Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αρχισανε τα εκτροπα .....

Βαζελοι vs Συνταξιουχων !!!
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
:dancing:
kourkouti-pao-peseiro-synen-typou.jpg
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
και για να μην ξεχνιομαστε Φ Υ Γ Ε    Μ Ο Υ Ν Ο Π Α Ν Ο!!!!!!!!111 :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
Γερά σωφεράκο, δύο τελικοί έμειναν ακόμα για να σηκώσεις τίτλο...    


Γερά σωφεράκο. Το αριστούργημά σου έχει ακόμα δύο τελικούς για να πανηγυρίσει τίτλο. Μετά το εντυπωσιακό 4-1 από τον..οφη, όλα είναι στο παιχνίδι...

Με υπομονή και στήριξη όλα θα ξεπεραστούν. Η προσωρινή κρίση που περνάει η ομάδα εδώ και 12 χρόνια, θα περάσει. Δε χρωστάμε και δεν έχουμε υποβιβαστεί - και στο κάτω-κάτω τί θέλετε; Δεν έχει πει ο ιδιοκτήτης ότι είμαστε "η μεγαλύτερη ομάδα της Αθήνας και μια από τις μεγαλύτερες ομάδες της Ελλάδας, αν όχι η μεγαλύτερη"; Δεν είπε "η μεγαλύτερη ομάδα της Κρήτης" - η ομάδα της πατρίδας του που χαίρεται τόσο όταν κερδίζει, όπως ο ίδιος επίσης έχει πει... Εμείς είμαστε βέβαιοι ότι θα χάρηκε και σήμερα... Να χαίρεται και τον Παναθηναϊκό "του" εκεί που τον κατάντησε...

[size=10pt]ΡΕ ΟΥΣΤ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ! ΦΥΓΕ! ΠΟΥΛΑ! ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥ! ΚΑΙ ΟΧΙ "ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ", ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ, ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ! ΟΥΣΤ ΞΕΦΤΙΛΕΣ![/size]



το παραπάνω κείμενο είναι δανεισμένο από το ρεπορτάζ των Green Web Fans και με εκφράζει απόλυτα


 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τώρα στον ΣΚΑΙ ο μίμαρος ο δομάζος τα είπε έξω απο τα δόντια..μέχρι και ποιοί τα παίρνουνε είπε......ΞΥΠΝΑ ΜΑΛΑΚΑ...κοίτα γύρω σου.....
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Στο σταρ έχει 20λεπτο "θαψιμο" του Βγενόπουλου :headbang: :headbang: :headbang:
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
τώρα στον ΣΚΑΙ ο μίμαρος ο δομάζος τα είπε έξω απο τα δόντια..μέχρι και ποιοί τα παίρνουνε είπε......ΞΥΠΝΑ ΜΑΛΑΚΑ...κοίτα γύρω σου.....
το μόνο που δεν είπε ποιοι του τα παίρνουν αυτουνού μια ζωή στο μπαρμπούτι...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
είμαι περίεργος..αν πάρει τον κλέυτον ο βγενό και τον κάνει δώρο θα του πούνε όχι δεν θέλουμε?........πάντως εμένα δεν με τρελλένει σαν παίκτης.....
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
Στο σταρ έχει 20λεπτο "θαψιμο" του Βγενόπουλου :headbang: :headbang: :headbang:
αυτό που έκανε μάγκες ο Βγενό είναι μεγάλη μαλαακία και έχασε πολές μονάδες στον κόσμο........
σας συνιστώ να βρήτε κάτι καλύτερο να μπεί μπροστά στην ομάδα σας και όχι αυτός απλά πιστεύω ότι ο Βγενό θέλει να γίνει ο νέος Κρόκους στην οικονομική ζωή της χώρας και για ααυτό τον λόγο η μεγάλη πρεμούρα για την ΠΑΕ..
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Είναι μεγάλη μαλακία που αποκάλεσε ψευτη τον μαλακα τον τσιπρα κ το συνάφι του (όχι μόνο του συν αλλά κ των άλλων κομμάτων)???? Αφού κατάφερε να τον βρίζουν κ οι 300 πούστηδες της βουλής σ εμένε τουλάχιστον "ανέβηκε" στην υπόληψη μου. Όσο για τους κολλημένους με τα κόμματα  :jerking: :jerking:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Πάμε γερά!!! Από
16:33 Eν μέσω αποθέωσης, λίγα λόγια είπαν και οι Τάκης Λουκανίδης, Ζαχαρίας Πυτιχούτης. Ο δεύτερος τόνισε μεταξύ άλλων πως: « ο Παναθηναϊκός δεν είναι σούπερ μάρκετ» και ζήτησε από τον Γιάννη Βαρδινογιάννη «να ακούσει επιτέλους τον κόσμο του Παναθηναϊκού». Εν τω μεταξύ, οι διοργανωτές σε συνεννόηση με τις αρχές έχουν διαβεβαιώσει ότι θα περιφρουρήσουν την πορεία μέχρι τη λήξη της και ενδεικτικό είναι ότι έχουν εμφανιστεί στην πορεία ηγετικά στελέχη του παρελθόντος των οργανωμένων, στην προσπάθειά τους να μην γίνει το παραμικρό.

16:27 Αυτή τη στιγμή μιλάει από το βήμα ο παλαίμαχος παίκτης του Παναθηναϊκού, Φραγκίσκος Σούρπης. Νωρίτερα τον λόγο είχαν πάρει ιδρυτές της Θύρας 13.

16:24 Στο άγαλμα στο Πεδίον του Άρεως διακρίνεται μια μεγάλη αφίσα του ιδρυτή της ομάδας, Καλαφατάκη και στην οποία αναγράφεται: «Νά'σουν εδώ»

16:13 Με ανακοίνωση από τα μεγάφωνα, γνωστοποιήθηκε πως η πορεία προς τη «Λ. Αλεξάνδρας» θα πραγματοποιηθεί στις 17:00, αντί για τις 16:00 που είχε αρχικά προγραμματιστεί, μια και αναμένονται και άλλοι οργανωμένοι που έχουν «κολλήσει» στην κίνηση.

16:10 Κάθε λεπτό που περνά, ο αριθμός αυξάνεται. Το παρών, μεταξύ άλλων, έχουν δώσει οργανωμένοι από όλα τα μέρη της Ελλάδας, αλλά και απο το εξωτερικό.

16:00 O αριθμός των οπαδών μέχρι στιγμής είναι, περίπου, 7 με 8.000. Πολλές οι ανακοινώσεις από τα μεγάφωνα, που προτρέπουν τους φίλους του Παναθηναϊκού να εκφράσουν την αντιπαράθεσή του σε ειρηνικούς τόνους
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
DVDCDLP.....εγώ και με 10.000 θα είμαι πολύ ευχαριστημένος...είναι η αρχή..θα ακολουθήσουν και 'αλλα μετά τις μαλακίες που θα κάνει ο κ.καριόλης...βλέπε ίβανσιτς κ.λ.π.] με πολύ περισσότερο κόσμο....οι εξελίξεις στην ΠΑΝΑΘΑ τρέχουν....
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ δεν πήγα γιατί είμαι στη δουλειά!! Εσύ αρρωστος ψεύτρι; :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Εγώ δεν πήγα γιατί είμαι στη δουλειά!! Εσύ αρρωστος ψεύτρι; :2funny:
γαμώ την πουτάνα μου...χ'αλια είμαι...κάπου κόλλησα  φαίνεται....ρε πονάω παντού..σκάτά...βουντού του υπουργού και του πλέζουρα είναι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom