Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
σήμερα στο εξώφυλλο του πουλημένου μιλούσαν για 8 χιλιάρικα διαμαρτυρίας.... Γενικά και αόριστα......... Ρε τι γίνεται σ αυτή τη χώρα........

Σήμερα μιλάς ως περσόνα η ως ΟΧΙΑ, γλυκέ μου;
Γιατί χτες απεδείχθη οτι εσύ και η περιβόητη "γκόμενά" σου, είσαστε ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ πρόσωπο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πάντως ο ΠΑΟ βγάζει Έλληνες παίκτες κατά κόρον και τα τελευταία χρόνια αγοράζει κιόλας, σε μας παίζουν περισσότεροι Έλληνες. Όπου νάναι θα επιβάλλεται να υπάρχει και μεγάλος αριθμός γηγενών κατά εντολή της ΟΥΕΦΑ.
ποια εφημερίδα διαβάζεις και λες τέτοια;;; ΔΕΝ βγάζει παίκτες ο Παναθηναϊκός. Απλά ΔΕΝ αγοράζει, αυτό έχει διαφορά. Ανεβάζει από τα τσικό για να μην ξοδεύει. Είστε οι ίδιοι που βρίζετε που έχετε τον Βύντρα, τον Τσίώλη και που βρίζατε τον Καραγκούνη στην αρχή της χρονιάς που δεν έπαιζε. Και ζητούσατε μεταγραφές ξένων. Τώρα ξαφνικά θυμηθήκατε πως έχετε Έλληνες....όσο για τους παίκτες που παίρνει η Εθνική...(γιατί θα την πείτε πάλι, δεν μπορείτε...), όσο στηριζόταν στα απολειφάδια του ΠΑΟ, η Εθνική έτρωγε τεμάχια απο την Τουρκία, μόλις έκανε ανανέωση με τους ξενιτεμένους...αναπτερώθηκε. Και πού να βάλει και κανά Ταβλαρίδη μέσα και να πετάξει έξω το γερο-Γκούμα...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ελευθερια ηθελα να πω....που ξερεις? μπορει να μπαινουν και οι 2 απο το ιδιο pc!  :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ελευθερια ηθελα να πω....που ξερεις? μπορει να μπαινουν και οι 2 απο το ιδιο pc!  :grin:
φίλε μέχρι προσφάτως υπήρχαν αδέσποτα σκυλιά που με έπαιρναν από πίσω...... Τώρα ανακλάλυψα ότι υπάρχουν και πάπιες...... Ελέω Πασχα κιόλας τα παπάκια έχουν την τιμητική τους
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φεθρυ..... ελαυθερια του λογου.... :2funny: :2funny:

Όχι και ελευθερία του λόγου ρε φιλαράκι.
Με είχε γαμήσει στα βρισίδια, στις απειλές (μέχρι και για ρωσοπόντιους που θα έβαζε να με δείρουν έγραφε) και στα κολλιτιλίκια με τους γάβρους. Και στο τέλος απεδείχθη οτι ήταν ένας κοινός ψυχασθενής, που φαντασιωνότανε οτι έχει και γκόμενα.
Όπου τον πετυχαίνω εις το εξής, καλύτερα να αλλάζει δρόμο.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φίλε μέχρι προσφάτως υπήρχαν αδέσποτα σκυλιά που με έπαιρναν από πίσω...... Τώρα ανακλάλυψα ότι υπάρχουν και πάπιες...... Ελέω Πασχα κιόλας τα παπάκια έχουν την τιμητική τους
Που είναι ο συνηθισμένος τσαμπουκάς και οι απειλές σου;
Αμ ξεδοντιάστηκες δικέ μου!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ΔΕΝ θελω να μπω αναμεσα στις κοντρες σας!!αλλα και ΔΕΝ μου αρεσει να γινονται! εδω μεσα ειμαστε ολοι για χαβαλε!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Εχω κι εγω ρωσοποντιους...να στους δανεισω?? :grin: :grin:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ελευθερια ηθελα να πω....που ξερεις? μπορει να μπαινουν και οι 2 απο το ιδιο pc!  :grin:

Και τότε γιατί δεν μπαίνανε και οι δύο ταυτόχρονα στο τσατ χτες, που τους το ζήτησε επίμονα άλλος συναγωνιστής, για να διαλύσουν τις αμφιβολίες;
Είναι κοτούλα λυράτη σου λέω!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
8000
10000
15000..
Εχει καταλαβει κανεις για τι ποσοστο μιλαμε σε συγκριση με τον πληθυσμο που υπαρχει οχι στην ελλαδα,αλλα μονο στην αττικη?
Οποιος δυσκολευεται στα νουμερα,ειναι το ποσοστο που υπαρχει σε μια ταξη ενος σχολειοy
που αναλογει στα παιδια της φαπας,που ολοι απο τους 30 μαθητες καθημερινα πειραζουν
και πετανε ροχαλες!
Αυτο το ποσοστο μαζευτηκε συνταγμα να υποστηριξει την Ελληνικη Παε του Παναθηναικου,
τα παιδια της φαπας στο σχολειο.
Η πλακα ειναι οτι μαλωνουν μεταξυ τους ποιος τρωει τις περισσοτερες φαπες καθημερινα..!
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
8000
10000
15000..
Εχει καταλαβει κανεις για τι ποσοστο μιλαμε σε συγκριση με τον πληθυσμο που υπαρχει οχι στην ελλαδα,αλλα μονο στην αττικη?
Οποιος δυσκολευεται στα νουμερα,ειναι το ποσοστο που υπαρχει σε μια ταξη ενος σχολειοy
που αναλογει στα παιδια της φαπας,που ολοι απο τους 30 μαθητες καθημερινα πειραζουν
και πετανε ροχαλες!
Αυτο το ποσοστο μαζευτηκε συνταγμα να υποστηριξει την Ελληνικη Παε του Παναθηναικου,
τα παιδια της φαπας στο σχολειο.
Η πλακα ειναι οτι μαλωνουν μεταξυ τους ποιος τρωει τις περισσοτερες φαπες καθημερινα..!

30-40 χιλιαδες ηταν μπορει και παραπανω...για τα ελληνικα δεδομενα και για την εποχη που ζουμε ειναι μεγαλο νουμερο...το παραδειγμα σου ατυχες
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
"ελληνικα δεδομενα" "εποχη που ζουμε"
Καλο.
BTW για δωσε στοιχεια που λενε για 40000..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
30-40 χιλιαδες ηταν μπορει και παραπανω...για τα ελληνικα δεδομενα και για την εποχη που ζουμε ειναι μεγαλο νουμερο...το παραδειγμα σου ατυχες
Εντάξει είπαμε το "derby" γράφει  :jerking: αλλά εσύ έγινες πιο υπερβολικός και από την "πράσινη"!!! :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Αυτή είναι η πικρή αλήθεια, δυστυχώς.
ρε φέθρυ..επειδή την έπεσε στον ΣΥΝ ο βγενό τώρα έγινε κακός....γαμώ τα πολιτικά μου μέσα.....άλλο πολιτική και άλλο ποδοσφαιρο.....μην τα ανακατέυεις...δηλεδή ο κρόκους που ήταν το αγαπημένο παιδί του ΠΑΣΟΚ δεν έπρεπε οι ΝΔγαύροι να τον θέλουν?......ξεκολλάτεεεεεε........η ουσία εόιναι μία....ΕΞΩ ΠΟΥΣΤΗ ΑΠ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑΑΑΑΑ......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και τότε γιατί δεν μπαίνανε και οι δύο ταυτόχρονα στο τσατ χτες, που τους το ζήτησε επίμονα άλλος συναγωνιστής, για να διαλύσουν τις αμφιβολίες;
Είναι κοτούλα λυράτη σου λέω!
Κοίτα δεν θα συνεχίσω άλλο στο σάιτ. Αμα θέλεις να σου δείξω την ψυχασθένειά μου στείλε πμ όπως σου είχα πει και παλαιότερα.... Θες μαγκιές; Οχι πίσω από πληκτρολόγιο. Αλλα και τότε μαλάκω κότα ήσουνα και τώρα το ίδιο. Στείλε τα προσωπικά συο στοιχεία σε πμ να δούμε ποιός είναι κότα.......Εντάξει γεράκο;
Αντε και γαμήσου τώρα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε φέθρυ..επειδή την έπεσε στον ΣΥΝ ο βγενό τώρα έγινε κακός....γαμώ τα πολιτικά μου μέσα.....άλλο πολιτική και άλλο ποδοσφαιρο.....μην τα ανακατέυεις...δηλεδή ο κρόκους που ήταν το αγαπημένο παιδί του ΠΑΣΟΚ δεν έπρεπε οι ΝΔγαύροι να τον θέλουν?......ξεκολλάτεεεεεε........η ουσία εόιναι μία....ΕΞΩ ΠΟΥΣΤΗ ΑΠ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑΑΑΑΑ......
Ρε τάλε μην ασχολείσαι με γέρους που έχουν πάθει καταρράκτη από το σπέρμα που έφτασε στα μάτια....... Τρικυμία μιλάμε.........Πανικός και τζάμπα μαγκιά...... Ελα παρέα άμα μου στείλει πμ να γελάσεις..... Θα φέρω και την ΟΧΙΑ να τραβάει με την κάμερα να το ανεβάσω στο youtube...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ρε τάλε μην ασχολείσαι με γέρους που έχουν πάθει καταρράκτη από το σπέρμα που έφτασε στα μάτια....... Τρικυμία μιλάμε.........Πανικός και τζάμπα μαγκιά...... Ελα παρέα άμα μου στείλει πμ να γελάσεις..... Θα φέρω και την ΟΧΙΑ να τραβάει με την κάμερα να το ανεβάσω στο youtube...
ωχ....για πορνό μου φέρνει..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ωχ....για πορνό μου φέρνει..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μιλάμε φίλε τέτοια παράνοια δεν έχω ξαναματαδεί.... Δρομοκαίτειο....... Βουρ...... Ψύχωση με νικ στο ιντερνετ.......Πάντως πολύ θα ήθελα να δω τη φάτσα του....... Περίπτωση για μελέτη.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom