Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μακαρι laplace.αλλα δεν ειναι ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΡΑ,ο αρης να κανει ανατροπες.και εγω πανηγυρισα οσο τιποτα αλλο το 3-1 εκεινο με το καρφι στο κωλο του καθε γαυρου απο τον αλητη μας .ετοιμαζονταν για  να ανοιξουν σαμπανιες τα μουνια γαμω το πειραια τους

στα 4 τους βλεπω μετα το ματς..
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Νταρκο αλητηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
παραλιγο το 2-0.αν ηταν 3-4 χρονια νεοτερος θα το βαζε.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οι αρειανοι τι επαθαν???καθολου φωνη..
 

Επισκέπτης
δε φωναζουν ,αφου πηγαν οι πιο φλωροι-οπαδοι μας στο γηπεδο.ολοι μελη και ετσι με τα διαρκειας τους.τι να φωναξουν αυτοι??αφου ουτε απο μπαλα δε ξερουν...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
δε φωναζουν ,αφου πηγαν οι πιο φλωροι-οπαδοι μας στο γηπεδο.ολοι μελη και ετσι με τα διαρκειας τους.τι να φωναξουν αυτοι??αφου ουτε απο μπαλα δε ξερουν...
σκατα τα εκανε  ο οδοντοτεχνιτης σκορδας..
 

Επισκέπτης
Γενικα φιλε laplace ,φετος που πηγαινα στο γηπεδο, οταν το γηπεδο ειχε μονο αρειανους,τοτε ακουγομασταν.σε ματς οπως αυτο με τη λαρισα στη θεσσ,τα τυρια πιο πολυ ακουγονταν.γενικα,δε φωναζουν πολλοι η ολοι(οπως γινεται στη ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ). μονο λιγοι ξελαρυγγιαζονται και ενας απο αυτους εγω ,τις 20 αγωνιστικες που πηγα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Γενικα φιλε laplace ,φετος που πηγαινα στο γηπεδο, οταν το γηπεδο ειχε μονο αρειανους,τοτε ακουγομασταν.σε ματς οπως αυτο με τη λαρισα στη θεσσ,τα τυρια πιο πολυ ακουγονταν.γενικα,δε φωναζουν πολλοι η ολοι(οπως γινεται στη ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ). μονο λιγοι ξελαρυγγιαζονται και ενας απο αυτους εγω ,τις 20 αγωνιστικες που πηγα

που ειναι οι εποχες που ειχατε γαμω τις εδρες ρε φιλε..επιτρεπεται να παιζεται στην πολη σας κ να υπερισχυουν σε φωνη οι ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ απογονοι?
 

Επισκέπτης
δεν ειναι και πολυ λιγοτεροι...σου λεω οι λαρισαιοι ηταν  800 και ακουγονταν πιο πολυ.
 

Επισκέπτης
για αυτο εχει τοσο μεγαλο κεφαλι?για να κρυβονται τα κερατα... :2funny:ολοι την πηραν απο παντου τη κυρια του που ηταν κομματος(τον ειχα δει με αυτη σε εναν αγωνα δ εθνικης στη ξανθη.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
για αυτο εχει τοσο μεγαλο κεφαλι?για να κρυβονται τα κερατα... :2funny:ολοι την πηραν απο παντου τη κυρια του που ηταν κομματος(τον ειχα δει με αυτη σε εναν αγωνα δ εθνικης στη ξανθη.

χαχα κ φιλε ΔΕΝ τον πειραξε που την γαμουσαν,τον πειραξε που χλευαζαν το τατου της στα αποδητηρια..χαχαχαχα

ασχετο,ο παπαδοπουλος ΧΑΛΙΑ σημερα,..

οχι ρε πουστη 0-2
 

Επισκέπτης
ΜΜΜ,το περιμενα ,φαινοταν φιλε μου δυστυχως .οσοι ξερουν απο μπαλα το εβλεπαν.φωναζουμ κιολας'μη σταματας ,μη σταματας να τους γαμας...αχχχ,αντε θα κατεβω .θα γινουν σιγουρα επεισοδια
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Γκαλετι  Ζεβλακωφ  αλητεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ΜΜΜ,το περιμενα ,φαινοταν φιλε μου δυστυχως .οσοι ξερουν απο μπαλα το εβλεπαν.φωναζουμ κιολας'μη σταματας ,μη σταματας να τους γαμας...αχχχ,αντε θα κατεβω .θα γινουν σιγουρα επεισοδια

Αδελφε με τοση μπατσαρια ο γαβρος ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ..
οταν ειναι χωρις προστασια ομως κλαινε...

ο μπαγεβιτς τα σκατωσε!!!!!!!!τον ΜΑΛΑΚΑ!
 

Επισκέπτης
μας δουλευουν οι κωλογαβροι ,γαμω το λιμανακι τους γαμω...δεν εχω τιποτα χειροτερο απο το να κερδιζει η μαντσεστερ και ο γαυρος.και οι κερδιζουν μεχρι τωρα ρε γαμωτο.ΓΕΡΑ μωρη ΤΣΕΛΣι
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
κότες κατέβασε ο βάτραχος και όχι ομάδα....

σκύλιασε να κερδίσει την ΑΕΚ ο παπάρας και τώρα κόταααααααααααααααααααααααααααα.......

του κάνουνε και πλάκα οι γαύροι...
 

Επισκέπτης
ποπο παραλιγο 3-0,οι χειροτερες εμφανισεις του αρη ηταν φετος στα πιο κρισιμα ματς.με μπαγιερν και σημερα.ποπο ρε ακουγονται πολυ οι γαβροι
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
κότες κατέβασε ο βάτραχος και όχι ομάδα....

σκύλιασε να κερδίσει την ΑΕΚ ο παπάρας και τώρα κόταααααααααααααααααααααααααααα.......

του κάνουνε και πλάκα οι γαύροι...

ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι που παρουσιαζουν σαν ΜΕΣΣΙΑ οι δημοσιοκαφροι της συμφορας κ εχουν κανει καποιους αμυαλους να τον θελουν στην ομαδα μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom