμένα

  • SmartSelect_20240310-225227_Viber.jpg
    SmartSelect_20240310-225227_Viber.jpg
    423,8 KB · Εμφανίσεις: 16

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.790
Like
6.329
Πόντοι
1.406

Συνημμένα

  • images.jpeg
    images.jpeg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 14

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.790
Like
6.329
Πόντοι
1.406
Κόψε τις μαλακίες ρε. Θα πας και θα το σηκώσεις. ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΏΣΕΙΣ.
Να βγάλεις τον τέταρτο Ευρώπη.
Με την Ατιτλετικο Θεσσαλονίκης τυπε κ ο Χαραυγιακός να έπαιζε τελικό θα το σήκωνε,οπότε no worries
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Μπραβο και στο μεγαλο Μ.Π.Α.Ο.Κ.!!!!!!!

Για να μιλησουμε και σοβαρα.
Θα το ξαναγραψω και οι 4 ειμαστε το ιδιο.
Μονο η Α.Ε.Κ. για εξωαγωνιστικους λογους ειναι πιο πανω.
Ολα θα κριθουν ποιος θα ειναι στη μερα του!
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.421
Πόντοι
456
Μπραβο και στο μεγαλο Μ.Π.Α.Ο.Κ.!!!!!!!

Για να μιλησουμε και σοβαρα.
Θα το ξαναγραψω και οι 4 ειμαστε το ιδιο.
Μονο η Α.Ε.Κ. για εξωαγωνιστικους λογους ειναι πιο πανω.
Ολα θα κριθουν ποιος θα ειναι στη μερα του!
Nτορτια ρε θα ριξετε στους γαμωτουρκους.Πηγανε και αφησανε τον τσιλουλη εξω οι αλλοι..Ας επαιζε ο παικτουρας και θα σου ελεγα εγω με τα μουνοπανα μωρε..Ποιος Γκαρσια λιουμπισιτς πονσε αραουχο πινεδα γκατσι κτλ...Ρε θα τους γαμισετε λεμε...:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
Με την Ατιτλετικο Θεσσαλονίκης τυπε κ ο Χαραυγιακός να έπαιζε τελικό θα το σήκωνε,οπότε no worries
Βαστα παλατζα.... Βαστααααααα. Ο Αρης, ξανα λεω, παιζει για την ιστορια του λογω Μαντζιου και του λαου του. Δεν βαθμολογικα κινητρα στο πρωταθλημα. Και αν παιζει ετσι εκει φαντασου το θα παίξει στον τελικο. Και δεν ειανι σωβρακο στην αμυνα οπως ο Ολυμπιακος ουτε το μπουρδελακι το δικο μας.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
Nτορτια ρε θα ριξετε στους γαμωτουρκους.Πηγανε και αφησανε τον τσιλουλη εξω οι αλλοι..Ας επαιζε ο παικτουρας και θα σου ελεγα εγω με τα μουνοπανα μωρε..Ποιος Γκαρσια λιουμπισιτς πονσε αραουχο πινεδα γκατσι κτλ...Ρε θα τους γαμισετε λεμε...:confused:
Μην ανησυχείς φιλε. Η αεκ θα ειναι πρωταθλήτρια και φετος. Το πιο σιγουρο ειναι οτι ΔΕΝ κινδυνευει να τερματισει τεταρτη.

Δεν μου λες. Ειδες κανενα γαυρο να διαμαρτυρεται αποψε; Δεν εχω μπει ακομα στο νημα του παοκ να δω και εκει αν υπαρχει γκρινια για την πουτσα που φαγανε σχετικα με την διαιτησια.

Ολοι, μονο, την αεκ κραζουν.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.421
Πόντοι
456
Μην ανησυχείς φιλε. Η αεκ θα ειναι πρωταθλήτρια και φετος. Το πιο σιγουρο ειναινοτι ΔΕΝ κινδυνευει να τερματισει τεταρτη.

Δεν μου λες. Ειδες κανενα γαυρο να διαμαρτυρεται αποψε; Δεν εχω μπει ακομα στο νημα του παοκ να δω και εκει αν υπαρχει γκρινια για την πουτσα που φαγανε σχετικα με την διαιτησια.

Ολοι, μονο, την αεκ κραζουν.
Φιλε δεν υπαρχει ομαδα να μας παιξει στην Ελλαδα και φετος.Του χρονου και βλεπουμε και μονο αν σοβαρευτει ο χοντρος γιατι ο παναθηναικος με αλφουζο δεν...ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ .:hi:
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Nτορτια ρε θα ριξετε στους γαμωτουρκους.Πηγανε και αφησανε τον τσιλουλη εξω οι αλλοι..Ας επαιζε ο παικτουρας και θα σου ελεγα εγω με τα μουνοπανα μωρε..Ποιος Γκαρσια λιουμπισιτς πονσε αραουχο πινεδα γκατσι κτλ...Ρε θα τους γαμισετε λεμε...:confused:
Αυτα τα ειναι καποια εξωαγωνιστικα οπως γραφεις!

Δν θα αφησει ο Τιγρης το πρωταθλημα.
Ειναι ο καιρος του τωρα και μεχρι να τον αποκεφαλισουν και αυτονανε,θα κανει τα αισχοι του.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
Φιλε δεν υπαρχει ομαδα να μας παιξει στην Ελλαδα και φετος.Του χρονου και βλεπουμε και μονο αν σοβαρευτει ο χοντρος γιατι ο παναθηναικος με αλφουζο δεν...ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ .:hi:
Αυτα να μου τα ελεγες αν το επαιρνες οντως απο τον Νοεμβρη.

Για να το παρεις απο τον Νοεμβρη δεν χρειαζεται μονο να παιρνεις σφυριγματα, και να ειναι οι αλλοι για το πουτσο. Πρεπει και να εισαι καλυτερος απο αυτους ωστε να κερδιζεις κηφισιες και αλλους.

Που μου έχετε την δικαιολογια οτι μαθαινουμε τον πρωταθλητη στο τελος και οχι απο Νοεμβρη. Το ξερουμε απο τον Νοεμβρη αλλα δεν εχεις την ομαδα και να το παρεις απο τοτε.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.790
Like
6.329
Πόντοι
1.406
Βαστα παλατζα.... Βαστααααααα. Ο Αρης, ξανα λεω, παιζει για την ιστορια του λογω Μαντζιου και του λαου του. Δεν βαθμολογικα κινητρα στο πρωταθλημα. Και αν παιζει ετσι εκει φαντασου το θα παίξει στον τελικο. Και δεν ειανι σωβρακο στην αμυνα οπως ο Ολυμπιακος ουτε το μπουρδελακι το δικο μας.
Ποια κίνητρα ιστορία άμυνες κ συστήματα μου λες,οι άνθρωποι είναι καταραμένοι ναουμε:confused:
 

Συνημμένα

  • eu7yasxum3e81.jpg
    eu7yasxum3e81.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 19

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.421
Πόντοι
456
Αυτα να μου τα ελεγες αν το επαιρνες οντως απο τον Νοεμβρη.

Για να το παρεις απο τον Νοεμβρη δεν χρειαζεται μονο να παιρνεις σφυριγματα, και να ειναι οι αλλοι για το πουτσο. Πρεπει και να εισαι καλυτερος απο αυτους ωστε να κερδιζεις κηφισιες και αλλους.

Που μου έχετε την δικαιολογια οτι μαθαινουμε τον πρωταθλητη στο τελος και οχι απο Νοεμβρη. Το ξερουμε απο τον Νοεμβρη αλλα δεν εχεις την ομαδα και να το παρεις απο τοτε.
Με τετοια προκριματικα και τετοιους ομιλους δεν γινονταν και δεν γινεται.Παιζουμε μακραν την καλυτερη μπαλα στην Ελλαδα κακα τα ψεματα.Δεν με ενδιαφερει να το παρω νοεμβρη μηνα με ενδιαφερει η ομαδα να παιζει μπαλα και παιζει την καλυτερη κατα γενικη ομολογια.Δες τι ευρωπη επαιξες εσυ και ο μπαοκ και τι εμεις κ ο βαζελος..Και τι ροστερ εχεις ετσι?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
Με τετοια προκριματικα και τετοιους ομιλους δεν γινονταν και δεν γινεται.Παιζουμε μακραν την καλυτερη μπαλα στην Ελλαδα κακα τα ψεματα.Δεν με ενδιαφερει να το παρω νοεμβρη μηνα με ενδιαφερει η ομαδα να παιζει μπαλα και παιζει την καλυτερη κατα γενικη ομολογια.Δες τι ευρωπη επαιξες εσυ και ο μπαοκ και τι εμεις κ ο βαζελος..Και τι ροστερ εχεις ετσι?
Ποιο ροστερ μου λες; Αυτο που εφτιαξε ο Αντωνακης το καλοκαιρι; Μονο ο Εσε του βγηκε. Βρες μου αλλον. Εναν οχι δυο.
Ποιο ροστερ; Αυτο που εφτιαξε ο Καρβαλιαλ, που ομολογουμενως εκανε καλυτερες επιλογες και του βγηκαν σχεδον ολοι; Αλλος περισσοτερο αλλος λιγοτερο. Και με το φυγε εσυ ελα εσυ του χοντρου τα εχει κανει πουτανα; Ο δικος σου εχει ροστερ απο την αρχη και καλυτερος του παοκ δεν ειναι. Που ο Λουτσεσκου τελειωσε το ροστερ του, τον Σεπτεμβρη.

Ηδη με εσενα διαμαρτυρεται ο βαζελος και εγω στα μεταξυ μας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom