Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
αφου εβαλε γκολ και ο μαυριας.......παντως ντροπη στον καραγεωργιου....κωλο δεν εβαλε κατω.....ειδατε διαμαρτυριες ο πουστης;;;; ακους εκει να θελει να παρει την ομαδα και να φυγει.......ντροπη του :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Αγχωθήκατε γαυράκια ?  :2funny:
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240

απαξιωνει προπονητες κ τους παιχτες του βαζελου..
κ με επαρση αυτοανακυρρησει τον ευατο του ως  τον δευτερο καλυτερο προπονητη της ευρωπης..
δεν υπαρχει μεγαλυτερη προσβολη να λεει πως ο προνητης παιρνει τα κυπελλα..
πουτσα που θελει ο παππους..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αν δεν έχει γίνει κανένα λάθος σε μετάφραση/ερμηνεία κλπ ρίχνει ένα επίπεδο τον Ίβκοβιτς...
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τι γινετε εδω?
ολοκληρη αγωνιστικη περασε...
γιατι δεν εχουμε μανουρες εδω η στο θρεντ του οσφπ.

φιλιο ο παο με τον εργοτελη φιλικο ο οσφπ με πανιωνιο και μετα να φτασουμε σε παραγκα κοκκαλη και μετα καπετανιου κλπ...
για παμε.... :grin:
ο φιλος μου ο χρηστι..που χαθηκε?
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36


21 Αυγούστου 2011. Ο Όλοφ Μέλμπεργκ αποβάλλεται στο διεθνές φιλικό του Ολυμπιακού με την Ίντερ. Έχοντας ως παραδείγμα του Σαλπιγγίδη του Παναθηναϊκού προ τετραετίας και του Ριέρα του Πανιωνίου, όλοι στην Ελλάδα ήξεραν ότι οι κόκκινες σε διεθνή φιλικά προσμετρώνται κανονικά και εκτίονται στο πρώτο χρονικά παιχνίδι εγχώριας διοργάνωσης. Το πρώτο ματς του Ολυμπιακού ήταν με την Ξάνθη. Ο Μέλμπεργκ όχι απλά έπαιξε, αλλά σκόραρε το νικητήριο γκολ του Ολυμπιακού (αν και κάποιοι το πιστώνουν στον Τζιμπούρ)! Η ΕΠΟ ενημέρωσε ότι δεν της είχε κοινοποιηθεί το φύλλο αγώνα του Ιντερ – Ολυμπιακός και επομένως ο Μέλμπεργκ καλώς αγωνίστηκε. Την ίδια στιγμή το φύλλο αγώνα είχε ταξιδέψει προς Ελλάδα σύμφωνα με την UEFA. Συμπληρώνονται σήμερα έξι μήνες. Το φύλλο αγώνα ακόμα δεν έχει φανεί…
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
21 Αυγούστου 2011. Ο Όλοφ Μέλμπεργκ αποβάλλεται στο διεθνές φιλικό του Ολυμπιακού με την Ίντερ. Έχοντας ως παραδείγμα του Σαλπιγγίδη του Παναθηναϊκού προ τετραετίας και του Ριέρα του Πανιωνίου, όλοι στην Ελλάδα ήξεραν ότι οι κόκκινες σε διεθνή φιλικά προσμετρώνται κανονικά και εκτίονται στο πρώτο χρονικά παιχνίδι εγχώριας διοργάνωσης. Το πρώτο ματς του Ολυμπιακού ήταν με την Ξάνθη. Ο Μέλμπεργκ όχι απλά έπαιξε, αλλά σκόραρε το νικητήριο γκολ του Ολυμπιακού (αν και κάποιοι το πιστώνουν στον Τζιμπούρ)! Η ΕΠΟ ενημέρωσε ότι δεν της είχε κοινοποιηθεί το φύλλο αγώνα του Ιντερ – Ολυμπιακός και επομένως ο Μέλμπεργκ καλώς αγωνίστηκε. Την ίδια στιγμή το φύλλο αγώνα είχε ταξιδέψει προς Ελλάδα σύμφωνα με την UEFA. Συμπληρώνονται σήμερα έξι μήνες. Το φύλλο αγώνα ακόμα δεν έχει φανεί…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να μας ακυρωσουν να μην ερθουμε οακα. Α ρε πουτανα Βαγγελη,παραγκα εκανες την fifa  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
στις 2-3 πιο τραγικες εμφανισεις της τελευταιας δεκαετιας σημερα.
ευτυχως χωρις κοστος.

τραγικη συμπεριφορα θαναση γιαννακοπουλου α λα μαρινακη.

το δικαιο να το λεμε
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
στις 2-3 πιο τραγικες εμφανισεις της τελευταιας δεκαετιας σημερα.
ευτυχως χωρις κοστος.

τραγικη συμπεριφορα θαναση γιαννακοπουλου α λα μαρινακη.

το δικαιο να το λεμε
Σωστος!
 

Επισκέπτης
Επειδη εχω πιασει κολλητιλικια με τους βαζελες στο θρεντ του θρυλου μπαινω εδω να σας ενημερωσω οτι σημερα μετα το 3-0 σετ στον πειραια σας ριξαμε στην Α2 πρωτη φορα στην ιστορια σας.
Τα συλληπητηρια μου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Επειδη εχω πιασει κολλητιλικια με τους βαζελες στο θρεντ του θρυλου μπαινω εδω να σας ενημερωσω οτι σημερα μετα το 3-0 σετ στον πειραια σας ριξαμε στην Α2 πρωτη φορα στην ιστορια σας.
Τα συλληπητηρια μου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στα πλεϊόφια & στο κύπελλο θα τα πούμε παρέα..
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
625
Πόντοι
96
Επειδη εχω πιασει κολλητιλικια με τους βαζελες στο θρεντ του θρυλου μπαινω εδω να σας ενημερωσω οτι σημερα μετα το 3-0 σετ στον πειραια σας ριξαμε στην Α2 πρωτη φορα στην ιστορια σας.
Τα συλληπητηρια μου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να σε ενημερωσω πως στο βολευ εχει πλευ οφ αρκει η βαθμολογια αναμεσα στον 12 και τον 13 να ειναι μικροτερη απο 7 βαθμους αυτην την στιγμη ειναι στους 5 και εχει ακομα 2 αγωνιστηκες
οχι οτι θα σωθουμε αλλα η σημερινη νικη σας δεν εκρινε τπτ
 

Επισκέπτης
να σε ενημερωσω πως στο βολευ εχει πλευ οφ αρκει η βαθμολογια αναμεσα στον 12 και τον 13 να ειναι μικροτερη απο 7 βαθμους αυτην την στιγμη ειναι στους 5 και εχει ακομα 2 αγωνιστηκες
οχι οτι θα σωθουμε αλλα η σημερινη νικη σας δεν εκρινε τπτ
όπως το είπες δεν υπάρχει ελπίδα αφου στα π΄λειοφ μάλλον με εφήβους θα παίζεται ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Επειδη εχω πιασει κολλητιλικια με τους βαζελες στο θρεντ του θρυλου μπαινω εδω να σας ενημερωσω οτι σημερα μετα το 3-0 σετ στον πειραια σας ριξαμε στην Α2 πρωτη φορα στην ιστορια σας.
Τα συλληπητηρια μου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το μοναδικο τμημα που θα χαρω αν καταστραφει τελειως
μετα τα περσινα ξεφτυλικια με τα στησιματα πηραν φετος αυτο που τους αξιζε
μακραν το πιο αντιπαθητικο και εμετικο τμημα του παναθηναικου
διαβαζω πιο κατω οτι ισως σωθουμε :S
μαλακια μεγαλη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το μοναδικο τμημα που θα χαρω αν καταστραφει τελειως
μετα τα περσινα ξεφτυλικια με τα στησιματα πηραν φετος αυτο που τους αξιζε
μακραν το πιο αντιπαθητικο και εμετικο τμημα του παναθηναικου
διαβαζω πιο κατω οτι ισως σωθουμε :S
μαλακια μεγαλη
τι στησίματα τύπε για πε..... δεν ξέρω τπτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom