Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Δεν ηξερες τι ακριβως ειχε επακολουθησει του αγωνα. Εσυ ρωτησες αμα καποια περιστατικα ηταν την ιδια χρονικη περιοδο.
Για να εκδικαστει καποια καταγγελια πρεπει να υπαρχει και μια μαρτυρια, μια καταθεση.
Αλλιως τι ενδειξεις βρηκε ο Εισαγγελεας; Πηρε καταθεσεις ο εισαγγελεας και βρηκε στοιχεια.

δεν ήταν ερώτηση άγνοιας. Δες πάλι τι είχα γράψει "Μήπως τον Σπανούλη τον πήρε τηλ. γιατί πριν λίγο του είχε επιτεθεί φραστικά; όχι με βρισιές, αλλά που έλεγε ότι πιάνει τα αυτιά του και λοιπές μαλακίες. Τότε δεν ήταν;"
Τα υπόλοιπα που γράφεις, δεν είναι απαραίτητα, νομίζω. Αν είναι όντως έτσι, θα δείξει. Αλλά και πάλι, όπως ξαναέγραψα αν ο Σπανούλης που είναι ο θιγόμενος δεν θέλει να το κυνηγήσει, δεν θα μάθουμε ποτέ τίποτα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν ειναι νομικος. Αλλα ποινικη διωξη χωρις μια μαρτυρια δυσκολο το φανταζομαι.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ρε μεγάλε, άντε να σε πάρω με το καλό κι αν θες κι εσύ συννενοούμαστε. Σε ξαναρωτάω λοιπόν: Γιατί αναφέρεις ειδικά τη Γκαζέτα, που είναι και συμφερόντων του Τράκη (υπονοείς λοιπόν ότι κάτι βρωμάει) για ένα θέμα που το έχουν δημοσιεύσει ΟΛΑ τα μέσα;
Γιατι την Γκαζετα εβαλε λινκ ο Μαριο.....
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Δεν ειναι νομικος. Αλλα ποινικη διωξη χωρις μια μαρτυρια δυσκολο το φανταζομαι.

τελοσπάντων, για να πέσουμε για ύπνο, το σίγουρο είναι ότι η υπόθεση θα αργήσει να τελεσιδικήσει. Δεν ξέρω για πότε είναι η δικάσιμος, αλλά σκέψου ότι μπορεί να πάρει αναβολές, να μπλέξουμε και με τίποτα εκλογές και να πάει κι άλλο πίσω κοκ. Εδώ αποφυλάκισαν τρομοκράτη (Μαζιώτης) γιατί δεν έγινε έγκαιρα η δίκη. Οπότε, πάμε για του αγίου πούτσου. Αν μέχρι τότε το θυμομαστε ακόμα, το ξανασυζητάμε.
καληνύχτα
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Γιατι την Γκαζετα εβαλε λινκ ο Μαριο.....

Ωραία απάντηση! και μετά λες εμένα κουτορνίθι. Πραγματικά δεν έχω καταλάβει αν είσαι τόσο βλάκας ή απλώς τόσο εγωιστης που δεν θες να παραδεχθείς ένα μικρολαθάκι που έκανες. Ο Μάριο έβαλε την γκαζέτα τυχαία. Από εκει το βρηκε πιο γρήγορα. Απορώ τι κάθομαι κι ασχολούμαι. Σόρυ, γράφε ό,τι θες. Δεν σε ξαναενοχλώ
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ησουν μπροστα και σου ετοιμαζα το κωλαρακι!!! Αν κοιταξεις βλακακο απο τον πρωτο αγωνα εχω πει οτι θα γινουν πεντε (5) αγωνες. Σημερα ομως δεν σε βλεπω να κλαψονουνιζεις για βηματα, αλλα ουτε και για τις αγκωνιες του μπαρμπα-μητσου. :vomit:

Γιατί να κάτσω να διαβάσω τι είπε ένας τελειωμένος στο bou πριν μέρες, ναρκωτικά παίρνετε ρε πούστη μου!
Σήμερα ήμουν καλύτερος και έχασα από δικη μου βλακεία, δεν θα μου κάνει εντύπωση αν πάρω 2 νίκες.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ωραία απάντηση! και μετά λες εμένα κουτορνίθι. Πραγματικά δεν έχω καταλάβει αν είσαι τόσο βλάκας ή απλώς τόσο εγωιστης που δεν θες να παραδεχθείς ένα μικρολαθάκι που έκανες. Ο Μάριο έβαλε την γκαζέτα τυχαία. Από εκει το βρηκε πιο γρήγορα. Απορώ τι κάθομαι κι ασχολούμαι. Σόρυ, γράφε ό,τι θες. Δεν σε ξαναενοχλώ
Καλα... τον χαζο παριστανεις ή εισαι στ αληθεια χαζος; ... Το να το ανεφερει και η Γκαζετα που προσκειται στην Τρακη, αν μη τι αλλο αποδυκνυει του λογου το αληθες. Ηταν πραγματικοτητα... πως να σου το πω να το χωρεσει το νιονιο σου. Μα τι καθομαι και κουβεντιαζω τωρα μαζι σου... Ειναι σαν να προσπαθω να σε κανω να καταλαβεις γιατι  ωφελησε την καριερα του (και κατα πολυ μαλιστα) ο πρωτος σοβαρος τραυματισμος που ειχε ο Ροναλντο. (Ο Βραζιλιανος ντε)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Καλα... τον χαζο παριστανεις ή εισαι στ αληθεια χαζος; ... Το να το ανεφερει και η Γκαζετα που προσκειται στην Τρακη, αν μη τι αλλο αποδυκνυει του λογου το αληθες. Ηταν πραγματικοτητα... πως να σου το πω να το χωρεσει το νιονιο σου. Μα τι καθομαι και κουβεντιαζω τωρα μαζι σου... Ειναι σαν να προσπαθω να σε κανω να καταλαβεις γιατι  ωφελησε την καριερα του (και κατα πολυ μαλιστα) ο πρωτος σοβαρος τραυματισμος που ειχε ο Ροναλντο. (Ο Βραζιλιανος ντε)

Συνεχίζεις την ίδια μαλακία, αλλά εγώ δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είσαι τόοοσο βλάκας. Τι στο καλό είναι αυτό που σε εμποδίζει να δεις το προφανές: Η Γκαζέτα είναι αθλητικό σάιτ. Οπότε είναι "υποχρεωμένη" να δημοσιεύει καθετί που έχει σχέση με τον αθλητισμό και ιδιαίτερα με το μπάσκετ και ακόμα πιο ιδιαίτερα ό,τι έχει σχέση με τον ΠΑΟ και τον ΟΣΦΠ, αφού αυτοί "πουλάνε" περισσότερο. Βγάζει λοιπόν επίσημη ανακοίνωση η ΚΑΕ ΟΣΦΠ. Τη δημοσιεύουν ΟΛΑ τα σάιτς, τη δημοσιεύει ΚΑΙ η Γκαζέτα. Επιχείρηση είναι και δημοσιεύει ό,τι ενδιαφέρει τον κόσμο για να κρατά τους πελάτες της. Δεν είναι οπαδικό σάιτ. Είναι τόοοοοσο απλό όπως το γράφω.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ο Ολυμπιακός προκρίθηκε με χαρακτηριστική άνεση στον τελικό του κυπέλλου υδατοσφαίρισης, για 24η φορά στην ιστορία του, καθώς στον πρώτο ημιτελικό του final-4, που διεξάγεται στο Λαιμό, συνέτριψε 14-2 τον Παναθηναϊκό.

Το συγκρότημα του Πειραιά επιβεβαίωσε την ανωτερότητά του και δημιούργησε ρεκόρ αμυντικής επίδοσης στα 17 final-4, καθώς ουδέποτε υπήρξε ομάδα που να σημείωσε λιγότερα από τρία τέρματα σε αναμέτρηση της τελικής φάσης.


θαχετε να το λετε... Παιξαμε στα ημιτελικα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Αραγε εχετε τερματισει ποτε σε θεση καλυτερη απο την 4η;
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ειναι νομικος. Αλλα ποινικη διωξη χωρις μια μαρτυρια δυσκολο το φανταζομαι.
Μπορεί η ποινική δίωξη να ασκηθεί και αυτεπαγγέλτως από τον Εισαγγελέα, αν το κρίνει σκόπιμο.
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Πονεσατε;;;
 

Συνημμένα

  • 1383408_308332382642923_1310707902_n.jpg
    1383408_308332382642923_1310707902_n.jpg
    24 KB · Εμφανίσεις: 17

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.139
Κριτικές
491
Like
37.498
Πόντοι
41.447
ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΣΑΣ αυτα που παθατε φετος στα πλει οφ απο τον Σπανουλη!!!  :2funny:

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
[move][size=99pt]ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ!!![/size][/move]
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν εχω χρονο για αναλυσεις κλπ και εαν ειχα θα προτιμουσα να το κανω στο θρεντ του NBA.(πολυ πιο ενδιαφερον)

Εδω το λεξιλογιο πρεπει να ειναι πουτσα,γαμησι,πιπες κλπ.

Ενα θα γραψω μονο.
Ο Αρτζυ δε φταιει για το στησιμο της ομαδας κλπ κλπ ξεκαθαρα.
Αλλα γενικα ειναι μεχρι εκει.
Που ειναι το εκει?
ΑΠλα δεν ειναι για επιπεδο ΠΑΟ.
Ισως εαν εχω χρονο καποια στιγμη ,θα το συζητουσα με καποιον που διαφωνει.
:rockon:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
αυτο πονεσε...η αληθεια να λεγεται

καναν τα αδυνατα δυνατα για να χασουμε...το αλλο το αρχιδι ενα λεπτο πριν τελειωσει κι ενω ειμαστε μπροστα, βαραει τριποντο, ενω πιο πριν ο καλαθης κανει επιθετικο φαουλ....πριν την πρωτη παραταση ο φωτσης χανει τη βολη...χανουν το ριμπαουντ κι ματζαρης το γραφει στο 1 δευτερολεπτο...απιστευτα πραγματα!!!
κι ολα αυτα στο τελευταιο ματς του μητσαρα....ξεφτιλα!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Πόσο λίγοι κομπλεξικοι ειστε ρε γαύροι.. δε θα μας φτάσετε ποτε
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Πόσο λίγοι κομπλεξικοι ειστε ρε γαύροι.. δε θα μας φτάσετε ποτε
βρε μουνοπανο γαμω το σπιτι σου σας εχουμε τελειωσει απο παΝΤΟΥ κ εχεις το θρασος κ εμφανιζεσαι ακομη?
ΨΟΦΑ ΡΕ ΑΝΑΡΧΙΔΟ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ.
 

Συνημμένα

  • 1907541_1714922732068413_3739281292324935087_n.jpg
    1907541_1714922732068413_3739281292324935087_n.jpg
    33,5 KB · Εμφανίσεις: 14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom