Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
πολυ γελιο στο λιμανι :2funny: :2funny: :2funny:η Τεταρτη ειναι κοντα :pipa3:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
κατι μου λεει πως δε θα ξαναδουμε hristidis7 να γραφει εδω πολυ συντομα :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ασχετο αλλα τωρα το βρηκα
πριν 1 χρονο περιπου :2funny:
 

Συνημμένα

  • protathlitis_l.jpg
    protathlitis_l.jpg
    178,9 KB · Εμφανίσεις: 12
  • PROTA8LHTHS.jpg
    PROTA8LHTHS.jpg
    54,3 KB · Εμφανίσεις: 17

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
.....καλα  εχουμε  να  ριξουμε  τρελλα  γελια   με   αυτα    που   εχουν   να   γινουν  εκει  κατω   στο  λιμανι   φετος.........ακουσατε    την   απιστευτη   δηλωση   του  Κετσπαγια  μετα τον αγωνα  με Καβαλα ?

«Τι θα κάνετε, δηλαδή θα με κρεμάσετε στην Ακρόπολη; Τόσα χρόνια δεν έχετε δει ωραίο ποδόσφαιρο και θέλετε να το δείτε σε δύο μήνες», είπε μεταξύ άλλων ο Γεωργιανός τεχνικός!

......ρε   τους  δουλευει  μεχρι  και  ο   Κετσπαγια ,   θα  γελασουν  και  τα τσιμεντα  φετος  με  τον  γαβρο  :2funny: :2funny: :2funny:


 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
τετοια ειναι η στανη τετοιο τυρι βγανει.Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΗΡΘΕ MR ΚΡΟΚΟΥΣ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΝΑ ΤΑ ΠΕΤΣΙΝΑ ΤΑ ΚΟΡΑΚΟΔΟΣΜΕΝΑ!ΦΕΤΟΣ ΠΟΛΥ ΠΕΝΤΟΖΑ-ΛΕΤΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
οτι σας γραφω θα βγαινει φετος ταλληρα σας εγραφα ταλληρα ηρθαν και θα ερθουν,διασυρμους σας γραφω διασυρμοι θα ερθουν!και εγω θα οικονομησω απο σας για να ταξιδευω με πληρωμενα τα ταξιδια απο τον κροκους που θα απαξιωνετε καθε μερα που περνα και θα διασυρετε απο σας τους γαβρους που τον κανατε θεο!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε συ μη γραφεις με ρυθμο πολυβολου γιατι σε λιγο καιρο που θα πρεπει να κανω παραθεση τις μαλακιες που γραφεις για να γελεσει ολο το μπουρδελα τι βι θα τρελλαθω και δεν θα ξερω ποια παραθεση να πρωτοβαλω...χαλαρωσε και λιγο....παρε και μια ανασα...εισαι και μεγαλο παιδι θα παθεις τιποτα...δεν σου εχουν πει να μην αγχωνεσαι;;;
 

FZR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
ρε συ μη γραφεις με ρυθμο πολυβολου γιατι σε λιγο καιρο που θα πρεπει να κανω παραθεση τις μαλακιες που γραφεις για να γελεσει ολο το μπουρδελα τι βι θα τρελλαθω και δεν θα ξερω ποια παραθεση να πρωτοβαλω...χαλαρωσε και λιγο....παρε και μια ανασα...εισαι και μεγαλο παιδι θα παθεις τιποτα...δεν σου εχουν πει να μην αγχωνεσαι;;;
το τελος του κοκκαλη εχει ηδη φτασει. κλεψατε με την διαιτησια κ την παραγκα ενα σωρο πρωταθληματα κ στην ευρωπη εισασταν η καλυτερη πουτανα, στην εθνικη ελλαδας ουτε ενα παιχτη δεν της προκοπης δεν εχετε δωσει, ομως τωρα εφτασε το ΤΕΛΟΣ.
αντε να δουμε κ κανενα καθαρο πρωταθλημα επιτελους σε αυτην την χωρα

μεχρι κ ο προπονητης σας, εμμεσα παραδεχτηκε οτι εδω κ 15 χρονια παιρνετε τα πρωταθληματα χωρις να βλεπετε μπαλλα , αρα ΣΤΗΜΕΝΑ...κατι που ειχε πει κ ο ΚΑΣΤΙΓΙΟ παλιοτερα..
να τα χαιρεστε κ να μην ξεχνατε το 7-0
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το τελος του κοκκαλη εχει ηδη φτασει. κλεψατε με την διαιτησια κ την παραγκα ενα σωρο πρωταθληματα κ στην ευρωπη εισασταν η καλυτερη πουτανα, στην εθνικη ελλαδας ουτε ενα παιχτη δεν της προκοπης δεν εχετε δωσει, ομως τωρα εφτασε το ΤΕΛΟΣ.
αντε να δουμε κ κανενα καθαρο πρωταθλημα επιτελους σε αυτην την χωρα
εσενα  σε προλαβαινω γιατι τις γραφεις αραια και που τις μαλακιες σου....
με τον αλλο τον παπαρα εχω προβλημα...δεν πιστευω να φας και συ καμμια φλασια τωρα και να γαμηθεις στα ποσταριαματα....
ενας ενας μην στριμωχνεστε....
πελατες μουυυυυυυυυυυυ.......
αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ................
σαν τα σαλιγκαρια ξεμυτισατε πελατακια μουυυυυυυυυυυυυυυ
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
ΚΟΙΤΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΟΥ ΘΑ ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΤΟΥ ΓΑΒΡΟΥ ΦΕΤΟΣ XRISTIDIS!εγω το πρωτο ευρωπαικο ταξιδι το εβγαλα σημερα και ακολουθουν και αλλα!ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΦΕΤΟΣ ΣΚΟΥΠΑ ΣΕ ΟΛΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΜΠΑΣΚΕΤ-ΒΟΛΛΕΥ ΚΑΙ ΕΚΤΟ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ Η ΠΑΝΑΘΑ!
 

FZR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
εσενα  σε προλαβαινω γιατι τις γραφεις αραια και που τις μαλακιες σου....
με τον αλλο τον παπαρα εχω προβλημα...δεν πιστευω να φας και συ καμμια φλασια τωρα και να γαμηθεις στα ποσταριαματα....
ενας ενας μην στριμωχνεστε....
πελατες μουυυυυυυυυυυυ.......
αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ................
σαν τα σαλιγκαρια ξεμυτισατε πελατακια μουυυυυυυυυυυυυυυ
α ρε κοπρια, οπαδε της παραγκας και του 7-0, δεν θα βαλεις μυαλο ποτε, θα πανηγυριζεις μια ζωη τις πετσινες κουπες σου...εχεις να φας σφαλιαρα απο εδω κ στο εξης ομως, που θα σου μεινουν αξεχαστες, οπως περισυ στο μπασκετ, που εκλεγες σαν την μαρθα βουρτση απο τα συνεχωμενα ψωλια
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΓΩ ΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΣΑΣ XRISTIDIS!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
παντα ησασταν προκλητικουληδες ε λοιπον φετος με το ξεσκονοπανο σουιφερ και τον μπαναωτη στον παγκο θα πεσει και η σαρανταρα πουτσα να δω τι θα γραφεις μετα σε ενα αθλημα που εισαι σκλαβος μου αλυσοδεμενος τοσα χρονια ανυπαρκτος και ακουπος!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
[size=90pt]7 3  -  3 8[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θεέ μου..γιτί είσαι τόσο μαλάκας ρε χρηστίδη?.......επειδή άρχισαν οι σφαλιάρες και χάζεψες?...ένα παιγνίδι δεν σας έδωσε μούφα πέναλτυ και φέρατε χου....πούναι ρε η ομαδάρα που μας έλεγες?....εμείς είμαστε για τα μπάζα...εσείς?.....εδώ κύπελλο σύμπαντος  μου έταζες........άιντε........
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ασχετο αλλα τωρα το βρηκα
πριν 1 χρονο περιπου :2funny:
Σε καταγγέλω τύπε για την παραπληροφόρηση που διοχετεύεις.
Το 2ο με το μπου-Λέτο δεν ήταν 1 χρόνο πριν!!!!!! :grin: 
Ήταν πρωτοσέλιδο τον Ιούνη.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
α ρε κοπρια, οπαδε της παραγκας και του 7-0, δεν θα βαλεις μυαλο ποτε, θα πανηγυριζεις μια ζωη τις πετσινες κουπες σου...εχεις να φας σφαλιαρα απο εδω κ στο εξης ομως, που θα σου μεινουν αξεχαστες, οπως περισυ στο μπασκετ, που εκλεγες σαν την μαρθα βουρτση απο τα συνεχωμενα ψωλια
τι επαθες κοπελλα μου ;;;τα εχασες;;;μια απλη αριθμητικη πραξη ειναι....






















[size=90pt]7 3  -  3 8  = ?[/size]




























[size=90pt]3 5 !  !  !  ![/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Πότε προλαβαίνουν και τα σκέφτονται και τα φτιάχνουν αυτά με το Χίτλερ.
Έχουν ήδη βγει 2 για το γαύρο, 1 για το βάζελο και είδα και για τον Ηρακλή!!!
Κάθε μέρα κ'από 1!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom