Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
κερδισε η ζαλγκιρις την μπαρτσα, φοβερο ματσακι. Παλευαν σα σκυλια οι λιθουανοι, τους βλεπεις και ειναι να απορεις τι σκατα εχουν οι δικοι μας παιχτες κι εχουν αυτη την αδιαφορια-απαθεια
και γενικα ολοι οι αγωνες στους 5 ποντους οι διαφορες, πανω κατω το σκορ, καμια σχεση με την χθεσινη 30αρα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.285
Like
1.333
Πόντοι
266
μη μπερδεύεσαι με τα κροσάκια @birlas-Χαρούλα που γλέντησες στο Χαριλάου

Κυριακή θα σοδομιστείς στη ΛΕΩΦΟΡΟ είναι κάτι το εντελώς φυσιολογικό και το γνωρίζεις
Θα δεις σκατοφλωρε ποιος θα σοδομιστει ...εσύ την έπλυνες την μουναρα σου με ντετολ???
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
κερδισε η ζαλγκιρις την μπαρτσα, φοβερο ματσακι. Παλευαν σα σκυλια οι λιθουανοι, τους βλεπεις και ειναι να απορεις τι σκατα εχουν οι δικοι μας παιχτες κι εχουν αυτη την αδιαφορια-απαθεια
και γενικα ολοι οι αγωνες στους 5 ποντους οι διαφορες, πανω κατω το σκορ, καμια σχεση με την χθεσινη 30αρα

Η Παρτιζαν κερδίζει με 30 τη Μπολόνια
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
18.707
Πόντοι
3.656
Θα δεις σκατοφλωρε ποιος θα σοδομιστει ...εσύ την έπλυνες την μουναρα σου με ντετολ???
τέτοια λες κει πάνω γι'αυτό σε ξεκωλιάζουν τα αφεντικά της Σαλόνικα οι παοκτζήδες
σε σουφρετιάζουνε στις γειτονιές και μετά κλαίς μπούλη :babycry:

χαλάουα αποτρίχωση σε μούσι βυζάκια κωλοχαράδρα ωστε να είσαι κυρία στη ΛΕΩΦΟΡΟ :bigdick:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.285
Like
1.333
Πόντοι
266
τέτοια λες κει πάνω γι'αυτό σε ξεκωλιάζουν τα αφεντικά της Σαλόνικα οι παοκτζήδες
σε σουφρετιάζουνε στις γειτονιές και μετά κλαίς μπούλη :babycry:

χαλάουα αποτρίχωση σε μούσι βυζάκια κωλοχαράδρα ωστε να είσαι κυρία στη ΛΕΩΦΟΡΟ :bigdick:
Όλα για μούσια λες πουστρακο...
Σε αρέσουν να σε πηδανε μουσατοι
Βαζελακο?
Ονοματίστε ένα σκηνικό που μου πήραν οι Τούρκοι???
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
18.707
Πόντοι
3.656
Όλα για μούσια λες πουστρακο...
Σε αρέσουν να σε πηδανε μουσατοι
Βαζελακο?
Ονοματίστε ένα σκηνικό που μου πήραν οι Τούρκοι???
μωρή Τζέισον ,με μουσάκι κ άτριχο γυναικωτό κορμάκι δεν είσαι στη φωτό που πόσταρες για να καυλώσουμε ?:2funny:
Τι σκατά γυμναστική κάνεις ρε μαλάκα κ είσαι πλαδαρός με λίπη ? πιλάτες να σφίγγουν τα κωλομάγουλα ?

Πάμε παρακάτω,
στη Σαλονίκη κουμάντο κάνουνε οι παοκτζήδες και το ξέρεις, όπως ο παναθηναικός είναι αφέντης στην αθήνα και ο γάβρος στον πειραιά
Κάποια βλαμμένα αρειανά προκαλούν και κάνουν αδερφίστικα πεσίματα στα αφεντικά ,όπως κάνεις εσύ απρόκλητα εδώ στο νήμα γυρεύοντας πούτσα :eyebrows:
Είναι απολύτως προβλεπόμενο λοιπόν οι "Τούρκοι" να σας ταβλιάζουνε επειδή είσαστε πούστηδες αρειανοί :dunno:

Πλύσιμο ,αποτρίχωση, χαλάουα όπως είπαμε,
θέλω να είσαι μια κοκέτα , μια καθώς πρέπει κυρία στη ΛΕΩΦΟΡΟ :bigdick:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.285
Like
1.333
Πόντοι
266
μωρή Τζέισον ,με μουσάκι κ άτριχο γυναικωτό κορμάκι δεν είσαι στη φωτό που πόσταρες για να καυλώσουμε ?:2funny:
Τι σκατά γυμναστική κάνεις ρε μαλάκα κ είσαι πλαδαρός με λίπη ? πιλάτες να σφίγγουν τα κωλομάγουλα ?

Πάμε παρακάτω,
στη Σαλονίκη κουμάντο κάνουνε οι παοκτζήδες και το ξέρεις, όπως ο παναθηναικός είναι αφέντης στην αθήνα και ο γάβρος στον πειραιά
Κάποια βλαμμένα αρειανά προκαλούν και κάνουν αδερφίστικα πεσίματα στα αφεντικά ,όπως κάνεις εσύ απρόκλητα εδώ στο νήμα γυρεύοντας πούτσα :eyebrows:
Είναι απολύτως προβλεπόμενο λοιπόν οι "Τούρκοι" να σας ταβλιάζουνε επειδή είσαστε πούστηδες αρειανοί :dunno:

Πλύσιμο ,αποτρίχωση, χαλάουα όπως είπαμε,
θέλω να είσαι μια κοκέτα , μια καθώς πρέπει κυρία στη ΛΕΩΦΟΡΟ :bigdick:
Εγώ δεν είμαι μοντελικος μωρή πουστρα
Οι Πλαταρες μου σε άρεσαν όταν σε έπαιρνα ιεραποστολικα και τις χαιδευες πάντως
Όσο για τα πεσίματα μιλάς αόριστα πάλι χωρίς επιχειρηματα γιατί δεν ξέρεις τι επικρατεί στην πόλη
Πουστρακι αθηναιε
Θα ματώσει η κωλοτρυπιδα σου την κυριακη
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221021-083710_Gallery.jpg
    Screenshot_20221021-083710_Gallery.jpg
    65,2 KB · Εμφανίσεις: 23

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.703
Like
11.187
Πόντοι
3.656
Εγώ δεν είμαι μοντελικος μωρή πουστρα
Οι Πλαταρες μου σε άρεσαν όταν σε έπαιρνα ιεραποστολικα και τις χαιδευες πάντως
Όσο για τα πεσίματα μιλάς αόριστα πάλι χωρίς επιχειρηματα γιατί δεν ξέρεις τι επικρατεί στην πόλη
Πουστρακι αθηναιε
Θα ματώσει η κωλοτρυπιδα σου την κυριακη
Τυπε δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει,αλλα δεν ζωγραφιζεις και πολυ στο χορταρι φετος(ενω η αληθεια ειναι οτι αλλα περιμεναμε)
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.285
Like
1.333
Πόντοι
266
Τυπε δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει,αλλα δεν ζωγραφιζεις και πολυ στο χορταρι φετος(ενω η αληθεια ειναι οτι αλλα περιμεναμε)
Ήρθαν παικταραδες αλλά ανέτοιμοι
Άλλο ΑΡΗ θα δειτε μετά το μουντιαλ
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
18.707
Πόντοι
3.656
Εγώ δεν είμαι μοντελικος μωρή πουστρα
Οι Πλαταρες μου σε άρεσαν όταν σε έπαιρνα ιεραποστολικα και τις χαιδευες πάντως
Όσο για τα πεσίματα μιλάς αόριστα πάλι χωρίς επιχειρηματα γιατί δεν ξέρεις τι επικρατεί στην πόλη
Πουστρακι αθηναιε
Θα ματώσει η κωλοτρυπιδα σου την κυριακη
πρέπει να είσαι απο τους πιο άσχημους πούστηδες ever φαίνεται η μουτσούνα σου στο τζάμι τουρκομόγγολο:buck2:
ρε βλήμα Τζέισον σφίγγεσαι και τα μπρατσάκια σου είναι κοριτσίστικα, βγάλε μιά κ τα κωλομάγουλα να πάρουμε μάτι :2funny:

μη μου κυκλοφορείς σαλόνικα βράδυ και σε:zfuck: ανοίξουνε μπαόκια , σε θέλω ΛΕΩΦΟΡΟ όσο γίνεται
με αδούλευτη κωλοτρυπίδα (λέμε κ καμιά μλκία εεέ) και αποτριχωμένη βάλε κερί και με το περίσσευμα ταπώσου μπούλη:2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.672
Like
28.201
Πόντοι
5.006
πρέπει να είσαι απο τους πιο άσχημους πούστηδες ever φαίνεται η μουτσούνα σου στο τζάμι τουρκομόγγολο:buck2:
ρε βλήμα Τζέισον σφίγγεσαι και τα μπρατσάκια σου είναι κοριτσίστικα, βγάλε μιά κ τα κωλομάγουλα να πάρουμε μάτι :2funny:

μη μου κυκλοφορείς σαλόνικα βράδυ και σε:zfuck: ανοίξουνε μπαόκια , σε θέλω ΛΕΩΦΟΡΟ όσο γίνεται
με αδούλευτη κωλοτρυπίδα (λέμε κ καμιά μλκία εεέ) και αποτριχωμένη βάλε κερί και με το περίσσευμα ταπώσου μπούλη:2funny:
Μη βρίζεις μαν Ηρεμα μιλαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom