Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρε παιδια αυτος ο Λαζαρος τι εκανε παλι σημερα ? ? :headbang:
Ημαρτον,χαλασε 3-4 αντεπιθεσεις με παιχτη παραπανω ! !
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Κανετε  λαθος  μπορει  και  το  ΜΠΟΜΠ  ΤΟ  ΣΦΟΥΓΚΑΡΑΚΗ  ...........

Μη  χασετε  τα  αθλητικα  στο  ΣΚΑΙ  ,εχει  πολυ  γελιο..............

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  :jerking:

Περικλης  Βασιλακης  Ο  ΥΠΕΡΤΑΤΟΣ  ΜΑΛΑΚΑΣ  ...........

Παω  στοιχημα  οτι  το  πεναλντι  το  χτεσινο  θα  το  βγαλει  ΑΟΥΤ...
επιδή είσαι κάλος.....τόβγαλε κανονικότατο.......αλλά........ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:.....ίσον τυφλωμένος γαύρος.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
α ρε χυσιδη.....αφού τολμάς και γράφεις τέτοιες μαλακίες για τον αράπακλα είσαι για αντίο ρε........είπαμε την μαρμελάδα την έχουμε για να την τρώμε και ουχί για να την βάζουμε στα μάτια...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Έλα να παίρνει μπρος η ομάδαααα...!!! :dancing:
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Και την Κυριακή 0-2. Και το ΟΑΚΑ πάλι στις φωτιές
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μπορει το τελευταιο καιρο να μη πολυγραφω στα αθλητικα φορουμ και ειδικα εδω,μιας και ο παναθηναικος ειναι η ομαδα μου,αλλα παρακολουθω τα γραφομενα.

εχω πει επισης πως προτιμω να διαβαζω αποψεις απλων ανθρωπων παρα να διαβαζω τους καφρους δημοσιογραφους στυλ νικολογιαννη,νικολακοπουλου,καρμοιρη κλπ.

ΑΛΛΑ

billy 13 και καβλαρχε μας εχετε κουρασει πραγματικα.ειχε φτιαχτει ενα θρεντ αθλητικο για μπινελικια.
να πατε εκει να βριστειτε οσο θελετε.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ τουλαχιστον ΕΓΩ κουραστηκα απο αυτα τα μικροπρεπες ,παιδικα,σκουπιδοειδες μπινελικια.

δεχομαι να εχεις τρελα με την ομαδα σου ,καποια στιγμη να ξεφυγεις και εδω,αλλα μια ,δυο ,τρεις?....καταλαβετε ποσο κουραστικοι γινεστε.
τουλαχιστον επιχειρηματολογηστε για ΜΠΑΛΑ-ΑΓΩΝΑ-ΜΑΤΣ.

ΑΥΤΑ.

το ξερω στα αρχιδια σας αλλα ηθελα να το γραψω.

peace
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
[size=20pt]0-2[/size]

:o
etoimopolemos-o-vyntra-1-315x236.jpg
Έλα ρε Βύντρα.
Θα την θυμούνται την γκολάρα σου για καιρό τα γατάκια της Νέας Σμύρνης.
Πανιωνάκια πότε θα μας κερδίσετε ρε;;;;; :birdman:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Κανετε  λαθος  μπορει  και  το  ΜΠΟΜΠ  ΤΟ  ΣΦΟΥΓΚΑΡΑΚΗ  ...........

Μη  χασετε  τα  αθλητικα  στο  ΣΚΑΙ  ,εχει  πολυ  γελιο..............

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  :jerking:

Περικλης  Βασιλακης  Ο  ΥΠΕΡΤΑΤΟΣ  ΜΑΛΑΚΑΣ  ...........

Παω  στοιχημα  οτι  το  πεναλντι  το  χτεσινο  θα  το  βγαλει  ΑΟΥΤ...
Έχει ψηφοφορία για τον πιο μαλάκα του site και δεν σε έχουν μέσα.
Κοίτα να τους κάνεις καμιά μήνυση διότι είναι πραγματικά σκάνδαλο να μην σε έχουν.
Βέβαια δεν είσαι μόνος σου στην πρώτη θέση.Έχεις για παρέα τον Αχρηστίδη-7,δεν πιστεύω να σε πειράζει;;;; :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
μπορει το τελευταιο καιρο να μη πολυγραφω στα αθλητικα φορουμ και ειδικα εδω,μιας και ο παναθηναικος ειναι η ομαδα μου,αλλα παρακολουθω τα γραφομενα.

εχω πει επισης πως προτιμω να διαβαζω αποψεις απλων ανθρωπων παρα να διαβαζω τους καφρους δημοσιογραφους στυλ νικολογιαννη,νικολακοπουλου,καρμοιρη κλπ.

ΑΛΛΑ

billy 13 και καβλαρχε μας εχετε κουρασει πραγματικα.ειχε φτιαχτει ενα θρεντ αθλητικο για μπινελικια.
να πατε εκει να βριστειτε οσο θελετε.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ τουλαχιστον ΕΓΩ κουραστηκα απο αυτα τα μικροπρεπες ,παιδικα,σκουπιδοειδες μπινελικια.

δεχομαι να εχεις τρελα με την ομαδα σου ,καποια στιγμη να ξεφυγεις και εδω,αλλα μια ,δυο ,τρεις?....καταλαβετε ποσο κουραστικοι γινεστε.
τουλαχιστον επιχειρηματολογηστε για ΜΠΑΛΑ-ΑΓΩΝΑ-ΜΑΤΣ.

ΑΥΤΑ.

το ξερω στα αρχιδια σας αλλα ηθελα να το γραψω.

peace
Εμείς οι δύο σε πειράξαμε ρε παίχτη....??? Σοβαρά μιλάς...??? :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Έχει ψηφοφορία για τον πιο μαλάκα του site και δεν σε έχουν μέσα.
Κοίτα να τους κάνεις καμιά μήνυση διότι είναι πραγματικά σκάνδαλο να μην σε έχουν.
Βέβαια δεν είσαι μόνος σου στην πρώτη θέση.Έχεις για παρέα τον Αχρηστίδη-7,δεν πιστεύω να σε πειράζει;;;; :2funny: :2funny:
22 ψήφους ο Πουστίδης7........πάει πολύ καλά................ :dancing:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
ΤΡΙΦΥΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Είμαι αισιόδοξος για Κυριακή. Πέμπτη θα χρειαστούμε και τύχη!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
ΤΡΙΦΥΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Είμαι αισιόδοξος για Κυριακή. Πέμπτη θα χρειαστούμε και τύχη!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εγώ φίλε απλά περιμένω να δω αλλά ειδικά την Κυριακή με τους αρουραίους του Πειραιά θα γίνει πανικός στο γήπεδο :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 30376_217888781677424_1158371259_n.jpg
    30376_217888781677424_1158371259_n.jpg
    151 KB · Εμφανίσεις: 13

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ολοι οι βαζελοι κανετε λες κ νικήσατε την μπαρτσα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Στρουμφάκι η Κυριακή είναι κοντά,μην ξανοίγεσαι..
σωστα βαλτου χερι γιατι ξανοιγεται  :2funny: :2funny: :2funny:



Δεν στα ειπανε καλα.Ο Λετο ενα ματς θα παιξει μεχρι το τελος του πρωταθληματος και αυτο θα ειναι με την πρωην ομαδα του.
Χρωσταει να ριξει κατι μπαλακια στον Βαλβιδα και σε αυτη τη λουλου τον Τοροσιδη που περυσι εκανε μαγκιες και μετα ζηταγε συγνωμη ;)


Ρε ευρωπαιοι της κακιας ωρας παρτε τα φιλαρακια σας τους γαυρους του Βορρα,τους Μπαοκτζηδες να τα πειτε αλλου και μην μας πρηζετε τα αρχιδια. :birdman:
Καλη επιτυχια με τη Μεταλλιστ,ευχομαι να μην φατε πανω απο 2 γκολ διοτι σας θελω με καλη ψυχολογια στο ΟΑΚΑ ;)


Ρε γραφικη φιγουρα σημερα που εισαι;;;;;;
Οταν βγεις απο το λαγουμι σου περιμενω να μου πεις,σου αρεσε το  :fuck2: απο τον Ζοτς και την παρεα του;;;;;;;;


Τι εγινε ρε βγηκατε απο τα λαγουμια σας;;;;

Το οτι η ομαδα σας ξεφυγε με 4 ποντους εμενα δεν μου λεει τιποτα και αν ειστε μαγκες ελατε την αλλη Κυριακη να μας πεταξετε 3 στο ΟΑΚΑ.


Κοκκινοσκουφιτσα κανε υπομονη στο τοπι μεχρι την αλλη κυριακη διοτι και ο Σπανουλακος βιαστηκε να πανηγυρισει και μετα ειχε νευρακια στο τελος του αγωνα :birdman:


Το Σαββατο το βραδυ ησουν μπουκωμενος αγορι μου και δεν μπορουσες να μιλησεις;;;;;;
Πιστευω να το ευχαριστηθηκες το  :fuck2: την ημερα των γενεθλιων σου αρουραιε :birdman:
Να εχεις ετοιμες τις πανες για την επομενη Κυριακη πελαταρα μου :birdman:


Ενα μεγαλο μπραβο στον ευρωπαιο Ολυμπιακο,καταφερε και μας εφτιαξε την διαθεση για αλλη μια φορα :2funny: :2funny:
Ρε Χρηστιδη παλι μπουκωμενος εισαι;;;;;;;;:birdman:
Και μην χανεστε αρουραιοι,η Κυριακη πλησιαζει πελαταρες ;)


ναι ναι...βαλτου χερι γιατι ξανοιγεται και λεει μαλακιες  :2funny: :2funny:
σε αντιθεση με σενα που εισαι χαμηλων τονων δεν λες ποτε μαλακιες κκαι αν καμμια φορα μιλας πριν τον αγωνα πεφτεις παντα μεσα  :2funny: :2funny: :2funny:
και μετα το περας του ματς παντα δειχνεις ανωτεροτητα ...κυριε ιωαννη...μελισσανιδη  :2funny: :2funny:

Υ.Γ.θα σου ελεγα οτι πιο μαλακας πεθαινεις αλλα δεν υπαρχει πιο μαλακς και ετσι κιαλλοιως εχεις πεθανει απλα...δεν το ξερεις...
διασκεδασε μας κιαλλο λεμε...κανε δηλωσεις... :2funny: :2funny:


Βασικα σας διαφευγει οτι δεν παιξαμε και τα  90 λεπτα του αγωνα διοτι η ατμοσφαιρα δεν ηταν καταλληλη για να παιχτει μπαλα.Ενω περυσι ας πουμε ολα ηταν μελι-γαλα στο Καραισκακη.
Ρε μαλακες γαυροι μην μας το παιζετε τωρα παρθενες διοτι δεν ειστε και τα πιο ησυχα παιδακια :birdman:
Τα επεισοδια δεν επρεπε να γινουν διοτι μονο κακο στην ομαδα εκαναν.Φταινε βεβαια και οι μπατσοι με το ντου που εκαναν στον κεντρικο συνδεσμο ομως σε καμια περιπτωση δεν ειμαι υπερ των επεισοδιων.
Πρεπει επιτελους σε αυτη τη χωρα να μαθουμε να χανουμε,δεν γινεται να κερδιζουμε συνεχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom