Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
θα μπουκαρουν και 2-3 να βγουν φωτογραφια με χαμες και μαρσελο...αλλα αλλη διακοπη του ματς δεν δεχομαστε...
Φημες λενε οτι οι καντινες εξω απο το γηπεδο έχουν παραγγείλει εξτρα καλαμακια μονο για τον μαρσελο :confused: :confused:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.379
Πόντοι
4.096
Ρε έχουμε πάρει την ομάδα και το παιχνίδι στα χαρτιά, χάνεις και μείον τρεις και κανά δυο αγωνιστικές κεκλεισμένων, και έλα να πάρεις πρωτάθλημα μετά.
ακομα κι ετσι...............
εγω θα το παρω μαν :hi:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.686
Κριτικές
42
Like
28.909
Πόντοι
28.246

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.686
Κριτικές
42
Like
28.909
Πόντοι
28.246
Φημες λενε οτι οι καντινες εξω απο το γηπεδο έχουν παραγγείλει εξτρα καλαμακια μονο για τον μαρσελο :confused: :confused:
Τρώει φουλ βρώμικο, με λουκάνικο, κέτσαπ, μουστάρδα, και κρεμμύδι μέσα.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Τελικά τα εισιτήρια αύριο στις 12, ελπίζω να έχω λίγη τύχη..:confused:
Στο ευχομαι ολοψυχα αδερφε μου,αν και πρεπει να περιμενεις στην ουρα απο...σημερα :confused:
Νικολογιάννης: «Και το ΟΑΚΑ να είχε ο Παναθηναϊκός, θα γέμιζε και θα έμενε κόσμος έξω»!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.714
Like
14.215
Πόντοι
3.506

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Στο ευχομαι ολοψυχα αδερφε μου,αν και πρεπει να περιμενεις στην ουρα απο...σημερα :confused:
Νικολογιάννης: «Και το ΟΑΚΑ να είχε ο Παναθηναϊκός, θα γέμιζε και θα έμενε κόσμος έξω»!
Τυπε ο κοσμος μια σπιθα θελει για να δουμε απιστευτα πραγματα, εχει αρχισει σιγα να φαινεται λόγω του στρατηγου ΙΒΑΝ
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Ρε έχουμε πάρει την ομάδα και το παιχνίδι στα χαρτιά, χάνεις και μείον τρεις και κανά δυο αγωνιστικές κεκλεισμένων, και έλα να πάρεις πρωτάθλημα μετά.
pipes
Πίπε

τα αυτονόητα
α. νίκη παο. στην κούρσα πλέον θα τρέχουν δύο άλογα κι εσείς θα σκορπίσετε ενδεχομένως (για φέτος μιλάω εννοείται, όχι γενικά). ίσως όμως σας κάνει καλό υπό την έννοια ότι ο χοντρός μπορεί να πάρει (επιτέλους για σας) κάποιες σοβαρές αποφάσεις.
β. ισοπαλία. λίγο πολύ όπως πιο πάνω αλλά με ηπιότερα αποτελέσματα για εσάς. θα είναι όμως (γνώμη μου) το χειρότερο αποτέλεσμα για τον ολυμπιακό. το γιατί το εξήγησα πριν.
γ. νίκη οσφπ ( φτου σκόρδα :priest::priest:). τρεις στην κούρσα αν και πάλι είστε πίσω (για πολλούς λόγους, όχι μόνο βαθμολογικά).

στα του αγώνα, επειδή σαφέστατα είμαστε πολύ πιο "ομάδα" και εντός έδρας, δε νομίζω ότι έχετε πολλές ελπίδες αν σκοράρουμε πρώτοι.
αν προηγηθείτε όλα είναι ανοιχτά.
με νορμάλ αποδόσεις των δύο ομάδων (με βάση δλδ ότι έχουν δείξει μέχρι τώρα κι όχι τίποτα περίεργο) πιστεύω ότι ο αγώνας θα κριθεί από τους μέσους μας. εκεί θα παιχτούν όλα. θα έλεγα ότι είναι περισσότερο στο χέρι μας.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.606
Πόντοι
3.656
Στο ευχομαι ολοψυχα αδερφε μου,αν και πρεπει να περιμενεις στην ουρα απο...σημερα :confused:
Νικολογιάννης: «Και το ΟΑΚΑ να είχε ο Παναθηναϊκός, θα γέμιζε και θα έμενε κόσμος έξω»!
βρε ο άλλος θα σπάσει άλυσο κατακαβλωμένος να ΄ρθει να γαμήσει κωλαράκι ραοπαο ,
απο τα βάθη της Ασίας αν είναι δυνατόν,ήμαρτον Κύριε !!!! :headbang2:

ELIsUNCXsAYYVq1.jpg
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
pipes
Πίπε

τα αυτονόητα
α. νίκη παο. στην κούρσα πλέον θα τρέχουν δύο άλογα κι εσείς θα σκορπίσετε ενδεχομένως (για φέτος μιλάω εννοείται, όχι γενικά). ίσως όμως σας κάνει καλό υπό την έννοια ότι ο χοντρός μπορεί να πάρει (επιτέλους για σας) κάποιες σοβαρές αποφάσεις.
β. ισοπαλία. λίγο πολύ όπως πιο πάνω αλλά με ηπιότερα αποτελέσματα για εσάς. θα είναι όμως (γνώμη μου) το χειρότερο αποτέλεσμα για τον ολυμπιακό. το γιατί το εξήγησα πριν.
γ. νίκη οσφπ ( φτου σκόρδα :priest::priest:). τρεις στην κούρσα αν και πάλι είστε πίσω (για πολλούς λόγους, όχι μόνο βαθμολογικά).

στα του αγώνα, επειδή σαφέστατα είμαστε πολύ πιο "ομάδα" και εντός έδρας, δε νομίζω ότι έχετε πολλές ελπίδες αν σκοράρουμε πρώτοι.
αν προηγηθείτε όλα είναι ανοιχτά.
με νορμάλ αποδόσεις των δύο ομάδων (με βάση δλδ ότι έχουν δείξει μέχρι τώρα κι όχι τίποτα περίεργο) πιστεύω ότι ο αγώνας θα κριθεί από τους μέσους μας. εκεί θα παιχτούν όλα. θα έλεγα ότι είναι περισσότερο στο χέρι μας.
Ελπιδα εχουν μονο αν ερθουν να παιξουν κλεφτοπολεμο, αν το χτυπησουν στα ισα δεν υπαρχει ελπιδα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Ελπιδα εχουν μονο αν ερθουν να παιξουν κλεφτοπολεμο, αν το χτυπησουν στα ισα δεν υπαρχει ελπιδα
νομίζω ότι ελπίδες έχουν αν υπο-αποδώσουν οι μέσοι μας...
όντως αν ανοιχτούν πολύ και δεν έχουμε κακή απόδοση μπορεί να τσιμπίσουν και 2-3
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Οπως προειπωθηκε σωστα,αν βαλουμε νωρις γκολ η σεμνη τελετη θα λαβει τελος.Κι αυτο γιατι ο γαυρος θα αναγκαστει να ανοιχτει και τοτε στο τρανζισιον με ανοιχτες τις γραμμες του θα κανουμε παρτυ.Εχει που εχει αθλια αμυντικη γραμμη,αν κανει το λαθος και ανοιχτει την εκατσε.Οπως ειπε κι ο μυστης @nikos231 μονο με κλεφτοπαιχνιδο εχουν καποιες ελπιδες (φτου φτου).Τις οποιες ελπιδες ακομα και ετσι θα εξανεμισουμε εμεις αν παιξουμε το παιχνιδι που ξερουμε και μπορουμε.Εμπιστευομαστε Ιβαν και ομαδα :rockon: :rockon: :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
καλα, τραγουδατε εσεις.... :confused:
αμα του κοψει του ιρβιν γιαλομ και ξεκινησει με εμβιλα - σαμασεκου στο κεντρο, ουτε με κυαλια δεν θα βλεπετε το τερμα μας....

:alivedick:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
καλα, τραγουδατε εσεις.... :confused:
αμα του κοψει του ιρβιν γιαλομ και ξεκινησει με εμβιλα - σαμασεκου στο κεντρο, ουτε με κυαλια δεν θα βλεπετε το τερμα μας....

:alivedick:
ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΠΟΥΣΤΗ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom