Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446
Πάντως το σημερινό, ΙΣΩΣ και να ήταν στημένο για Χ από χοντρό και καραφλό βέλος που είναι και κολλητάρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
263
Like
451
Πόντοι
21
Βλέπω τα βαζελια έχουν σηκώσει κεφάλι. 30 χρόνια φάπα και όμως έχουν ακόμα κουράγιο.

Έχει πλευοφ φέτος; Παίζει και ο πρώτος ;
Εννοειται οτι εχουμε κουραγιο φιλε εμεις δεν ειμαστε γαβροι που οταν ενα αθλημα δεν παει καλα λεμε δεν ασχολουμαστε
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
ο "λαιμος" ειναι ποιητικη αδεια τυπε ή βλεπεις κατι που δεν βλεπουμε σαν το παιδακι στην 6η αισθηση????
:think: :confused:
ρε συ μιλάς εσύ που έβλεπες το μακαμπού σαν σκουληκοπεοκέφαλο ?:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
προτού βγω...
α. όντως όπως είπε και πιο πάνω κάποιος - κι όπως πολλές φορές έχω πει - ΤΙΠΟΤΑ εννοείται δεν έχει τελειώσει στο πρωτάθλημα.
β. ο ολυμπιακός έκανε το καλύτερο παιχνίδι των 11 αγωνιστικών που έχει παίξει. ο παναθηναικός το χειρότερο. ας το σκεφτείτε και αυτό εσείς που λέτε πολλά.
γ. γιατί τώρα συνέβη το πιο πάνω (β). πολύ σημαντικό ερώτημα. δεν μας αφήσατε να παίξουμε ή απλά κάναμε κακό παιχνίδι? και/ή τι άλλο ίσως.
απάντηση. ΤΙΠΟΤΑ δεν κάνατε που να μας δημιουργήσει πρόβλημα. εμείς δεν παίξαμε. απλά δεν παίξαμε. τώρα αν αυτό είναι ένα τυχαίο γεγονός μετά από 10 πολύ καλά παιχνίδια (το καλό σενάριο) ή οι παίχτες δεν άντεξαν το βάρος του αγώνα...τι να πω.
ή μάλλον έχω να πω. οι παίχτες κατ'εμέ είναι κουρασμένοι. ο παναθηναικός είναι πολύ καλός, είναι πολύ δεμένη ομάδα, αλλά έχει με το ζόρι μια 13αδα. κι ο αιτόρ εκτός πλέον. και κουράστηκαν οι παίχτες (επίσης ξαναλέω δεν πάιξαμε γενικά καλά). γι αυτό κιόλας μέχρι το 30' σχεδόν δεν είχατε ακουμπήσει μπαλα (άν και κάνατε 2 φάσεις αλλά αυτό ήταν αναμενόμενο με τους παίχτες που έχετε μπροστά).
το πρωτάθλημα σε αυτό θα κριθεί. πόσο θα αντέξουν οι λίγοι πράσινοι και πόσο (και πόσο γρήγορα επίσης) θα δεθούν και θα γίνουν ομάδα από τον μισελ οι δικοί σας.
ps
ακόμα και μέχρι το 30' που σας παίζαμε κάνατε 2 ευακιρίες.
αυτά που έλεγα από προχθές για τους κεντρικούς αμυντικούς μας και τα αμυντικά χαφ...
με παραθέτω... @raopau 100 ευρώ θέλω για την ανάλυση
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
263
Like
451
Πόντοι
21
Και εγώ σου λέω ότι δεν ήταν φάουλ ούτε στο μπάσκετ.
Σαν θαυμαστης του αργεντινικου ποδοσφαιρου θα συμφωνησω ουτε εγω δεν θα το εδινα με τιποτα.Στην εποχη του βαρ ομως δυστυχως για εσας ειναι.Τουλαχιστον εδω υπαρχει και μια επαφη δεν ειναι οπως του Αλεκου στην καβαλα η του γιαννακοπουλου στην προοδευτικη που επαθαν ηλεκτροπληξια....Να τα λεμε και αυτα γιατι σας βλεπω οτι ζοριζεστε....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Όχι παρόμοιο ρε μαν,θα μας τρελάνεις κλωτσιδι ανατροπή μαρς ήταν,όχι ιδια με αυτή την αηδια
παρόμοιο εννοώ στο αχρείαστο, έφευγε η μπάλα ...
στου Κωνσταντίνου τι θα γινόταν δηλαδή αν έβγαινε σέντρα ?
αχρείαστα λόγω πανικού-μαλακίας , βέβαια εμείς τα βλέπουμε σαν θεατές..
οι αθλητές έχουν άλλη ψυχολογία θα κάνουνε και λάθη ,παιχνίδι είναι..
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
@ΒΑΚΑΛΙΣ74 πιές κανά ποτάκι να χαλαρώσεις και αύριο όλα θα δεις πιο ψύχραιμα
Μάλλον εσύ θα δεις οτι τη φάση που γίνεται δεκάδες φορές απο αντίπαλο παίκτη για να βγει η μπάλα αουτ και βάζει πλάτη δόθηκε πέναλτυ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
μαλακία του αμυντικού από έλλειψη ψυχραιμίας , γυρνάει κ κόβει με τα χέρια τον επιθετικό στο λαιμό
Παρόμοιο αχρείαστο πέναλτυ είχε κάνει ο Κωνσταντίνου στο ματς με το ξύλο στον ευθυμιάδη
Στο λαιμό που το είδες ρε τύπε; Πρεσβυωπεία;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Πάντως το σημερινό, ΙΣΩΣ και να ήταν στημένο για Χ από χοντρό και καραφλό βέλος που είναι και κολλητάρια
μαλακιες..απλα σημερα εγινε ο,τι γινεται καθε χρονια επι εξυγιανσης....θα σου κανω δωρεαν ενα μαθημα ιστοριας, για να ξερεις, και αν θες μου κανεις καταθεση το iban που εδωσα πιο πανω...λοιπον εχουμε και λεμε :
απο τοτε που πηρανε τα κόζια απο τον θρυλο και βαφτισανε αυτο το πραγμα εξυγιανση, καθε χρονο προσπαθουν να χασει το πρωταθλημα ο θρυλος..δεν τους ενδιαφερει ποιος θα το παρει, αρκει να μην το παρει ο γαμιας τους...αυτο το κανουν για να λενε οτι "ειδατε, επι εξυγιανσης καθε χρονο ειναι και αλλος πρωταθλητης"...
γι αυτο βλεπεις περυσι τον θρυλο να ειναι 20 βαθμους πανω, να εχει την καλυτερη αμυνα και την καλυτερη επιθεση, και τελικα να ειναι 1ος στα πεναλντι ο μπαοκ με τον κουρτιτς...
γι αυτο βλεπεις οτι σε ολα τα χρονια της εξυγιανσης, ποτέ δεν ηταν 1ος στα πεναλντι ο θρυλος, παρολο που επαιρνε το πρωταθλημα περιπατο και με διπλασια γκολ...
φυσικα μονο το σπρωξιμο των αλλοθρησκων δεν φτανει...γι αυτο και ο θρυλος εχει 3 πρωταθληματα σε 5 χρονια εξυγιανσης...χρειαζεται και αγορασμενες ομαδες οπως ο μπαοκ επι σαββιδη, κωλοφαρδια των αλλοθρησκων και γκινια - γκελες του θρυλου...οποτε ευθυγραμμιζονται ολα αυτα, τοτε χανει το πρωταθλημα ο θρυλος...
ευτυχως δεν ειναι ευκολο να ευθυγραμμιστουν συγχρονως ολα αυτα και γι αυτο οι αλλοι παιρνουν πρωταθλημα καθε 10 χρονια...
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Ρε τύπε, δεν είμαι άρρωστος βάζελος. Μάλλον το εντελώς αντίθετο. :confused:

Φυσιολογικά σου λέω τι έγινε και πετάς ανοησίες.

Ξαναλέω. Δανός ήταν ο διαιτητής. Έδειξε αυτό που είδε.
εδειξε αυτο που του ειπε το VAR......κι ας μην ξεχναμε οτι ο γαυρος εχει μακρα ιστορια απο πετσινα μπεναλντι.....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Ρε τύπε, δεν είμαι άρρωστος βάζελος. Μάλλον το εντελώς αντίθετο. :confused:

Φυσιολογικά σου λέω τι έγινε και πετάς ανοησίες.

Ξαναλέω. Δανός ήταν ο διαιτητής. Έδειξε αυτό που είδε.
Και τι σημαίνει το οτι ήταν Δανός ο διαιτητής;
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
προτού βγω...
α. όντως όπως είπε και πιο πάνω κάποιος - κι όπως πολλές φορές έχω πει - ΤΙΠΟΤΑ εννοείται δεν έχει τελειώσει στο πρωτάθλημα.
β. ο ολυμπιακός έκανε το καλύτερο παιχνίδι των 11 αγωνιστικών που έχει παίξει. ο παναθηναικός το χειρότερο. ας το σκεφτείτε και αυτό εσείς που λέτε πολλά.
γ. γιατί τώρα συνέβη το πιο πάνω (β). πολύ σημαντικό ερώτημα. δεν μας αφήσατε να παίξουμε ή απλά κάναμε κακό παιχνίδι? και/ή τι άλλο ίσως.
απάντηση. ΤΙΠΟΤΑ δεν κάνατε που να μας δημιουργήσει πρόβλημα. εμείς δεν παίξαμε. απλά δεν παίξαμε. τώρα αν αυτό είναι ένα τυχαίο γεγονός μετά από 10 πολύ καλά παιχνίδια (το καλό σενάριο) ή οι παίχτες δεν άντεξαν το βάρος του αγώνα...τι να πω.
ή μάλλον έχω να πω. οι παίχτες κατ'εμέ είναι κουρασμένοι. ο παναθηναικός είναι πολύ καλός, είναι πολύ δεμένη ομάδα, αλλά έχει με το ζόρι μια 13αδα. κι ο αιτόρ εκτός πλέον. και κουράστηκαν οι παίχτες (επίσης ξαναλέω δεν πάιξαμε γενικά καλά). γι αυτό κιόλας μέχρι το 30' σχεδόν δεν είχατε ακουμπήσει μπαλα (άν και κάνατε 2 φάσεις αλλά αυτό ήταν αναμενόμενο με τους παίχτες που έχετε μπροστά).
το πρωτάθλημα σε αυτό θα κριθεί. πόσο θα αντέξουν οι λίγοι πράσινοι και πόσο (και πόσο γρήγορα επίσης) θα δεθούν και θα γίνουν ομάδα από τον μισελ οι δικοί σας.
ps
ακόμα και μέχρι το 30' που σας παίζαμε κάνατε 2 ευακιρίες.
αυτά που έλεγα από προχθές για τους κεντρικούς αμυντικούς μας και τα αμυντικά χαφ...
Να βρει ο Γιοβάνοβιτς τι έφταιξε.

Διότι εγώ είδα τους δικούς μας να χάνουν όλες τις μάχες σχεδόν και στην κυκλοφορία να είμαστε τελευταίοι.

Να κάτσει με τους παίκτες να δει το ματς, διότι μιλάμε για χάλι.

Δεν είναι το πέναλτι το θέμα μας.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.540
Like
51.780
Πόντοι
12.756
Να βρει ο Γιοβάνοβιτς τι έφταιξε.

Διότι εγώ είδα τους δικούς μας να χάνουν όλες τις μάχες σχεδόν και στην κυκλοφορία να είμαστε τελευταίοι.

Να κάτσει με τους παίκτες να δει το ματς, διότι μιλάμε για χάλι.

Δεν είναι το πέναλτι το θέμα μας.
ετσι ακριβως
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Εννοειται οτι εχουμε κουραγιο φιλε εμεις δεν ειμαστε γαβροι που οταν ενα αθλημα δεν παει καλα λεμε δεν ασχολουμαστε
Αυτό ακριβώς κάνετε 30 χρόνια στο ποδόσφαιρο φίλε βαζελε.

Μέχρι και στο γυναικείο μπάσκετ το είχατε ρίξει κάποια στιγμή, το χάσατε και αυτό
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Και τι σημαίνει το οτι ήταν Δανός ο διαιτητής;
Ξέρω γω, ρε τύπε;

Για θυμήσου παλιές εποχές (αν είσαι κάποιας ηλικίας). :think:

Όχι μόνο δικά σας. Και δικά μας στα 80s. :confused:

500 χρόνια μπροστά πήγε η μπάλα με το VAR στο θέμα της αδικίας.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
ρε συ μιλάς εσύ που έβλεπες το μακαμπού σαν σκουληκοπεοκέφαλο ?:2funny:
εγω φταιω ρε μουνοπανα που προσπαθουσα να σας ανοιξω τα ματια ολη την εβδομαδα....που πηγαινατε στο ντερμπυ αμεριμνοι, ενω ερχοταν κατα πανως σας το κοκκινο θηριο...
εστω και τωρα πιστευω να καταλαβατε την διαστημικη μεσοεπιθετικη γραμμη του θρυλου....και σκεφτειτε οτι δεν βαλαμε και τον σαμασεκου, να γινει ακομα πιο τσοντα η κατασταση....
τεσπα, τα αυτογραφα που ειπα, ισχυουν ακομα...δεν ειμαι αρχιδι εγω να λεω και να ξελεω....οποιος θελει αυτογραφο απο χαμες, μακαμαντου, κινεζο, εμβιλα, μπιελ και λοιπους αστερες, να μου στειλει πμ και θα το κανονισω εγω μες στην βδομαδα....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Να βρει ο Γιοβάνοβιτς τι έφταιξε.

Διότι εγώ είδα τους δικούς μας να χάνουν όλες τις μάχες σχεδόν και στην κυκλοφορία να είμαστε τελευταίοι.

Να κάτσει με τους παίκτες να δει το ματς, διότι μιλάμε για χάλι.

Δεν είναι το πέναλτι το θέμα μας.
Δεν διαφωνούμε αν και πιστευω ότι έφταιξε αυτο που περιγραφω πιο πανω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom