Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
παίξαμε πολύ άσχημα και δίκαια χάσαμε... η Ούνικς πολύ καλή ομάδα και έπαιξε πολύ καλή άμυνα
τώρα, τρεχάτε ποδαράκια μου...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
images

εχεις δικιο προκαλει αυτη η φωτογραφια :grin:

+1,000
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
παίξαμε πολύ άσχημα και δίκαια χάσαμε... η Ούνικς πολύ καλή ομάδα και έπαιξε πολύ καλή άμυνα
τώρα, τρεχάτε ποδαράκια μου...
κυριως ασχημη αμυνα θα ελεγα εγω

η επομενη μερα μετα τους γιαννακοπουλους?
ελπιζω να μην αφησουν ενα τετοιο οικοδομημα ξεκρεμαστο και
να βρουν την διαδοχη λυση
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
κυριως ασχημη αμυνα θα ελεγα εγω

η επομενη μερα μετα τους γιαννακοπουλους?
ελπιζω να μην αφησουν ενα τετοιο οικοδομημα ξεκρεμαστο και
να βρουν την διαδοχη λυση

μακάρι γιατί τέτοια ομάδα είναι κρίμα να διαλυθεί.... βέβαια δεν υπάρχουν και πολλοί με την τρέλλα των Γιαννακόπουλων...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μακάρι γιατί τέτοια ομάδα είναι κρίμα να διαλυθεί.... βέβαια δεν υπάρχουν και πολλοί με την τρέλλα των Γιαννακόπουλων...
το μπασκετ δε νομιζω οτι χρειαζεται τοσα χρηματα οσα το ποδοσφαιρο

πιεστε (πατερα , βγενοπουλο η αλλον ) να αναλαβουν
εξαλλου τον "αλχημιστη" τον εχετε , δηλαδη τον ανθρωπο
που μεταμορφωνει μετριοτητες σε αριστους παιχτες

το ιδιο πιστευω και για τον Ντουντα , τον οποιο αν ειχε
παρει ο γαυρος απο πιο πριν θα ειχε φτιαξει ενα δεμενο
κορμο
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
για την Ελλάδα προφανώς δεν χρειάζονται τόσα χρήματα, αλλά για την Euroleague που έχει ανταγωνισμό από ΤΣΣΚΑ, Ρεάλ, Μπάρτσα, Σιένα κλπ εκεί χρειάζονται φράγκα...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
για την Ελλάδα προφανώς δεν χρειάζονται τόσα χρήματα, αλλά για την Euroleague που έχει ανταγωνισμό από ΤΣΣΚΑ, Ρεάλ, Μπάρτσα, Σιένα κλπ εκεί χρειάζονται φράγκα...
και ο γαυρος επαιρνε ακριβοπληρωμενες βεντετες (Τσιλντρες , Παπαλουκα, Κλειζα κτλ)
αλλα πηρε τα ΅@@ μου απο τον Ζοτς

δεν αρκουν τα χρηματα , χρειαζεται μυαλο- στρατηγικη ωστε να φτιαξεις ενα συνολο
κυριαρχο σε ελλαδα και ευρωπη και το κυριοτερο ενα συνολο που να αντεχει στο χρονο

 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
H "υπέρβαση" με Puta Barca κόντρα σε όλα τα προγνωστικά (δεν αποτελώ εξαίρεση) δεν γίνεται κάθε χρόνο. Η ομάδα φαινόταν πέρσυ και φαίνεται και φέτος ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΟΧΗ "ΞΕΚΟΥΡΔΙΣΤΗ". Και η CSKA είναι πολύ καλύτερη φέτος. Και οι βασικοί μας παίκτες 1 χρόνο μεγαλύτεροι (περασμένα 30 οι περισσότεροι). This builds up.  :sunglasses:

Τιμή και δόξα σ' αυτήν την ομάδα έτσι κι αλλιώς!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
2-1 μειωσε ο ροναλντο στο 69
αδικει την ρεαλ το σκορ καθως εχασε πολλες ευκαιριες στο 0-0 ειδικα το σουτ του οζιλ αν εμπενε θα ηταν το γκολ της χρονιας
και ο γάβρος αδικήθηκε στο καραισκάκη στο ντέρμπυ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εχει καταντήσει χειρότερο το ζητημα και πιο κουραστικό απο τον γαβροβάζελο επί κόκκαλη.

:grin:
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
895
Κριτικές
1
Like
1.686
Πόντοι
206
[quote author=Hristidis 7 link=topic=2598.msg3

Υ.Γ.φυσικα και ειμαι στα καλα μου και φυσικα και ειμαι ευγενικος με οποιον εχει διαθεση για συζητηση ασχετως αν θα διαφωνησουμε..
γινομαι μαλακας με του μαλακες   ;) ;)
δεν μου εχεις δωσει (ακομα  :grin:) το δικαιωμα να σε θεωρησω τετοιον...οποτε που η απορια;;;
[/quote]
Bασικα και εγω δεν πεφτω χαμηλα στην συζητηση,αν πεσει ο αλλος απλα δεν συμμετεχω.
Αν λοιπον κοιταξεις σε ολη την Ευρωπη γινωνται εγκληματα εις βαρος ομως ΟΛΩΝ των ομαδων! Εδω και 15 χρονια εχεις συνηθισει να μην σε πειραζει κανεις οποτε ενα ανθρωπινο λαθος εις βαρος σου το θεωρεις εγλημα προμελετημενο. Θες να ψαξουμε οοοοολες τις επιμαχες του πρωταθληματος? Πιστευεις οτι θα βγαλεις ακρη? Εχθες δεν δοθηκε πεναλτι στον Λετο και ειμαι σιγουρος οτι με εντολη Βασσαρα μετα τον Πανιωνιο δεν θα του ξαναδωσουν πεναλτι! Εχω φαει τοσες καρτες αδικα απο την στιγμη που τον Λετο τον κυνηγανε ολοι να του κοψουν την μπαλα και κιτρινιζεται αυτος για διαμαρτιρια!!! Μην κανετε σαν κακομαθημενα κωλοπαιδα και κοιταχτε ποσους εχετε σφαξει στο παρελθον! Μεχρι και την κακομοιρα την Καλαμαρια διαλυσατε χωρις δισταγμο!
Οσο για τα περι Δουρου........ιδου ποιος ειναι...

 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μην ξεχνας κ τις επισκεψεις στα αποδυτηρια αν αντιπαλος τολμησει να κανει...τακλιν....λιμανισια μαγκια...
 

Επισκέπτης
χρηστιδη η φάση που έβαλε γκρινιαρης είναι σαν τη φάση που ποσταρες με τον τζιμπουρ και το μακο :grin:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χρηστιδη η φάση που έβαλε γκρινιαρης είναι σαν τη φάση που ποσταρες με τον τζιμπουρ και το μακο :grin:
ρε καλως τον...μουγκα τωρα ε τα παιδια τα φιλαρακια :birdman: :birdman: αν δεν σας ειχαν δωσει πεναλτυ στο μεταξυ μας θα ειχε επαναστατησει η...πλατεια :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
ρε καλως τον...μουγκα τωρα ε τα παιδια τα φιλαρακια :birdman: :birdman: αν δεν σας ειχαν δωσει πεναλτυ στο μεταξυ μας θα ειχε επαναστατησει η...πλατεια :birdman: :birdman:
επειδή δεν με ξέρεις καλό θα είναι να μην λες πράγματα που δεν ισχύουν :birdman:μούγκα δεν έχω κάνει ποτέ μου.πέναλτι  στο μεταξύ μας πότε πήραμε;γιατι εγω θυμάμαι τα 2 τελευταία χρόνια να είναι κατά μας με αποκορύφωμα το περσινό του σισε που ηταν πεντακάθαρο :2funny:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
επειδή δεν με ξέρεις καλό θα είναι να μην λες πράγματα που δεν ισχύουν :birdman:μούγκα δεν έχω κάνει ποτέ μου.πέναλτι  στο μεταξύ μας πότε πήραμε;γιατι εγω θυμάμαι τα 2 τελευταία χρόνια να είναι κατά μας με αποκορύφωμα το περσινό του σισε που ηταν πεντακάθαρο :2funny:
προς το παρων σκουπιζε τα δακρυα τους κ...μουγκα :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
895
Κριτικές
1
Like
1.686
Πόντοι
206
δεν διαφωνώ σε αυτό...μόνο που εσύ σκούπισε τα χύσια του ομο και ο πρώτος στόχος το κύπελλο που χάθηκε :birdman: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα ειναι ομορφα του χρονου στα ντερμπι με την Παναχαικη......
 

Επισκέπτης
Θα ειναι ομορφα του χρονου στα ντερμπι με την Παναχαικη......
ποσο θα ηθελες :2funny:ρίξε μια ματιά στη βαθμολογία και ειμαι σίγουρος θα απογοητευθείς φέτος σώθηκα.κοίτα ευ μην χάσεις το πιο σίγουρο πρωτάθλημα γιατί μετά δεν θα υπάρχουν δικαιολογίες ;)
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Βαζελάκια σας ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ φέτος,γάυρος πειραιώτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom