Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
o βαλβιδας με αυτους που εχει εχει καταφερει να φτιαξει ομαδα που ειναι στους 8 του γιουροπα,πηρε αερα το πρωταθλημα και μαλον και το κυπελλο.
για μενα ειναι απο τους καλυτερους προπονητες αυτην την στιγμη.
σαφώς
αμα κατέβουμε να παίξουμε με ΑΜΕΑ εγώ εσύ ο χιτμαν κανα δυό ακομη απο δω μέσα με προπονητή το ζιρροου θα είναι ο καλύτερος...... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μα τι λες...
ο βαλβίδας θα τον είχε βασικό σε άλλο πρωτάθλημα ενω εμείς χολέβες και μοδέστους και αμπντούνες θα τους είχαμε βασικούς.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


χωρίς πλάκα τώρα.
βρίσκεις φυσιολογική την αντιμετώπιση των παικτών με κατεβασμένα σώβρακα στα δύο πιο κρίσιμα παίγνια του πρωταθλήματος;
κάτσε σου έχω κι άλλη περίεργη σύμπτωση......
ο βάζελας λέει δεν έκανε ένσταση για το κεκλεισμένων στο ντέρμπυ με πάοκ για να μη φάει 2 αγωνιστικές και πάει στο ντέρμπυ με γάβρο με μεγαλύτερη ποινή....

εχεις δει ρε κανέναν καταδικασμένο να μην ασκεί έφεση και να πηγαίνει φυλακή μπας και στο εφετείο του ρίξουν περισσότερους μήνες;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εγω λεω να κοψετε 60000 εισητηρια και να τα δωστε στους γαυρους να κανουν εκει την φιεστα τους γιατι αν περιμενετε να πανε βαζελοι την πουτσισατε. :grin:
 

Επισκέπτης
χωρίς πλάκα τώρα.
βρίσκεις φυσιολογική την αντιμετώπιση των παικτών με κατεβασμένα σώβρακα στα δύο πιο κρίσιμα παίγνια του πρωταθλήματος;
κάτσε σου έχω κι άλλη περίεργη σύμπτωση......
ο βάζελας λέει δεν έκανε ένσταση για το κεκλεισμένων στο ντέρμπυ με πάοκ για να μη φάει 2 αγωνιστικές και πάει στο ντέρμπυ με γάβρο με μεγαλύτερη ποινή....

εχεις δει ρε κανέναν καταδικασμένο να μην ασκεί έφεση και να πηγαίνει φυλακή μπας και στο εφετείο του ρίξουν περισσότερους μήνες;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε συ τυπε σε ρωτησα και πριν την αποψη σου.
Ολο απο εδω ολο απο εκει το πας αλλα δεν μας λες το σεναριο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε συ τυπε σε ρωτησα και πριν την αποψη σου.
Ολο απο εδω ολο απο εκει το πας αλλα δεν μας λες το σεναριο.
το γραψα μαλλον εισαι πολυ χαρούμενος που πήρες πρωταθλημα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω λεω να κοψετε 60000 εισητηρια και να τα δωστε στους γαυρους να κανουν εκει την φιεστα τους γιατι αν περιμενετε να πανε βαζελοι την πουτσισατε. :grin:
να πάνε γιατι έχουμε να δούμε γεμάτο οακα απ τους "ολυμπαικούς"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
μα τι λες...
ο βαλβίδας θα τον είχε βασικό σε άλλο πρωτάθλημα ενω εμείς χολέβες και μοδέστους και αμπντούνες θα τους είχαμε βασικούς.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


χωρίς πλάκα τώρα.
βρίσκεις φυσιολογική την αντιμετώπιση των παικτών με κατεβασμένα σώβρακα στα δύο πιο κρίσιμα παίγνια του πρωταθλήματος;
κάτσε σου έχω κι άλλη περίεργη σύμπτωση......
ο βάζελας λέει δεν έκανε ένσταση για το κεκλεισμένων στο ντέρμπυ με πάοκ για να μη φάει 2 αγωνιστικές και πάει στο ντέρμπυ με γάβρο με μεγαλύτερη ποινή....

εχεις δει ρε κανέναν καταδικασμένο να μην ασκεί έφεση και να πηγαίνει φυλακή μπας και στο εφετείο του ρίξουν περισσότερους μήνες;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ε αρα με το σκεπτικό σου οι παίχτες δέν το θέλουν το πρωτάθλημα και να σηκώσουν την κούπα και να πάρουν την δόξα και φυσικά να πάρουν τα χρήματα απο τους ομίλους cl του χρόνου. Φίλε εδώ μιλάμε για ποδόσφαιρο και όχι για μία επιχείρηση που δουλεύουν εκεί άτομα για 600 ευρώ. Εκεί αν σε εκβιάσει το εφεντικό σου, κάνεις τουμπεκί και το εκτελείς γτι κανείς δεν θα σου δώσει σημασία και να σε απολύσουν. Στο ποδόσφαιρο υπάρχει δημοσιότητα και η ΦΙΦΑ και δεν πιστεύω πως ο κάθε τζιγγερ να είναι τόσο μαλάκας για να κάνει αυτά που είπες.
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
Εγώ αν κατάλαβες είμαι της άποψης για ξεσκαρτάρισμα των μισθοφόρων. φέτος ήταν καλή ευκαιρία που δεν είχαμε απο την αρχή απαιτήσεις να στήναμε μια ομάδα με πιτσιρίκια που θα γουστάρουν να παίζουν μπάλα, αλλα θα αγαπάνε και την φανέλα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ε αρα με το σκεπτικό σου οι παίχτες δέν το θέλουν το πρωτάθλημα και να σηκώσουν την κούπα και να πάρουν την δόξα και φυσικά να πάρουν τα χρήματα απο τους ομίλους cl του χρόνου. Φίλε εδώ μιλάμε για ποδόσφαιρο και όχι για μία επιχείρηση που δουλεύουν εκεί άτομα για 600 ευρώ. Εκεί αν σε εκβιάσει το εφεντικό σου, κάνεις τουμπεκί και το εκτελείς γτι κανείς δεν θα σου δώσει σημασία και να σε απολύσουν. Στο ποδόσφαιρο υπάρχει δημοσιότητα και η ΦΙΦΑ και [size=18pt]δεν πιστεύω πως ο κάθε τζιγγερ να είναι τόσο μαλάκας για να κάνει αυτά που είπες.[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

λες ε;

για πες μου τώρα και κάτι ακόμα....

απο την εντδεκάδα που σήκωσε γιούρο πήρε συνολικά 3... μύρια για τον σειταρίδη...
όλοι οι άλλοι εφυγαν ελεύθεροι....
μηπως να αναθεωρήσεις την τελευταία σαου πρόταση;
να στο πω αλλιώς....
απο εγωισμο κάβλα μαλακία δεν ξέρω γω τι άλλο προτίμησε να διαλύσει μια ομάδα χω΄ρις να βάλει ούτε ένα ευρώ τσέπη...
λες να κωλώσει να χασει ένα πρωτάθλημα για να γαμήσει τον βγενόπουλο;
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

λες ε;

για πες μου τώρα και κάτι ακόμα....

απο την εντδεκάδα που σήκωσε γιούρο πήρε συνολικά 3... μύρια για τον σειταρίδη...
όλοι οι άλλοι εφυγαν ελεύθεροι....
μηπως να αναθεωρήσεις την τελευταία σαου πρόταση;
να στο πω αλλιώς....
απο εγωισμο κάβλα μαλακία δεν ξέρω γω τι άλλο προτίμησε να διαλύσει μια ομάδα χω΄ρις να βάλει ούτε ένα ευρώ τσέπη...
λες να κωλώσει να χασει ένα πρωτάθλημα για να γαμήσει τον βγενόπουλο;

το οτι κανει μαλακίες συμφωνώ. Το ότι το έχει πάρει το θέμα πατριωτικά να διαλύσει τον παναθηναικό επειδή τον εβριζαν τόσα χρόνια συμφωνω και εδώ. Αλλά να ρισκάρει και εισ γνώση παιχτών να χάνει ο παναθηναικός παιχνίδια το βρίσκω τραβιγμένο. Πιο λογικό βρίσκω να αφήσει ελεύθερη την μιση ομάδα το καλοκαίρι παρά αυτό που λές.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το οτι κανει μαλακίες συμφωνώ. Το ότι το έχει πάρει το θέμα πατριωτικά να διαλύσει τον παναθηναικό επειδή τον εβριζαν τόσα χρόνια συμφωνω και εδώ. Αλλά να ρισκάρει και εισ γνώση παιχτών να χάνει ο παναθηναικός παιχνίδια το βρίσκω τραβιγμένο. Πιο λογικό βρίσκω να αφήσει ελεύθερη την μιση ομάδα το καλοκαίρι παρά αυτό που λές.
κοίτα μπορεί καλλιστα να πει μαγκες μην το πολυκουράζετε.......
θα πάρετε και τα λεφτά σας θα κάνουμε και ανανεώσεις αρκεί του χρόνου να είμαι εδώ.....

όλοκληρο παρτυ με τσακα τα ξέχασες;
και μόλις εμφανίστηκε ο βγενό κατέρρευσαν όλα σα χάρτινος πύργος...
και όχι εφεση για παοκ...
δεν έχω απτά στοιχεία αλλά κάτι μου μυρίζει...
και οπου υπάρχει καπνός που λέμε.......
γιατί αλλο να μη μπορείς να κερδίσεις (και επι τεσσέιρο το ίδιο βλέπαμε) και αλλο σε 2 παίγνια που κρίνεται η χρονιά να περπατάς μπλαζέ....
κάτι δε μ αρέσει λέμε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.123
Πόντοι
46.232
κοίτα μπορεί καλλιστα να πει μαγκες μην το πολυκουράζετε.......
θα πάρετε και τα λεφτά σας θα κάνουμε και ανανεώσεις αρκεί του χρόνου να είμαι εδώ.....

όλοκληρο παρτυ με τσακα τα ξέχασες;
και μόλις εμφανίστηκε ο βγενό κατέρρευσαν όλα σα χάρτινος πύργος...
και όχι εφεση για παοκ...
δεν έχω απτά στοιχεία αλλά κάτι μου μυρίζει...
και οπου υπάρχει καπνός που λέμε.......
γιατί αλλο να μη μπορείς να κερδίσεις (και επι τεσσέιρο το ίδιο βλέπαμε) και αλλο σε 2 παίγνια που κρίνεται η χρονιά να περπατάς μπλαζέ....
κάτι δε μ αρέσει λέμε.
και γιατί να φαντάζεστε σενάρια....τα πράγματα είναι απλά (και κρίμα),είστε πολυ μικρό σύνολο , γιατί ομάδα πάο δεν υπάρχει.....
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
kourkouti-paniwnios-panathinaikos-kypello-jesualdo-ferreira2.jpg
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ας ειμαστε καπως ψυχραιμοι οι γαυροι...
οκ εχουμε την καλυτερη ομαδα στο πρωταθλημα... νοου αργκιου αμπαουτ δατ.
Ομως στην ουσία όλη η χρονια παίζεται σ αυτη τη βδομαδα...

Κερδιζεις Μεταλιστ και βάζελα, εχεις επιτυχημενη χρονια στην ευρώπη και πήρες και νταμπλ πιθανοτατα. Άρχοντας...
Χανεις απο Μεταλιστ και βάζελα, εχεις μετρια χρονια στην ευρώπη και το πρωτάθλημα ξανα παίζεται...

ας περιμένουμε μια βδομάδα.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ας ειμαστε καπως ψυχραιμοι οι γαυροι...
οκ εχουμε την καλυτερη ομαδα στο πρωταθλημα... νοου αργκιου αμπαουτ δατ.
Ομως στην ουσία όλη η χρονια παίζεται σ αυτη τη βδομαδα...

Κερδιζεις Μεταλιστ και βάζελα, εχεις επιτυχημενη χρονια στην ευρώπη και πήρες και νταμπλ πιθανοτατα. Άρχοντας...
Χανεις απο Μεταλιστ και βάζελα, εχεις μετρια χρονια στην ευρώπη και το πρωτάθλημα ξανα παίζεται...

ας περιμένουμε μια βδομάδα.

Σωσ-τόστ!
(βάζουμε και σως για να γλιστράει)
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Η ομαδα σημερα ηταν ανυπαρκτη και μαζι με τον κουκουλακη εκαναν το θαυμα και εδωσαν στον κωλογαυρο προβαδισμα 4 βαθμων,και θα μου πειτε ρε φιλε αφου παιζουμε ετσι τι μιλας για διαιτησια,οκ ρε παιξαμε χαλια,χωρις ψυχη,παθος,τακτικη αλλα δεν βλεπετε την διαφορα οταν ο θρηνος ειναι σκατα παλι νικαει με την βοηθεια των κορακιων,εμεις αντιθετως μας πατανε περισσοτερο.Στις 18 μαρτη ή θα νικησουμε ή θα τους γαμησουμε,κανενας δεν θα φυγει αν δεν τις φαει,πουτσο ξυλο και καρατε ή αλλιως τσο & λο αυτα θα γινουν ελατε παρτε εισητηρια και παμε μονο για φωνη και παλμο,το γηπεδο θα ειναι ενα πεταλο ολο και θα τους καταβροχθησουμε,ολη πρασινα και φωνη.
Υ.Γ.1 τι μιλατε ρε γαυροι πουθεναδες το σαββατο ημερας γενεθλιων του κωλοσυλλογος σας ,σας φαγαμε σας πουτανιτσες,δεν ακουστηκατε καθολου,βλεπετε εκει δεν εχει μεγαφωνα και ντουντουκες αχαχαχ.
Υ.Γ.2 Μπατσακια αυτο που κανατε σημερα θα το πληρωσετε με το ιδιο νομισμα,ερχεται και η δικη σας ωρα.
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom