Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Επισκέπτης
ρε μαλάκα σαφώς και δε φτάνει ο παππούς μονάχος...
αλλα δεν παίζει αυτός....
σήμερα έβλεπες μια ομάδα που παίζει σε 2 παίγνια πρωτάθλημα και 15 μύρια.....
και βλέπεις τους νεκρούς χωρίς λεφτά και διοίκηση με τι πάθος πέφταν στη μπάλλα και μπερδευόσουν ποιος ήταν ο αδιάφορος και ποιός έπαιζε για πρωτάθλημα.
το οτι εισα αμπαλλος δε σημαίνει οτι δε μπορείς να δώσεις και τα σωθικά σου για το αποτέλεσμα.
εγώ με παοκ και αεκ είδα μερικά μπλαζέ τυπάκια για 180 λεπτά να κάνουν αγγαρεία πλην κανα δυό λες και περιμένουν να τελειώσει το πρωτάθλημα...
επίσης μέχρι να εμφγανιστεί ο βγενό ο λέτος είχε πρόβλημα το ξέραμε αλλά εκανε ατομικό.....
ξαφνικά μετά το βγενό και πριν το ΔΣ πάει Ιταλια κια χάνει όλη τη σεζόν.....
οκ εγώ παντως δεν πείθομαι γιατι έχω παίξει μπάλλα.....
ομάδα που πάει για κούπα τον καλύτερο παίκτη της τον βάζει 1 ημίχρονο και με ενεση......
Δεν σε πιανω ρε τυπε.
Δεν πειθεσε απο τι πραγμα?
Για πες ανοιχτα τι πιστευεις.
Εμενα η γνωμη μου ειναι οτι ολοι ειχαν πιπιλησει το μυαλο των παικτων για τον τελικο της 18 μαρτιου λες ακαι δεν υπηρχαν ματς ενδιαμεσα.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ρε μαλεα εμεις εχουμε πει οτι παμε να το παρουμε .
Αλλα επειδη ξερω την φαρα σας οταν γινει το θαυμα μην αρχισετε να λετε "ποιο γιουροπα λιγκ"
εαν το παρετε θα γραψετε ιστορια..θα εχετε το μοναδικο για το οποιο θα σας παιρνει να μιλατε απεναντι στον ευρωπαιο παναθηναικο..την ΚΟΥΠΑ..

αλλα δεν αντεχω αλλο φαντασιωσεις..ας μιλαμε για πραγματα που μπορουν να γινουν

 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
Hristidi πολυ σιγουρος είσαι ρε. εκτός απο γαυρος εισαι και μέντιουμ??? το είδες στο φλιτζάνη το αποτέλεσμα???? χαλάρωσε γιατί μπάλα είναι και μάλιστα πόρνη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όχι μόνο σε playstation γτι ρωτάς??? η διαφορά του τότε με το τώρα είναι η απουσία του λέτο και η αδιαφορία του Κουίνσι. Τότε είχαμε την μπάλα συνεχώς στην επίθεση.

υ.γ. Εξηγησε μου σε παρακαλώ πως ο τζιγγερ επηρεάζει απο τον αγωνα με τον παναιτωλικό και παίζουμε όπως παίζαμε πέρυσι.
δλδ τι μου λες;
οτι εάν δεν παίζει ο μέσι η μπαρτσα θα φάει στο ρελαντί 2 απο σεβίλλη και μπιλμπαο;

θες πολύ να το καταλάβεις;
οκ παράδειγμα.....

εχεις ενα μαγαζί και εχεις και υπαλληλους αποληρωτους για κανα χρόνο και χρέη.
λες πουλαω εμφανίχεται καποιος και σου λεεει βάζω τόσα αλλα το μαγαζί θα το ανακαινίσεις ως όφειλες και είχαμε συμφωνήσει όταν είμαστες συνεταίρια.....
μαζεύεις τα υπαλληλάκια και λαλάς. μάγκες κανονίστε την πορεία σας μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση με το πρώην συναφεντικό σας....
εάν του δώσετε πατημα να αγοράσει την πατήσατε. βάζω λόκο χάνετε τα λεφτάκια σας και ψάχνετε μαγαζί γύρω γύρω όλοι...
φαντάζομαι ότι ξέρετε τι παίζει όξω στην αγορά τη σημερινή εποχή......

το κατάλαβες τώρα;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Hristidi πολυ σιγουρος είσαι ρε. εκτός απο γαυρος εισαι και μέντιουμ??? το είδες στο φλιτζάνη το αποτέλεσμα???? χαλάρωσε γιατί μπάλα είναι και μάλιστα πόρνη
ψες η λούλα ειχε πιο σημαντικά πράγματα να κάνει....
αλλαζε πάμπερς στην κοράκλα του.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Δεν ξέρω αν το έχετε αντιληφθεί, αλλά σήμερα υποβιβάστηκε και δεύτερη ομάδα του βάζελου.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Hristidi πολυ σιγουρος είσαι ρε. εκτός απο γαυρος εισαι και μέντιουμ??? το είδες στο φλιτζάνη το αποτέλεσμα???? χαλάρωσε γιατί μπάλα είναι και μάλιστα πόρνη
και να χασω παλι μπροστα ειμαι...
ξενερωσατε...και να κερδισετε παλι πλατουλα...και εχετε οφη τριπολη και ρεστα...και δεν εχετε ομαδα...το πρωταθλημα ελαβε τελος...ησουνα εκει που ησουνα απο διαιτησια και κωλοφαρδια δικη σου και αντιστοιχα ατυχια δικη μου....
αυτα τα ελεγα εδω και καιρο...και κατι κωλοτρυπιδες μου μοστραριζαν βαθμολογιες μουσαντες....
με τι ψυχη θα πας τωρα γηπεδο την κυριακη;;;οταν ξερεις οτι και να κερδισεις θα μου τα κλασεις...
γιυτο μιλαω για φασολαδα  ;)
 

Επισκέπτης
ψες η λούλα ειχε πιο σημαντικά πράγματα να κάνει....
αλλαζε πάμπερς στην κοράκλα του.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι αδικος.
Ο Χριστιδης ειναι πρωτα γαβρος και μετα νικολακοπουλικος.
Οταν οργωνε η ομαδα στο γιουροπα δεν εβγαλε κιχ,σημερα που πηραμε το πρωταθλημα εμφανιστηκε.
Εγω θελω ευρωπαικη κουπα και ο Χριστιδης κουπα made in greece
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εισαι αδικος.
Ο Χριστιδης ειναι πρωτα γαβρος και μετα νικολακοπουλικος.
Οταν οργωνε η ομαδα στο γιουροπα δεν εβγαλε κιχ,σημερα που πηραμε το πρωταθλημα εμφανιστηκε.
Εγω θελω ευρωπαικη κουπα και ο Χριστιδης κουπα made in greece
εγώ με σένα είμαι και το ξέρεις.....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εισαι αδικος.
Ο Χριστιδης ειναι πρωτα γαβρος και μετα νικολακοπουλικος.
Οταν οργωνε η ομαδα στο γιουροπα δεν εβγαλε κιχ,σημερα που πηραμε το πρωταθλημα εμφανιστηκε.
Εγω θελω ευρωπαικη κουπα και ο Χριστιδης κουπα made in greece
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με νοιωθεις τυπε...στην πουτσα μου η ευρωπη...ειναι γνωστες οι θεσεις μου...
πιο πολυ ομως θελω κουπα στην σπυριαρα...
εκει θα παθω προστατη απο το πολυ χυσιμο.....
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
κυριε τεκνο-γοντικα......δωστε μας 50.000 τικετια για να ερθουμε οακα για το γυρο του θριαμβου :2funny: :2funny: :2funny:....θα βγαλετε και το χρεος στην ουεφα...... :dancing: :dancing: :dancing:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ρε παιδια ο πανος που ειναι :grin:
Μαζεύει κοσμοπλημμύρα (200 άτομα, ξέρει και τα δρομολόγια των λεωφορείων)
να πάει να διαμαρτυρηθεί στην παε ποα, στην επο και στον Μπα κι μουν στον ΟΗΕ.  :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κυριε τεκνο-γοντικα......δωστε μας 50.000 τικετια για να ερθουμε οακα για το γυρο του θριαμβου :2funny: :2funny: :2funny:....θα βγαλετε και το χρεος στην ουεφα...... :dancing: :dancing: :dancing:
μην πας και στοίχημα ότι δεν το σκέφτεται αζ γουι σπικ  :2funny:
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
δλδ τι μου λες;
οτι εάν δεν παίζει ο μέσι η μπαρτσα θα φάει στο ρελαντί 2 απο σεβίλλη και μπιλμπαο;

θες πολύ να το καταλάβεις;
οκ παράδειγμα.....

εχεις ενα μαγαζί και εχεις και υπαλληλους αποληρωτους για κανα χρόνο και χρέη.
λες πουλαω εμφανίχεται καποιος και σου λεεει βάζω τόσα αλλα το μαγαζί θα το ανακαινίσεις ως όφειλες και είχαμε συμφωνήσει όταν είμαστες συνεταίρια.....
μαζεύεις τα υπαλληλάκια και λαλάς. μάγκες κανονίστε την πορεία σας μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση με το πρώην συναφεντικό σας....
εάν του δώσετε πατημα να αγοράσει την πατήσατε. βάζω λόκο χάνετε τα λεφτάκια σας και ψάχνετε μαγαζί γύρω γύρω όλοι...
φαντάζομαι ότι ξέρετε τι παίζει όξω στην αγορά τη σημερινή εποχή......

το κατάλαβες τώρα;


η μπαρτσελόνα εκτός μέσσι έχει και άλλους 10 παίχτες που κάνουν τη διαφορά τι μου λές τώρα?? Συγκρίνεις Τσάβι Ινιέστα Ντανι αλβες Πικέ με Κατσουράνη, Ζέκα, Μαρίνο και Σαριέγκι???

το ότι υπάρχει αδιαφορία και μάλιστα εξόφθαλμη και προκλητική απο μερικούς παίχτες είναι γεγονός. Αλλά η δουλεια του προπονητή είναι να μην τους βάζει μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom