Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
καλώς τα γίδια μας τα δυό.

για θυμισέ μας πού επεσα όξω.....
ποσες μερες εδινες διορια για ακουστει το μπαμ απο αραβια μερια;;;; 3 αν θυμαμαι καλα, το μονο μπαμ που ακουστηκε ειναι φαπες απο παναιτωλικο και αρη....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ποσες μερες εδινες διορια για ακουστει το μπαμ απο αραβια μερια;;;; 3 αν θυμαμαι καλα, το μονο μπαμ που ακουστηκε ειναι φαπες απο παναιτωλικο και αρη....
ρε μαλάκα καλά σε βρίζει ο γιωργοκαλύτερος...
ολόκληρο νομοσχέδιο περιμένουμε και συ δεν έχεις πάρει πρέφα τίποτα ε;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ρε μαλάκα καλά σε βρίζει ο γιωργοκαλύτερος...
ολόκληρο νομοσχέδιο περιμένουμε και συ δεν έχεις πάρει πρέφα τίποτα ε;
και μετα θα πεσουν του κριαριου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ξυπνα ρε νουμερο, ρε πουστη μου ειστε τοσο μαλακες που σας δουλευει ο τσακας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και μετα θα πεσουν του κριαριου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ξυπνα ρε νουμερο, ρε πουστη μου ειστε τοσο μαλακες που σας δουλευει ο τσακας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τόσο μαλάκες είμαστε που κάνουμε διάλογο μαζί σου.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
1. ο κόρακας κατάπιε καραπεναλτάρα
2. το γκολ του παναιτωλικού ήταν γαμάτο. θα μπορούσε να το φάει και άμυνα του ελένιο ερέρα
3. ο κλέιτον είναι για τον πούτσο
4. ο τοτσέ κι αυτός για τον πούτσο είναι. το γκολ κι εγώ θα το έβαζα. οι αμυντικοί τραβήχτηκαν κι έμεινε μόνο ένας μαλάκας αράπης και τον κάλυπτε, αλλιώς ακόμα θα βαράγαμε να ισοφαρήσουμε. και πάλι το πλασέ του για τον πούτσο ήταν. αν είχε πέσει καλύτερα ο τέρμας θα το έβγαζε
5. μη βρίζετε τον παππού. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ
6. ίσως το μόνο κέρδος (πλην της ισοφάρισης) από το σημερινό αγώνα να είναι ο μαυρίας που στο α΄ ημίχρονο πατούσε πιο γερά από ό,τι στα προηγούμενα παιχνίδια και πήγε να πάρει και μια δυο πρωτοβουλίες. στο β΄ εξαφανίστηκε βέβαια, αλλά μη ζητάμε από αυτόν να βγάλει τα κάστανα από τη φωτιά
7. μήπως ξεμείναμε από σέντερ μπάκ;
8. αν ο σπυρόπουλος είναι αριστερό μπάκ, εγώ είμαι ο επικεφαλής του διαστημικού προγράμματος της ΝΑΣΑ
 

Επισκέπτης
όταν η διαφορά ηταν στο +5  από τον ολυμπιακό έλεγα οτι ο γάβρος θα το πάρει το πρωτάθλημα.κάποιοι εδω γέλαγαν και ειρωνεύτηκαν.και ξαναλέω ομάδα που δεν εχει σέντερ φορ δεν εχει πάρει πρωτάθλημα πότε.επίσης όταν μια ομάδα εξαρτάται από έναν παιχτη λεγε με λετο που αν δεν παίξει δεν μπορεί τότε δεν μπορεί να έχει απαιτήσεις για πρωτάθλημα.τέλος ο ολυμπιακός οσο και αν δεν αρέσει στους παναθηναϊκούς εχει πιο πλήρες ροστερ με περισσότερες λυσεις.αν λέω αν...όπως το είχα ξαναπεί ο παο παρει 4-5 παιχτες ενδεκάδας τοτε ισως εχει πιθανότητες αλλιώς ας περιμένει τους άραβες και τις πριγκηπησες.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κωλοτρυπιδες....βαθμολογιουλα εχω; μας ειχατε ζαλισει τα αρχιδια 4η και 5η αγωνιστικη με την βαθμολογια...τωρα; πουτσα;
τον χρηστιδη θα τον σεβοσαστε τρυπουλες...
γιατι σας γαμαει και θα σας γαμαει οσο ζειτε....
α...και τωρα κλαφτε...δεν πηρατε μαρς πεναλτι  :jerking: :jerking: :jerking:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
όταν η διαφορά ηταν στο +5  από τον ολυμπιακό έλεγα οτι ο γάβρος θα το πάρει το πρωτάθλημα.κάποιοι εδω γέλαγαν και ειρωνεύτηκαν.και ξαναλέω ομάδα που δεν εχει σέντερ φορ δεν εχει πάρει πρωτάθλημα πότε.επίσης όταν μια ομάδα εξαρτάται από έναν παιχτη λεγε με λετο που αν δεν παίξει δεν μπορεί τότε δεν μπορεί να έχει απαιτήσεις για πρωτάθλημα.τέλος ο ολυμπιακός οσο και αν δεν αρέσει στους παναθηναϊκούς εχει πιο πλήρες ροστερ με περισσότερες λυσεις.αν λέω αν...όπως το είχα ξαναπεί ο παο παρει 4-5 παιχτες ενδεκάδας τοτε ισως εχει πιθανότητες αλλιώς ας περιμένει τους άραβες και τις πριγκηπησες.

μεγάλε μου, αν δεν έρθουν οι άραβες, όχι μόνο δεν θα πάρουμε 11αδάτους παίχτες, αλλά θα πουληθούν κι αυτοί που παίζουν τώρα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
χωρις διαιτητικη αβαντα θα ειχατε μειον δεκα ποντους...μια ζωη πουστρες...
 

Επισκέπτης
μεγάλε μου, αν δεν έρθουν οι άραβες, όχι μόνο δεν θα πάρουμε 11αδάτους παίχτες, αλλά θα πουληθούν κι αυτοί που παίζουν τώρα
ναι αλλα πριν 4 αγωνιστικές κάποιοι μίλαγαν για πρωτάθλημα και δεν έβλεπαν τα προβλήματα που έχετε.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκο...
ξαναρωταω...
βαθμολογιουλα μπορω να δω;;
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχχχχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
κοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκο...
ξαναρωταω...
βαθμολογιουλα μπορω να δω;;
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχχχχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
οταν απαντησης σε αυτα που σε ρωτησα παραμονες χριστουγεννων που σου εγραψα στο δικο σας τοτε να εχεις την απαιτηση να σου απαντηση καποιος εδω μεσα
ΞΕΦΤΙΛΑ
 

Επισκέπτης
επειδή έχει γίνει πολύ λόγος για τον φερειρα έχω να πω οτι παίζει ενα σύστημα που δεν το έχει παίξει καμιά ομάδα παγκοσμίως.το 4-6-0 γιατί με καραγκουνη η κλειτον σέντερ φορ απλά δεν υπάρχει πουθενά. :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
οταν απαντησης σε αυτα που σε ρωτησα παραμονες χριστουγεννων που σου εγραψα στο δικο σας τοτε να εχεις την απαιτηση να σου απαντηση καποιος εδω μεσα
ΞΕΦΤΙΛΑ
πουστρακι κλασσικο βαζελακι...τα αρχιδια μου τα γνωριζουν ολοι...
ασε τις μαλακιες ...αν απαντησα και αρχιδια σε τιποτα μαλακιες που ονειρευοσουνα...παπαρια μαντολες...γραφεις μια μαλακια και την αφηνεις εκει και καλα οτι κατι εχει γινει και κιοτεψα να σου απαντησω...μ'αλλα λογια να αγαπιομαστε....λες και με στριμωξες σε κανενα τοιχο και δεν μπορουσα να ξεφυγω...εσυ εμενα αχαχαχαχαχχα
γαμα μας ρε που αποφυγα και να σου απαντησω ...
ξαναλεω ....
βαθμολογιουλα;;;
αχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχαααααααααααααααααααα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε συ αυτος τι πινει;;
ελα μου ντε...αυτο ειναι το θεμα...τιποτα δεν πινει ο πουστης και ειναι μονιμως με κεφαλι...
μιλαμε για τον ορισμο του φλωροπουστα...τι να πιει;ουτε γκαζοζα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom