Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Ρε μια χαρα παει η ομαδα, τι λετε?
Ειναι ασυνδετοι, δεν ξερουν ακομα ο ενας τον αλλο, αλλα νικανε.
Πολυ βασικο. Σε 2 μηνες αυτη η ομαδα μπορει να χει δεσει πολυ καλα.
Στους ψηλους εχουμε γαμω το βαθος μετα απο χρονια. Ολοι οι παικτες που πηρε τωρα ειναι καλοι. Χρειαζεται απλα χρονο, τον οποιο βεβαια δεν εχει. Οποτε η λυση ειναι οι νικες. Τις κανει.
Κοψτε την γκρινια.
Μονο με ουκιτς δεν ειμαι ικανοποιημενος γιατι ειναι καλος παικτης αλλα μαλακιζεται.
Ειδωμεν.

ΥΓ. Μας χαλαει τους ελληναρες ο γιαννακης ετσι? Λιγα πραγματα εχει καταφερει :idiot:
Δεν ειπε κανεις οτι ειναι ομπραντοβιτς ή φιλ τζακσον. Ειναι πολυ καλος ομως και η λιμοζ δεν εχει καμια σχεση με την ομαδα που θυμαστε στα early 90s. Μονο τα καλυτερα ευχομαι στον γιαννακη. Ειναι ο λογος που αγαπησα το μπασκετ. Respect ρε.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εντάξει, φτάσαμε στο σημείο να χλευάζει τον Γιαννάκη ο... αχαχούχας!
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Εντάξει, φτάσαμε στο σημείο να χλευάζει τον Γιαννάκη ο... αχαχούχας!

Eχω μια μεγάλη απορία στη ζωή μου.

Εάν και σε άλλη χώρα του πλανήτη υπάρχει ένας μαλάκας λαός όμοιός μας ο οποιος δεν αισθάνεται σε προσωπικό επίπεδο καμμιά ντροπή και καμμιά αιδώ να ειρωνεύεται και να σχολιάζει άλλους ομοεθνείς του με καριέρα τεράστια, παγκόσμια αναγνωρισιμότητα και τρόπαια σε συλλογικό εθνικό και προπονητικό επίπεδο που θα ζήλευαν ακόμα και διασημοι αθλητες στον παγκόσμιο στερέωμα.

Πραγματικά σε αυτόν τον τόπο η οργή για κάθε είδους μέτριο ανθρωπάκι του δίδει περαιτέρω αξία.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Eχω μια μεγάλη απορία στη ζωή μου.

Εάν και σε άλλη χώρα του πλανήτη υπάρχει ένας μαλάκας λαός όμοιός μας ο οποιος δεν αισθάνεται σε προσωπικό επίπεδο καμμιά ντροπή και καμμιά αιδώ να ειρωνεύεται και να σχολιάζει άλλους ομοεθνείς του με καριέρα τεράστια, παγκόσμια αναγνωρισιμότητα και τρόπαια σε συλλογικό εθνικό και προπονητικό επίπεδο που θα ζήλευαν ακόμα και διασημοι αθλητες στον παγκόσμιο στερέωμα.

Πραγματικά σε αυτόν τον τόπο η οργή για κάθε είδους μέτριο ανθρωπάκι του δίδει περαιτέρω αξία.

Τύπε κανένας δεν έκραξε τον Μπαναώτη σαν παίχτη, αλλά σαν προπονητή επειδή είναι βλαξ, που λέει και ο απόλυτος...
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Κλείνοντας την παρένθεση για τον Γιαννάκη (γράφονται απο ανύπαρκτους χρήστες σε σάιτ για ιερόδουλες αδιανόητες ειρωνείες) να πούμε ότι αποτελεί μαζί με τον Γκάλη έναν απο τους μεγαλύτερους αθλητικούς ογκόλιθους της χώρας μας τα τελευταία 50 χρόνια.

Πρακτικά, και ενώ κάποιοι θα έπρεπε να τους κάνουν άγαλμα γιατί εξαιτίας αυτών μπήκαν τα θεμέλια για να έχουν πάρει οι ελληνικές ομάδες στο μπάσκετ καμμιά δεκαριά ευρωπαικά τα τελευταία 20 χρόνια, αντ αυτού λοιδορούν κάτι το οποίο ακόμα και λεφτά να είχαν δε θα μπορούσαν με τίποτα να το αγοράσουν λόγω μετριότητας.

Καλημέρα 
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε κανένας δεν έκραξε τον Μπαναώτη σαν παίχτη, αλλά σαν προπονητή επειδή είναι βλαξ, που λέει και ο απόλυτος...

Είναι βλάξ προπονητής με το εξής βιογραφικό:
Αποχώρησε το 1996, όχι όμως από την ενεργό δράση, καθώς ανέλαβε προπονητής της Εθνικής Ανδρών, την οποία οδήγησε στην 4η θέση στο Ευρωμπάσκετ της Ισπανίας 1997.

Το 2003 ανέλαβε προπονητής στο Μαρούσι.

Το 2004, παράλληλα με τη θέση του στο Μαρούσι, ανέλαβε ξανά προπονητής της Εθνικής Ανδρών και την οδήγησε στην κατάκτηση του Ευρωμπάσκετ του Βελιγραδίου το 2005, 18 χρόνια μετά τον δικό του παρόμοιο θρίαμβο ως παίκτης.

[size=18pt]Το 2006 οδήγησε την Εθνική στη δεύτερη θέση του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος στη Σαϊτάμα, πετυχαίνοντας την υψηλότερη διάκριση στην ιστορία των ομαδικών αθλημάτων για την Ελλάδα.[/size]

Το 2007 οδήγησε την Εθνική στην τέταρτη θέση του Ευρωμπάσκετ της Ισπανίας.

Αναλογικά λοιπόν εάν ο Γιαννάκης με αυτό το βιογραφικό είναι βλάξ, εσύ και ο απόλυτος ο φίλτατος δεν θα έπρεπε καν να ανήκετε στην κατηγορία του ανθρώπινου γένους.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Τύπε κανένας δεν έκραξε τον Μπαναώτη σαν παίχτη, αλλά σαν προπονητή επειδή είναι βλαξ, που λέει και ο απόλυτος...

Βλαξ ε? Το ευρωπαικο του 2005 και την 2η θεση στο παγκοσμιο του 2006(και το χρυσο που θα παιρνε και στην ισπανια το 2007 αν δεν μας εσφαζαν στον ημιτελικο) τα ξεχασαμε.
Με τον ολυμπιακο δεν πηγε καθολου ασχημα δεδομενων των συνθηκων. Απλα αν οι αγγελοπουλοι εκαναν το πλανο που εκαναν περσυ με τα πιτσιρικια απο τοτε που ηταν ο γιαννακης(και δεν επαιρναν τσιλντρες και τα ρεστα) θα βλεπαμε τι θα γινοταν. Και μην ξεχναμε και τι παναθηναικο αντιμετωπιζε ο γιαννακης ετσι?
Ρε παιδια ελεος....
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Βλαξ ε? Το ευρωπαικο του 2005 και την 2η θεση στο παγκοσμιο του 2006(και το χρυσο που θα παιρνε και στην ισπανια το 2007 αν δεν μας εσφαζαν στον ημιτελικο) τα ξεχασαμε.
Με τον ολυμπιακο δεν πηγε καθολου ασχημα δεδομενων των συνθηκων. Απλα αν οι αγγελοπουλοι εκαναν το πλανο που εκαναν περσυ με τα πιτσιρικια απο τοτε που ηταν ο γιαννακης(και δεν επαιρναν τσιλντρες και τα ρεστα) θα βλεπαμε τι θα γινοταν. Και μην ξεχναμε και τι παναθηναικο αντιμετωπιζε ο γιαννακης ετσι?
Ρε παιδια ελεος....

Οχι έλεος.

Μέρκελος μέχρι εξαφάνισης της φυλής αυτής.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Είναι βλάξ προπονητής με το εξής βιογραφικό:
Αποχώρησε το 1996, όχι όμως από την ενεργό δράση, καθώς ανέλαβε προπονητής της Εθνικής Ανδρών, την οποία οδήγησε στην 4η θέση στο Ευρωμπάσκετ της Ισπανίας 1997.

Το 2003 ανέλαβε προπονητής στο Μαρούσι.

Το 2004, παράλληλα με τη θέση του στο Μαρούσι, ανέλαβε ξανά προπονητής της Εθνικής Ανδρών και την οδήγησε στην κατάκτηση του Ευρωμπάσκετ του Βελιγραδίου το 2005, 18 χρόνια μετά τον δικό του παρόμοιο θρίαμβο ως παίκτης.

[size=18pt]Το 2006 οδήγησε την Εθνική στη δεύτερη θέση του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος στη Σαϊτάμα, πετυχαίνοντας την υψηλότερη διάκριση στην ιστορία των ομαδικών αθλημάτων για την Ελλάδα.[/size]

Το 2007 οδήγησε την Εθνική στην τέταρτη θέση του Ευρωμπάσκετ της Ισπανίας.

Αναλογικά λοιπόν εάν ο Γιαννάκης με αυτό το βιογραφικό είναι βλάξ, εσύ και ο απόλυτος ο φίλτατος δεν θα έπρεπε καν να ανήκετε στην κατηγορία του ανθρώπινου γένους.

Τύπε, κοίτα ρόστερ που είχε η Εθνική εκείνα τα χρόνια. Το ότι ο Παναθηναικός έχει 7 ευρολήγκες και ο Ολυμπιακός 2, καμμία ευθύνη δεν φέρνει ο Μπαναώτης. Μην γίνεσαι γραφικός. Εξάλλου έδειξε τις προπονητικές του ικανότητες με τον Ολυμπιακό, όπου γέλαγε μέχρι και η κουτσή Μαρία με τα καραγκιοζιλίκια του στους πάγκους.
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε, κοίτα ρόστερ που είχε η Εθνική εκείνα τα χρόνια. Το ότι ο Παναθηναικός έχει 7 ευρολήγκες και ο Ολυμπιακός 2, καμμία ευθύνη δεν φέρνει ο Μπαναώτης. Μην γίνεσαι γραφικός. Εξάλλου έδειξε τις προπονητικές του ικανότητες με τον Ολυμπιακό, όπου γέλαγε μέχρι και η κουτσή Μαρία με τα καραγκιοζιλίκια του στους πάγκους.

Γραφικός μπορεί να είμαι άχρηστος και ηλίθιος όμως δε θα γίνω ποτέ.

Η ιστορία έχει γράψει.

Και έρχεται ένα νικ με avatar τον Σούλη να χλευάσει τον Παναγιώτη Γιαννάκη.

Μέρκελ μέχρι τον οισοφάγο ανύπαρκτη ράτσα.

Ούτε οι Μαό Μάο δεν φέρονται έτσι στους παγκοσμιους εκπροσώπους της φυλής τους.

Τέλος συζήτησης.
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Να πω ότι είναι τιμή μου όταν ως πιτσιρικάς είχα στηθεί και περίμενα να πάρω αυτόγραφο απο τον Γιαννάκη (το έχω κρατήσει ακόμα).
Επίσης είναι τιμή μου που έχω γνωρίσει αυτον τον μεγάλο ανθρωπο Γιαννάκη ο οποίος αν και τότε στα ντουζένια του μας περίμενε υπομονετικά ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ να μας υπογράψει όταν ο Γκάλης έτρεχε να μπει στο λεωφορείο για να μην τον ενοχλούμε.
Εχουν περάσει απο τότε 25 χρόνια περίπου και ακόμα δεν εχω ξεχάσει τη στοργή που μας έδειχνε και την αγάπη.

Ενας πιτσιρικάς που ξεκίνησε παμφτωχος απο τη Νίκαια απο μια πολυμελή οικογένεια και παρόλο που έγινε θρύλος ποτέ δεν έπαψε να είναι άνθρωπος και να θυμάται από πού ξεκίνησε.

Τώρα μπορείτε να συνεχίσετε τις ειρωνείες, τους χαρακτηρισμούς και τις προσβολές.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Γραφικός μπορεί να είμαι άχρηστος και ηλίθιος όμως δε θα γίνω ποτέ.

Η ιστορία έχει γράψει.

Και έρχεται ένα νικ με avatar τον Σούλη να χλευάσει τον Παναγιώτη Γιαννάκη.

Μέρκελ μέχρι τον οισοφάγο ανύπαρκτη ράτσα.

Ούτε οι Μαό Μάο δεν φέρονται έτσι στους παγκοσμιους εκπροσώπους της φυλής τους.

Τέλος συζήτησης.

Εν τάξει. Όποιος θεωρεί τον Μπανάωτη ηλίθιο προπονητής είναι χαζός. Ας τον πάρουν η Μπαρτσελόνα και η CSSKA να τους φτιάξει ομάδα, που σαφώς είναι πιο έξυπνοι από εμένα. Καλή σου μέρα.

Υ.Γ. Τα 7 ευρωπαικά τα έγραψα εκ παραδρομής. Ίσως ήθελα να προσθέσω και το φετινό... αν και δεν το βλέπω   :cheesy:
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Εν τάξει. Όποιος θεωρεί τον Μπανάωτη ηλίθιο προπονητής είναι χαζός. Ας τον πάρουν η Μπαρτσελόνα και η CSSKA να τους φτιάξει ομάδα, που σαφώς είναι πιο έξυπνοι από εμένα. Καλή σου μέρα.

Υ.Γ. Τα 7 ευρωπαικά τα έγραψα εκ παραδρομής. Ίσως ήθελα να προσθέσω και το φετινό... αν και δεν το βλέπω   :cheesy:

Εχεις δίκιο. χάζεψε φαίνεται απο την αγκωνιά του Τσατσένκο.

Εσύ λογικά θα είχες πεθάνει από τέτοια αγκωνιά και τώρα θα γλιτώναμε από τις αναλύσεις σου περί ηλιθίων προπονητών του μπάσκετ που έχουν πάρει ευρωπαικό σε εθνικό επίπεδο και ως παίκτες και ως προπονητές.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
o σισε στον βαζελο!!!!!!!!
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Να πω ότι είναι τιμή μου όταν ως πιτσιρικάς είχα στηθεί και περίμενα να πάρω αυτόγραφο απο τον Γιαννάκη (το έχω κρατήσει ακόμα).
Επίσης είναι τιμή μου που έχω γνωρίσει αυτον τον μεγάλο ανθρωπο Γιαννάκη ο οποίος αν και τότε στα ντουζένια του μας περίμενε υπομονετικά ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ να μας υπογράψει όταν ο Γκάλης έτρεχε να μπει στο λεωφορείο για να μην τον ενοχλούμε.
Εχουν περάσει απο τότε 25 χρόνια περίπου και ακόμα δεν εχω ξεχάσει τη στοργή που μας έδειχνε και την αγάπη.

Ενας πιτσιρικάς που ξεκίνησε παμφτωχος απο τη Νίκαια απο μια πολυμελή οικογένεια και παρόλο που έγινε θρύλος ποτέ δεν έπαψε να είναι άνθρωπος και να θυμάται από πού ξεκίνησε.

Τώρα μπορείτε να συνεχίσετε τις ειρωνείες, τους χαρακτηρισμούς και τις προσβολές.

Που κολλάει αυτό ρε τύπε με το αν είναι καλός προπονητής. Στο ξαναλέω άλλη μία φορά μπας και το καταλάβεις. Δεν είπα τίποτα για την καρίερα του ως παίχτης που αναμφίβολα είναι τεράστια. Ούτε τον έθιξα σε προσωπικό επίπεδο. Δεν τον ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο. Είπα ότι σαν κόουτς είναι βλαξ. Πως να το κάνουμε δηλαδή. Ότι περίμενε και σου έδωσε αυτόγραφο δεν τον κάνει αυτόματα καλό προπονητή. Τι δεν καταλαβαίνεις
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Γραφικός μπορεί να είμαι άχρηστος και ηλίθιος όμως δε θα γίνω ποτέ.

Η ιστορία έχει γράψει.

Και έρχεται ένα νικ με avatar τον Σούλη να χλευάσει τον Παναγιώτη Γιαννάκη.

Μέρκελ μέχρι τον οισοφάγο ανύπαρκτη ράτσα.

Ούτε οι Μαό Μάο δεν φέρονται έτσι στους παγκοσμιους εκπροσώπους της φυλής τους.

Τέλος συζήτησης.

Εν μερει εχεις δικιο..Η κωλοφυλη αυτη σμιγει μονο απο συμφερον..αλλιως ο ενας βγαζει το ματι του αλλου..ολα ισοπεδωνονται επειδη δεν τα εχουμε εμεις..

αλλα παγκοσμιος εκπροσωπος της φυλής μας δεν ειναι ο κλαψας

και πρωτη να βγαλει την Λιμοζ θα χεστει η πλανητης...σιγα τα ωα..

Παγκοσμιος εκπροσωπος ηταν ο ΓΑΠ που ελεγε κυβερνω χωρα διεφθαρμενων και με τους χειρισμους του μας πτωχευσε σε σημειο που εξω μας θεωρουν πειναλες

Παγκοσμιος εκπροσωπος ειναι ο Σαμαρας που σκυβει κεφαλι στην Μερκελ και εξω πτωχευουμε κ αλλο στα ματια των ξενων..
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Εν τάξει. Όποιος θεωρεί τον Μπανάωτη ηλίθιο προπονητής είναι χαζός. Ας τον πάρουν η Μπαρτσελόνα και η CSSKA να τους φτιάξει ομάδα, που σαφώς είναι πιο έξυπνοι από εμένα. Καλή σου μέρα.

Υ.Γ. Τα 7 ευρωπαικά τα έγραψα εκ παραδρομής. Ίσως ήθελα να προσθέσω και το φετινό... αν και δεν το βλέπω   :cheesy:

ρε τυπε δεν σου ειπε οτι ειναι ισαξιος του ομπραντοβιτς...
απλα ειναι τρομερη αδικια να ισοπεδωνεις τον ανθρωπο που αναγεννησε το μπασκετ στην χωρα στα μεσα των 00ς. Ναι η εθνικη ειχε καλο ροστερ, αλλα και ποτε δεν ειχε? Και φετος τουμπανο ηταν. Ουτε καν ολυμπιαδα δεν πηγε!
Τα μεταλλια δεν τα πηραν μονοι τους οι παικτες!
Το μαρουσι ο γιαννακης το εφτιαξε και το εκανε τοσο ανταγωνιστικο!
Δεν νικησε τον ομπραντοβιτς...ε ενταξει. Ο μονος ειναι?
Ο μεσινα δηλαδη που ναι προπονητης ΤΣΣΚΑ και ο ζελικο τον εχει παει πιπα κωλο παντου οπου τον βρισκει, τι να πει?
Ο ιβκοβιτσ αντιμετωπισε τον πιο αδυναμο παναθηναικο της 10ετιας, ο γιαννακης τον πιο ισχυρο παναθηναικο της 10ετιας. Ειναι αρκετα αδικη η συγκριση νομιζω. Γνωμη μου.
Ο γιαννακης ειναι πανω και απο τον γκαλη στην εκτιμηση μου για την προσφορα του και οχι μονο σαν παικτης.
Πολυ ηθικος ανθρωπος, δικαιωματα δεν εδωσε ποτε και σε κανενα(και ουτε θα δωσει).
Αν εμεις ειμαστε ζουγκλοι στα μυαλα δεν φταιει αυτος.
Εδω ρε λεγανε προχτες να παρει τον κατσικαρη η εθνικη. Τον κατσικαρη τον οποιο περασαν γενιες 14 πριν 2 χρονια στον αρη(στο λιγο που εκατσε). Οι ιδιοι ανθρωποι.
Καλως ή κακως δεν μας αρσει να πηγαινουν καλα οι ελληνες προπονητες. Ευχαριστιομαστε στις αποτυχιες τους, μειωνουμε τις επιτυχιες τους.
Ο γιαννακης ειναι το ελληνικο μπασκετ.
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Που κολλάει αυτό ρε τύπε με το αν είναι καλός προπονητής. Στο ξαναλέω άλλη μία φορά μπας και το καταλάβεις. Δεν είπα τίποτα για την καρίερα του ως παίχτης που αναμφίβολα είναι τεράστια. Ούτε τον έθιξα σε προσωπικό επίπεδο. Δεν τον ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο. Είπα ότι σαν κόουτς είναι βλαξ. Πως να το κάνουμε δηλαδή. Ότι περίμενε και σου έδωσε αυτόγραφο δεν τον κάνει αυτόματα καλό προπονητή. Τι δεν καταλαβαίνεις

Εσύ δεν καταλαβαίνεις και εκτίθεσαι.

Προπονητής που έχει τερματίσει παγκοσμίως 2ος και έχει πάρει ευρωπαικό τον να τον λες βλάκα σημαίνει ότι εγκεφαλικά κάπου δεν είσαι στα καλά σου.

Οσο για την άλλη τη μαλακία την μέγιστη για το τι υλικό είχε.....

Φαντάζομαι ότι ο Μουρίνιο φέτος σαρώνει............

Οσο για τα περί προπονητικής είναι λογικό να γράφεις τέτοιες σαχλαμάρες. Φαίνεται η σχέση σου με το μπάσκετ είναι να καταναλώνεις άμστελ μπροστά στην τηλεόραση.

Πήρε μια ομάδα συνοικίας όπως το Μαρούσι και την πήγε ευρώπη και χτύπησε για μεγάλο διάστημα με πολύ μικρό μπάτζετ όσο μπορούσε Ολυμπιακό και Παναθηναικό.

Τι να πει κανείς.

Ούτε οι πουτάνες δεν ξελαμπικάρουν πλέον τον εγκεφαλικό μούστο ορισμένων.  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom