Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Τι γινεται εδω μεσα ρε? Μονο οι γαυροι γραφουν? Επειδη δεν εχω μπει ποτε στο θρεντ τους,ετσι γινεται κι εκει ή μονο εδω γραφουν? Ρε ζορι που τραβανε.....
Αφού είναι κυνηγετική περίοδος και δε βγαίνουν οι λαγοί από τα λαγούμια τους, γράφουμε εμείς.
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ωραια λοιπον,συνεχιστε να γραφετε,και ποιος ξερει,ισως μια μερα μαθετε γραμματα!
:jerking: :jerking: :jerking:

Κάτι μου είπες τώρα, που είμαι ο Νο1 Grammar Nazi του forum.
Εκτός κ'αν το γράφεις μεταφορικά.

 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
Ελα ρε τωρα,μην τσιμπας,σκασιλα μου τωρα που γραφετε. Αν χαλιεμαι απλα το κλεινω το ρημαδι!
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Περιπου στα 200 ατομα βρεθηκαμε εξω απο την ΕΠΟ ,με ειρινικη διαθεση,για το σκανδαλο να κληθει ο φερειρα σε απολογια,ευτυχως δεν ολοκληρωθηκε το σκανδαλο απο την κοκκινη ΕΠΟ ,μαζι μας και η τεραστια μορφη κ.ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΙΤΥΧΟΥΤΗΣ .Για να πουμε την αληθεια ο κοσμος δεν εδωσε το παρον που μπορουσε,αν και εργασιμη μερα και μια περιεργη ωρα (15 00) σιγουρα ειναι καπως δυσκολο,αλλα καπως μπορουσανε να δικαιολογησουν την αδεια ωστε να ερθουν να βοηθησουν.Αυριο ελπιζω μεγαλυτερη και πιο δυναμικη συγκεντρωση στα γραφεια της ΠΑΕ στο Μαρουσι.
 

Επισκέπτης
Περιπου στα 200 ατομα βρεθηκαμε εξω απο την ΕΠΟ ,με ειρινικη διαθεση,για το σκανδαλο να κληθει ο φερειρα σε απολογια,ευτυχως δεν ολοκληρωθηκε το σκανδαλο απο την κοκκινη ΕΠΟ ,μαζι μας και η τεραστια μορφη κ.ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΙΤΥΧΟΥΤΗΣ .Για να πουμε την αληθεια ο κοσμος δεν εδωσε το παρον που μπορουσε,αν και εργασιμη μερα και μια περιεργη ωρα (15 00) σιγουρα ειναι καπως δυσκολο,αλλα καπως μπορουσανε να δικαιολογησουν την αδεια ωστε να ερθουν να βοηθησουν.Αυριο ελπιζω μεγαλυτερη και πιο δυναμικη συγκεντρωση στα γραφεια της ΠΑΕ στο Μαρουσι.
τυπε ηταν και ο παναγιωτης εμαθα.
images
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
Τι γλώσσα ρε φίλε, εδώ έβγαλα το παπάρι μου και σε έκανα έρωτα.  :2funny:Δεν μπορείς εσύ να τα βάλεις με τον γαύρο. :2funny: Κάνε στην μπάντα είσαι κολεγιούμπα του Ντιρι και του Δελασαλ . :2funny: Είσαι αλήτης φλώρος γιάπις με γραβάτα. Πέσε στα γόνατα και προσκύνα την μεγάλη ΠΑΟΚΑΡΑ ΝΑ ΟΥΜΕ. Η μόνη ομάδα που στατιστικά έχει τις περισσότερες νίκες την τελευταία δεκαετία απέναντι στον γαύρο και τον έχει κάνει την μεγαλύτερη ζημιά είναι ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΟΚ. Εσύ χωρίς λεφτά και πολυμετοχικούς και τζιγκερ και παρασκήνιο είσαι μία ομάδα σαν την Ξάνθη. Κάνε μόκο τώρα μπροστά στον μεγάλο ΠΑΟΚ. :s&m_1:
Στο τελος ξυριζουν το γαμπρο μεγαλε μπαοκαρα. Εγω σε εχω ξεβρακωσει ουκ ολιγες φορες στην τουμπα το ξεχασες? Ξεχασες την  :bigdick: του ολισαντεπε? το νινι περσι? την βοηδοπουτσα του πρωτου γυρου μηπως?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Στο τελος ξυριζουν το γαμπρο μεγαλε μπαοκαρα. Εγω σε εχω ξεβρακωσει ουκ ολιγες φορες στην τουμπα το ξεχασες? Ξεχασες την  :bigdick: του ολισαντεπε? το νινι περσι? την βοηδοπουτσα του πρωτου γυρου μηπως?

Σας φαντάζομαι του χρόνου να βρίζεστε εδώ μέσα με οπαδούς του Χαραυγιακού!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Στο τελος ξυριζουν το γαμπρο μεγαλε μπαοκαρα. Εγω σε εχω ξεβρακωσει ουκ ολιγες φορες στην τουμπα το ξεχασες? Ξεχασες την  :bigdick: του ολισαντεπε? το νινι περσι? την βοηδοπουτσα του πρωτου γυρου μηπως?
μην ασχολεισαι με καποιον που εχει καει απτα τουμπα λιμπρε,η δευτερη ομαδα του δημοσιου μετα τον γαυρο κ διαχρονικο πουτανακι τους,τι να μας πουνε τωρα,τι Ηρακλης τι Μπαοκ,τοσο ΄΄μεγαλη΄΄ ομαδα ειναι....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Περιπου στα 200 ατομα βρεθηκαμε εξω απο την ΕΠΟ ,με ειρινικη διαθεση,για το σκανδαλο να κληθει ο φερειρα σε απολογια,ευτυχως δεν ολοκληρωθηκε το σκανδαλο απο την κοκκινη ΕΠΟ ,μαζι μας και η τεραστια μορφη κ.ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΙΤΥΧΟΥΤΗΣ .Για να πουμε την αληθεια ο κοσμος δεν εδωσε το παρον που μπορουσε,αν και εργασιμη μερα και μια περιεργη ωρα (15 00) σιγουρα ειναι καπως δυσκολο,αλλα καπως μπορουσανε να δικαιολογησουν την αδεια ωστε να ερθουν να βοηθησουν.Αυριο ελπιζω μεγαλυτερη και πιο δυναμικη συγκεντρωση στα γραφεια της ΠΑΕ στο Μαρουσι.
Μηπως εκανες λαθος στις οδηγιες και τους εστειλες αλλου;
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Αυριο αλλη μια μαχη που θα δωσουμε και αυτη ακομα πιο σημαντικη,βασικα η σημαντικοτερη μερα στην συγχρονη ιστορια του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.Η Γ.Σ. της ΠΑΕ και των μετοχων και 10 00 ωρα το πρωι στα γραφεια της ΠΑΕ (Λεωφορος Κηφισιας 168&σοφοκλεους,πολυ κοντα στον συνδεσμο στα βορεια),οσοι μπορειτε ελατε να στηριξουμε την ομαδα.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Με πιο λεωφορείο θα πάμε ? Εξυπηρετεί το μετρό ?
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Με πιο λεωφορείο θα πάμε ? Εξυπηρετεί το μετρό ?
σου δινω αυτο το λινκ πατα οσο ειναι ζουμ προς μαρουσι μερια και θα βρεις μια σταση διασταυρωση μελισσιων εεε δες πιο απο αυτα τα λεωφορεια σε βολευουν,αλλιως αν ειναι πες μου να σου πω αλλο τροπο
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Αυριο αλλη μια μαχη που θα δωσουμε και αυτη ακομα πιο σημαντικη,βασικα η σημαντικοτερη μερα στην συγχρονη ιστορια του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.Η Γ.Σ. της ΠΑΕ και των μετοχων και 10 00 ωρα το πρωι στα γραφεια της ΠΑΕ (Λεωφορος Κηφισιας 168&σοφοκλεους,πολυ κοντα στον συνδεσμο στα βορεια),οσοι μπορειτε ελατε να στηριξουμε την ομαδα.

Ποιες γραμμές πάνε στο Πρωτοδικείο;
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Αυριο αλλη μια μαχη που θα δωσουμε και αυτη ακομα πιο σημαντικη,βασικα η σημαντικοτερη μερα στην συγχρονη ιστορια του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.Η Γ.Σ. της ΠΑΕ και των μετοχων και 10 00 ωρα το πρωι στα γραφεια της ΠΑΕ (Λεωφορος Κηφισιας 168&σοφοκλεους,πολυ κοντα στον συνδεσμο στα βορεια),οσοι μπορειτε ελατε να στηριξουμε την ομαδα.
Αν θελετε μπορουμε και εμεις να ερθουμε για να φανειτε περισσοτεροι.Μετα θα κατευθυνθουμε προς ολες τις κεντρικες διασταυρωσεις οπου με μπογιες και αυτοκολλητα θα καλυψουμε ολες τις πινακιδες οδικης κυκλοφοριας ετσι ωστε να αυξηθουν τα ατυχηματα.Θα μουτζουρωσουμε οποιον τοιχο βρουμε προσεκτικα και με διαφορετικο γραφικο χαρακτηρα απο τον ιδιο που χρησιμοποιουσαμε μεχρι σημερα για να δειξουμε οτι δεν ειμαστε μονο οι ιδιοι 3-4 που κανουμε μεχρι σημερα αυτη την δουλεια.Θα αφησουμε σε διαφορα σημεια μηχανακια σαραβαλα και σκελετους οχηματων,τα οποια θα....εχουν εγκαταλειψει μερικες χιλιαδες κωλογαυροι που δειραμε και το εβαλαν στα ποδια.Στο τελος η εκδηλωση θα κλεισει με διαμαρτυρια προς την OYEFA διοτι ο θρυλος μας ριχνει πλεον μερικες χιλιαδες ποντους στην καταταξη ομαδων στην Ευρωπη,πραγμα ανεπιτρεπτο διοτι...ενας ειναι ο πρεσβυς.Φυσικα εννοειται πως ο θρυλος βρισκεται σε ολα ανεξαιρετως τα αθληματα πανω απο εμας διοτι υπαρχει οργανωμενο σχεδιο.Βροντερο παρον λοιπον!
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Πηγαμε και σημερα στα γραφεια της ΠΑΕ στο Μαρουσι ,ειμασταν καπου 200 ατομα,περιμενωντας να βγει κατι καλο απο ολη αυτη την ιστορια.Πρωτος ηρθε ο Ανδρεας και μετα οι υπολοιποι μετοχοι και εκπροσωποι τους,ο ραλιστας αποφασισε να μην ερθει αυτη την σοβαροτατη μερα και να φερει νομικο εκπροσωπο.Πρωτος βγηκε ο Θανασης που μας ειπε οτι εγω ειπα αυτα που θελατε ,αλλα υπαρχουν λαθη παρελθοντος και τετοια,αααα και να μην πιστευουμε σε αραβες και πριγκιπισσες,εμεις να μην πιστευουμε ρε Θαναση που τα ειπαμε απο την αρχη ή το ανιψακι σου που κανει πλατες στον ραλιστα και αναπαραγει τετοια θεματα.Για να μη λεω οτι λενε και μμε ,τελικα οπως φαινεται κατι παει να γινει εστω και για τα λεφτα που ζηταει η ΟΥΕΦΑ,με την αλλαγη ιδιοκτησιας δεν ξερω.ΑΝΔΡΕΑ ΔΙΩΞΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΕΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΑΣ,εσυ μαυροκουκουλακη προσεχε γιατι θα πεσουν φαπες αγριες.Απαντα ρε καβουρογιαννη και αποδεξου ολες τις ευθυνες της ΓΗΠΕΛ και μετα δεν θα κανεις τιποτα,ουτε λεφτα σου ζηταμε,ουτε να βοηθησεις ,ουτε τιποτα,απλα να αποδεχτεις τις βρομιες σου και να φυγεις.
 

Επισκέπτης
ρε περσονα εσυ που ξέρεις..τελικά οι αραβες θα έρθουν ναι η όχι; :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom