Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ισα μωρη κυπρια........μιλας για 50-50 εσυ.....σα να μιλανε για 50-50 οι εβραιοι στους παλαιστινιους... :pipa3:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
o λετο δεν επαιζε σημερα γιατι ειχε μικροενοχλησεις απο το μεσοβδομαδο ευρωπαικο παιχνιδι?
οχι προβατακο εχει...χονδροπαθεια στο γονατο οπως σας ταιζουν κ φυσικα ειναι απληρωτος,σας διαφευγει ομως οτι ειχαν πει οι παλιοσειρες να παρουν λεφτα μονο τα μικρα συμβολαια μπεεεεεεεεεεεε.Πλησιαζει ομως η αγωνιστικη που θα σας χυσει ασυστολα.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ισα μωρη κυπρια........μιλας για 50-50 εσυ.....σα να μιλανε για 50-50 οι εβραιοι στους παλαιστινιους... :pipa3:
απτα Πατησια ειμαι φλωρο,μηπως σε εχουν γαμησει(και) Κυπριοι κ βλεπεις φαντασματα :think:
 

Επισκέπτης
οχι προβατακο εχει...χονδροπαθεια στο γονατο οπως σας ταιζουν κ φυσικα ειναι απληρωτος,σας διαφευγει ομως οτι ειχαν πει οι παλιοσειρες να παρουν λεφτα μονο τα μικρα συμβολαια μπεεεεεεεεεεεε.Πλησιαζει ομως η αγωνιστικη που θα σας χυσει ασυστολα.
ρε μπουλη χαλαρωσε πλακουλα κανουμε εδω.οσο για την χονδροπαθεια ηταν γνωστο απο τοτε που επαιζε σε εμας και το εχουν παραδεχτει και ιατρικα οι γιατροι και των δυο ομαδων.για το οικονομικο που λες δεν ξερω.παρε τηλεφωνο τον τσακα
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε μπουλη χαλαρωσε πλακουλα κανουμε εδω.οσο για την χονδροπαθεια ηταν γνωστο απο τοτε που επαιζε σε εμας και το εχουν παραδεχτει και ιατρικα οι γιατροι και των δυο ομαδων.για το οικονομικο που λες δεν ξερω.παρε τηλεφωνο τον τσακα
ειπε κανεις οτι θα σκοτωθουμε? πλακα κανουμε αλλα στην προπαγανδα δεν εχετε ομοιο.Να σου πω τωρα κατι αλλο ο γουρλοματης ζηλεψε τη δοξα του κυρ-Σαββα? τη μπλουζακι ηταν αυτο? με τα μεχρι τωρα σφυριγματα στο μπασκετ(ΦΕΤΙΝΑ) δεν πρεπει να εχετε παραπονο κ ετσι θα συνεχιστουν,τοσο στο κυπελλο οσο κ στα πλει-οφ.
 

Επισκέπτης
κωλοτριψου αιωνιο πουσταριο :birdman: :birdman: αντε παιξε αυριο ενα ακομα φιλικο με την ομαδα της καρδιας σου...
μωρή πουτανιτσα εγώ εσένα θελω να γαμάω και να σε πετάω έξω από το κύπελλο και ας χάνω από το γαύρο.ετσι η κωλοτρυπίδα σου θα τσούζει πιο πολύ.σε έχω πονέσει καριολιτσα ακόμα να χωνέψεις τον απκλεισμο καριολιτσα η πουτσα του ομο ακόμα στο κώλο σου είναι :fuck2: :fuck2:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μωρη πατησιωτισσα σχολειο δεν πηγες;;;;; πως γραφεις ετσι? αλβανο εισαι;;;;
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μωρή πουτανιτσα εγώ εσένα θελω να γαμάω και να σε πετάω έξω από το κύπελλο και ας χάνω από το γαύρο.ετσι η κωλοτρυπίδα σου θα τσούζει πιο πολύ.σε έχω πονέσει καριολιτσα ακόμα να χωνέψεις τον απκλεισμο καριολιτσα η πουτσα του ομο ακόμα στο κώλο σου είναι :fuck2: :fuck2:
γιαυτο θα παραμεινεις αιωνιο παραρτημα :birdman: μαζι θα κλαις με τα γαυρακια εδω μεσα μετα το ΟΑΚΑ κ θα γραφεις παλι πως δεν τελειωσαν ολα :2funny: :2funny: :2funny: αληθεια μυρωδια τωρα τελειωσε ο αγωνας πολο(με αλογα) που εβλεπες κ ηρθες να σε γλεντησω παλι? :2funny: :2funny:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μωρη πατησιωτισσα σχολειο δεν πηγες;;;;; πως γραφεις ετσι? αλβανο εισαι;;;;
ελα μια βολτα να σου δειξω τι ειμαι,αλλα ξεχασα ακομα τρεχετε απο τοτε...ευτηχως που ειναι κατηφορα η Καλλαρη...
 

Επισκέπτης
γιαυτο θα παραμεινεις αιωνιο παραρτημα :birdman: μαζι θα κλαις με τα γαυρακια εδω μεσα μετα το ΟΑΚΑ κ θα γραφεις παλι πως δεν τελειωσαν ολα :2funny: :2funny: :2funny: αληθεια μυρωδια τωρα τελειωσε ο αγωνας πολο(με αλογα) που εβλεπες κ ηρθες να σε γλεντησω παλι? :2funny: :2funny:
εγώ πάντα εδώ είμαι ;)εσύ όταν χάνεις εξαφανίζεσαι στη λιβαδεια ήσουν για καλαμάκι :fuck2: :2funny:πρόσεξε γιατί θα σου φταιει η διαιτησια ο καιρος το γηπεδο  :2funny:οσο για το ποιος γλέντησε...η πούτσα του ομο ακόμα στο κώλο σου είναι και δεν ξέρεις τη λες :2funny: τον ενα στοχο καριολιστα στο πήρα ..έτσι σε πονάει ...έχει και συνέχεια ;)
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγώ πάντα εδώ είμαι ;)εσύ όταν χάνεις εξαφανίζεσαι στη λιβαδεια ήσουν για καλαμάκι :fuck2: :2funny:πρόσεξε γιατί θα σου φταιει η διαιτησια ο καιρος το γηπεδο  :2funny:οσο για το ποιος γλέντησε...η πούτσα του ομο ακόμα στο κώλο σου είναι και δεν ξέρεις τη λες :2funny: τον ενα στοχο καριολιστα στο πήρα ..έτσι σε πονάει ...έχει και συνέχεια ;)
εδω ημουν σαλιγκαρε αλλα που να δεις...για πες την συνεχεια να μας διασκεδασεις παλι...
 

Επισκέπτης
εδω ημουν σαλιγκαρε αλλα που να δεις...για πες την συνεχεια να μας διασκεδασεις παλι...
προς το παρόν διασκέδασε με εσύ που μετά την πούτσα που σου έριξα σε έβγαλα έξω απο το κύπελλο.κατά τα αλλα σου λέω να δω που θα κρυφτείς όταν χάσεις το πρωτάθλημα :2funny:αλλα επειδή είσαι μεγάλος λαγός είμαι σίγουρος οτι θα σου φταίει σίγουρα κάτι άλλο :2funny: εδώ θα είμαστε λαγουδάκι να τα λέμε ;)τοπ σπανεα τον ξέρεις :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κοφτε ρε τα βρισιδια με τις μαναδες.τις σας φταιει η μανα του αλλου?
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν ειδες το μαλακισμενο στα καλα καθουμενα τι εγραψε? αλλα απο τετοιους μαγκες...
 

Επισκέπτης
ενα σαιτ είναι που κάνουμε την πλάκα μας.οι μάνες και οι οικογένειες δεν ειναι σωστο να βρίζονται .και τα λέω εγώ που έχω πέσει παλιότερα σε αυτή τη λούμπα ;)είναι μεγάλη μαλακία και καλό θα είναι οι δυο να διαγράψουν τα μηνύματα.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
δικιο εχεις αλλα οχι να μας τη λεει το πιτσιρικι,λες και μεγαλωσα στο φεγγαρι
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ενα σαιτ είναι που κάνουμε την πλάκα μας.οι μάνες και οι οικογένειες δεν ειναι σωστο να βρίζονται .και τα λέω εγώ που έχω πέσει παλιότερα σε αυτή τη λούμπα ;)είναι μεγάλη μαλακία και καλό θα είναι οι δυο να διαγράψουν τα μηνύματα.
εδω εχεις δικιο Ολιβερ,αυτο θα κανω...
 

Επισκέπτης
μάγκες μπράβο και στους δυο ;)το να βριζόμαστε κάνοντας χαβαλέ ειναι αποδεκτό αλλα να βρίζουμε τα θεια μάνες και οικογένειες είναι ανεπίτρεπτο ;)φανταστείτε κάποιον να εχει χάσει ενα αγαπημένο πρόσωπο και εμείς να τον βρίζουμε πίσω από ένα πληκτρολόγιο είναι άνανδρο.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
μάγκες μπράβο και στους δυο ;)το να βριζόμαστε κάνοντας χαβαλέ ειναι αποδεκτό αλλα να βρίζουμε τα θεια μάνες και οικογένειες είναι ανεπίτρεπτο ;)φανταστείτε κάποιον να εχει χάσει ενα αγαπημένο πρόσωπο και εμείς να τον βρίζουμε πίσω από ένα πληκτρολόγιο είναι άνανδρο.
έχει συμβει κι αυτό πριν κάτι χρόνια
παρεπιπτόντως
Patissia Rulez :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom