Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλά εντάξει εγω όντως δεν θα εχω να πληρώσω και αυτο ειναι αλήθεια.τωρα εσυ θελω να μου πεις δυο πράγματα.έλεγες οτι απο δεύτερα θα περιμένουμε αλλα δεν ξερω τη αφου τελικα θα υπάρξουν άραβες;και δευτερον αν δεν υπάρξουν μήπως και εσύ γίνεις πανιώνιος και δεν θα έχεις να πληρώσεις ;)γιατί κατι ακούγετε για απλήρωτους.τελικά πες μας θα έρθουν οι άραβες η όχι;γιατι στην αρχή της εβδομάδας ήσουν σχεδόν σίγουρος για το ντηλ :2funny:μηπως ξερεις κάτι που δεν ξέρουμε;


θα στο πω με μια παρομοίωση....
ότι και να κάνει η τσούλια αλεξανδράτου, ότι και να συμβει σόφι έβανς δε θα γίνει ποτε
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Τι το ηθελες το βολλευ λαγε??
 

Επισκέπτης
θα στο πω με μια παρομοίωση....
ότι και να κάνει η τσούλια αλεξανδράτου, ότι και να συμβει σόφι έβανς δε θα γίνει ποτε
πλάκα έχεις με τις παρομοιώσεις :2funny:πρόσεξε γιατι οχι σοφι εβανς αλλα σε λιγο καιρό θα μοιάζεις με jena jameson :2funny:η τζουλια θα είναι μαθητούδι :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πλάκα έχεις με τις παρομοιώσεις :2funny:πρόσεξε γιατι οχι σοφι εβανς αλλα σε λιγο καιρό θα μοιάζεις με jena jameson :2funny:η τζουλια θα είναι μαθητούδι :2funny:
βασικά η τζούλια ειναι ζάκι... όσες αποτοξινώσεις και να κάνει......
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ναι...συμφωνω ...αλλα ειναι δυσκολο αυτο...πως να γινει;;που βλεπεις μελλον στην μπαλλα; σε μενα η σε σενα; αντικειμενικα τωρα...ποσο να αλλαξουν μια προδιαγεγραμμενη κατασταση τα απνταχου παπαγαλακια -γκαιμπελισκοι που λυμαινονται τα απανταχου ΜΜΕ; ποσο;

θελω την γνωμη σου george μιας και ασχετως απο τις πολλες μας συγκρουσεις εδω κατα βαθος σε θεωρω εναν απο τους περισσοτερο σκεπτομενους στα αθλητικα θρεντ του μπου...
και δεν ειναι γλυψιμο αυτο  ;)

για ποιο θέμα τη γνώμη μου; για το αν σωστά καλούνται οι 3 ομάδες; για να τις καλεί η ουεφα, θα έχει στοιχεία. αν έχουν οι ομάδες αθωωτικά στοιχεία ας τα παρουσιάσουν. πού να ξέρω εγώ τι γίνεται στα οικονομικά των ομάδων;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
α ρε πουσταρα ψηλε σισσε!!!


Διευκρινήσεις για το δημοσίευμα αθλητικής εφημερίδας που αναφέρει ότι ο Παναθηναϊκός, η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ κινδυνεύουν με τιμωρία για παραβάσεις των κανονισμών του οικονομικού fair-play έδωσε η ΕΠΟ.


Η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία διευκρινίζει ότι έχει ενημερώσει τις τρεις ΠΑΕ για την κλήση τους και πως απλώς κοινοποιήθηκε σε αυτή η απόφαση για να το λάβει γνώση.

Παράλληλα, από την ΕΠΟ υποστηρίζουν ότι το Financial Fair Play είναι ένα πρόγραμμα που ανήκει στην αποκλειστική δικαιοδοσία της UEFA και τελεί υπό τον πλήρη έλεγχο της. «Η Ομοσπονδία δεν έχει κανένα δικαίωμα να προβεί σε οποιαδήποτε ανακοίνωση που σχετίζεται με αυτό».




και σε αντιδιαστολη βεβαια ,το χτυπημα στον ανθρωπο που ΔΕΝ αφηνει τον ολυμπιακο να βρεθει στην αντιστοιχη θεση ποιο ειναι;;
μα φυσικα το δημοσιευμα για τρομοκρατια στον κυρκο με τον στρατο των δευτεροτριτων να πυροβολουν με τα πληκτρολογια κατω απο το αρθρο...
αυτα που λεγαμε για παπαγαλακια γκαιμπελισκους... :2funny: :2funny: :2funny:
βρωμικος πολεμος ...και νομιζουν οι μαλακες οτι κατι θα πετυχουν...
βρε εχουμε πει μια λεξη...financial fair play...εδω ειναι ευρωπη,ουεφα...εδω με πορδες και με βασιλαραδες και αθανασιου και νικολογιαννηδες αυγα δεν βαφεις...
Υ.Γ αφου μωρη πουτανα ''ψηλε σισσε'' εσυ ελαβες απλη κοινοποιηση τοτε γιατι ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ;
ΑΦΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ δικα σου λογια εσυ δεν εχεις καμμια αρμοδιοτητα και γιαυτο ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΔΗ ,γιατι ειδοποιησες τις ομαδες;;
ε μωρη καριολα ''ψηλε σισσε'';;
Υ.Γ.1 ειδηση ειναι αυτη κυριοι...αλλα που;;ο σανος επιβαλλει να προβαλλουμε σε περιοπτη θεση το ''ντου'' του μαρινακη στον κυρκο...ελληνικη αθλητικη δημοσιογραφια...
πουστη γκαιμπελς...τριζουνε τα κοκκαλακια σου....

τι παπάρας που είσαι!
καλά, μιλάμε για μέγα σκάνδαλο. έρχεται έγγραφο στην επο που αφορά σε 3 ελληνικές ομάδες και η επο το κοινοποιεί στις ομάδες (οι οποίες λογικά το έχουν ήδη λάβει και απ' ευθείας από την ευρωπαϊκή ομοσπονδία). μιλάμε για παράγκα κανονική εδώ ρε. έγκλημα κατά της ελλάδας.
για τον αχρηστίδη η φράση "δεν έχω αρμοδιότητα να βγάλω ανακοίνωση" σημαίνει "δεν έχω αρμοδιότητα να ειδοποιήσω τις ομάδες". η δημόσια ανακοίνωση είναι το ίδιο ακριβώς με την κατ' ιδίαν ειδοποίηση!  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
γουσταρω ρε ασε μας να χαρουμε θα μας γαμησετε και θα κλαιμε μετα της γιορτες ειπες...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
οχι ριξε μια για το 0-3 στο βολει
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γουσταρω ρε ασε μας να χαρουμε θα μας γαμησετε και θα κλαιμε μετα της γιορτες ειπες...  :2funny: :2funny: :2funny:
γιατι με κοροδεύεις?
κοιτώντας σας στα μάτια δε σας το πα?

ααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχχαχαχαχααχχααχχααχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom