Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (6 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
Απ, εδω είσαι λάθος.
Παρα ήμουν μικρός τότε για να πλησιάζω τοπικές, ούτε καν 8.

Τίποτα άλλο ενδιαφέρον έχεις γιατί είσαι λίγο βαρετός, ακόμα και για πούστηςβάζελος??
θα σου βάλω sceenshot κάποια στιγμή το στόρυ σου που έχεις ποστάρει μωρή μπαλαρίνα

Για την ορθογραφία που μαλώνεις τους συνομιλητές σου δυο λόγια μαλακάκο,
όποια λάθη γίνονται δικαιολογημένα γίνονται, κάποιοι πληκτρολογούν πίνοντας καφέ,στο δρόμο , χαλαρώνοντας ή γαμιόντας κανά βρωμόκωλο σαν εσένα ,άλλοι πάλι γράφουν ατονικά Επομένως είσαι που είσαι σαν την άδικη κατάρα μπουχέσας μη γίνεσαι παραπάνω κομπλέξας:birdman:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
θα σου βάλω sceenshot κάποια στιγμή το στόρυ σου που έχεις ποστάρει μωρή μπαλαρίνα

Για την ορθογραφία που μαλώνεις τους συνομιλητές σου δυο λόγια μαλακάκο,
όποια λάθη γίνονται δικαιολογημένα γίνονται, κάποιοι πληκτρολογούν πίνοντας καφέ,στο δρόμο , ή γαμιόντας κανά βρωμόκωλο σαν εσένα ,άλλοι πάλι γράφουν ατονικά Επομένως είσαι που είσαι σαν την άδικη κατάρα μπουχέσας μη γίνεσαι παραπάνω κομπλέξας:birdman:
εγω πηδαω γραμματα στο πληκτρολογιο η πατωντας πληκτρο πατιεται και το διπλανο..δεν εχω μαθει σε κυριλε λαπιτοπι ακομα:tooth:
:undecided:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
εγω πηδαω γραμματα στο πληκτρολογιο η πατωντας πληκτρο πατιεται και το διπλανο..δεν εχω μαθει σε κυριλε λαπιτοπι ακομα:tooth:
:undecided:
Εισαι oldschool εσυ αδερφε,τι να τα κανεις τα λαπτοπ ρε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
εγω πηδαω γραμματα στο πληκτρολογιο η πατωντας πληκτρο πατιεται και το διπλανο..δεν εχω μαθει σε κυριλε λαπιτοπι ακομα:tooth:
:undecided:
ρε συ μιλάμε για αρχιμαλάκα ,κάνει συνεχώς θέμα για την ορθογραφία ενώ δεν ξέρει τη τύφλα του
Άντε να έχεις στη Λεωφόρο κανά τέτοιου βεληνεκούς μαλάκα που να είναι παναθηναικός να τον σουτάρεις απο τη 13 στη ΓΑΔΑ:2funny:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.261
Like
3.519
Πόντοι
1.706
ρε συ μιλάμε για αρχιμαλάκα ,κάνει συνεχώς θέμα για την ορθογραφία ενώ δεν ξέρει τη τύφλα του
Άντε να έχεις στη Λεωφόρο κανά τέτοιου βεληνεκούς μαλάκα που να είναι παναθηναικός να τον σουτάρεις απο τη 13 στη ΓΑΔΑ:2funny:
Ε μα μην γίνεσαι τελείως πούστηςβάζελος τώρα, δεν το κάνω συνέχεια θέμα.
Εκεί που βγάζει μάτια όμως θα το γράψω.
Σταμάτα να σκούζεις.
Και σε κοτέτσια δεν πάω, όταν θα φτιάξετε το νεο γήπεδο θα περάσω.
Αν φυσικά του δώσετε το όνομα του μπαμπά σας.....
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
η ομάδα θα υποτάξει το καφενείο της Β.Ελλαδας και θα την στείλει στα τάρταρα ,στηρίζουμε Παναθηναϊκό στηρίζουμε τον αγαπημένο μας φιλο-οπαδο και σκληροπυρηνικό @athinaios44 :rockon:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
Ε μα μην γίνεσαι τελείως πούστηςβάζελος τώρα, δεν το κάνω συνέχεια θέμα.
Εκεί που βγάζει μάτια όμως θα το γράψω.
Σταμάτα να σκούζεις.
Και σε κοτέτσια δεν πάω, όταν θα φτιάξετε το νεο γήπεδο θα περάσω.
Αν φυσικά του δώσετε το όνομα του μπαμπά σας.....
μωρή κλασομπανιέρα άσε πια τις ζάγκλες , τάχα μου δεν το κάνεις συνέχεια αλλά είδες τις ρακιές, πουτάνα :2funny:
Καμία διόρθωση να μη κάνεις στούρνε, σου εξηγήσαμε τους λόγους
Έχεις γαμηθεί στο μεταξύ με το "μπαμπά σας" !!! τι τραύμα έχεις στη ψυχούλα σου βρε ναυάγιο ? και προχτές πάλι για "μπαμπά σας " έγραψες . Ψάχνεις το μπαμπά σου ? ρίξε βλέφαρο στο ληξιαρχείο αραβίας :smiling-face-with-heart-eyes:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
η ομάδα θα υποτάξει το καφενείο της Β.Ελλαδας και θα την στείλει στα τάρταρα ,στηρίζουμε Παναθηναϊκό στηρίζουμε τον αγαπημένο μας φιλο-οπαδο και σκληροπυρηνικό @athinaios44 :rockon:
απο αλλόθρησκους δίνουμε ασυλία μόνο στο Καραμάναρο :rockon:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
αδυνατω και να το φανταστω οτι θα χασω απο τον ΜΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥΣΙΑ ΓΑΜΑΙΚΑΝΟ...
μεχρι και που ψηφιζω πιο ευκολα συριζα
cretan336-σύριζα -γαμαικανός ο ένας δίπλα στον άλλον στα 4 και εναλλάξ γαμίσι και στους τρείς και τα φλόκια μοιρασμένα :2funny:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.151
Κριτικές
8
Like
32.336
Πόντοι
6.536
η ομάδα θα υποτάξει το καφενείο της Β.Ελλαδας και θα την στείλει στα τάρταρα ,στηρίζουμε Παναθηναϊκό στηρίζουμε τον αγαπημένο μας φιλο-οπαδο και σκληροπυρηνικό @athinaios44 :rockon:
Τύπε να φέρουμε και κάνα φανάρι?
Δεν σε βλέπω καλά....

:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.151
Κριτικές
8
Like
32.336
Πόντοι
6.536
cretan336-σύριζα -γαμαικανός ο ένας δίπλα στον άλλον στα 4 και εναλλάξ γαμίσι και στους τρείς και τα φλόκια μοιρασμένα :2funny:
Είπαμε και πριν,θα έχουμε...
The Ten Animation GIF by Augenblick Studios
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.261
Like
3.519
Πόντοι
1.706
μωρή κλασομπανιέρα άσε πια τις ζάγκλες , τάχα μου δεν το κάνεις συνέχεια αλλά είδες τις ρακιές, πουτάνα :2funny:
Καμία διόρθωση να μη κάνεις στούρνε, σου εξηγήσαμε τους λόγους
Έχεις γαμηθεί στο μεταξύ με το "μπαμπά σας" !!! τι τραύμα έχεις στη ψυχούλα σου βρε ναυάγιο ? και προχτές πάλι για "μπαμπά σας " έγραψες . Ψάχνεις το μπαμπά σου ? ρίξε βλέφαρο στο ληξιαρχείο αραβίας :smiling-face-with-heart-eyes:
Ε βρε μαλάκα, συκώτι δεν έχουμε οι πιο πολλοί από τις Ρ-Α-Κ-Ε-Σ και πας και μου βάζεις Ι. Γαμιέσαι μετά ή δε γαμιέσαι??????????????????
Ποιοί μου εξήγησαν τους λόγους γιατί μόνο εσένα είδα να πετάγεσαι ωσαν την καλή πορδή που είσαι?
Μπαμπάς σου είναι ο Σώκρατες, με τόση αγάπη σε μεγάλωσε.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.151
Κριτικές
8
Like
32.336
Πόντοι
6.536
Ε βρε μαλάκα, συκώτι δεν έχουμε οι πιο πολλοί από τις Ρ-Α-Κ-Ε-Σ και πας και μου βάζεις Ι. Γαμιέσαι μετά ή δε γαμιέσαι??????????????????
Ποιοί μου εξήγησαν τους λόγους γιατί μόνο εσένα είδα να πετάγεσαι ωσαν την καλή πορδή που είσαι?
Μπαμπάς σου είναι ο Σώκρατες, με τόση αγάπη σε μεγάλωσε.
Πάντως Πελοπόννησο λέμε γαμήσα και όχι γαμήσ-ι-α.....
:tooth:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
Ε βρε μαλάκα, συκώτι δεν έχουμε οι πιο πολλοί από τις Ρ-Α-Κ-Ε-Σ και πας και μου βάζεις Ι. Γαμιέσαι μετά ή δε γαμιέσαι??????????????????
Ποιοί μου εξήγησαν τους λόγους γιατί μόνο εσένα είδα να πετάγεσαι ωσαν την καλή πορδή που είσαι?
Μπαμπάς σου είναι ο Σώκρατες, με τόση αγάπη σε μεγάλωσε.
αχ ατύχησες που δεν είμαι Άραβας επομένως δεν είμαι ο μπαμπάς σου που με τόσο απωθημένο πόνο ψάχνεις:dunno:
Βέβαια αν με είχες βιολογικό μπαμπά δεν θα έβγαινες πούστης,μπουχέσας,πουτάνα κ μαλάκας μαζί :sad2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom