Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (11 μέλη και 46 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
συνεχιζω και γελαω με αυτα που διαβαζω ο μεχρι προχθες σλουκι σλουκ κατα τον γελοιο σπικερ της ερτ εχει γινει τωρα ο πιο αχρηστος παιχτης που περασε απο τον ολυμπιακο ...παντα ηταν μετριος για αυτο και δεν ηταν ηγετης ποτε σε καμμια ομαδα ...μια μεταγραφη αποτυχημενη με το καλημερα δυστυχως
Εγώ νομίζω καλά θα πάει.
Είπαμε Διαμαντίδης δεν είναι αλλά καλά θα πάει.

Αυτό που δεν θα πάει καλά (γενικά φέτος) είναι το ποδόσφαιρο. Δεν βλέπω να ξεκινάει πρωτάθλημα με 5 προέδρους SL1 να εμπλέκονται στο γνωστό θέμα με τα στημένα και τα στοιχήματα.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
Εγώ νομίζω καλά θα πάει.
Είπαμε Διαμαντίδης δεν είναι αλλά καλά θα πάει.

Αυτό που δεν θα πάει καλά (γενικά φέτος) είναι το ποδόσφαιρο. Δεν βλέπω να ξεκινάει πρωτάθλημα με 5 προέδρους SL1 να εμπλέκονται στο γνωστό θέμα με τα στημένα και τα στοιχήματα.
φιλε μου το παληκαρι καλος μετριος παιχτης αλλα τετοιους βρισκεις πολλους .... πολλα τα λεφτα ..αν βγαλει την χρονια φετος καλα θα ειναι γιατι του χρονου δεν τον βλεπω
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
φιλε μου το παληκαρι καλος μετριος παιχτης αλλα τετοιους βρισκεις πολλους .... πολλα τα λεφτα ..αν βγαλει την χρονια φετος καλα θα ειναι γιατι του χρονου δεν τον βλεπω
Δεν ξέρω αν βρίσκεις πολλούς στο Ευρωπαϊκό μπάσκετ. Μετρημένα κουκιά είναι οι επιλογές. Βλέπουμε. Τα 3 είναι πολλά όμως ναι.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
Δεν ξέρω αν βρίσκεις πολλούς στο Ευρωπαϊκό μπάσκετ. Μετρημένα κουκιά είναι οι επιλογές. Βλέπουμε. Τα 3 είναι πολλά όμως ναι.
εγω περιμενω μεταγραφη μετα το παγκοσμιο ...τα πρωτα βιολια δεν θα κλεισουν ομαδες πριν
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
εγω περιμενω μεταγραφη μετα το παγκοσμιο ...τα πρωτα βιολια δεν θα κλεισουν ομαδες πριν
Το έχεις ξαναπεί και συμφωνώ. Γενικά για το μπάσκετ υπάρχει χρόνος. ΣΤΟΠΕΡ δεν έχει πάρει ο άλλος ο μαλάκας όμως και σε 10 μέρες έχει μάτς.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.179
Like
13.250
Πόντοι
2.606
Δεν τίθεται θέμα αν ειναι καλος παίκτης είναι πιστεύω όμως δεν έχει τα αρχιδια να αντέξει τον ψυχολογικό πόλεμο που θα υποστεί πριν και κατά την διάρκεια των αγώνων με εμάς θα καταρρεύσει ο τρακης γι αυτούς τους αγώνες τον πήρε πέρα από το σπάσιμο που ήθελε να κάνει σε μας
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
Το έχεις ξαναπεί και συμφωνώ. Γενικά για το μπάσκετ υπάρχει χρόνος. ΣΤΟΠΕΡ δεν έχει πάρει ο άλλος ο μαλάκας όμως και σε 10 μέρες έχει μάτς.
να ασχοληθω φιλε μου με ποιον :think:με τον αλαφουζο :2funny::2funny::2funny: δεν ασχολουμαι πολλα χρονια με τον ποδοσφαιρικο παναθηναικο... η ομαδα χρειαζεται πρωτα προεδρο και μετα παιχτες
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
Δεν τίθεται θέμα αν ειναι καλος παίκτης είναι πιστεύω όμως δεν έχει τα αρχιδια να αντέξει τον ψυχολογικό πόλεμο που θα υποστεί πριν και κατά την διάρκεια των αγώνων με εμάς θα καταρρεύσει ο τρακης γι αυτούς τους αγώνες τον πήρε πέρα από το σπάσιμο που ήθελε να κάνει σε μας
και ο σπανουλης αλλαξε σπιτι και ομως αντεξε ... αρα δεν ειναι πρωτα απο ολα επαγγελματιας οποτε τι να συζητησω χωρις ψυχολογια ειναι μικρος
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Μην τρελαθουμε παιδιά..ο Σλούκας είναι παικταρας ότι και να λέμε όλοι μας..δεν βάζει μόνο πόντους αλλά προσφέρει και άλλους τόσους.Επειδη πήγε στο ΠΑΟ δεν θα τον βγάλουμε και άχρηστο.Το μόνο θέμα που έχει είναι πως θα διαχειριστεί το σώμα του ειδικά τώρα που θα είναι βασικός και θα παίζει περισσότερο..κάτι που ήθελε εκτός από περισσότερα λεφτά
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
O Γιαννακοπουλος ειναι εντελως απροβλεπτος και χωρις σχεδιο
Ο Σλουκας ηταν καλος για 1,8 οχι 3 εκατομμυρια. Γιατι τοσα πρεπει να δωσει τωρα και για 2αρι
Ο Σλουκας ειναι καλος στην επιθεση , αλλα στην αμυνα θα κρεμαει ολη την ομαδα. Γι' αυτο δεν τον προτιμουσε ο Μπαρτζωκας
Ο Τρακης μου θυμιζει τη χρονια που εδωσε 2,5 και πηρε Φριντετ αντι για Μαικ Τζειμς

τι εννοεις τυπε?δεν ηταν καλος παιχτης ο φριντετ?που μας τον παρουσιαζαν ως ο νεος στοκτον???
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.179
Like
13.250
Πόντοι
2.606
και ο σπανουλης αλλαξε σπιτι και ομως αντεξε ... αρα δεν ειναι πρωτα απο ολα επαγγελματιας οποτε τι να συζητησω χωρις ψυχολογια ειναι μικρος
ο σπανουλης ηταν απο αλλο καλουπι φτιαγμενος εγω δεν τον κρινω γιατι εφυγε καλα εκανε και εγω το ιδιο μπορει να εκανα δεν ηταν γαυρος εξαλου αλλα ισως υπερεκτιμησε τις ψυχικες του δυναμεις ειμαι καθετα αντιθετος σε επιθεσεις που αφορουν την οικογενεια του αλλα θα γινουν και θα κλαταρει συν κατι αλλα που θα βγαινουν εν καιρω
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
ο σπανουλης ηταν απο αλλο καλουπι φτιαγμενος εγω δεν τον κρινω γιατι εφυγε καλα εκανε και εγω το ιδιο μπορει να εκανα δεν ηταν γαυρος εξαλου αλλα ισως υπερεκτιμησε τις ψυχικες του δυναμεις
αρα δεν ανηκει στην παστα των μεγαλων παιχτων οπως προσπαθουσαν να τον παρουσιασουν.... εγω στην θεση του θα ειχα κατσει στον ολυμπιακο που τον ειχανε στα ωπα ωπα να τελειωσω την καρριερα μου ησυχα και δοξασμενα...αυτος προτιμησε να κανει μια αρπαχτη ...τι να πω ευχομαι να του βγει αλλα δεν το βλεπω
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.179
Like
13.250
Πόντοι
2.606
ο σπανουλης ηταν απο αλλο καλουπι φτιαγμενος εγω δεν τον κρινω γιατι εφυγε καλα εκανε και εγω το ιδιο μπορει να εκανα δεν ηταν γαυρος εξαλου αλλα ισως υπερεκτιμησε τις ψυχικες του δυναμεις

αρα δεν ανηκει στην παστα των μεγαλων παιχτων οπως προσπαθουσαν να τον παρουσιασουν.... εγω στην θεση του θα ειχα κατσει στον ολυμπιακο που τον ειχανε στα ωπα ωπα να τελειωσω την καρριερα μου ησυχα και δοξασμενα...αυτος προτιμησε να κανει μια αρπαχτη ...τι να πω ευχομαι να του βγει αλλα δεν το βλεπω
ισως επρεπε να φυγει εξω με λιγοτερα χρηματα απο του τρακη και ουτε γατα ουτε ζημια
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
αρα δεν ανηκει στην παστα των μεγαλων παιχτων οπως προσπαθουσαν να τον παρουσιασουν.... εγω στην θεση του θα ειχα κατσει στον ολυμπιακο που τον ειχανε στα ωπα ωπα να τελειωσω την καρριερα μου ησυχα και δοξασμενα...αυτος προτιμησε να κανει μια αρπαχτη ...τι να πω ευχομαι να του βγει αλλα δεν το βλεπω
το συμπερασματικό άρα το οποίο βασίζεται στην ανάλυση για την ψυχοσύνθεση του παίχτη, ίσως οδηγεί σε λάθος συμπεράσματα. Άλλο αν είναι καλός παίχτης κι άλλο τα υπόλοιπα. Παιδιά όλοι στο γήπεδο κρίνονται.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
ισως επρεπε να φυγει εξω με λιγοτερα χρηματα απο του τρακη και ουτε γατα ουτε ζημια
ειναι 33,5 στην θεση αυτη που παιζει θελει πνευμονια δεν νομιζω οτι θα μπορεσει να ανταποκριθει ... και ο παο θα εχει μεγαλες απαιτησεις απο του λογου του....επρεπε αφου ηθελε να φυγει να παει εξω εχεις δικιο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.179
Like
13.250
Πόντοι
2.606
ειναι 33,5 στην θεση αυτη που παιζει θελει πνευμονια δεν νομιζω οτι θα μπορεσει να ανταποκριθει ... και ο παο θα εχει μεγαλες απαιτησεις απο του λογου του....επρεπε αφου ηθελε να φυγει να παει εξω εχεις δικιο
εγω πιστευω θα ανταποκριθει σωματικα αλλα στα παιχνιδια με εμας θα ειναι αφαντος τουλαχιστον στο σεφ εξαλου τα χρηματα αυτα δωθηκαν για αυτα τα παιχνιδια
μια μπεμπελακ με δυο φυσιγγια μεσα να του πεταξουν πριν τον αγωνα στην αυλη του και δεν θα κατεβει ουτε απο το πουλμαν
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
το συμπερασματικό άρα το οποίο βασίζεται στην ανάλυση για την ψυχοσύνθεση του παίχτη, ίσως οδηγεί σε λάθος συμπεράσματα. Άλλο αν είναι καλός παίχτης κι άλλο τα υπόλοιπα. Παιδιά όλοι στο γήπεδο κρίνονται.
φιλε μου οταν κανεις πρωταθλητισμο ειδικα σε τοσο υψηλο επιπεδο και σε καλει μια ομαδα να την τραβηξεις ψηλα... χωρις ψυχολογια εισαι μηδεν
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
εγω πιστευω θα ανταποκριθει σωματικα αλλα στα παιχνιδια με εμας θα ειναι αφαντος τουλαχιστον στο σεφ εξαλου τα χρηματα αυτα δωθηκαν για αυτα τα παιχνιδια
θελω να πιστευω οτι ο δημητρακης στα 50 του πια χρονια σταματησε να σκεφτεται τοσο μαλακισμενα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.179
Like
13.250
Πόντοι
2.606
θελω να πιστευω οτι ο δημητρακης στα 50 του πια χρονια σταματησε να σκεφτεται τοσο μαλακισμενα
ηθελε να μας εξευτελισει απλα
δεν ειναι βλακας το ξερει κι αυτος αυτο που σου λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom