Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
H ΓΚΟΛΑΡΑ του Λουκά, αφιερωμένη στους ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥΣ επικριτές του!!!
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
σωστα βαλτου χερι γιατι ξανοιγεται  :2funny: :2funny: :2funny:










ναι ναι...βαλτου χερι γιατι ξανοιγεται και λεει μαλακιες  :2funny: :2funny:
σε αντιθεση με σενα που εισαι χαμηλων τονων δεν λες ποτε μαλακιες κκαι αν καμμια φορα μιλας πριν τον αγωνα πεφτεις παντα μεσα  :2funny: :2funny: :2funny:
και μετα το περας του ματς παντα δειχνεις ανωτεροτητα ...κυριε ιωαννη...μελισσανιδη  :2funny: :2funny:

Υ.Γ.θα σου ελεγα οτι πιο μαλακας πεθαινεις αλλα δεν υπαρχει πιο μαλακς και ετσι κιαλλοιως εχεις πεθανει απλα...δεν το ξερεις...
διασκεδασε μας κιαλλο λεμε...κανε δηλωσεις... :2funny: :2funny:
Προς το παρον Αμπαλιδη-7 δινω νοημα στην υπαρξη σου διοτι απ οτι βλεπω εκατσες και εψαξες παλιοτερα post μου οπως καθεσαι
και ψαχνεις τις βολες μετα απο καθε αγωνα μπασκετ του Παναθηναικου.
Σε ευχαριστω για το γελιο που μου προσφερεις με τις θεωριες συνωμοσιας που γραφεις και συνεχιζε να μας κανεις να γελαμε ;)

ΥΓ Ευχομαι να βγεις πρωτος και να κατακτησεις τον τιτλο του πιο μαλακα του site,σου αξιζει αλλωστε :cheesy:

 

Συνημμένα

  • 525489_218499928282976_1136911074_n.jpg
    525489_218499928282976_1136911074_n.jpg
    76,6 KB · Εμφανίσεις: 20

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ΥΓ Ευχομαι να βγεις πρωτος και να κατακτησεις τον τιτλο του πιο μαλακα του site,σου αξιζει αλλωστε :cheesy:
Στον τομέα του έρχεται πρώτος (μαλάκας επί αθλητικών θεμάτων)....ΝΟ1 γενικά,δύσκολα.......έχει κάτι άλλα ζώα.....που είναι εκτός συναγωνισμού.... :zfuck:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Προς το παρον Αμπαλιδη-7 δινω νοημα στην υπαρξη σου διοτι απ οτι βλεπω εκατσες και εψαξες παλιοτερα post μου οπως καθεσαι
και ψαχνεις τις βολες μετα απο καθε αγωνα μπασκετ του Παναθηναικου.
Σε ευχαριστω για το γελιο που μου προσφερεις με τις θεωριες συνωμοσιας που γραφεις και συνεχιζε να μας κανεις να γελαμε ;)

ΥΓ Ευχομαι να βγεις πρωτος και να κατακτησεις τον τιτλο του πιο μαλακα του site,σου αξιζει αλλωστε :cheesy:
χαχαχαχαχαχ...τι πλακα εχεις ρε μαλακα...
5 λεπτα δεν μου πηρε να βρω τα ποστ..εξ'αλλου σε μενα απευθυνονταν τα περισσοτερα μιας και με μενα κομπλαρεις περισσοτερο...
επι της ουσιας τωρα πες μου δα οτι δεν βγαζει τρελλο γελιο ενας τελειωμενος μαλακας σαν την παρτη σου και καρπαζοεισπρακτορας που μονιμως ''ξανοιγεται'' και τρωει καβλια να λεει στον γαμια του ''μην ξανοιγεσαι''  :2funny: :2funny:
πες μου οτι δεν βγαζει γελιο...οχι για σενα που εισαι ο μαλακας της ιστοριας αλλα για τον ουδετερο που τα βλεπει απ'εξω...
θα..θα ... θα ...και στο τελος πουτσα...και μετα απο λιγο καιρο ο ''ξανοιγμενος'' να κανει χαβαλε στον αλλο να μην ''ξανοιγεται''  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κλαιω μαλακα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
H ΓΚΟΛΑΡΑ του Λουκά, αφιερωμένη στους ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥΣ επικριτές του!!!


Βυντρίνιο τι έγινε ρε, αβαβά για τον Μιραλάς;  :2on1:





Μου φαίνεται ότι δε γνωρίζεις πολύ καλά την αγαπημένη σου ομάδα.


Κάτω έχει ένα πινακάκι με τα στατιστικά των ποδοσφαιριστών για την τρέχουσα σεζόν. Έχει μια στήλη με τις συμμετοχές του κάθε ποδοσφαιριστή στη βασική ενδεκάδα, όταν είναι σε παρένθεση το νούμερο σημαίνει ότι μπήκε αλλαγή.

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μας έχετε ζαλίσει τα παπάρια.....................
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχ...τι πλακα εχεις ρε μαλακα...
5 λεπτα δεν μου πηρε να βρω τα ποστ..εξ'αλλου σε μενα απευθυνονταν τα περισσοτερα μιας και με μενα κομπλαρεις περισσοτερο...
επι της ουσιας τωρα πες μου δα οτι δεν βγαζει τρελλο γελιο ενας τελειωμενος μαλακας σαν την παρτη σου και καρπαζοεισπρακτορας που μονιμως ''ξανοιγεται'' και τρωει καβλια να λεει στον γαμια του ''μην ξανοιγεσαι''  :2funny: :2funny:
πες μου οτι δεν βγαζει γελιο...οχι για σενα που εισαι ο μαλακας της ιστοριας αλλα για τον ουδετερο που τα βλεπει απ'εξω...
θα..θα ... θα ...και στο τελος πουτσα...και μετα απο λιγο καιρο ο ''ξανοιγμενος'' να κανει χαβαλε στον αλλο να μην ''ξανοιγεται''  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κλαιω μαλακα...
Αμοιβιδη-7 οπως θα ξερεις πολυ καλα η μαλακια ειναι ανικητη οποτε κερδισες παλι,με ταπωσες..
Οτι και να λεω εγω δεν μπαινω καθε μερα στα thread αλλων ομαδων να προκαλω και να λεω μαλακιες. :birdman:
Δεν εχεις βγαλει ακρη με κανεναν εδω μεσα με τις ασυναρτησιες που λες κι οποιος ξεκιναει κουβεντα με σενα στο τελος εγκαταλειπει διοτι απλα οπως σου ειπα και πριν η μαλακια ειναι ανικητη.
Αντε να ακουσεις Νικολακοπουλο τωρα να ενημερωθεις.Ιδιο IQ εχετε ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Bρε τεμπέληδες,
αλλάξτε πια την ψηφοφορία σας.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αμοιβιδη-7 οπως θα ξερεις πολυ καλα η μαλακια ειναι ανικητη οποτε κερδισες παλι,με ταπωσες..
Οτι και να λεω εγω δεν μπαινω καθε μερα στα thread αλλων ομαδων να προκαλω και να λεω μαλακιες. :birdman:
Δεν εχεις βγαλει ακρη με κανεναν εδω μεσα με τις ασυναρτησιες που λες κι οποιος ξεκιναει κουβεντα με σενα στο τελος εγκαταλειπει διοτι απλα οπως σου ειπα και πριν η μαλακια ειναι ανικητη.
Αντε να ακουσεις Νικολακοπουλο τωρα να ενημερωθεις.Ιδιο IQ εχετε ;)
ναι συμφωνοι....υπηρξες σαφεστατος και με συγκεκριμενες κατηγοριες εναντιον μου χωρις καμμια γενικευση και αοριστολογια ΚΑΙ ''ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ''
σε αντιθεση με μενα που εντελως αοριστα προσπαθω να σου ριξω λασπη λεγοντας και κοροιδευοντας σε οτι λες σε καποιον ''μην ξανοιγεσαι'' ειρωνικα την ωρα που εσυ προσωπικα δεν ΄΄εχεις ξανοιχτει΄΄ ποτε  :2funny: :2funny:
μην δινεις σημασια στα ποστ που εχω βαλει...ποιος μαλακας εχει πει οτι ''τα γραπτα μενουν''...σιγα μην ηξερε τι του γινεται...
μακαρι καποια στιγμη να φτανω στο επιπεδο σου και να χρησιμοποιω τετοια ατρανταχτα επιχειρηματα του στυλ ''οποιος μιλαει μαζι σου δεν βρισκει ακρη'' ,''εισαι μαλακας'' ,και ''αντε να διαβασεις νικολακο''...
ομολογω πως σε αντιθεση με μενα που μιλαω γενικα και αοριστα χωρις επιχειρηματα εισαι ενας μικρος θεος και καπου σε ζηλευω....
Υ.Γ.ακου να πει ο αλλος ο μαλακας ''τα γραπτα μενουν''  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Καλα εχει γαμηθει τελειως το thread...
O χαβαλες και η καζουρα ειναι μια χαρα. Αντε πες να ξεφυγεις και 2-3 φορες(σε ολους συμβαινει) να αρχισεις τα μπινελικια. Αλλα εδω εχει γαμηθει τελειως το ζητημα.
Ρε μαλακες ελεος......δεν διαβαζω το thread του βαζελου εδω και ποσο καιρο.
Εκατσα σημερα να δω μερικες σελιδες και εφριξα.
Ελεος το γαμησατε και ψοφησε.
Οσοι ειστε παναθηναικοι γραφτε για την ομαδα μονο και αφηστε τα συνεχη μπινελικια χωρις λογο και αιτια.


ΥΓ: Mια καλη ψηφοφορια θα ηταν αν γουσταρετε τον αλαφουζο. Προσωπικα νομιζω οτι ειναι αισχρο ενας ανθρωπος σαν αυτον με τοσα σκανδαλα, διαφθορα και χιλιαδες καταρες απο ποσους ελληνες να ειναι προεδρος του παναθηναικου. Ελεος, μνημη εχουμε και ξερουμε και πολυ καλα τι καπνο φουμαρει ο "σωτηρας". Καλυτερα Δ Εθνικη και περηφανος παρα γελοιοποιηση μεσω...twitter. Ειναι απαραδεκτος. Ο παναθηναικος εχει μικρυνει πολυ διοικητικα την τελευταια 3ετια και εννοειται οτι αυτο επηρεασε παρα πολυ και το αγωνιστικο κομματι.

ΥΓ1: Η στενοχωρια μου βεβαια δεν ειναι για ποδοσφαιρο. Και στο μπασκετ χορτασμενος ειμαι.
Η στενοχωρια εχει να κανει με τον ερασιτεχνη. Ο ερασιτεχνης ειναι που εκανε τον παναθηναικο τοσο μεγαλο με τοσους τιτλους. Ειναι πολυ κριμα αυτη η καταντια σε ολα τα τμηματα. Ειδικα αν σκεφτει κανεις οτι υπηρχε ενας ανθρωπος(σταθοκωστοπουλος) που ηθελε να αναλαβει εξ ολοκληρου και δεν τον αφησαν.
Aν γιανει ο ερασιτεχνης, θα γιανει ολος ο παναθηναικος. Παντα ετσι ηταν, παντα ετσι θα ειναι.
Οσο ο ερασιτεχνης ειναι σε αυτο το χαλι, θα επηρεαζει ολο τον παναθηναικο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Καλα εχει γαμηθει τελειως το thread...
O χαβαλες και η καζουρα ειναι μια χαρα. Αντε πες να ξεφυγεις και 2-3 φορες(σε ολους συμβαινει) να αρχισεις τα μπινελικια. Αλλα εδω εχει γαμηθει τελειως το ζητημα.
Ρε μαλακες ελεος......δεν διαβαζω το thread του βαζελου εδω και ποσο καιρο.
Εκατσα σημερα να δω μερικες σελιδες και εφριξα.
Ελεος το γαμησατε και ψοφησε.
Οσοι ειστε παναθηναικοι γραφτε για την ομαδα μονο και αφηστε τα συνεχη μπινελικια χωρις λογο και αιτια.


Στο μπαμπουίνο πες τα, που όποιος τολμάει να μιλήσει σοβαρά για ένα θέμα, λέει ότι... του ζαλίζουμε τα παπάρια!

Μας έχετε ζαλίσει τα παπάρια.....................
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στο μπαμπουίνο πες τα, που όποιος τολμάει να μιλήσει σοβαρά για ένα θέμα, λέει ότι... του ζαλίζουμε τα παπάρια!
Καραγκιοζάκι.........άρχισες και κουράζεις...................... :tickedoff: Αν είναι σοβαρή αντιμετώπιση θέματος η παραπάνω απάντηση σου,πάω πάσο................
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
γιατι να φει καροτο;;λαγος ειναι;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ. και ανεβαινατε βουνα ...κλπ κλπ  :2funny: :2funny: :2funny:
Θες και σοβαρή κουβέντα με επιχειρήματα ρε γελοίε.................από μόνος σου υποβιβάζεις το επίπεδο της όποιας κουβέντας! :birdman:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ΥΓ: Mια καλη ψηφοφορια θα ηταν αν γουσταρετε τον αλαφουζο. Προσωπικα νομιζω οτι ειναι αισχρο ενας ανθρωπος σαν αυτον με τοσα σκανδαλα, διαφθορα και χιλιαδες καταρες απο ποσους ελληνες να ειναι προεδρος του παναθηναικου. Ελεος, μνημη εχουμε και ξερουμε και πολυ καλα τι καπνο φουμαρει ο "σωτηρας". Καλυτερα Δ Εθνικη και περηφανος παρα γελοιοποιηση μεσω...twitter. Ειναι απαραδεκτος. Ο παναθηναικος εχει μικρυνει πολυ διοικητικα την τελευταια 3ετια και εννοειται οτι αυτο επηρεασε παρα πολυ και το αγωνιστικο κομματι.
Ξέχασες φαίνεται ποιους είχε προέδρους ο γαύρος....................μνήμη χρυσόψαρου έχετε.............Κοσκωτάδες και λοιπές Δημοκρατικές δυνάμεις,εποχές κορνέδων έχουν χαθεί στην λήθη του ποδοσφαιρικού παρελθόντος!!! :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom