Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
η πλάκα είναι ότι αν ισχύει αυτό που λέει (βήματα γιαννάκη) αυτός είναι και ο πιο σημαντικός λόγος να σταματήσει ο αγώνας και να παιχτεί η μπάλα από πλάγια  :2funny: :2funny: :2funny:
με κατοχη της μπαρτσελονα τετραπερατε,,, αλλα ξεχασα, εσυ στο χωριο σου box score  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ;; ΤΙ ΛΕΣ;; δηλαδη ενας παιχτης εχει δικαιωμα να κραταει την μπαλα στο ενα χερι και να περπαταει χωρις να κανει ντριμπλα;; ρε αμπαλε τι λες;;; ο γιαννακης οταν τρωει την σαβουρα και σερνεται με την μπαλα βλεπεις εσυ να κανει ντριπλα, ρε μαλακα στο ειπα , ΒΟΥΛΩΣΤΟ!!
ηλίθιε ΔΕΚΑΜΑΛΑΚΑ ΨΕΥΤΗ πες μας...
όταν στο μπάσκετ είσαι γονατιστός ή πεσμένος και με το ένα χέρι κοπανάς τη μπάλλα στο παρκέ ΕΙΝΑΙ ΒΗΜΑΤΑ;
ΛΕΓΕ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
εγώ είμαι ο χωριάτης που έμαθα κι ότι την κάρτα της στατιστικής την λένε και box score. μ' αρέσει που γελάς με κάτι που ισχύει πραγματικά, αντί να γελάς με τον εαυτό σου που την αποκαλούσες φύλλο αγώνος.
Γελά ο μωρός καν τι μη γελοίον ει!
ρε τετραπερατε στα ελληνικα πρωταθληματα η γραμματεια τι συμπληρωνει;; box score;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγώ είμαι ο χωριάτης που έμαθα κι ότι την κάρτα της στατιστικής την λένε και box score. μ' αρέσει που γελάς με κάτι που ισχύει πραγματικά, αντί να γελάς με τον εαυτό σου που την αποκαλούσες φύλλο αγώνος.
Γελά ο μωρός καν τι μη γελοίον ει!
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΟΥΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΔΕΚΑΜΑΛΑΚΑ
χρησιμοποιεί το ΣΤΑΘΕΡΟ για τα βήματα όταν ο παίκτης κοπανάει τη μπάλλα στο παρκέ με το ένα χέρι.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ο ήρωας Στόγιαν Βράνκοβιτς (είχε τον πόνο του, τον ενθουσιασμό του, αλλά και τα... νεύρα του, καθώς κληρώθηκε για ντόπινγκ κοντρόλ και έχασε μεγάλο κομμάτι των πανηγυρισμών, περιμένοντας στο ιατρείο!), ο MVP Ντομινίκ Γουίλκινς, προπονητές, παίκτες και μια διοίκηση που βίωνε τη μεγαλύτερη δικαίωση για όσα έκανε και έδινε μια δεκαετία! Ο Παύλος και ο Θανάσης Γιαννακόπουλος γιόρτασαν τον τίτλο και τη δικαίωση. [size=18pt]Και κάποιες ώρες αργότερα γνώρισαν τη δικαίωση για δεύτερη φορά, καθώς μετά από μαραθώνια σύσκεψη στο ξενοδοχείο και προβολές των τελευταίων δευτερολέπτων ξανά και ξανά, η FIBA απέρριψε την ένσταση της Μπαρτσελόνα. [/size]Ο τίτλος τυπικά, ουσιαστικά, πρακτικά και με οποιονδήποτε άλλον τρόπο ανήκε στον Παναθηναϊκό και μόνο…

Άρα τι ρε Πέρσι; Αυτό που ποστάρεις δείχνει ότι η ένσταση εξετάστικε πολύ μετά την λήξη του αγώνα.
Παμ παρακάτ'
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ηλίθιε ΔΕΚΑΜΑΛΑΚΑ ΨΕΥΤΗ πες μας...
όταν στο μπάσκετ είσαι γονατιστός ή πεσμένος και με το ένα χέρι κοπανάς τη μπάλλα στο παρκέ ΕΙΝΑΙ ΒΗΜΑΤΑ;
ΛΕΓΕ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ;
γαμω το μουνι σου μαλακα, αυτο για αρχη, ρε αρχιδι οταν ο γιαννακης πεφτει με την πλατη και σερνεται στο παρκε τι ειναι;; αντε γαμησου τωρα μαλακισμενο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γαμω το μουνι σου μαλακα, αυτο για αρχη, ρε αρχιδι οταν ο γιαννακης πεφτει με την πλατη και σερνεται στο παρκε τι ειναι;; αντε γαμησου τωρα μαλακισμενο
τι είναι ΡΕ ΔΕΚΑΜΑΛΑΚΑ;
έχιε πιάσει τη μπάλλα με τα δύο χέρια;
ναι ή όχι ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΑΣΧΕΤΕ ΨΕΥΤΗ;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ρε τετραπερατε στα ελληνικα πρωταθληματα η γραμματεια τι συμπληρωνει;; box score;;;

χαχαχαχα... 3 πουλάκια κάθονταν.
περιμένεις να ξαναμπλέξω μαζί σου σε κουβέντα του παραλόγου;
είχες μοστράρει την κάρτα με τα στατιστικά του τελικού μπαρτσελόνα-Γουγκοπλάστικα και με ρώτησες αν ξέρω να διαβάζω φύλλο αγώνος ή όχι; η κάρτα με τα στατιστικά και το φύλλο αγώνος είναι το ίδιο;
άσε, μην απαντάς. είπαμε θα παραλογιστούμε πάλι
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

πραγματικά δεν υπάρχετε......

τέλος.
λεγε ρε αρχιδι, στο βιντεο που εσυ ποσταρες, πεφτει η οχι ο γιαννακης με την μπαλα και σερνεται στο παρκε, λεγε ρε γαμημηνε, ειναι η οχι βηματα αυτα ρε μουνι, λεγε αν εχεις αρχιδια ρε μαλακα καραγκιοζη
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

πραγματικά δεν υπάρχετε......

τέλος.

Εντάξει, αντί να βάζεις τα εμότικονς, δεν μου λες που διαφωνείς;
Από που προκύπτει ότι η ΦΙΜΠΑ εξέτασε την ένσταση αμέσως μετά το ματς, ως όφειλε;

Το ότι την εξέτασε στο ξενοδοχείο το βράδυ, στις δημόσιες τουαλέτες ή στην καντίνα έξω από το γήπεδο δεν δείχνει σοβαρότητα παγκόσμιας και καλά ομοσπονδίας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χαχαχαχα... 3 πουλάκια κάθονταν.
περιμένεις να ξαναμπλέξω μαζί σου σε κουβέντα του παραλόγου;
είχες μοστράρει την κάρτα με τα στατιστικά του τελικού μπαρτσελόνα-Γουγκοπλάστικα και με ρώτησες αν ξέρω να διαβάζω φύλλο αγώνος ή όχι; η κάρτα με τα στατιστικά και το φύλλο αγώνος είναι το ίδιο;
άσε, μην απαντάς. είπαμε θα παραλογιστούμε πάλι
γαματον τον ηλίθιο.
σήμερα μας λεει ότι είναι βήματα επειδή δεν έχεις σταθερό όταν τριμπλάρεις τη μπάλλα με το ένα χέρι πεσμένος......
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
χαχαχαχα... 3 πουλάκια κάθονταν.
περιμένεις να ξαναμπλέξω μαζί σου σε κουβέντα του παραλόγου;
είχες μοστράρει την κάρτα με τα στατιστικά του τελικού μπαρτσελόνα-Γουγκοπλάστικα και με ρώτησες αν ξέρω να διαβάζω φύλλο αγώνος ή όχι; η κάρτα με τα στατιστικά και το φύλλο αγώνος είναι το ίδιο;
άσε, μην απαντάς. είπαμε θα παραλογιστούμε πάλι
μηπως θυμασαι γιατι συζητουσαμε τοτε;;;;;;;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εντάξει, αντί να βάζεις τα εμότικονς, δεν μου λες που διαφωνείς;
Από που προκύπτει ότι η ΦΙΜΠΑ εξέτασε την ένσταση αμέσως μετά το ματς, ως όφειλε;

Το ότι την εξέτασε στο ξενοδοχείο το βράδυ, στις δημόσιες τουαλέτες ή στην καντίνα έξω από το γήπεδο δεν δείχνει σοβαρότητα παγκόσμιας και καλά ομοσπονδίας.
συμφωνάμε στο τελευταίο.
εδώ μετά τα όργια με τσσκα δε θα έπρεπε να υπάρχετε στον ευρωπαικό μπασκετικό χάρτη.
τι να λέμε....
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
γαματον τον ηλίθιο.
σήμερα μας λεει ότι είναι βήματα επειδή δεν έχεις σταθερό όταν τριμπλάρεις τη μπάλλα με το ένα χέρι πεσμένος......
πες ρε μουνοπανο, ο γιαννακης πεφτει η οχι στο παρκε και σερνεται με την μπαλα, εστω και στο ενα χερι που λες εσυ!! πες αν εχεις αρχιδια ρε μαλακα
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
μηπως θυμασαι γιατι συζητουσαμε τοτε;;;;;;;;;

χαχαχαχα, ρε γιατί ξεγλιστράς; για κάτι άσχετο συζητούσαμε, τι σημασία έχει; έστω ότι για αυτό που συζητούσαμε εγώ είχα άδικο. εσύ αποκάλεσες ή όχι την κάρτα της στατιστικής φύλλο αγώνος; απάντα, είναι το ίδιο; αν όχι, νοείται ένας διαιτητής να μπερδεύει αυτά τα 2;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom