Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ξαναρωτα μωρη πουστρα τι ρωτησες τοτε;να σου απαντησω τωρα αμα ειχα κιοτεψει τοτενες  :2funny: :2funny: :2funny:
αδερφαρα...ρωτα τωρα ...εμπρος..
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
καλα εσυ μαναρι μου η μαλακια σου μερικες φορες δεν εχει οριο
εσυ λες για τον πιλαβιο?? θα μας πεις τι εγινε στο Ισραηλ?
Ο Γκαγκατσης ενω ηταν ενενεργια προεδρος στην ΕΠΟ ποια ομαδα πηγαινε και εβλεπε απο τα επισημα?? τα Σουρμενα??και ποιανου υπαλληλος ειναι τωρα ? Της Κολοπετινιτσας?
Το ονομα Τσιρωνης σου λεει Κατι??
Το ονομα Μπαλωκας?? αν οχι πες μου να στα θυμησω εγω
κραζεις Δαλουκα αλλα θα μας πεις τι εγινε στο Ισραηλ?
Τις κασετες που μιλαει ο Θωμας με τον σπαθα και λενε τα περι ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδιζουν και οι αλλοι να πανε να γαμηθουνε δεν της εχεις ακουσει αγορινα μου?
Τις κασετες με τον Κυρ Σαββα να μιλαει καθαρα για αναβολικα στην ομαδα σου ουτε αυτα τα εχεις ακουσει??
θα μας πεις τι εγινε το 1999 που σε ενα βραδυ βγαλανε την Νεα  Φιλαδελφεια απο τα Ολυμπιακα γηπεδα και βαλανε το Καραισκακη?
θα μου πεις γιατι ο νυν γενικος γραμματεας της ΕΠΟ ο Γιαννης Οικονομιδης οταν ηταν στην αποστολη και με Μαρσειγ και με Ντορτμουντ φετος?
θα μου πεις γιατι ο συγκεκριμενος κυριος περνει ονομαστικα εισητιρια για καθε εντος εδρας παιχνιδι του Ολυμπιακου?
Για τα καλοκαιρινα τα ξεχασαμε?? Την προστασια στον καλοπουλο της ξεχασαμε??
και αλλα πολλα αγορινα μου ο πιλαβιος μπορει να ειναι Παναθηναικος αλλα δεν εχει προκαλεσει ουτε μια φορα
περιμενω να μου απαντησης ενα προς ενα ολα αυτα που σου ειπα

υγ.Χρονια Πολλα
μιλα τωρα
παω να δω ραδιο αρβυλα οταν γυρισω θα εχεις απαντηση αναλυτικα και χωρις μαλακιες αλλιως για τιμωρια θα σου κανω δωρο ενα διαρκειας της ηλιουπολης να την βλεπεις δελτα εθνικη
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μιλα τωρα
παω να δω ραδιο αρβυλα οταν γυρισω θα εχεις απαντηση αναλυτικα και χωρις μαλακιες αλλιως για τιμωρια θα σου κανω δωρο ενα διαρκειας της ηλιουπολης να την βλεπεις δελτα εθνικη
σιγα κ εσυ,πολλα του εβαλες :2funny: κ δυσκολα :2funny: κατσε να κανει ενα ρισετ,να ανατρεξει στα...αρχεια των Γκαιμπελισκων κ θα σου απαντησει :2funny: :2funny:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
μιλα τωρα
παω να δω ραδιο αρβυλα οταν γυρισω θα εχεις απαντηση αναλυτικα και χωρις μαλακιες αλλιως για τιμωρια θα σου κανω δωρο ενα διαρκειας της ηλιουπολης να την βλεπεις δελτα εθνικη
κομπε ουτε τριχρονο δεν τα λεει αυτα,,ελεος ρε συ...τι μαλακιες καθεσαι και γραφεις
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
παμε....
στο ισραηλ εχασα απο σφαγη διαιτησιας επειδη μου ακυρωσε κανονικο γκολ
ο γκαγκατσης ερχοταν ΚΑΙ στο καραισκακης οπως και σε αλλα γηπεδα αλλα δεν ερχοταν στο οακα γιατι η μηχανη προπαγανδας του βαζελου τον ειχε στοχοποιησει για να δικαιολογησει την ανυπαρξια της ομαδας...εσυ στην θεση του θα πηγαινες;;
ο τσιρωνης ηταν επικεφαλης αστυνομιας στα παιχνιδια του πειραια και λογω εμπειριας με τα γηπεδα οταν συνταξιοδοτηθηκε ανελαβε υπευθυνος ασφαλειας του ολυμπιακου ,δηλαδη υπευθυνος για να μην γινονται επειδοδια στα εντος του ολυμπιακου και να εξασφαλιζει την ασφαλεια των φιλοξενουμενων...παρεπιμπτοντως τον υπευθυνο ασφαλειας της οπμαδας σου τον ξερεις;;;
ο μπαλωκας ηταν νομιζω παρατηρητης αγωνων αλλα ακριβως τι κανει στον ολυμπιακο δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει..αυτα ειναι καραγκιοζιλικια...
τι θα πει κραζω δαλουκα;λεω οτι σου εδωσε μια μουφα στο χαρτιλαου και κερδισες ,λεω επισης οτι ειχε ανδρα ασφαλειας του πατερα για ''προστασια'' μετα το μουφα πεναλτι με τον παο...σου ξαναλεω επειδη ξαναρωτας στο ισραηλ εχασα και αποκλειστηκα ενω ΜΟΥ ΑΚΥΡΩΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ ΓΚΟΛ  ;)
το ολυμπιακος και το αιγαλεω το εχω ακουσει...μιλαγανε ενας ολυμπιακος και ενας αιγαλεωτης στο τηλεφωνο για τα αποτελεσματα της αγωνιστικης και ρωταει ο αιγαλεωτης  τον ολυμπιακο να του σχολιασει ενα αποτελεσμα καρδιτσομαγουλα - κατω πλατανιας και του λεει ο ολυμπιακος στα αρχιδια μου τι μας νοιαζει εμας οι ομαδες μας να κερδανε και οι αλλοι να πανε να γαμηθουνς...
ο σπαθας ειναι αυτος που καθοδηγοσε εναν διαιτητη του συνδεσμου του να κιτρινισει παιχτες του παοκ για να μην μπορουνε να παιξουνε με το παο ...μηπως το θυμασαι;;ο ιδιος σπαθας ειναι  ;) ;)απαντα ΚΟΤΑΡΑ...

ειμαι σιγουρος οτι στην ομαδα μου παιρνουν αναβολικα οπως να εισαι και εσυ για την δικια σου που ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΜΕΝΑ
απαντα ΚΟΤΑΡΑ
την αεκ την εβγαλαν απο τα εργα μιας και δεν ειχε πληρη φακελλο γιατι δεν ειχε εξασφαλισει δανεια για ανεγερση γηπεδου...και εντελως νομοτυπα αφου εληξε το deadline της αεκ βαλανε το καραισκακης που ηταν ΗΔΗ ετοιμος ο φακελλος...
φυσικα και εκμεταλλευτηκα την ανικανοτητα των διοικουντων της αεκ αλλα δεν φταιω εγω για αυτο αλλα η ιδια η αεκ...αν ο φακελλος ηταν πληρης η φιλαδελφεια θα ηταν ολυμπιακο εργο  ;)
αυτο για τον οικονομιδη δεν το γνωριζω αλλα δεν ειναι και ποινικο αδικημα καποιος να υποστηριζει καποια ομαδα...εξαλλου ο προεδρος της επο ειναι φανατικος βαζελος  ;) ;)
προστασια ουτε στον καλοπουλο ουτε στον τρυφωνα υπηρξε...μαλακιες του μπεου για να κανει τον πονηρο...ο τρυφωνας εφαγε και ξυλο μπροστα στην εγκυο γυναικα του μαλλον ο δαλουκας ετυχε ''προστασιας'' απο πρωτοπαλληκαρο του πατερα...υπαρχουν και φωτο  ;)
επισης χρονια πολλα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κομπε ουτε τριχρονο δεν τα λεει αυτα,,ελεος ρε συ...τι μαλακιες καθεσαι και γραφεις
αστο ρε το θυμα...μια χαψια το εχω....το ξερει και ο ιδιος αλλα γουσταρει να τριβεται στην πουτσα μου...
βαθμολογια ρεεεεεεεε
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
μιλα τωρα
παω να δω ραδιο αρβυλα οταν γυρισω θα εχεις απαντηση αναλυτικα και χωρις μαλακιες αλλιως για τιμωρια θα σου κανω δωρο ενα διαρκειας της ηλιουπολης να την βλεπεις δελτα εθνικη
μην ξεχασεις να του παρεις διαρκειας του ολυμπιακου βολου και της καβαλας.
 
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
αστο ρε το θυμα...μια χαψια το εχω....το ξερει και ο ιδιος αλλα γουσταρει να τριβεται στην πουτσα μου...
βαθμολογια ρεεεεεεεε
Μη ξηγιέσαι έτσι στον άνθρωπο. Γκρεμίζονται στην άβυσσο, δεν τους βλέπεις; Λίγη συμπόνοια ρε. Στο κάτω κάτω, όπως είπε και ο Πρόεδρος, ο ΠΑΟ πρέπει να είναι δυνατός για να προπονιόμαστε. Η Κούλα πάει, έσβησε, τα Μπαόκια ομοίως. Με ποιόν θα παίζουμε εμείς οι γαύροι. Με τον Ατρόμητο και με την Ξάνθη; Δεν το καταλαβαίνεις ότι χωρίς σάκκο του μποξ θα μας βρίσκουν απροπόνητους τα Ευρωπαϊκά παιχνίδια. Εγώ γουστάρω τον ΠΑΟ δυνατό. Με παιχταράδες και προπονηταράδες. Και διατησία 50:50. Για να φαίνεται η μαγκιά μας.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μη ξηγιέσαι έτσι στον άνθρωπο. Γκρεμίζονται στην άβυσσο, δεν τους βλέπεις; Λίγη συμπόνοια ρε. Στο κάτω κάτω, όπως είπε και ο Πρόεδρος, ο ΠΑΟ πρέπει να είναι δυνατός για να προπονιόμαστε. Η Κούλα πάει, έσβησε, τα Μπαόκια ομοίως. Με ποιόν θα παίζουμε εμείς οι γαύροι. Με τον Ατρόμητο και με την Ξάνθη; Δεν το καταλαβαίνεις ότι χωρίς σάκκο του μποξ θα μας βρίσκουν απροπόνητους τα Ευρωπαϊκά παιχνίδια. Εγώ γουστάρω τον ΠΑΟ δυνατό. Με παιχταράδες και προπονηταράδες. Και διατησία 50:50. Για να φαίνεται η μαγκιά μας.
η μαγκια σαν του Καλοπουλου ε  :jerking: :jerking: :jerking: ρε το καινουργιο προβατακι :birdman: :birdman:
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
Μη ξηγιέσαι έτσι στον άνθρωπο. Γκρεμίζονται στην άβυσσο, δεν τους βλέπεις; Λίγη συμπόνοια ρε. Στο κάτω κάτω, όπως είπε και ο Πρόεδρος, ο ΠΑΟ πρέπει να είναι δυνατός για να προπονιόμαστε. Η Κούλα πάει, έσβησε, τα Μπαόκια ομοίως. Με ποιόν θα παίζουμε εμείς οι γαύροι. Με τον Ατρόμητο και με την Ξάνθη; Δεν το καταλαβαίνεις ότι χωρίς σάκκο του μποξ θα μας βρίσκουν απροπόνητους τα Ευρωπαϊκά παιχνίδια. Εγώ γουστάρω τον ΠΑΟ δυνατό. Με παιχταράδες και προπονηταράδες. Και διατησία 50:50. Για να φαίνεται η μαγκιά μας.
  με τα παραρτηματα σας θα παιζετε να κερδιζετε συνεχεια.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:SΓιαυτό έμεινες καθυστερημένος. Εκει στην ίδια τάξη . Την Β θηλέων.
ξερεις απο καθυστερημενα εσυ,θαχεις διαβασει τις περιορισμενης ευθυνης εφημεριδες σας τοσες φορες που τα κατεβαζεις αμασητα κ τα ψευτονταηλικια του Βαγγελα αλλα κ τα φλοκια μας :2on1: :2on1: :2on1:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
  με τα παραρτηματα σας θα παιζετε να κερδιζετε συνεχεια.
αστο το καημενο,δεν ειδες τι εγραψε...προπονηση για τα ευρωπαικα παιχνιδια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αλλα το στησαν τα μουνια του...μνημονιου για να αφησουν απεξω την ομαδαρα :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
:tits2:
  με τα παραρτηματα σας θα παιζετε να κερδιζετε συνεχεια.
Ποιά παραρτήματα ρε άνθρωπε. Βγάλε την πράσινη τσίμπλα απ τα πράσινά σου μάτια και δες. Δεν έχεις παίχτες, δεν έχεις ομάδα, δεν έχεις διοίκηση, δεν έχεις γήπεδο, δενέχεις λεφτά και για προπονητή έχεις ένα μεγάλο άνθρωπο. Και σου φταίνε οι άλλοι για το χάλι σου ;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
μιλα τωρα
παω να δω ραδιο αρβυλα οταν γυρισω θα εχεις απαντηση αναλυτικα και χωρις μαλακιες αλλιως για τιμωρια θα σου κανω δωρο ενα διαρκειας της ηλιουπολης να την βλεπεις δελτα εθνικη

Κόμπε τύπε, σε είχα για λογικό λαγουδάκι. Εντάξει, λος πούλος και φέτος. Δεν χρειάζεται να αρχίζεις και εσύ την κλάψα.
Αν θέλεις μπορούμε ν' ανοίξουμε το καπάκι του οχετού, αλλά βρωμάτε και εσείς πολύ ρε τύπε...
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
:tits2:Ποιά παραρτήματα ρε άνθρωπε. Βγάλε την πράσινη τσίμπλα απ τα πράσινά σου μάτια και δες. Δεν έχεις παίχτες, δεν έχεις ομάδα, δεν έχεις διοίκηση, δεν έχεις γήπεδο, δενέχεις λεφτά και για προπονητή έχεις ένα μεγάλο άνθρωπο. Και σου φταίνε οι άλλοι για το χάλι σου ;
 Συμφωνω αλλα μην ασχοληστε με τον παναθηναικο ασχοληθητε με την ομαδα σας και τα δικα σας χαλια και ασε τους αλλους.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
παμε....
στο ισραηλ εχασα απο σφαγη διαιτησιας επειδη μου ακυρωσε κανονικο γκολ
ο γκαγκατσης ερχοταν ΚΑΙ στο καραισκακης οπως και σε αλλα γηπεδα αλλα δεν ερχοταν στο οακα γιατι η μηχανη προπαγανδας του βαζελου τον ειχε στοχοποιησει για να δικαιολογησει την ανυπαρξια της ομαδας...εσυ στην θεση του θα πηγαινες;;
ο τσιρωνης ηταν επικεφαλης αστυνομιας στα παιχνιδια του πειραια και λογω εμπειριας με τα γηπεδα οταν συνταξιοδοτηθηκε ανελαβε υπευθυνος ασφαλειας του ολυμπιακου ,δηλαδη υπευθυνος για να μην γινονται επειδοδια στα εντος του ολυμπιακου και να εξασφαλιζει την ασφαλεια των φιλοξενουμενων...παρεπιμπτοντως τον υπευθυνο ασφαλειας της οπμαδας σου τον ξερεις;;;
ο μπαλωκας ηταν νομιζω παρατηρητης αγωνων αλλα ακριβως τι κανει στον ολυμπιακο δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει..αυτα ειναι καραγκιοζιλικια...
τι θα πει κραζω δαλουκα;λεω οτι σου εδωσε μια μουφα στο χαρτιλαου και κερδισες ,λεω επισης οτι ειχε ανδρα ασφαλειας του πατερα για ''προστασια'' μετα το μουφα πεναλτι με τον παο...σου ξαναλεω επειδη ξαναρωτας στο ισραηλ εχασα και αποκλειστηκα ενω ΜΟΥ ΑΚΥΡΩΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ ΓΚΟΛ  ;)
το ολυμπιακος και το αιγαλεω το εχω ακουσει...μιλαγανε ενας ολυμπιακος και ενας αιγαλεωτης στο τηλεφωνο για τα αποτελεσματα της αγωνιστικης και ρωταει ο αιγαλεωτης  τον ολυμπιακο να του σχολιασει ενα αποτελεσμα καρδιτσομαγουλα - κατω πλατανιας και του λεει ο ολυμπιακος στα αρχιδια μου τι μας νοιαζει εμας οι ομαδες μας να κερδανε και οι αλλοι να πανε να γαμηθουνς...
ο σπαθας ειναι αυτος που καθοδηγοσε εναν διαιτητη του συνδεσμου του να κιτρινισει παιχτες του παοκ για να μην μπορουνε να παιξουνε με το παο ...μηπως το θυμασαι;;ο ιδιος σπαθας ειναι  ;) ;)απαντα ΚΟΤΑΡΑ...

ειμαι σιγουρος οτι στην ομαδα μου παιρνουν αναβολικα οπως να εισαι και εσυ για την δικια σου που ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΜΕΝΑ
απαντα ΚΟΤΑΡΑ
την αεκ την εβγαλαν απο τα εργα μιας και δεν ειχε πληρη φακελλο γιατι δεν ειχε εξασφαλισει δανεια για ανεγερση γηπεδου...και εντελως νομοτυπα αφου εληξε το deadline της αεκ βαλανε το καραισκακης που ηταν ΗΔΗ ετοιμος ο φακελλος...
φυσικα και εκμεταλλευτηκα την ανικανοτητα των διοικουντων της αεκ αλλα δεν φταιω εγω για αυτο αλλα η ιδια η αεκ...αν ο φακελλος ηταν πληρης η φιλαδελφεια θα ηταν ολυμπιακο εργο  ;)
αυτο για τον οικονομιδη δεν το γνωριζω αλλα δεν ειναι και ποινικο αδικημα καποιος να υποστηριζει καποια ομαδα...εξαλλου ο προεδρος της επο ειναι φανατικος βαζελος  ;) ;)
προστασια ουτε στον καλοπουλο ουτε στον τρυφωνα υπηρξε...μαλακιες του μπεου για να κανει τον πονηρο...ο τρυφωνας εφαγε και ξυλο μπροστα στην εγκυο γυναικα του μαλλον ο δαλουκας ετυχε ''προστασιας'' απο πρωτοπαλληκαρο του πατερα...υπαρχουν και φωτο  ;)
επισης χρονια πολλα
ποια δανεια ρε μαλακα αφου μιλαμε για ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΡΓΟ η χρηματοδοτιση γινετε απο το ελληνικο κρατος οχι απο ιδιωτικες τραπεζες!!!
στα αλλα κλασικες παπαριες δεν ειδα δεν ακουσα δεν ξερω με καλυψες
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
Κόμπε τύπε, σε είχα για λογικό λαγουδάκι. Εντάξει, λος πούλος και φέτος. Δεν χρειάζεται να αρχίζεις και εσύ την κλάψα.
Αν θέλεις μπορούμε ν' ανοίξουμε το καπάκι του οχετού, αλλά βρωμάτε και εσείς πολύ ρε τύπε...
αυτα ειναι face to face με χριστιδη τυπε οταν λεει μαλακιες για πιλαβιους κλπ μπορω και εγω να του πω τα δικα μου οπως του ειπα
γενικα την αποψη μου την ξερετε
πρωτα φταει ο τζιγκερ για την καταντια του Παναθηναικου και μετα ολοι οι αλλοι δεν μπορει να εισαι μεσα στις 3αδα των ποιο επιφανων οικογενειων στην ελλαδα και να αφηνεις απροστατευτη την ομαδα που εχεις
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
αυτα ειναι face to face με χριστιδη τυπε οταν λεει μαλακιες για πιλαβιους κλπ μπορω και εγω να του πω τα δικα μου οπως του ειπα
γενικα την αποψη μου την ξερετε
πρωτα φταει ο τζιγκερ για την καταντια του Παναθηναικου και μετα ολοι οι αλλοι δεν μπορει να εισαι μεσα στις 3αδα των ποιο επιφανων οικογενειων στην ελλαδα και να αφηνεις απροστατευτη την ομαδα που εχεις
  Αστους καφρους να λενε δεν εχουν με τι να ασχοληθουν. Κρα κανει το κωλοσουφριδι τους φετος μην χασουν το πρωταθλημα απο τον διαλυμενο παο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom