Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Το ότι η ομάδα είναι κάπως βελτιωμένη σε σχέση με πέρυσι (ειδικά όταν παίζουν καλά ο Μάτος και ο Ιβανσιτς) δε σημαίνει ότι άλλαξε επίπεδο, ούτε ότι υπάρχει η νοοτροπία του νικητή. Αυτή αποκτάται κυρίως από τον τρόπο που κινείται η διοίκηση και η ιδιοκτησία.Οσο κάποια πράγματα δεν αλλάζουν, δεν περίμενα ούτε περιμένω κάτι καλύτερο. Και του χρόνου...Πρωτάθλημα τέλος κύριε Τζίγγερ και άντε ψάξε να βρεις το λάθος... >:( >:( >:(

Σωστός πάντως ο arion1955...
 

Επισκέπτης
Το ότι η ομάδα είναι κάπως βελτιωμένη σε σχέση με πέρυσι (ειδικά όταν παίζουν καλά ο Μάτος και ο Ιβανσιτς) δε σημαίνει ότι άλλαξε επίπεδο, ούτε ότι υπάρχει η νοοτροπία του νικητή. Αυτή αποκτάται κυρίως από τον τρόπο που κινείται η διοίκηση και η ιδιοκτησία.Οσο κάποια πράγματα δεν αλλάζουν, δεν περίμενα ούτε περιμένω κάτι καλύτερο. Και του χρόνου...Πρωτάθλημα τέλος κύριε Τζίγγερ και άντε ψάξε να βρεις το λάθος... >:( >:( >:(

Σωστός πάντως ο arion1955...
είπαμε ένα παιχνίδι είναι και οι αντίπαλοι ομάδα είναι και όταν και ομάδες σαν τον Πανιώνιο κλπ φέρνουν τέτοια αποτελέσματα οι τίτλοι έχουν μεγαλύτερη αξία.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
δεν είναι ανάγκη να μας τρώει την ζωή και το χρήμα το ποδόσφαιρο ας πούμε αύριο έχει στην Αθήνα ένα BAZAAR το χαμόγελο του παιδιού για τα άτομα με ειδικές ανάγκες δεν είναι όμορφο να πας εκεί να ξοδέψεις 5  , 10 , 20  ευρώ και να δώσεις χαρά σε αυτά τα παιδιά αλλά και να πάρεις χαρά?

σιγουρα!μην το συζητας φιλε,δευτερευων πραγμα στην ζωη ειναι η μπαλιτσα..να περναμε την ωρα μας..
 

Επισκέπτης
σιγουρα!μην το συζητας φιλε,δευτερευων πραγμα στην ζωη ειναι η μπαλιτσα..να περναμε την ωρα μας..
την άλλη φορά κερδίσατε εσείς εμάς όμως εδώ ήμαστε φίλοι την πλάκα μας κάνουμε τώρα υπάρχουν και μερικές εξαιρέσεις το παίρνουν αλλιώς τι να κάνουμε υπάρχει και ξύδι αλλά όχι να φτάνουν μερικά τσογλάνια να μου βρίζουν την μάνα μου η οποία είναι 80 χρονών μα τα οξυγόνα δίπλα με 3 φορές στην εντατική. 
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
ποσο ηληθιος ειναι ο τζιγγερ? ποσο γαμω τον βαρδινογιαννη
 

Επισκέπτης
ποσο ηληθιος ειναι ο τζιγγερ? ποσο γαμω τον βαρδινογιαννη
τι να γαμήσεις τον Βαρδινογιάννη αυτός και το σόι του γαμάνε χιλιάδες εργαζόμενους στο ποδόσφαιρο θα κολλήσουν? η καίγονται για τον ΠΑΟ χρήμα ξεπλύνουν.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Είπαμε Εθνοσπορ την Δευτέρα. Σωφέρ-φαρμακοτρίφτης μάλλον τα βρίσκουν.
Τρέμετε φίλοι βάζελοι
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
φιλε Αριωνα αν φτασαν σε τετοιο σημειο,τι να πω..ΘΛΙΨΗ ..

εδω την πλακα μας ειμαστε να κανουμε,ολοι φιλοι κ τπτ αλλο..Αν το παμε επι προσωπικου χαλαει το θεμα,μην ασχολεισαι

Πες τα οτι ξεπλενει χρημα..Τοσο καιρο το λεω κ κανενας δεν με πιστευει..ΕΙΣΑΙ  ΜΑΓΚΑΣ ΑΡΙΩΝΑ..
 

Επισκέπτης
φιλε Αριωνα αν φτασαν σε τετοιο σημειο,τι να πω..ΘΛΙΨΗ ..

εδω την πλακα μας ειμαστε να κανουμε,ολοι φιλοι κ τπτ αλλο..Αν το παμε επι προσωπικου χαλαει το θεμα,μην ασχολεισαι

Πες τα οτι ξεπλενει χρημα..Τοσο καιρο το λεω κ κανενας δεν με πιστευει..ΕΙΣΑΙ  ΜΑΓΚΑΣ ΑΡΙΩΝΑ..
φίλε έχω συνεργαστεί με εταιρεία που ανήκει στον όμιλο και ξέρω πολλά αλλά δεν μπορώ να τα πω έτσι δημόσια.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
φίλε έχω συνεργαστεί με εταιρεία που ανήκει στον όμιλο και ξέρω πολλά αλλά δεν μπορώ να τα πω έτσι δημόσια.
ειμαι σιγουρος οτι ισχυουν οσα λες..ειχα κατι κονεξια με μια ανηψια..ας το κοψουμε γιατι θα μας βρουν πουθενα..
 

Επισκέπτης
ειμαι σιγουρος οτι ισχυουν οσα λες..ειχα κατι κονεξια με μια ανηψια..ας το κοψουμε γιατι θα μας βρουν πουθενα..
βρώμαααααααααααααααααα δεν έχουν ομάδες αυτοί βαρδήδες σωκράτηδες για δείτε τον ΠΑΟΚ πόσοι απατεώνες έχουν περάσει , μήπως ήταν ΑΕΚ ο Καράς με τον Μελισανίδη? έλεος
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ετσι..η κοιλια τους να γεμιζει,τα κοντεινερ με τα φραγκα κ ασε την μαζα να σκοτωνεται για την παναθα
 

Επισκέπτης
ετσι..η κοιλια τους να γεμιζει,τα κοντεινερ με τα φραγκα κ ασε την μαζα να σκοτωνεται για την παναθα
ευτυχώς που μπήκαν μερικοί ρομαντικοί σαν τον Ντέμη και τον Ζαγό και ελπίζω και άλλοι και έχουν άλλη αντίληψη για το ποδόσφαιρο.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ευτυχώς που μπήκαν μερικοί ρομαντικοί σαν τον Ντέμη και τον Ζαγό και ελπίζω και άλλοι και έχουν άλλη αντίληψη για το ποδόσφαιρο.
να δουμε,τον Ντεμη δεν τον πιστευω,λαμογιο ειναι..Απλα οτι θελει να καθαρισει την οριτζιναλ το βρισκω θετικο..Ειναι κ αυτος..Για τον Ζαγορ δεν ξερω..Αλλα απο τους τζιγκεροκροκους ειναι καλτυεροι.
 

Επισκέπτης
να δουμε,τον Ντεμη δεν τον πιστευω,λαμογιο ειναι..Απλα οτι θελει να καθαρισει την οριτζιναλ το βρισκω θετικο..Ειναι κ αυτος..Για τον Ζαγορ δεν ξερω..Αλλα απο τους τζιγκεροκροκους ειναι καλτυεροι.
ο Ντέμης δεν το κάνει για το χρήμα απλά είναι άρρωστος με την ΑΕΚ και η κόντρα του με την οριτζιναλ δικαιώθηκε στο παιχνίδι με τον Αρη.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
ο Ντέμης δεν το κάνει για το χρήμα απλά είναι άρρωστος με την ΑΕΚ...

Αφού δεν έχουνε να φάνε τίποτα στο σπίτι.... και η Δέσποινα συχνά πυκνά του βάζει τις φωνές..
του τα χει φάει όλα η ΑΕΚ..  :cheesy:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Καλά δεν έχουμε τπτ με τους ανθρώπους,
αλλά ρομαντικοί υπήρχαν κάποτε.. τα παλιά τα χρόνια,
κι εσύ σαν μεγαλύτερος πρέπι να το γνωρίζεις  ;)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Και πολύ πιο πέρα από το διάολο!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom