Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (8 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρομαστε να σας ΓΑΜΑΜΕΕΕΕΕΕ  ευρωπεη καλη πορεια το καλοκαιρι στην ευρωπη να αποκλειστητε δυο φορες μεχρι τον αυγουστο οπως ΜΟΝΟ εσυ ξερεις   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελα ρε αλανι..φταιει που μου ρούφηξες ολα τα φλόκια στο τελικό.....και σημερα σερνόμουνα ακόμα....ετηα καλό γαμησάκι και δεν εχω συνέλθει ακόμα
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
πιο πολυ την τελευταια σου φραση :think:
και γιατι μας λες πρεζονια :think:
εγω οπως το διαβασα καταλαβαινω σα να λες οτι φταιμε εμεις επειδη εσεις κανατε καφριλικια καραγκιοζιλικια κλπ
τι φταιει ο ολυμπιακος σε αυτο δλδ :think:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Γαμιολες συνδεσμητες και μετα λεμε οτι ο τζιγκερ φταιει που δεν παει ο κοσμος γηπεδο
γαυροι γινατε σημερα πρεζονια
το μονο που καταφερατε ειναι να αναρωτιεται ο καθε παναθηναικος σημερα ρε μπας και ειχε δικιο ο τζιγκερ στην κοντρα σας???
αλλα αυτοι ειστε ξεφτιλες μπηκατε και παιξατε και μπαλα μετα την διακοπη


ronaldo_cry.gif
 

zefuros

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
A. Μετά από τα κατορθωματα των "εγκεφάλων" μας σημερα, ελπίζω να φαμε 2-3 αγωνιστικές τιμωρία και αφαίρεση βαθμών.
Β. Ελπιζω  να αποτελέσει την αρχή για να πέφτουν παρόμοιες τιμωρίες απο εδώ και πέρα γενικά. Γιατί αναλογικά, χειρότερα γιναν πέρυσι στο Τηγανι και δοθηκε εξευτελιστικα 1 αγωνιστική.
Γ. Αγωνιστικά τα εχουμε πει εδώ και καιρό. Δίχως Διοικηση, μεταγραφές κτλ κτλ. αν ο Παναθηναικος εκανε κάτι φετος θα ηταν απλά θαυμα ολκής! Στο πρώτο μισό του πρωταθλήματος ο Παππο΄΄υς κάτι πήγε να κάνει. Εδώ και 2 μήνες, βλέπω απλά ένα μπάχαλο!
Δ. Οι γαυροι πρέπει να κάνουν τουμπεκί. Με τα δεδομένα αυτής της χρονιάς και της καταστασης στο ποδοσφαιρο, είναι αποτυχία να εχουν χάσει έστω και ενα βαθμό σε αυτό το πρωταθλημα.
Ε. Όλοι οι μαλάκες να βγαλουν κόκκινα, πράσινα, μάυρα κτλ γυαλιά και να καταλάβουν πως υπαρχουν πιο σημαντικά πράγμματα στην ζωή. Σήμερα στην καφετέρια στην διακοπή είχαμε μια πολύ ουσιαστική κουβέντα με παρέα από αρρωστακια γαυρους και βαζελους και καταλάβαμε πόσο μαλάκες είμαστε που ασχολούμαστε με αυτά τα μπουρδέλα όταν μας γαμανε καθημερινά οι κυβερ΄νωντες την ζωή μας.
ΣΤ. Μαλάκες ξυπνήστε, η μπαλίτσα είναι απλά για να περνάμε χαλαρουίτα την Κυριακή μας και να λέμε καμιά μαλακία με τους άλλυς και να κάνουμε κάζο. Στα @@ μου πρωταθλήματα και λοιπές μαλακίες, αν ειναι να δούμε λιγο μπαλίτσα εχει καλώς, ειδάλλως δεν εχει νόημα να κάθεσαι να πορώνεσαι!
Ζ. Καθίστε να τσακώνεστε για Μαρινάκιδες, Πατέρες και λοιπά τσόλια - τσάμπα μάγκες - λαμόγια.
Η Τουλάχιστον έχουμε να δούμε ΑΠΟΕΛ να γουστάρουμε. Αυτά είναι!
Θ. Αντε γαμειθείτε!  :humpleg: :helpplea: :tickedoff: :jerking: :2on1: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :tits2: :tits2:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ποιος τουε γαμαει τους συνδεσμητες ρε συ????
ρε δεν πανε να γαμηθουνε ΟΛΟΙ τους!!!!!!
ΕΣΥ (διοικηση) ως ομαδα τι κανεις ρε για ολους τους αλλους και την ιστορια σου και τα οικονομικα σου???? αφηνεις σε 2000 μαλακες να σε γαμανε???? και αν ναι γιατι να την υποστηριξω???

αν ηθελε η διοικηση θα μορουσε να τους ειχε γαμησει σε 1 εβδομαδα!!!
ΤΕΡΜΑ τα εισιτηρια και τερμα η ασυλια!
καμερες και συλληψεις και σε λιγο καιρο θα ημασταν σαν την Αγγλια! θα πηγαινει ο κοσμος να βλεπει ΜΟΝΟ μπαλα!
και το καθε τσογλανι οργανωμενος και μαστουρωμενος να παει στον διαολο!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
χύστε ελεύθερα μάγκες το δικαιούστε :2on1: :2on1: :2on1:

το ματσάκι ήταν τρελή σούπα, οι παίκτες του βάζελου έφταναν πάντα δεύτεροι στην μπάλα, καμία απειλή για τον gay-ro, παρακαλούσαμε να βγει μια σέντρα :helpplea: το κόλπο με τον χριστοδουλόπουλα δεν του βγήκε του παππού, κουίνσι-ζέκα πολύ κακοί, οι υπόλοιποι δικαιολογούνται γιατί έπαιξαν και παίζουν πάντα όσο ξέρουν

μετά το γκολ ο κόσμος ασχολούταν περισσότερο με τους ματατζήδες που είχαν παραταχτεί περιμετρικά στον στίβο

επίσης πρώτη φορά βλέπω ματατζήδες (οι λάιτ με την μπλε στολή) να τρώνε τόσο ξύλο και να υποχωρούν μάλλον για να σωθούν

1-2 εστίες φωτιάς στις κερκίδες, η μία αρκετά μεγάλη έκαιγε για πολύ ώρα ενώ λίγα μέτρα πιο κει καθόταν κόσμος στην διπλανή κερκίδα και παρακολουθούσε το ματς σαν να μην συμβαίνει τίποτα

στο τέλος αυτά που έσκαγαν ήταν κάτι ανάμεσα σε κροτίδες και μολότωφ, πολύ δυνατός κρότος και πολλές φλόγες, δεν πιστεύω να κρύβονται μέσα σε κουκούλες αυτά τα πράματα :grin:


αν είχε και λίγη καλή μπαλίτσα θα ήταν ένα γεμάτο παιχνίδι :)
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ειναι η πρωτη φορα που δεν πηρα διαρκειας μετα απο 6 χρονια και ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ μετανοιωσει ουτε 1 ωρα!!!
και ας μου εχει στειλει 3 μηνυματα στο κινητο η ομαδα...
ΔΕΝ δεχομαι να με κανουν συνενοχο στον καθε ειδους εμπαιγμο που κανει η μια ή η αλλη πλευρα μεσα απο την διοικηση.
αφηστε τους να πονεσουν λιγο και τα ξαναλεμε.
φιλαρακο καλα εκανες καθοτι ο βαζελας ειναι ο χειροτερος που εχουμε δει εδω και χρονια (εγω πιστευω οτι ειναι ο χειροτερος παο που εχω δει ποτε).
Τα πουστριλικια τα ακουτε γιατι πολλοι βαζελοι εχουν σκατα στα ματια και στα αυτια και αντι να παρουν στο κυνηγι καποιους τζιγκερ,βγενοπουλους,τσακες και διαφορους αλλους που κατρακυλανε την ομαδα, σας αποπροσανατολιζουν οτι εχετε ομαδαρα και ο ολυμπιακος φταιει για ολα.Ομαδα με πολυ μετριους εως γελοιους παιχτες πανε να σας πεισουν οτι ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα αξιζει τον τιτλο και απλα τους τον κλεβει παρασκηνιακα ο γαυρος.

Ε λοιπον οσο το πατε ετσι ο Θρυλος θα σας ΓΑΜΕΙ στεγνα και ασαλιωτα.

Κλαφτε,καλο βραδυ και του χρονου ελπιζω να ειστε Α κατηγορια   :2funny: :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ζεφυρε,υποκλινομαι τα ειπες ολα  :thumbsup:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
χύστε ελεύθερα μάγκες το δικαιούστε :2on1: :2on1: :2on1:

το ματσάκι ήταν τρελή σούπα, οι παίκτες του βάζελου έφταναν πάντα δεύτεροι στην μπάλα, καμία απειλή για τον gay-ro, παρακαλούσαμε να βγει μια σέντρα :helpplea: το κόλπο με τον χριστοδουλόπουλα δεν του βγήκε του παππού, κουίνσι-ζέκα πολύ κακοί, οι υπόλοιποι δικαιολογούνται γιατί έπαιξαν και παίζουν πάντα όσο ξέρουν

μετά το γκολ ο κόσμος ασχολούταν περισσότερο με τους ματατζήδες που είχαν παραταχτεί περιμετρικά στον στίβο

επίσης πρώτη φορά βλέπω ματατζήδες (οι λάιτ με την μπλε στολή) να τρώνε τόσο ξύλο και να υποχωρούν μάλλον για να σωθούν

1-2 εστίες φωτιάς στις κερκίδες, η μία αρκετά μεγάλη έκαιγε για πολύ ώρα ενώ λίγα μέτρα πιο κει καθόταν κόσμος στην διπλανή κερκίδα και παρακολουθούσε το ματς σαν να μην συμβαίνει τίποτα

στο τέλος αυτά που έσκαγαν ήταν κάτι ανάμεσα σε κροτίδες και μολότωφ, πολύ δυνατός κρότος και πολλές φλόγες, δεν πιστεύω να κρύβονται μέσα σε κουκούλες αυτά τα πράματα :grin:


αν είχε και λίγη καλή μπαλίτσα θα ήταν ένα γεμάτο παιχνίδι :)
ρε μαλακα εισαι γκαντεμης τελος μια φορα πηγες γηπεδο και ειδες τι εκανες :2funny: :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
565
Πόντοι
96
πιο πολυ την τελευταια σου φραση :think:
και γιατι μας λες πρεζονια :think:
εγω οπως το διαβασα καταλαβαινω σα να λες οτι φταιμε εμεις επειδη εσεις κανατε καφριλικια καραγκιοζιλικια κλπ
τι φταιει ο ολυμπιακος σε αυτο δλδ :think:
για την 13 λεω σε ολα
στο τελος που διακοπηκε ο αγωνας μπηκαν μεσα και επαιζαν μπαλα
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
φιλαρακο καλα εκανες καθοτι ο βαζελας ειναι ο χειροτερος που εχουμε δει εδω και χρονια (εγω πιστευω οτι ειναι ο χειροτερος παο που εχω δει ποτε).
Τα πουστριλικια τα ακουτε γιατι πολλοι βαζελοι εχουν σκατα στα ματια και στα αυτια και αντι να παρουν στο κυνηγι καποιους τζιγκερ,βγενοπουλους,τσακες και διαφορους αλλους και κατρακυλανε την ομαδα σας αποπροσανατολιζουν οτι εχετε ομαδαρα και ο ολυμπιακος φταιει για ολα.Ομαδα με πολυ μετριους εως γελοιους παιχτες πανε να σας πεισουν οτι ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα αξιζει τον τιτλο και απλα τους τον κλεβει παρασκηνιακα ο γαυρος.

Ελοιπον οσο το πατε ετσι ο Θρυλος θα σα ΓΑΜΕΙ στεγνα και ασαλιωτα.

Κλαφτε,καλο βραδυ και του χρονου ελπιζω να ειστε Α κατηγορια   :2funny: :2funny:
Φιλαρακο μπορεις να χυσεις ελευθερα... οτι και να πω δεν εχω καπου να το στηριξω...
μας γαμησατε γιατι καποιοι μας θελουνε πουτανες και αυτοι ΔΕΝ ειναι στον πειραια ειναι μεσα στην ομαδα μου.
αλλα και εσυ χαμηλα την μπαλα... δεν ειστε καλυτεροι... εχετε πολλους μαλακες απλα οταν ολα πανε καλα δεν εχουν λογο να μιλησουν...σκεψου λιγο και θα το δεις...
οποτε μην επαναπαυεσαι
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
χύστε ελεύθερα μάγκες το δικαιούστε :2on1: :2on1: :2on1:

το ματσάκι ήταν τρελή σούπα, οι παίκτες του βάζελου έφταναν πάντα δεύτεροι στην μπάλα, καμία απειλή για τον gay-ro, παρακαλούσαμε να βγει μια σέντρα :helpplea: το κόλπο με τον χριστοδουλόπουλα δεν του βγήκε του παππού, κουίνσι-ζέκα πολύ κακοί, οι υπόλοιποι δικαιολογούνται γιατί έπαιξαν και παίζουν πάντα όσο ξέρουν

μετά το γκολ ο κόσμος ασχολούταν περισσότερο με τους ματατζήδες που είχαν παραταχτεί περιμετρικά στον στίβο

επίσης πρώτη φορά βλέπω ματατζήδες (οι λάιτ με την μπλε στολή) να τρώνε τόσο ξύλο και να υποχωρούν μάλλον για να σωθούν

1-2 εστίες φωτιάς στις κερκίδες, η μία αρκετά μεγάλη έκαιγε για πολύ ώρα ενώ λίγα μέτρα πιο κει καθόταν κόσμος στην διπλανή κερκίδα και παρακολουθούσε το ματς σαν να μην συμβαίνει τίποτα

στο τέλος αυτά που έσκαγαν ήταν κάτι ανάμεσα σε κροτίδες και μολότωφ, πολύ δυνατός κρότος και πολλές φλόγες, δεν πιστεύω να κρύβονται μέσα σε κουκούλες αυτά τα πράματα :grin:


αν είχε και λίγη καλή μπαλίτσα θα ήταν ένα γεμάτο παιχνίδι :)
κλάψε
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
για την 13 λεω σε ολα
στο τελος που διακοπηκε ο αγωνας μπηκαν μεσα και επαιζαν μπαλα
σορρυ παρερμηνυσα γι'αυτο σου ειπα δε καταλαβα καλα :cheesy:
και πέρυσι που είχα πάει σε 4-5 όλο χηνάρια και διπλά έβλεπα :tooth:
σημερα ξεροχυνω εδω μεσα :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
λεκεδες θα σας αφησω γλωσσουδες :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
χύστε ελεύθερα μάγκες το δικαιούστε :2on1: :2on1: :2on1:

το ματσάκι ήταν τρελή σούπα, οι παίκτες του βάζελου έφταναν πάντα δεύτεροι στην μπάλα, καμία απειλή για τον gay-ro, παρακαλούσαμε να βγει μια σέντρα :helpplea: το κόλπο με τον χριστοδουλόπουλα δεν του βγήκε του παππού, κουίνσι-ζέκα πολύ κακοί, οι υπόλοιποι δικαιολογούνται γιατί έπαιξαν και παίζουν πάντα όσο ξέρουν

μετά το γκολ ο κόσμος ασχολούταν περισσότερο με τους ματατζήδες που είχαν παραταχτεί περιμετρικά στον στίβο

επίσης πρώτη φορά βλέπω ματατζήδες (οι λάιτ με την μπλε στολή) να τρώνε τόσο ξύλο και να υποχωρούν μάλλον για να σωθούν

1-2 εστίες φωτιάς στις κερκίδες, η μία αρκετά μεγάλη έκαιγε για πολύ ώρα ενώ λίγα μέτρα πιο κει καθόταν κόσμος στην διπλανή κερκίδα και παρακολουθούσε το ματς σαν να μην συμβαίνει τίποτα

στο τέλος αυτά που έσκαγαν ήταν κάτι ανάμεσα σε κροτίδες και μολότωφ, πολύ δυνατός κρότος και πολλές φλόγες, δεν πιστεύω να κρύβονται μέσα σε κουκούλες αυτά τα πράματα :grin:


αν είχε και λίγη καλή μπαλίτσα θα ήταν ένα γεμάτο παιχνίδι :)
:2funny: :2funny:
* αυτοι με τα μπλε ειναι Υμετ,βασικα αυτη δεν ειναι τοσο καβλομενοι σαν τα ματ  :grin:
*Οι κροτιδες που ακουγοντουσαν ειναι βομβες κροτου λαμψεις.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φιλαρακο καλα εκανες καθοτι ο βαζελας ειναι ο χειροτερος που εχουμε δει εδω και χρονια (εγω πιστευω οτι ειναι ο χειροτερος παο που εχω δει ποτε).
Τα πουστριλικια τα ακουτε γιατι πολλοι βαζελοι εχουν σκατα στα ματια και στα αυτια και αντι να παρουν στο κυνηγι καποιους τζιγκερ,βγενοπουλους,τσακες και διαφορους αλλους που κατρακυλανε την ομαδα, σας αποπροσανατολιζουν οτι εχετε ομαδαρα και ο ολυμπιακος φταιει για ολα.Ομαδα με πολυ μετριους εως γελοιους παιχτες πανε να σας πεισουν οτι ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα αξιζει τον τιτλο και απλα τους τον κλεβει παρασκηνιακα ο γαυρος.

Ε λοιπον οσο το πατε ετσι ο Θρυλος θα σας ΓΑΜΕΙ στεγνα και ασαλιωτα.

Κλαφτε,καλο βραδυ και του χρονου ελπιζω να ειστε Α κατηγορια   :2funny: :2funny:
σε παραπέμπω στη δήλωση του βαλβέρδε.
σε λίγο θα παρακαλάτε να έρθουν να σας προπονήσουν και θα πηγαίνουν με τα μισά σε αλλες χώρες.

να τη χαίρεστε την μπαλλα ετσι όπως την καταντήσατε.

όπως είχα πει στο χάρο "εαν είναι σιγουρος οτι θα τελειώσει το παίγνιο" και απάντησε ναι απο το αποτέλεσμα σε ρωταω εάν είσαι σίγουρος ότι του χρόνου η ελλαδα θα συμμετάσχει στις ευρωπαικές διοργανώσεις.
λογικά και συ θα είσαι σίγουρος.

αυτά.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
:2funny: :2funny:
* αυτοι με τα μπλε ειναι Υμετ,βασικα αυτη δεν ειναι τοσο καβλομενοι σαν τα ματ  :grin:
*Οι κροτιδες που ακουγοντουσαν ειναι βομβες κροτου λαμψεις.
όχι ρε, οι κρότου λάμψης βγάζουν φλόγες? αυτά μόλις έσκαγαν έβλεπες φωτιά (όχι φωτίτσα) προφανώς καιγόταν καύσιμο
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Φιλαρακο μπορεις να χυσεις ελευθερα... οτι και να πω δεν εχω καπου να το στηριξω...
μας γαμησατε γιατι καποιοι μας θελουνε πουτανες και αυτοι ΔΕΝ ειναι στον πειραια ειναι μεσα στην ομαδα μου.
αλλα και εσυ χαμηλα την μπαλα... δεν ειστε καλυτεροι... εχετε πολλους μαλακες απλα οταν ολα πανε καλα δεν εχουν λογο να μιλησουν...σκεψου λιγο και θα το δεις...
οποτε μην επαναπαυεσαι
στην ελλαδα δεν εχω να φοβαμαι κανενα.Η μοναδικη ομαδα που μας πλησιασε λιγο φετος ηταν ο ΠΑΟΚ
Ο Θρυλος ειναι μακραν η καλυτερη πιο επαγγελματικη ομαδα στην ελλαδα.Δεν εχω 10 χρονια βυντρα και σαριεγκι και να καλυπτω της αδυναμιες μου λεγοντας οτι ολα οφειλοντε στην χ ψ παραγκα.
Και στο φιναλε η ελλειψη ανταγωνιστικοτητας μου κανει κακο.Και εσεις δεν εισαστε αξιοι αντιπαλοι αυτην την στιγμη ειτε το θελετε ειτε οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom