Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
εγω ειμαι κλωνος του athens25(εσενα δηλαδη) και πρωην κλωνος του οrca :P :P :P
φαντάσματα βλέπουν....

εδώ ο άλλος είχε πρόβλημα που είχα φτάσει 16500 ποστ τελικά διέγραψα το ακάουντ μου για να είναι πρώτος και από τότε το έχει πάρει πατριωτικά και ποστάρει όλη την ημέρα τσόντες...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
φαντάσματα βλέπουν....

εδώ ο άλλος είχε πρόβλημα που είχα φτάσει 16500 ποστ τελικά διέγραψα το ακάουντ μου για να είναι πρώτος και από τότε το έχει πάρει πατριωτικά και ποστάρει όλη την ημέρα τσόντες...

ναι αλλα εσυ τον αγαπας κ του εφτιαξες fan club.αληθεια το λινκ ποιο ειναι?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγώ ρε είμαι κλώνος του πλέζουρα και του υπουργού....και άμα λάχει βαζέλια σας γάμω....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε τι τραβάμε...απο μπουρδελοσάιτ γίναμε...δάσος..απο τα κλωνιά. τα δέντρα ,και τα φυτά....
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
εγώ ρε είμαι κλώνος του πλέζουρα και του υπουργού....και άμα λάχει βαζέλια σας γάμω....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε τι τραβάμε...απο μπουρδελοσάιτ γίναμε...δάσος..απο τα κλωνιά. τα δέντρα ,και τα φυτά....
κρυφοχανούμη με το πονηρό μπλουζάκι....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
δεν φταίω εγώ....μάνα ,πατέρα αεκτζή είχα...καλά που ο παππούς ήταν βάζελος και έγινα και εγώ...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ ρε είμαι κλώνος του πλέζουρα και του υπουργού....και άμα λάχει βαζέλια σας γάμω....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε τι τραβάμε...απο μπουρδελοσάιτ γίναμε...δάσος..απο τα κλωνιά. τα δέντρα ,και τα φυτά....
και να πεις πως περνούσε και καμιά ελαφίνα να την ακουμπήσει κανένας...τίποτα....μόνο κάτι μαλάκες σκατζόχοιροι....

σκα/σκα/σκα, είμαι ένας σκατζόχοιρος, γε/γε/γε, γελάει όλη μέρα
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
φιλε μακαρι να ειναι ετσι αλλα νομιζω οτι οι γαβροι ΠΑΡΑΣΥΡΟΝΤΑΙ/ΚΑΠΕΛΩΝΟΝΤΑΙ απο την θυρα 7,που οι ηγετες της ειναι ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ και ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΠΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ...

εμεις ΠΟΤΕ δεν ημασταν τσατσοι του τζιγκερ,ουτε oι αεκτζηδες..

Πες μου αν υπαρχει λαος στον κοσμο που η ομαδα του κανει φιεστα να πανηγυρησει το 10ο (στα 11) πρωταθλημα και κατα τη διαρκεια της φιεστας να βριζει τον Προεδρο και τον αρχηγο της ομαδας. Ετσι ειναι το καπελωμα ? Οταν το κανουν αυτο οι Παναθηναικοι η οι ΑΕΚτζηδες ξαναμιλαμε. Εδω ρε οι ΑΕΚτζηδες βριζανε την 24η αγωνιστικη τους παντες και στο τελος κανανε φιεστα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλά...κι εμένα η γιαγιά μου ήτανε βάζελος....αλλά έλα που ο πατέρας μου με πήγαινε στο γήπεδο ενώ η γιαγιά στο πάρκο...
έμεινα κι εγώ με την εντύπωση πως ο ΠΑΟ ήταν για τα πανηγύρια και ο Ολυμπιακός για τις μάχες. Πάντως, η αλήθεια είναι πως ήταν δύσκολα χρόνια...μεγάλωσα στα πέτρινα και με τον ΠΑΟ να πηγαίνει καλά Ευρώπη και με καλούς παίκτες. Ευτυχώς που είχα προλάβει τον Αναστόπουλο και το Μητρόπουλο να μεγαλουργούν.
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ!

Η κωλοοικογένεια έθαψε στα ΜΜΕ συγκέντρωση και πορεία 30.000 ατόμων στο κέντρο της Αθήνας. Αυτό αποδεικνύει τη δύναμή της. Άρα δεν υπάρχει το "δεν μπορώ", υπάρχει το "ΔΕΝ ΘΕΛΩ" να καθαρίσω την πατρίδα από τον προδότη-κατάσκοπο και τη φριχτή συμμορία του.
ο Βαρδινογιάνης μπήκε στον ΠΑΟ όταν υπήρχαν συμφέροντα οικονομικά έκανε την δουλειά του και μετά μπήκαν στο κόλπο Κινέζος και Κρόκους...  στην υπηρεσία της  mieznes..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οιοι και πώς οργάνωσαν τη σφαγή στην Παιανία
Η κινητοποίηση μέσω Internet, ο ρόλος-κλειδί του DJ και οι συμμορίες με τους σουγιάδες

Β. Γ. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

Ενας 35χρονος DJ σε κλαμπ της περιοχής του Πειραιά, γιος συνταξιούχου επισκευαστή πλοίων, θεωρείται από την ΕΛ.ΑΣ. το πρόσωπο-κλειδί για την πλήρη εξιχνίαση της δολοφονίας του 22χρονου οπαδού του Παναθηναϊκού Μιχάλη Φιλόπουλου. Οι αξιωματικοί της Αστυνομίας υπολογίζουν στην ομολογία του για να συμπληρώσουν τα κενά που απομένουν στο παζλ ενώ συγκεντρώνουν κάθε νέο στοιχείο και πληροφορία που μπορεί να αποδειχθούν κρίσιμα στην κατάρριψη των άλλοθι που προβάλλουν τις τελευταίες ημέρες ένας μετά τον άλλον οι εμπλεκόμενοι στη δολοφονία. Ολοι τους εξεταζόμενοι από την Αστυνομία υποστηρίζουν αρχικά τουλάχιστον ότι «δεν πήγαν ποτέ στην Παιανία» και ότι «εκείνη την ώρα ήταν σε άλλες δουλειές». Μάλιστα ορισμένοι προσέρχονται αυτοβούλως για να ενημερώσουν τις αρχές ότι βρίσκονταν αλλού... Σύμφωνα με την εικόνα που έχει συνθέσει η ΕΛ.ΑΣ. για το μακελειό της Παιανίας η αιματηρή σύγκρουση οργανώθηκε από τρεις αρχιχούλιγκαν, που έχουν στενούς δεσμούς με την ΠΑΕ Ολυμπιακός. Ο ένας είναι μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου, ο άλλος υπάλληλος της «Θρύλος ΑΕ» και ο τρίτος υπάλληλος στο γήπεδο Καραϊσκάκη. Σύμφωνα με πληροφορίες οι τρεις ημέρες πριν από τη σύγκρουση με κατευθείαν επαφές ή μέσω του Internet και ηλεκτρονικών ΜΜΕ σήμαναν γενικό προσκλητήριο στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά για να συγκεντρωθεί η ομάδα κρούσης των φανατικών οπαδών. Ετσι, το μεσημέρι της Πέμπτης εμφανίστηκαν έξω από το γήπεδο Καραϊσκάκη τουλάχιστον 400 άτομα από την καρδιά της «Θύρας 7», πολλοί από τους οποίους ήταν φίλοι και γνωστοί των τριών οργανωτών, ενώ τουλάχιστον 10 άτομα υπολογίζεται ότι ήταν υπάλληλοι της ΠΑΕ.




Το κομβόι των χούλιγκαν οδεύει προς το ραντεβού του θανάτου. Η κινητοποίησή τους έγινε στόμα με στόμα, αλλά και μέσω Διαδικτύου

Εκατοντάδες άτομα κινητοποιήθηκαν από τέσσερις με πέντε συνδέσμους του Ολυμπιακού στην περιοχή του Πειραιά. Κρίσιμο θεωρεί η ΕΛ.ΑΣ. τον ρόλο μελών του συνδέσμου οπαδών του Ολυμπιακού «Πόρτο Λεόνε», που εμφανίζονται να έχουν πρωτοστατήσει στα επεισόδια. Ωστόσο μετά την αιματηρή κατάληξη των επεισοδίων στην Παιανία, στον διαδικτυακό τόπο του συγκεκριμένου συνδέσμου υπήρχαν καταχωρίσεις του τύπου: «παιδιά, είπαμε, αλλά όχι κι έτσι...», που συνοδεύονταν μάλιστα από δηλώσεις συμπαράστασης «στην οικογένεια του παιδιού».

Από την άλλη πλευρά οπαδοί του Ολυμπιακού υπενθύμιζαν τις τελευταίες ημέρες ότι «δεν πήγαμε μόνοι μας στη συμπλοκή. Ηταν και Παναθηναϊκοί που τραυμάτισαν, έστω ελαφρά, τρεις - τέσσερις δικούς μας. Αλλά αυτούς αφού δέχθηκαν τις πρώτες βοήθειες σε ιδιωτικά ιατρεία τους κρύβουν για να μην κατηγορηθούν για συμμετοχή στα επεισόδια».

Οι τρεις οργανωτές της σύγκρουσης τα 24ωρα που ακολούθησαν μετά τη σφαγή στην Παιανία επιχείρησαν να δημιουργήσουν άλλοθι, άρχισαν να λένε ότι δεν έχουν καμία σχέση με τα επεισόδια και μάλιστα εμφανίζονταν δημοσίως να τα... καταδικάζουν. Η στάση του μέλους του ΔΣ της ΠΑΕ Ολυμπιακός, ο οποίος είναι ιδιοκτήτης καφετέριας, είναι ενδεικτική. Δήλωνε σε όλους άγνοια για τους οργανωτές των επεισοδίων. Ο άλλος, υπάλληλος της «Θρύλος ΑΕ», έφυγε αμέσως για... δουλειές στη Μάνη. Τον τρίτο - είναι υπάλληλος στο γήπεδο Καραϊσκάκη και στις απολογίες των συλληφθέντων αναφέρεται ως «Τάσος» - έσπευσαν να καλύψουν στελέχη της ΠΑΕ δηλώνοντας ότι «την ώρα των επεισοδίων εργαζόταν στο γήπεδο...». Αλλά οι αστυνομικοί εκτιμούν ότι πρωτοστάτησε και αυτός στα επεισόδια και το άλλοθί του είναι πλαστό.

Οσον αφορά τη δολοφονία του άτυχου Φιλόπουλου, οι αξιωματικοί του Τμήματος Εγκλημάτων Κατά Ζωής εκτιμούν ότι είναι έργο τεσσάρων ή πέντε οπαδών από τις περιοχές της Νίκαιας και του Περάματος, οι οποίοι έχουν απασχολήσει ξανά τις αρχές για συμμετοχή σε τοπικές συμμορίες και για μαχαιρώματα. Οπως έλεγαν αξιωματικοί της ΕΛ.ΑΣ. από τα τοπικά αστυνομικά τμήματα «τα πρόσωπα που αναζητούν οι κεντρικές υπηρεσίες για τη σφαγή στην Παιανία εμείς τα ξέρουμε πολλά χρόνια. Τα έχουμε βρει ξανά μπροστά μας σε τέτοιου είδους επεισόδια. Το μαχαίρι και ο σουγιάς είναι η προέκταση του χεριού τους και... ψάχνονται για φασαρίες. Πολλοί συμμετείχαν παλιά σε συμμορίες ανηλίκων και ήταν πρωταγωνιστές σε επεισόδια στην πλατεία Κορυδαλλού ή στη Νίκαια, που έχουν απασχολήσει και άλλες φορές την επικαιρότητα».

Είναι ενδεικτική η περίπτωση του 23χρονου ταξιτζή που εμφανίζεται σε μαρτυρικές καταθέσεις να είναι αυτός που πιθανόν μαχαίρωσε τον άτυχο Φιλόπουλο. Σύμφωνα με τους αξιωματικούς της ΕΛ.ΑΣ. είχε βαρύ ποινικό μητρώο, αφού είχε συλληφθεί για συμμετοχή σε άλλες τέσσερις αιματηρές συμπλοκές, ενώ είχε κατηγορηθεί για οπλοκατοχή και οπλοχρησία. Είχε επίσης καταδικασθεί για ληστεία σε περίπτερο μαζί με μια συμμορία Αλβανών, ενώ υπήρχαν και ενδείξεις για συμμετοχή του σε υποθέσεις ναρκωτικών. Οπως αναφέρουν αξιωματικοί της ΕΛ.ΑΣ. «πρόκειται για άνθρωπο που μας απασχολεί συνέχεια τα τελευταία χρόνια και ο οποίος έχει αποφύγει τη φυλάκιση με κάποιες δυσεξήγητες δικαστικές αποφάσεις. Στην τελευταία συμπλοκή στον Κορυδαλλό στην οποία συμμετείχε έσπασε όλα τα δόντια του και ήταν εκτός εαυτού». Ο 23χρονος προσήχθη την Τετάρτη στην Ασφάλεια Αττικής και υποστήριξε ότι «δεν βρισκόταν στην Παιανία· την ώρα της συμπλοκής δούλευε το ταξί του πατέρα του». Οι αξιωματικοί της ΕΛ.ΑΣ. αναφέρουν ακόμη ότι στην ομάδα του 23χρονου οδηγού ανήκει ένας ακόμη νεαρός, ο οποίος βρίσκεται μεταξύ της πρώτης ομάδας συλληφθέντων μετά τη συμπλοκή και ο ρόλος του στα γεγονότα της Παιανίας επαναδιερευνάται.
Το μπλοκ των Μανιατών

Η έρευνα των αξιωματικών της ΕΛ.ΑΣ. εστιάζεται στην εμπλοκή στα επεισόδια του μπλοκ των Μανιατών, από τις περιοχές του Πειραιά, της Νίκαιας και του Κερατσινίου, καθώς σε βίντεο κινητού τηλεφώνου, που τραβήχτηκε από χούλιγκαν την ώρα των επεισοδίων, ακούγεται μια φωνή να λέει «για εκδίκηση από τα Μανιατάκια» πάνω από το άψυχο σώμα του αιμόφυρτου Φιλόπουλου. Από πληροφορίες που διαθέτουν από τέσσερα διαφορετικά πρόσωπα οι αξιωματικοί της Ασφάλειας Αττικής έχουν καταλήξει στο συμπέρασμα ότι αυτός που μιλάει για τα «Μανιατάκια» είναι ένας 35χρονος, γιος συνταξιούχου ναυτεργάτη από τη Νίκαια, που έχει καταγωγή από τη Μάνη. Οι φίλοι του μιλούν για έναν ευτραφή νεαρό που εργάζεται ως DJ σε κλαμπ της περιοχής, φανατικό οπαδό του Ολυμπιακού. Ωστόσο ως τώρα δεν είχε απασχολήσει ξανά την ΕΛ.ΑΣ. Ο 35χρονος φαίνεται πως είχε υποστηρίξει αρχικά ότι «δεν είχε πάει στην Παιανία», χωρίς ωστόσο να κατορθώσει να παρουσιάσει ακλόνητο άλλοθι. Σύμφωνα με την Αστυνομία είναι πιθανόν να πρόκειται για ένα ακόμη από τα πρόσωπα εναντίον των οποίων θα ασκηθούν ποινικές διώξεις τα επόμενα 24ωρα.

Τέλος, από την ανάλυση των καταθέσεων προκύπτουν στοιχεία για παρουσία στην Παιανία και άλλων ατόμων, όπως είναι ένας διανομέας φαγητού, ένας 25χρονος υπάλληλος καταστήματος του Ολυμπιακού από το Κιάτο, καθώς και ένας απόφοιτος του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών της Παντείου, ο οποίος εμφανίζεται να συμμετείχε στη συμπλοκή. Αλλά, όπως και οι άλλοι, κι αυτός προβάλλει το δικό του άλλοθι. Την ώρα της επίθεσης υποστηρίζει ότι βρισκόταν σε ιδιωτική κλινική της Αθήνας, όπου νοσηλεύεται συγγενικό του πρόσωπο.


Το ΒΗΜΑ, 08/04/2007

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλά όλα αυτά. Αλλά επειδή είμαι περίεργος....αν κατάλαβα καλά...ήταν οργανωμένη "σύγκρουση". Άρα πήγαν όλοι με τη μαλακισμένη θέλησή τους. Δηλαδή πήγαιναν όλοι με κίνδυνο της ζωής τους (δεν πήγαν να μιλήσουνε, να πλακωθούνε πήγανε) και με σκοπό να βάλουνε σε κίνδυνο τη ζωή των άλλων.
Δεν ήταν ενέδρα μάγκες. ... όλοι το γνώριζαν το τι θα γινότανε. Κρίμα που χάθηκε ο νεαρός, αλλά το ζήταγε ο κώλος όλων αυτών των....μαγκιτών.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Πες μου αν υπαρχει λαος στον κοσμο που η ομαδα του κανει φιεστα να πανηγυρησει το 10ο (στα 11) πρωταθλημα και κατα τη διαρκεια της φιεστας να βριζει τον Προεδρο και τον αρχηγο της ομαδας. Ετσι ειναι το καπελωμα ? Οταν το κανουν αυτο οι Παναθηναικοι η οι ΑΕΚτζηδες ξαναμιλαμε. Εδω ρε οι ΑΕΚτζηδες βριζανε την 24η αγωνιστικη τους παντες και στο τελος κανανε φιεστα.

«Ανοιχτή γραμμή» με ΠΑΕ και... Αστυνομία !!!


Τακτικές συναντήσεις με εκπροσώπους της ΠΑΕ Ολυμπιακός, αλλά και «ανοιχτή γραμμή» με ανώτατους αξιωματικούς της ΕΛ.ΑΣ. διατηρούσαν επί σειρά ετών τουλάχιστον πέντε αρχιχούλιγκαν του Ολυμπιακού, από τους οποίους τρεις διαδραμάτισαν ενεργό ρόλο στην αιματηρή συμπλοκή της Παιανίας.

Ο 40χρονος Μιχάλης Κουντούρης, ο 35χρονος Μάκης Μπεκάκος, ο αναφερόμενος ως «Τόλης», καθώς και δύο ακόμη άτομα με τα ψευδώνυμα «Χάρος» και «Υποβρύχιος» - οι δύο τελευταίοι έχουν πλέον αποσυρθεί - ήταν για πολλά χρόνια συνδεδεμένοι με εκπροσώπους της ΠΑΕ Ολυμπιακός, με αποστολή να οργανώνουν τις «κινήσεις» των φανατικών οπαδών του Ολυμπιακού εντός και εκτός γηπέδων. Ο «Τόλης» κατά το παρελθόν είχε κατηγορηθεί επανειλημμένως για διακίνηση ναρκωτικών και για συμμετοχή σε επεισόδια, ενώ ο «Χάρος» εμφανίζεται σε παλαιότερο βίντεο να εισβάλει σε σύνδεσμο οπαδών του Παναθηναϊκού και να ξυλοκοπεί μέλη του.

Σύμφωνα με τα στοιχεία που έχουν συγκεντρωθεί, η ΠΑΕ μέσω τεσσάρων ή πέντε συνεργαζόμενων δικηγόρων φρόντιζε να υπερασπίζεται τους οπαδούς που κατηγορούνταν για επεισόδια, ενώ πλήρωνε και τις εγγυήσεις για την αποφυλάκισή τους όποτε έπειτα από επεισόδια στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό κατέληγαν στη φυλακή. Μάλιστα τον «Τόλη» στις υποθέσεις ναρκωτικών που ενεπλάκη είχε υπερασπιστεί γνωστός δικηγόρος του Πειραιά. Αντίστοιχες αναθέσεις εκκρεμών υποθέσεων σε δικηγόρους είχαν γίνει και για άλλους φανατικούς οπαδούς.

Ενδεικτική των προσβάσεων που διέθεταν ορισμένοι επικεφαλής των συνδεσμιτών, όπως ο «Τόλης», ο «Χάρος» και ορισμένοι ακόμη φανατικοί οπαδοί ανεξαρτήτως του... φακέλου τους, είναι η χορήγηση εισιτηρίων στις θέσεις των επισήμων στον αγώνα Ολυμπιακού - Παναθηναϊκού στη Ριζούπολη (3-0) το 2003, όπου είχαν προκληθεί σοβαρά επεισόδια. Αρκετοί από τους αρχιχούλιγκαν του Ολυμπιακού εμφανίστηκαν κατά καιρούς σε θέσεις υπαλλήλων της ΠΑΕ ή θυγατρικών εταιρειών και, όπως λέγεται, υπήρχε φροντίδα για χρηματοδότησή τους ενώ δύο υπάλληλοι της ΠΑΕ είναι ήδη κατηγορούμενοι και για συμμετοχή στο μακελειό της Παιανίας.

Επειτα από συνεννοήσεις ΠΑΕ και συνδεσμιτών είχε προετοιμασθεί προ μερικών ετών ακόμη και... κίνημα φανατικών οπαδών του Ολυμπιακού με αποστολή την υποστήριξη προσώπων που αντιμετώπιζαν ποινικές εκκρεμότητες.

Ορισμένοι από τους αρχιχούλιγκαν, πάντως, τα τελευταία χρόνια κρατούσαν «ανοικτή γραμμή» και με ανώτατους αξιωματικούς της ΕΛ.ΑΣ., προκειμένου να διοχετεύουν πληροφορίες ειδικά για τη συμμετοχή οπαδών του Παναθηναϊκού στα επεισόδια ή να προσπαθούν να πείσουν τους αστυνομικούς να χαλαρώσουν τους ελέγχους τους στις θύρες του γηπέδου Καραϊσκάκη κατά την προσέλευση των οπαδών.


Β. Γ. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ


Το ΒΗΜΑ, 08/04/2007


AYTO ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
καλά όλα αυτά. Αλλά επειδή είμαι περίεργος....αν κατάλαβα καλά...ήταν οργανωμένη "σύγκρουση". Άρα πήγαν όλοι με τη μαλακισμένη θέλησή τους. Δηλαδή πήγαιναν όλοι με κίνδυνο της ζωής τους (δεν πήγαν να μιλήσουνε, να πλακωθούνε πήγανε) και με σκοπό να βάλουνε σε κίνδυνο τη ζωή των άλλων.
Δεν ήταν ενέδρα μάγκες. ... όλοι το γνώριζαν το τι θα γινότανε. Κρίμα που χάθηκε ο νεαρός, αλλά το ζήταγε ο κώλος όλων αυτών των....μαγκιτών.
ρε λαστ εδώ στο site να φανταστείς υπάρχουν άτομα και ειδικά από τον δικό σας χώρο που στέλνουν πμ για ραντεβού για ξύλο και ακόμα μπαίνουν με νικ κλώνους και στο παίζουν φίλοι για να σε εγκλωβίσουν σε ραντεβού και να σε σπάσουν στο ξύλο....
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Οχι δεν μου δινει απαντηση. Αυτο ειναι κατι σαν χτυπημα κατω απο τη ζωνη. Εγω μιλαω για συμπεριφορα της πλειοψηφιας ενος λαου και για στηριξη για αγωνιστικα θεματα και εσυ μιλας για τη δολοφονια ενος ανθρωπου απο ζωα. Σε ολες τις ομαδες υπαρχουν μισθοφοροι και ζωα και ολες οι ομαδες προσφερουν καλυψη σε αυτους. Δηλαδη τι θελεις να μου πεις. Οτι δεν θα αποδοκιμασω τον Κοκαλη επειδη πχ καλυπτει δολοφονους ? Να πανε να γαμηθουνε ολοι τους. Αλλα να γινει το ιδιο με ολους. Το οτι σκοτωθηκε οπαδος του ΠΑΟ και οχι του ΟΣΦΠ ηταν τυχαιο. Αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να πανε φυλακη μονο οπαδοι του Ολυμπιακου. Να καθαρισει ο χωρος απο τα ζωα ολων των ομαδων. Anyway, αστο, πηγε αλλου.   
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
ναι φιλε,οπως η γυναικα του θεοδωριδη ειναι τωρα κυρια κοκκαλη κ ο θεοδωριδης γλυφει τον ανθρωπο που του εκλεψε την γυναικα..

αυτος ειναι ο γαβρος..'ταξις κ ηθικη'..


...αυτος ειναι ο Σωκρατης ο πραγματικος Πρωθυπουργος της χωρας....καλα τον μπουλη :jerking: της Ραφηνας τον εχει για ορεκτικο και απο οτι φαινεται παρακολουθουσε και τα τηλεφωνα του....με 1,5 δις δολλαρια(συμφωνα με περιοδικο Forbes πριν 5 χρονια) προσωπικη περιουσια πεταει κανενα ψιχουλο στους γαβρους και κερδιζει λαικο ερεισμα....εχω δει σκηνικο στην τηλεοραση(εαν μου το ελεγαν αλλοι δεν θα το πιστευα) , να μπαινει σε αιθουσα ο Κοκκαλης και ο Υφυπουργος Εξωτερικων τοτε ο Καθηγητης Παντειου(τρομαρα του :headbang:...) Ανδρεας Λοβερδος να κανει υποκλιση(!!!!!) ....
      Οσο για τον Θεοδωριδη και την πρωην γυναικα του Ελενη Κοκκαλη , τι να πεις....βγαινει και προκαλει ο Θεοδωριδης αφου η πολιτικη του αδιαφορου για τον ΠΑΟ Βαρδη Βαρδηνογιαννη εδωσε αξια σε τετοια γλειφτρονια και αυλοκολακες....
      Παντως ρε μαγκες ξερετε ποια ειναι μακραν η πιο εμετικη σκηνη στο ελληνικο πρωταθλημα τα τελευταια χρονια ??
Ο Αντωνακης ο Νικοπολιδης να πουλα ολυμπιακοφροσυνη :uglystupid: και να πανηγυριζει λες και ηταν γαβρος απο κουνια....και μετα σου λεει φταινε οι πιτσιρικαδες στην Λεωφορο που τον "στολιζουν"..οταν εσυ ο ιδιος δεν σεβεσαι τον εαυτο σου ,πως να σε σεβαστουν οι φανατικοι...καλα εκανες ρε φιλε και πηγες στον ΟΣΦΠ αφου οι Καβουρογιαννηδες σε απαξιωσαν , επαγγελματιας εισαι αλλα σταματα να παριστανεις τον Ολυμπιακο....δειξε λιγο συνεση και μετρο , εχεις καταντησει Καρναβαλος με αυτα που κανεις , Αντωνακη...


 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
...αυτος ειναι ο Σωκρατης ο πραγματικος Πρωθυπουργος της χωρας....καλα τον μπουλη της Ραφηνας τον εχει για ορεκτικο και απο οτι φαινεται παρακολουθουσε και τα τηλεφωνα του....με 1,5 δις δολλαρια(συμφωνα με περιοδικο Forbes πριν 5 χρονια) προσωπικη περιουσια πεταει κανενα ψιχουλο στους γαβρους και κερδιζει λαικο ερεισμα....εχω δει σκηνικο στην τηλεοραση(εαν μου το ελεγαν αλλοι δεν θα το πιστευα) , να μπαινει σε αιθουσα ο Κοκκαλης και ο Υφυπουργος Εξωτερικων τοτε ο Καθηγητης Παντειου(τρομαρα του :headbang:...) Ανδρεας Λοβερδος να κανει υποκλιση(!!!!!) ....
      Οσο για τον Θεοδωριδη και την πρωην γυναικα του Ελενη Κοκκαλη , τι να πεις....βγαινει και προκαλει ο Θεοδωριδης αφου η πολιτικη του αδιαφορου για τον ΠΑΟ Βαρδη Βαρδηνογιαννη εδωσε αξια σε τετοια γλειφτρονια και αυλοκολακες....
      Παντως ρε μαγκες ξερετε ποια ειναι μακραν η πιο εμετικη σκηνη στο ελληνικο πρωταθλημα τα τελευταια χρονια ??
Ο Αντωνακης ο Νικοπολιδης να πουλα ολυμπιακοφροσυνη και να πανηγυριζει λες και ηταν γαβρος απο κουνια....και μετα σου λεει φταινε οι πιτσιρικαδες στην Λεωφορο που τον "στολιζουν"..οταν εσυ ο ιδιος δεν σεβεσαι τον εαυτο σου ,πως να σε σεβαστουν οι φανατικοι...καλα εκανες ρε φιλε και πηγες στον ΟΣΦΠ αφου οι Καβουρογιαννηδες σε απαξιωσαν , επαγγελματιας εισαι αλλα σταματα να παριστανεις τον Ολυμπιακο....δειξε λιγο συνεση και μετρο , εχεις καταντησει Καρναβαλος με αυτα που κανεις , Αντωνακη...
δηλαδή το κέρατο στου Ρέντη το έχουν για κολατσό...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
πουστοπολιδης και τουρκοκυπριος ειναι η προσωποποιηση ΤΗΣ ΠΟΥΣΤΙΑΣ του νεοΕΛΛΗΝΑ που μπρος τον βωμο των χρηματων ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΑΞΙΕΣ,ΑΡΧΕΣ κλπ
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Στο θρεντ των gay κ των απόγονων την θρούμπας τους έχει ήδη πιασει πανικός. Από του χρόνου έχουμε κ λέμε Τζιγγερ-Πατερας-Βγενόπουλος-ΑΦΟΙ Γιαννακοπουλοι:grin:-Νικας... Στα μπουρδέλα τους θα κρυφτούν πάλι εκεί που ανήκουν οι βρωμιάρηδες. Η μόνη τους χαρά πλέον θα είναι όταν έρχεται ο στόλος :grin:

Υ.Σ. Που ήσουν χαμένος ρε laplace τόσο καιρό???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom