Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235

Oι Βαζελοι τετοιες στιγμες με τις πλατες στραμενες στη G7 και να προηγουνται 1-3 ουτε τα εγγονια τους / δεν πειραζει ....  / το μεγαλειο του πρωταθλητη / και Τεταρτη τετοια ωρα θα χυνω ....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ναι ρε μεγάλε, μπορεί και να έχεις δίκιο. Αλλά κι εσύ κάνεις το ίδιο και με προκαλείς, χωρίς να σου έχω κάνει κάτι. Δεν θα ήταν καλύτερα να τα αποφεύγουμε κάτι τέτοια;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τελικά το πνεύμα του Τσουκαλά σας χαρακτηρίζει όλους σας. Και σας είχα και σε υπόληψη, μαλακία μου.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Oι Βαζελοι τετοιες στιγμες με τις πλατες στραμενες στη G7 και να προηγουνται 1-3 ουτε τα εγγονια τους / δεν πειραζει ....  / το μεγαλειο του πρωταθλητη / και Τεταρτη τετοια ωρα θα χυνω ....
21:30 παίζουμε......τώρα θα έχεις απλά καυλώσει.....αλλά ας αφήσουμε τα παιδιά εδώ....

Ναι ρε μεγάλε, μπορεί και να έχεις δίκιο. Αλλά κι εσύ κάνεις το ίδιο και με προκαλείς, χωρίς να σου έχω κάνει κάτι. Δεν θα ήταν καλύτερα να τα αποφεύγουμε κάτι τέτοια;

Έχεις απόλυτο δίκιο και δεν το λέω ειρωνικά....δεν μπορεί πάντως...έχω σίγουρα δίκιο.....αλλά δεν είδα και κανέναν απο εσάς να τους επιβάλλεται στην τάξη....και κάτι τελευταίο...βάλε τον χαβαλέ στην ζωή σου....πλάκα κάνουμε...δεν βρίζουμε μανάδες και οικογένειες σαν κάποιον εδώ μέσα που ευτυχώς τον έστειλαν σπίτι του.......

Τελικά το πνεύμα του Τσουκαλά σας χαρακτηρίζει όλους σας. Και σας είχα και σε υπόληψη, μαλακία μου.

Τα βλέπεις???Μόνος σου εκτίθεσαι.....δες τί γράφουν οι δικοί σου και μετά τα λέμε.....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κάφρους οπαδούς έχει η κάθε ομάδα, το ζήτημα είναι εσύ τι κάνεις. Είναι πολύ λοιπόν να απαιτήσω να ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ αλλο στο θρεντ για την ομάδα ΜΟΥ? Με χιούμορ η όχι, δεν με αφορά. Ευχαριστώ.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Κάφρους οπαδούς έχει η κάθε ομάδα, το ζήτημα είναι εσύ τι κάνεις. Είναι πολύ λοιπόν να απαιτήσω να ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ αλλο στο θρεντ για την ομάδα ΜΟΥ? Με χιούμορ η όχι, δεν με αφορά. Ευχαριστώ.
Με χιούμορ ή όχι θα σου απαντήσω πως αυτό μπορείς να το κάνεις αν έρθω σπίτι σου...και εδώ ΔΕΝ είναι σπίτι σου...αν θέλω μπαίνω αν θέλω όχι.....αν μου το ζήταγες θα το έκανα...αλλά το ''απαιτώ'' μπορείς να το πείς σε φίλους σου.....thanks......
ΥΓ--->Ειλικρινά κάποιους δεν σας καταλαβαίνω εδώ μέσα......άκου να δείς....''μην ξαναμπείς στο thread ΜΟΥ(?)''....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Οκ λοιπόν. Προσπάθησα να στο πω ευγενικά. Εδώ δεν είναι θρεντ ΜΟΥ, όπως λες, αλλά θρεντ για την ομάδα ΜΟΥ, και ας καταλαβαίνεις τη διαφορά. Εις το εξής, όταν με βλέπεις να κάνω κώλο το αντίστοιχο θρεντ του γάβρου (γιατί ΕΣΥ με προκάλεσες να το κάνω), μην τολμήσεις να διαμαρτυρηθείς. Απο βιντεάκια με τις 7αρες που έτρωγε ο Ελευθερόπουλος άλλο τίποτα! Θα κάτσεις και θα τα τρως στη μάπα, στο θρεντ για την ομάδα ΣΟΥ!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Οκ λοιπόν. Προσπάθησα να στο πω ευγενικά. Εδώ δεν είναι θρεντ ΜΟΥ, όπως λες, αλλά θρεντ για την ομάδα ΜΟΥ, και ας καταλαβαίνεις τη διαφορά. Εις το εξής, όταν με βλέπεις να κάνω κώλο το αντίστοιχο θρεντ του γάβρου (γιατί ΕΣΥ με προκάλεσες να το κάνω), μην τολμήσεις να διαμαρτυρηθείς. Απο βιντεάκια με τις 7αρες που έτρωγε ο Ελευθερόπουλος άλλο τίποτα! Θα κάτσεις και θα τα τρως στη μάπα, στο θρεντ για την ομάδα ΣΟΥ!
Άκου φίλε:Αν βρείς έστω και ένα γραπτό μου που να λέω σε κάποιον να μην γράφει ή να μην ποστάρει φωτό/βίντεο στο thread του γαύρου...δείξτο....ααα....βάλε τις δικές σας νίκες...Γιούβε θα μας βάλεις????Μην τρελλαίνεσαι ρε man.....αν δείς τί έχει παιχτεί κατά καιρούς εδώ μέσα δεν θα τα έγραφες αυτά....πίστεψέ με......
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Άκου φίλε: Δεν με ενδιαφέρουν οι άλλοι, που μπορεί να είναι η να μην είναι κάφροι. Εγώ σου ζήτησα να σέβεσαι εμένα, που δεν μέ ξέρεις, που είμαι νέος εδώ και που δεν σου έκανα και τίποτα. Αντ' αυτού, το συνεχίζεις.
Και που είσαι: νίκες απο το τριφύλλι επί του γάβρου χρονολογούνται απο το 1930, την εποχή του 8-2 και του Άγγελου Μεσσάρη. Που προτιμάς να ποστάρω τις φωτο; Εδώ η στο θρεντ του γάβρου;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Άκου φίλε: Δεν με ενδιαφέρουν οι άλλοι, που μπορεί να είναι η να μην είναι κάφροι. Εγώ σου ζήτησα να σέβεσαι εμένα, που δεν μέ ξέρεις, που είμαι νέος εδώ και που δεν σου έκανα και τίποτα. Αντ' αυτού, το συνεχίζεις.
Και που είσαι: νίκες απο το τριφύλλι επί του γάβρου χρονολογούνται απο το 1930, την εποχή του 8-2 και του Άγγελου Μεσσάρη. Που προτιμάς να ποστάρω τις φωτο; Εδώ η στο θρεντ του γάβρου;
Τί συνεχίζω ρε φίλε???Αν το συνέχιζα θα το καταλάβαινες....θές να ρωτάς και να απαντάς μόνος??Τεσπα....δεν βγαίνει άκρη.....ότι και να κάνεις...όπου και να βάλεις...δεν με απασχολεί...και το λέω ειλικρινά....αλλά αν βάλεις απο το 1930 βάλε και το βιντεάκι με την...Δέσποινα......bye-bye...και αν θές....έλα στο δικό μας....έχει μεγαλύτερη ακροαματικότητα......
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εγω φιλε γαυρε παντως ξερω οτι οι βαζελοι ειναι λαγοι,αλλα και εσεις οι γαυροι ειστε ολοι γκευ...και επισης αν δειτε κανα κεφαλι να προεξεχει,δεν το κοβετε,αλλα το περνετε αμεσως στο στομα...οπως τοτε στο παλιο καραισκακη,που σας πηδαγαμε τις γκομενες με ενα 5χιλιαρο στις τουαλετες...ξερετε εσεις...
Τα βλέπεις???Αυτά που σου έλεγα....τουλάχιστον εδώ δεν σε έβρισε κανένας τώρα που μιλάμε.....δεν σε παρεξηγώ...απλά δεν ξέρεις τί έχει και τί παίζεται εδώ μέσα......
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τί συνεχίζω ρε φίλε???Αν το συνέχιζα θα το καταλάβαινες....θές να ρωτάς και να απαντάς μόνος??Τεσπα....δεν βγαίνει άκρη.....ότι και να κάνεις...όπου και να βάλεις...δεν με απασχολεί...και το λέω ειλικρινά....αλλά αν βάλεις απο το 1930 βάλε και το βιντεάκι με την...Δέσποινα......bye-bye...και αν θές....έλα στο δικό μας....έχει μεγαλύτερη ακροαματικότητα......

ΕΔΩ είναι το θρεντ για την ομάδα μου και είναι λογικό να μη με βρίσει κανένας. Άλλωστε δεν βρίστηκες ούτε εσύ, ούτε ο Υπουργός, αν και εμφανώς προκαλέσατε. Για να δω όμως αν θα με βρίσουν η όχι οι γάβροι με το σχολιάκι που άφησα στο δικό τους θρεντ, κατόπιν δικής σου φυσικά προτροπής.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ΕΔΩ είναι το θρεντ για την ομάδα μου και είναι λογικό να μη με βρίσει κανένας. Άλλωστε δεν βρίστηκες ούτε εσύ, ούτε ο Υπουργός, αν και εμφανώς προκαλέσατε. Για να δω όμως αν θα με βρίσουν η όχι οι γάβροι με το σχολιάκι που άφησα στο δικό τους θρεντ, κατόπιν δικής σου φυσικά προτροπής.
Αν διάβαζες αυτόν που έβριζε μανάδες και οικογένειες δεν ξέρω τί θα έλεγες.....εγώ πάντως δεν θα σε βρίσω...σε διαβεβαιώ......δεν το συνηθίζω άλλωστε.....
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Oι Βαζελοι τετοιες στιγμες με τις πλατες στραμενες στη G7 και να προηγουνται 1-3 ουτε τα εγγονια τους / δεν πειραζει ....  / το μεγαλειο του πρωταθλητη / και Τεταρτη τετοια ωρα θα χυνω ....

[youtube=425,350]7Meg1kC1heE[/youtube]

Στο εν λογω ματς οι φιλοι της ομαδας του Μπαρμπη ειχαν αποχωρησει απο το 70' λεπτο...

Α ρε Μητσαρα ....
 

diamantidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
[youtube=425,350]BjOGqxjI1W0&feature[/youtube] o πυρινος λαος του ολυμπιλαγου :dancing: :dancing: :dancing:
 

zatara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
μονο οσοι δεν εχουν αρχιδια μπορουν κ κοροιδευουν τετοια ατομα... οτι ομαδα κ αν ειναι... διαμαντιδη δε σε τιμαει κ τοσο που το ποσταρες κ πιο πολυ δε τιμαει αυτον που το ανεβασε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom