Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (7 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
[glow=red,2,300]πηρατε κλαβιερ[/glow] μπουρουση τζειμς κ σιγκλεντον κ θελετε ακομα ενα καλο γκαρντ κι ειστα απο τα φαβορι για ευρωλιγκα -αυτο ειναι καλο με τις μεταγραφες σας μπας και τραβηξει κ το γαυρο και κανει μεταγραφες για το καλο του μπασκετ
εχω εναν ενδοιασμο για τον πεδουλακη κ αν το επιθετικο αυτο υλικο που πηρατε μπορει να το διαχειριστει ο αμυντικογενεις αυτος προπονητης αλλα ας του δωσετε χρονο
τωρα κυνηγατε κ τον καναδο πανγκος που ειναι πολυ καλος παιχτης και βοηθαει στα σουτ
δε τον πηραμε ακομη
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
με αικ στοκχολμης ή γιουροπα γιβραλταρ

λογικα με τους σουηδους θα παιξουμε

η κληρωση ειναι μετρια

ουτε δυσκλολη αλλα ουτε και της πλακας ειδικα μετα απο αυτο που παθαμε περυσι...

αν η ομαδα ειναι καλα θα καθαρησει αλλα το κακο με αυτες τις ομαδες ειναι οτι εχουν επισημα παιχνιδια στα ποδια τους

 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Έκλεισε και ο Κλαβερ  :wanker: ...πάμε και για άλλα....
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
οτι εκλεισε, οτι συμφωνησε;

για να δουμε

αν ειναι ετσι λογικα μεχρι το βραδυ θα το εχουν βγαλει και οι ρεπορτερ
Ότι συμφώνησε ,και μένει η ανακοίνωση το ξέρω γιατί έχω άνθρωπο μέσα στην ΚΑΕ.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Ότι συμφώνησε ,και μένει η ανακοίνωση το ξέρω γιατί έχω άνθρωπο μέσα στην ΚΑΕ.
αδερφε ακου να σου πω

εγω να δεχτω οτι εχεις δικιο, ουτως η αλλως δε γνωρίζω

απλα υπαρχει μια διαδικασία

πρωτα συμφωνει  ο παιχτης μετα το βγαζουν οι δημοσιογραφοι και μετα βγαινει η ανακοινωση της ομαδας

να βγει ανακοινωση χωρις να γνωριζουν τιποτα οι δημοσιογραφοι ειναι παααρα πολυ δυσκολο

ξαναλεω αν ισχυει αυτο που λες τις επομενες ωρες θα παιξει απο τους ρεπορτερ και μετα ανακοινωσεις



απο αυτα που ξερω και γω ειναι ο παναθηναικος εκει εχει ριξει ολο το βαρος και αυτο παλευει αυτες τις ωρες

εσυ λες εκλεισε ηδη,

κυριακη κοντη γιορτη λοιπον
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Επιβεβαιώνετε το χθεσινό μου ποστ για συμφωνία του Κλαβερ  με την ΚΑΕ το μόνο που απομένει  είναι να σταλεί υπογραμμένο το συμβόλαιο  που έχει σταλεί στον παίχτη(αυτό θα γίνει στης επόμενες ώρες)και μετά η ανακοινώσεις το πιθανών αύριο.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Ότι συμφώνησε ,και μένει η ανακοίνωση το ξέρω γιατί έχω άνθρωπο μέσα στην ΚΑΕ.
Σφήνα της Μπαρτσελόνα για Κλαβέρ - Ποια τα δεδομένα
Την ώρα που ο Παναθηναϊκός βρίσκεται σε προχωρημένες διαπραγματεύσεις και «αγγίζει» τον Βίκτορ Κλαβέρ, η Μπαρτσελόνα επιχειρεί «μπάσιμο» για να ανατρέψει τα δεδομένα!


www.sport-fm.gr/article/basket/sfina-tis-mpartselona-gia-klaber/3184748]http://www.sport-fm.gr/article/basket/sfina-tis-mpartselona-gia-klaber/3184748[/url]

ποσο μου τη δινουν αυτοι οι τυποι που λενε ''εχω εναν ανθρωπο μεσα στην ομαδα και ξερει και η μεταγραφη εκλεισε''

τι εγινε ρε ακομα να ανακοινωθει η κλεισμενη μεταγραφή;  :jerking:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Μην χύσουμε την καρδάρα στο τέλος λέω εγώ!

ΑΓΩΝΙΑ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ!  :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Διαβάζω πάλι στα αθλητικά σάιτς ότι γίνατε φαβορί για τα πάντα και ότι όλοι τρομάζουν με το φετινό ρόστερ του ΠΑΟ!  :2funny:
Η πραγματικότητα είναι ότι οι παίχτες που πήρατε δεν είναι τόσο καλοί όσο θέλουν να μας πουν.. Επιπλέον γίνεται άπειρος ντόρος για Κλαβέρ, ενώ ο Γκιστ πχ όταν δεν τιλτάρει είναι απλά πιο χρήσιμος παίχτης.. Τον Μπουρούση εντάξει τον ξέρουμε είναι καλός παίχτης, αλλά κυμένεται στα ίδια με Ραντούλιτσα πάνω κάτω. Ο Τζέιμς πιστεύω θα αποδειχθεί πυροτέχνημα της μίας καλής χρονιάς  σε ομάδα χωρίς άγχος!
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Διαβάζω πάλι στα αθλητικά σάιτς ότι γίνατε φαβορί για τα πάντα και ότι όλοι τρομάζουν με το φετινό ρόστερ του ΠΑΟ!  :2funny:
Η πραγματικότητα είναι ότι οι παίχτες που πήρατε δεν είναι τόσο καλοί όσο θέλουν να μας πουν.. Επιπλέον γίνεται άπειρος ντόρος για Κλαβέρ, ενώ ο Γκιστ πχ όταν δεν τιλτάρει είναι απλά πιο χρήσιμος παίχτης.. Τον Μπουρούση εντάξει τον ξέρουμε είναι καλός παίχτης, αλλά κυμένεται στα ίδια με Ραντούλιτσα πάνω κάτω. Ο Τζέιμς πιστεύω θα αποδειχθεί πυροτέχνημα της μίας καλής χρονιάς  σε ομάδα χωρίς άγχος!
Συμφωνώ. Θα προσθέσω και για τον Σιγκλετον ότι δεν είναι και τόσο σουπερπαιχτης. Στον ημιτελικο δεν εβαλε ποντο απο οσο θυμαμαι.
 

lasme64

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2012
Μηνύματα
210
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
τι να κανουμε ρε παιδια αυτα εβαλε ο τσιγγουνης αυτους πηρε κριμα που δεν ξηλωθηκε να παρει πριτσ κ σαλταγγκριν!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Συμφωνώ. Θα προσθέσω και για τον Σιγκλετον ότι δεν είναι και τόσο σουπερπαιχτης. Στον ημιτελικο δεν εβαλε ποντο απο οσο θυμαμαι.
Τον ξέχασα αυτόν. Μπετατζής είναι και θα φανεί..
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Διαβάζω πάλι στα αθλητικά σάιτς ότι γίνατε φαβορί για τα πάντα και ότι όλοι τρομάζουν με το φετινό ρόστερ του ΠΑΟ!  :2funny:
[glow=red,2,300]Η πραγματικότητα είναι ότι οι παίχτες που πήρατε δεν είναι τόσο καλοί όσο θέλουν να μας πουν[/glow].. Επιπλέον γίνεται άπειρος ντόρος για Κλαβέρ, ενώ ο Γκιστ πχ όταν δεν τιλτάρει είναι απλά πιο χρήσιμος παίχτης.. Τον Μπουρούση εντάξει τον ξέρουμε είναι καλός παίχτης, αλλά κυμένεται στα ίδια με Ραντούλιτσα πάνω κάτω. Ο Τζέιμς πιστεύω θα αποδειχθεί πυροτέχνημα της μίας καλής χρονιάς  σε ομάδα χωρίς άγχος!
οι παιχτες που πηραμε, μαζι με τον κλαβερ που παλευουμε ειναι παιχτες που ολοι τους συμμετειχαν στο τελευταιο φαιναλ φορ και ηταν πρωταγωνιστες στις ομαδες τους

τι ειναι δηλαδη; παιχτες της πλακας;

δηλαδη πιο ειναι το κριτηριο για να θεωρητε καποιος καλος παιχτης;

αμα τους συγκρινουμε με παιχτες παλιοτερων ετων, οκ ειναι μετριοι, αλλα για τα σημερινα δεδομενα ειναι παρα πολυ καλοι

το καταλαβαινω οτι ψαχνετε στο μυαλο σας επιχειρηματα να αποδομησετε τον φετινο παναθηναικο, αλλα
εμεις θα ακολουθησουμε τη λογικη της δοιηκησης, μηδεν λογια και απαντησεις στο γηπεδο
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
.
 

Συνημμένα

  • ΔΗΜ.jpg
    ΔΗΜ.jpg
    47,5 KB · Εμφανίσεις: 14

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Εχω λιώσει το ριφρες.  :S :S :S :S :S :S

 

Συνημμένα

  • Claver.jpg
    Claver.jpg
    43 KB · Εμφανίσεις: 18

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom