Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 99 30,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 36 11,3%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 124 38,8%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 25 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,4%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 23 7,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    320

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Να βγαίνεις και να λες πως η ομάδα σου δεν έχει στήσει ποτέ παιχνίδια ή ολόκληρα πρωταθλήματα και μόνο ο Ολυμπιακός τα έχει κάνει αυτά, πρέπει να είσαι ή πολύ μαλάκας ή απλά να μην έχεις σώας τα φρένας, δεν εξηγείται αλλιώς ρε πούστη μου.
μην ασχολείσαι.
τον γαμάνε στη μπαλλα τον γαμάνε στη ζωή τον γαμάνε στη δουλειά άστον να ξεσπάσει εδώ μέσα.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ο περσονας μπορει να ειναι χιλια δυο αλλα στο θεμα μπαλα σκαμπαζει αρκετα.σε πολλα συμφωνώ με τις αποψεις του
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
ο περσονας μπορει να ειναι χιλια δυο αλλα στο θεμα μπαλα σκαμπαζει αρκετα.σε πολλα συμφωνώ με τις αποψεις του

ο περσονας ειναι ο θησαυρος του site . Ειλικρινα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ρε συ μονος του και ολοι τους και τους βουλωνει μεχρι και τα σφραγισματα των δοντιων...

Ειναι σαν τον Μουρινιο ενα πραμα :2funny: :2funny: η τον θαυμαζεις και τον αγαπας η τον ζηλευεις και τον μισεις


 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ο περσονας ειναι ο θησαυρος του site . Ειλικρινα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ρε συ μονος του και ολοι τους και τους βουλωνει μεχρι και τα σφραγισματα των δοντιων...

Ειναι σαν τον Μουρινιο ενα πραμα :2funny: :2funny: η τον θαυμαζεις και τον αγαπας η τον ζηλευεις και τον μισεις
σα τον πλεζουρα ενα πραμα :huh: :huh: :huh: :grin:
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
ο περσονας ειναι ο θησαυρος του site . Ειλικρινα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ρε συ μονος του και ολοι τους και τους βουλωνει μεχρι και τα σφραγισματα των δοντιων...

Ειναι σαν τον Μουρινιο ενα πραμα :2funny: :2funny: η τον θαυμαζεις και τον αγαπας η τον ζηλευεις και τον μισεις

Όταν πας κόντρα για να πάς κόντρα δε σε κάνει θησαυρό , σε κάνει απλά εκκεντρικό ( η για άλλουσ απλα μαλάκα).
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Όταν πας κόντρα για να πάς κόντρα δε σε κάνει θησαυρό , σε κάνει απλά εκκεντρικό ( η για άλλουσ απλα μαλάκα).

E όχι και μαλάκας η poustaranongrata! Αφού έχει κολλητό τον Αλέφαντο και απο μπάλα είναι ίδιος ο Τζήμας (για όσους είναι παλιοί και καταλαβαίνουν). Άσε που έχει ανθρώπους σε όλα τα Δ.Σ. των ομάδων και μας φέρνει inside information μοναδικά όπως το ότι ετοιμαζόταν να κάνουν πέναλτυ στο Αστέρας-Παναθηναϊκός αλλά τους πρόλαβε ο Βύντρα.

Έχω και εγώ inside information παιδιά. Χθες ετοιμαζόταν στο 90+ να δώσει πέναλτυ στην Ίντερ ο διαιτητής (ξέρετε απ'αυτά που κερδίζει χρόνια τώρα ο ολυμπιακός) αλλά τους πρόλαβε ο Πάντεβ. Που το ξέρω; Έχω άνθρωπο στην UEFA....σαν αυτούς που έχει ο poystaranongrata
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
E όχι και μαλάκας η poustaranongrata! Αφού έχει κολλητό τον Αλέφαντο και απο μπάλα είναι ίδιος ο Τζήμας (για όσους είναι παλιοί και καταλαβαίνουν). Άσε που έχει ανθρώπους σε όλα τα Δ.Σ. των ομάδων και μας φέρνει inside information μοναδικά όπως το ότι ετοιμαζόταν να κάνουν πέναλτυ στο Αστέρας-Παναθηναϊκός αλλά τους πρόλαβε ο Βύντρα.

Έχω και εγώ inside information παιδιά. Χθες ετοιμαζόταν στο 90+ να δώσει πέναλτυ στην Ίντερ ο διαιτητής (ξέρετε απ'αυτά που κερδίζει χρόνια τώρα ο ολυμπιακός) αλλά τους πρόλαβε ο Πάντεβ. Που το ξέρω; Έχω άνθρωπο στην UEFA....σαν αυτούς που έχει ο poystaranongrata

Έγινα και Μαρκαριάν  :rockon: . (μαλάκα μαλάκα - lol) . Και μην τσιμπάς . Αυτο θέλουν για να βρίσκουν πάτημα να σε μπριζώνουν περισσότερο  :tickedoff:.

Τώρα για τα της ομάδας επικρατεί απογοήτευση φέτος. Ιδιαίτερα για τη διασπασμένη διοίκηση  :jerking: και τα χάλια της. Εάν οι υποψίες ήταν αντίστροφες. Δηλαδή πάνω σε μας και όχι στην απέναντι πλευρά θα είχε καεί η χώρα μέχρι στιγμής .
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όταν πας κόντρα για να πάς κόντρα δε σε κάνει θησαυρό , σε κάνει απλά εκκεντρικό ([size=18pt] η για άλλουσ απλα μαλάκα[/size]).
στώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του.


 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ακόμα περιμένω τον μπαστουνόβλαχο να εμφανιστεί. τόσο δόλωμα και πήγε στράφι  :grin:
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
στώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του.

Μ'αρέσει που αυτοκαλείσαι και μεγάλο πνεύμα  :2funny:  :2funny:

Πρέπει να αισθάνομαι και δικαίωση που μπήκα στο μέσο όρο (και όχι κάτω του).

Αποφθέγματα σαν αυτά ταιριάζουν καλύτερα στα μέλη που σε νομίζουν για Θεό και σου  :kissass2:

Τελικα το info στο έδωσε ο Γκότζος , ο Γόντικας η απευθείας η Αγάπη Βαρδινογιάννη;  :booty:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
στώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του.

ρε μαλακα μηπως μας εβρισες τωρα?
ειμαι απο νεαπολη και δεν τα μιλαμε αυτα τα προχωρημενα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε μαλακα μηπως μας εβρισες τωρα?
ειμαι απο νεαπολη και δεν τα μιλαμε αυτα τα προχωρημενα
ούτε και γω τα μιλάω.....
απλά μου άρεσε και το μοιράστηκα με τα μεγάλα πνεύματα του μπουρδέλα σαν τον απο πάνω και τον πιο παραπάνω........
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
βάσει του αποφθέγματος μαλάκας πρέπει να αισθάνεσαι.

:) Από ξιπασμένα άτομα σα και σένα μόνο σα κοπλιμέντο μπορώ να το εκλάβω! Τώρα σκότωσε το "βαζελάκι" που κρύβεται μέσα σου και άλλαξε ομάδα μιας και ταιριάζεις full στα χαρακτηριστικά των απέναντι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:) Από ξιπασμένα άτομα σα και σένα μόνο σα κοπλιμέντο μπορώ να το εκλάβω! Τώρα σκότωσε το "βαζελάκι" που κρύβεται μέσα σου και άλλαξε ομάδα μιας και ταιριάζεις full στα χαρακτηριστικά των απέναντι.

μου γάμησες τη ψυχολογία τώρα βαζελάκο
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, ρε παιδιά, μη μου βρίζετε τον poustaranongrata. Εντάξει είναι λούγκρα, γαύρος, και εγκεφαλικά νεκρός αλλά αν τον βρίσουμε και φύγει που θα βρίσκουμε τα απιστεύτου εγκυρότητας inside information που μας δίνει;;; ε;;;;;οέο;;;;;

Φήμες τον φέρνουν να έχει ανθρώπους στο διοικητικό συμβούλιο της Ρέαλ, της Μπάρτσα, της Λίβερπουλ, της Ίντερ, της ΤΣΣΚΑ, της Κόλο Κόλο (επειδή δίνει και κώλο), του Αστέρα Εξαρχείων, του Αετού Πετρομαγούλας και της Δώθε Παναγιάς. Μιλάμε για άτομα δικά του που τον έχουν πάρει καμμιά δεκαριά φορές έκαστος οπότε είναι πια δικός τους άνθρωπος.

Και για να δείτε ότι εγώ δεν του κρατάω κακία για τίς μαλακίες και κακίες που λέει για μένα, παρ'ολο που απο τη στενοχώρια μου δεν μου σήκωνετε να γαμήσω 6η φορα συνεχόμενη, του παράγγειλα ένα βιβλίο που τον εκφράζει απόλυτα:


poustaranongrata, δέξου τον πούτσο (συγνώμη το χέρι ήθελα να πω) φιλίας που σου δίνω και συνέχισε να μας δίνεις τις έγκυρες πληροφορίες που μας δίνεις, μη σταματάς!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τελικά είναι σίγουρο ότι οι περήφανοι ελληναράδες είναι πουστάκια και γουστάρουν.
αλλά εδώ για 4η φορά επαναλαμβάνουμε ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΜΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΩΛΟΤΡΙΒΟΝΤΑΙ.
:grin:
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
τελικά είναι σίγουρο ότι οι περήφανοι ελληναράδες είναι πουστάκια και γουστάρουν.
αλλά εδώ για 4η φορά επαναλαμβάνουμε ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΜΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΩΛΟΤΡΙΒΟΝΤΑΙ.
:grin:

Ψιτ λούγκρα μεταξύ μας τώρα...όταν βρίσκεστε με την άλλη γαυρολούγκρα τον Χρηστίδη ποιός είναι ο παθητικός εσύ ή αυτός; Ή μήπως το κάνετε εναλλάξ;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ψιτ λούγκρα μεταξύ μας τώρα...όταν βρίσκεστε με την άλλη γαυρολούγκρα τον Χρηστίδη ποιός είναι ο παθητικός εσύ ή αυτός; Ή μήπως το κάνετε εναλλάξ;

gorilla.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom