Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 99 30,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 36 11,3%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 124 38,8%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 25 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,4%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 23 7,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    320

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
Ο Σισέ, ο Μποντιρόγκα, και 2-3 άλλοι ξένοι αγαπάνε τον Παναθηναϊκό πιο πολύ από πολλούς Έλληνες και "Παναθηναϊκάρες" που περάσανε από την ομάδα. Ας αφήσουν λοιπόν τις μούφες και ας βάλουν το χέρι στην τσέπη και στην καρδιά.

Μη συγκρίνουμε ακόμα τον Σισσέ με τον Θεό Ντέγιαν.

Τώρα όσον αφορα τις φήμες για την περσυνή χρονια ακούγονται ελαφρώς γελοίες. (Άκου τους πρόλαβε ο Βυντραααααα. lol  :grin: . Και επιχειρήματα επιπέδου μετάδοσης Γκότζου. Καρα-loooool.  :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Βάζελος είσαι, Παναθηναϊκός δεν είσαι. Μία λούγκρα είσαι όπως δηλώνει και το avatar σου (καθόσον είναι γνωστόν ότι εισαι στο avatar ο μπροστά που τον τρώει κανονικά).

Άσε λοιπόν τις φιλοσοφίες και τράβα γράφε στο τόπικ των γαύρων....εκεί που ανήκεις δηλαδή....
κλάψε στράκι.
δε σε γαμάω όσο και να παρακαλάς.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
οταν θελετε να βγει στην επιφανεια η αληθεια και να καθαρισουν τα σκατα πρεπει να καθαρισετε πρωτοι τα δικα σας σκατα
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.093
Κριτικές
10
Like
1.442
Πόντοι
2.357
Εχεις ακουσει ποτέ για την γυναικα του Ντουντου, του Κατσουρανη, του Ιμπαγασα, του Παντελιτς?
Και ΜΟΝΟ που ακουγεται η γυναικα του Σισε, σημαινει οτι τον εχει βαλει στο βρακι της.
Και μονο που την αναφερει σε καποια πρωτοβουλια του, ειναι απαραδεκτο. Δηλαδη αν του ελεγε εκεινη "μη δωσεις", δεν θα εδινε?
Βεβαια, το μεγαλο αλλοθι των μουνοδουλων ειναι οτι "θεωρουν τη γυναικα ιση". Μονο που ισότητα δεν ειναι να πρεπει να ρωταω τη γυναικα μου και πότε θα κατουρησω.
Δεν μπορεις να ξερεις τι παιζει με αυτους που αναφερεις, ουτε μπορεις να βγαζεις συμπερασματα για το τι παιζει με το σπιτι του Σισε .....

Ο ανδρας θα πρεπει να ακουει και την γυναικα του, διαφορετικα τι ρολο παιζει στην ζωη του ?
Φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι θα της δωσει και ''το τιμονι του'' εν λευκο.....
Απλα θεωρω απολυτα σωστο να ακουγεται και η γνωμη της γυναικος στο σπιτι.........

Που ειμαι λαθος εδω ?


Υγ. Μουνοδουλιαση ειναι να αφηνεις την ζωη σου εν λευκω στα χερια της γυναικας γιατι φοβασαι μην την χασεις....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν μπορεις να ξερεις τι παιζει με αυτους που αναφερεις, ουτε μπορεις να βγαζεις συμπερασματα για το τι παιζει με το σπιτι του Σισε .....

Ο ανδρας θα πρεπει να ακουει και την γυναικα του, διαφορετικα τι ρολο παιζει στην ζωη του ?
Φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι θα της δωσει και ''το τιμονι του'' εν λευκο.....
Απλα θεωρω απολυτα σωστο να ακουγεται και η γνωμη της γυναικος στο σπιτι.........

Που ειμαι λαθος εδω ?

στο ότι ρε φιλαράκο όταν το μουνί κάθεται σπίτι και κάνει διακοπές με τον κόπο, τον πόνο και τα φράγκα άλλου δε μπορεί να έχει και άποψη. αλλως ο άλλος είναι σερνομουνιάρης.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.093
Κριτικές
10
Like
1.442
Πόντοι
2.357
στο ότι ρε φιλαράκο όταν το μουνί κάθεται σπίτι και κάνει διακοπές με τον κόπο, τον πόνο και τα φράγκα άλλου δε μπορεί να έχει και άποψη. αλλως ο άλλος είναι σερνομουνιάρης.
Λαθος....
Αν εχεις αυτη την αποψη τοτε δεν παντρευεσαι αλλα ''ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ'' την κοπελα σου.....

Πολυ φασιστικο ολο αυτο δεν νομιζεις ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λαθος....
Αν εχεις αυτη την αποψη τοτε δεν παντρευεσαι αλλα ''ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ'' την κοπελα σου.....

Πολυ φασιστικο ολο αυτο δεν νομιζεις ?

όχι.
πολύ ξηγημένο.
όταν παντρεύεσαι και οι δυό πάνε μαζί στην απόφαση.
ο καθένας κρίνει τι μπορεί να προσφέρει και γίνεται ότι συμφωνείται από την αρχή.
ακου φασιστικό.
δεν κατάλαβα ρε, με το στανιό την έβαλε ο σισές να τον παντρευτεί;
δεν ήξερε απο πριν;
και εάν όχι γιατί δε ρώταγε;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οκ, εντάξει, το έπιασα το υποννοούμενο λοιπόν διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες

επομένως για να μιλάμε σωστά, η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ και ειδικά ο ΠΑΟ δεν στήνουνε παιχνίδια και δεν συμμετέχουνε σε παράγκες
οκ
ολα καλά
ο ελληνικός κόσμος είναι αγγελικά πλασμένος και υπάρχει μόνο ο Ολυμπιακός που τον μολύνει

έτσι αντιλαμβάνομαι και το νικ: Proud to be Greek
αλλοίμονο
αλλά καλό είναι να βγεις λίγο παραέξω από το κωλοχανείο που λέγεται Ελλάδα για να δεις πως οι άλλοι δεν σε βλέπουνε έτσι
και καλό είναι να βγάλεις και τα χρωματισμένα γυαλιά

είμαστε ο μοναδικός λαός που δεν χρειάζεται κάποιος να βρεθεί να τον σούρει από τη μύτη - ψάχνει από μόνος του τρόπους να βάλει χαλκάδες για να είναι ευχαριστημένος...
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
τώρα βρήκες μαλάκα να σε ακούσει.....

Ρε πουστόγαυρε, ρε λούγκρα του πεζοδρομίου, μια χάρη θα ήθελα ειλικρινά...να είχα ένα μήνα το μυαλό σου να ξεκουραζόμουνα...ένα μήνα μόνο να βιώσω και εγώ το απόλυτο κενό....

Πρός όλους τους κόκκινους αλλόθρησκους μαζόχες που τους αρέσει να μπαίνουν στα δικό μας τόπικ, να ακούνε τα μπινελίκια τους και να αυνανίζονται.....επειδή είστε εσείς βρωμιάρηδες δεν σημαίνει ότι είμαστε και εμείς...η κολοβή αλεπού βεβαίως όλες κολοβές τις βλέπει αλλά πάτε να τα λέτε αυτά στον πρω(κ)ταθλητή και στο γαύρο όχι σε μας (εμάς και όχι σε πουστάρες τύπου πουστάραnongrata)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε πουστόγαυρε, ρε λούγκρα του πεζοδρομίου, μια χάρη θα ήθελα ειλικρινά...να είχα ένα μήνα το μυαλό σου να ξεκουραζόμουνα...ένα μήνα μόνο να βιώσω και εγώ το απόλυτο κενό....

Πρός όλους τους κόκκινους αλλόθρησκους μαζόχες που τους αρέσει να μπαίνουν στα δικό μας τόπικ, να ακούνε τα μπινελίκια τους και να αυνανίζονται.....επειδή είστε εσείς βρωμιάρηδες δεν σημαίνει ότι είμαστε και εμείς...η κολοβή αλεπού βεβαίως όλες κολοβές τις βλέπει αλλά πάτε να τα λέτε αυτά στον πρω(κ)ταθλητή και στο γαύρο όχι σε μας (εμάς και όχι σε πουστάρες τύπου πουστάραnongrata)
σου είπα και πιο πριν.
ΔΕ ΣΕ ΓΑΜΑΩ PROUDTOBEMALAKAS.
κλάψε ξανά.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Ρε πουστόγαυρε, ρε λούγκρα του πεζοδρομίου, μια χάρη θα ήθελα ειλικρινά...να είχα ένα μήνα το μυαλό σου να ξεκουραζόμουνα...ένα μήνα μόνο να βιώσω και εγώ το απόλυτο κενό....

Πρός όλους τους κόκκινους αλλόθρησκους μαζόχες που τους αρέσει να μπαίνουν στα δικό μας τόπικ, να ακούνε τα μπινελίκια τους και να αυνανίζονται.....επειδή είστε εσείς βρωμιάρηδες δεν σημαίνει ότι είμαστε και εμείς...η κολοβή αλεπού βεβαίως όλες κολοβές τις βλέπει αλλά πάτε να τα λέτε αυτά στον πρω(κ)ταθλητή και στο γαύρο όχι σε μας (εμάς και όχι σε πουστάρες τύπου πουστάραnongrata)

για να καταλαβω
ισχυριζεσαι οτι ο παναθηναικος ειναι το πιο καθαρο σωματειο?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οκ, εντάξει, το έπιασα το υποννοούμενο λοιπόν διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες

επομένως για να μιλάμε σωστά, η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ και ειδικά ο ΠΑΟ δεν στήνουνε παιχνίδια και δεν συμμετέχουνε σε παράγκες
οκ
ολα καλά
ο ελληνικός κόσμος είναι αγγελικά πλασμένος και υπάρχει μόνο ο Ολυμπιακός που τον μολύνει

έτσι αντιλαμβάνομαι και το νικ: Proud to be Greek
αλλοίμονο
αλλά καλό είναι να βγεις λίγο παραέξω από το κωλοχανείο που λέγεται Ελλάδα για να δεις πως οι άλλοι δεν σε βλέπουνε έτσι
και καλό είναι να βγάλεις και τα χρωματισμένα γυαλιά

είμαστε ο μοναδικός λαός που δεν χρειάζεται κάποιος να βρεθεί να τον σούρει από τη μύτη - ψάχνει από μόνος του τρόπους να βάλει χαλκάδες για να είναι ευχαριστημένος...

τι να βγει παραέξω ρε κολλιάτσου παγκράτι ο περήφανος μαλάκας.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
20
Like
250
Πόντοι
3.275
Να βγαίνεις και να λες πως η ομάδα σου δεν έχει στήσει ποτέ παιχνίδια ή ολόκληρα πρωταθλήματα και μόνο ο Ολυμπιακός τα έχει κάνει αυτά, πρέπει να είσαι ή πολύ μαλάκας ή απλά να μην έχεις σώας τα φρένας, δεν εξηγείται αλλιώς ρε πούστη μου.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Να βγαίνεις και να λες πως η ομάδα σου δεν έχει στήσει ποτέ παιχνίδια ή ολόκληρα πρωταθλήματα και μόνο ο Ολυμπιακός τα έχει κάνει αυτά, πρέπει να είσαι ή πολύ μαλάκας ή απλά να μην έχεις σώας τα φρένας, δεν εξηγείται αλλιώς ρε πούστη μου.

Πρώτον απ'ολα εγώ δεν δήλωσα τίποτα γιατί δεν έχω ανάγκη να δηλώσω και κατά δεύτερον δεν πάς να ασχοληθείς με την κωλοτρυπίδα σου, άντε αρχιμαλάκα, ποιός ασχολείται μαζί σου ηλίθιε.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Πουστάραnongrata κωλόγαυρε δώσε μου το μυαλό σου είπαμε να ξεκουραστώ και άντε θα σου δώσω και εγώ την ψωλάρα μου να νιώσεις επιτέλους τι σημαίνει να είσαι ενεργητικός, αρχιλούγκρα.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
20
Like
250
Πόντοι
3.275
Πρώτον απ'ολα εγώ δεν δήλωσα τίποτα γιατί δεν έχω ανάγκη να δηλώσω και κατά δεύτερον δεν πάς να ασχοληθείς με την κωλοτρυπίδα σου, άντε αρχιμαλάκα, ποιός ασχολείται μαζί σου ηλίθιε.
Πρώτον δεν σε 'βρισα και δεύτερον δεν αναφερόμουν σε εσένα, μπετόβλακα.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Πρώτον δεν σε 'βρισα και δεύτερον δεν αναφερόμουν σε εσένα, μπετόβλακα.

Ε όχι και μπετόβλακα ρε φίλε μη με στενοχωρείς...πες με κάτι άλλο, πες με γαμιά, πές με ψωλαρά, πες με γαμίκουλα, πες με ό,τι θέλεις αλλά όχι και μπετόβλακα, δεν θα κοιμηθώ απόψε!

Υ.Γ.: πουστάραnongrata κωλόγαυρε ρούφα το αυγό σου και τα ξαναλέμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom