Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Προς Χρηστίδη. Σε άλλα απ' αυτά που λες συμφωνώ. Σε άλλα διαφωνώ. Αλλά σου έκανα πριν κάποιες σελίδες μια ερώτηση για το Καραϊσκάκη και δεν απάντησες. Γιατί;
το ειχα δει αλλα ξεχασα να απαντησω,,,δεν σας προλαβαινω ολους....
καμμια σχεση αυτο που εγραψες για το καραισκακη...δεν χτιστηκε με δικα σου ουτε με δικα μου λεφτα....δανεια απο τραπεζες πηρε η ''καραισκακης ΑΕ'' με εγγυητη τον κοκκαλη....
το οικοπεδο ΑΝΗΚΕ και ΑΝΗΚΕΙ στο δημοσιο απλα εχει παραχωρηθει η χρηση για 50 χρονια και με την συμφωνη γνωμη του δημοσιου ενα εγκαταλελημενο εκτρωμα να αξιοποιηθει απο ιδιωτη ,να παρει την χρησ (ο ιδιωτης) για 50 χρονια ωστε να κανει αποσβεση αλλα αν μπορει να εχε3ι και κερδη (οπως και το δημοσιο συμφωνα με το ποσοστο που ειναι υποχρεος να καταβαλλει ο ιδιωτης απο την χρηση και εκμεταλλευση του χωρο για 50 χρονια)
καθαρη και κρυσταλλινη εξηγηση και συμφωνια....
παραχωρηθηκε δημοσια γη για χρηση και εκμεταλλευση και ιδιωτη αλλα και δημοσιου....
δεν ριχνεται καπου το δημοσιο....ουτε ισχυριστηκε ο ολυμπιακος οτι ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ....
ισα ισα επειδη ΔΕΝ του ανηκε δρομολογησε εξελιξεις για μια ''ερμαφροδιτη λυση''
δεν ΑΠΑΙΤΗΣΕ να του ανηκει η γη...
οπως καταλαβαινεις καμμια απολυτως σχεση ουτε με το αλεξανδρας που ανηκει στο δημοσιοπ και ειχε παραχωρηθει η χρηση του στον παο εναντι  1 :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: δραχμης και που στο τελος παρουσιαζεταιο ο χρηστης σαν ιδιοκτητης και οχι μονο αυτο αλλα ΑΠΑΙΤΕΙ και να τανταλλαξει αυτο το οποιο ΔΕΝ του ανηκει με αυτον που του ανηκει στην πραγματικοτητα...
δηλ.σου παραχωρω εγω ενα σπιτι για δεκα χρονια να μεινεις  και μετα απο δεκα χρονια οχι απλα δεν φευγεις σαν κυριος εκτιμωντας την προσφορα που σου ειχα κανει αλλα απαιτεις να σου δωσω και ενα καλυτερο σπιτι σε ενα καλυτερο μερος δινοντας σου σαν ανταλλαγμα το σπιτι που....ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ :new_shocked: :new_shocked:
και ειχα πει επισης πως με την αρωγη του αντωνιαδη ειχαν γινει με εξοδα της ΕΠΑΕ (ΔΗΛ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ) ''ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗς ΛΕΩΦΟΡΟΥ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ...
και φτιαχτηκαν σκεπαστρα με το τριφυλλι και πλεξιγκλας με το τριφυλλι κλπ κλπ...απο ποτε η εθνικη εχει χρωμα πρασινο και σημα το τριφυλι;;;;
ρε φιλε βρωματε απο οπου και να σας πιασει καποιος ....δεν ξερεις πως ειναι τα σκηνικα ,ειχα ξεχασει να σου απαντησω και να σου τα πω  και εσυ εκει....
να τριβεσαι στη γκλιτσα του τσοπανη...ελεος ρε.....
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
το ειχα δει αλλα ξεχασα να απαντησω,,,δεν σας προλαβαινω ολους....
καμμια σχεση αυτο που εγραψες για το καραισκακη...δεν χτιστηκε με δικα σου ουτε με δικα μου λεφτα....δανεια απο τραπεζες πηρε η ''καραισκακης ΑΕ'' με εγγυητη τον κοκκαλη....
το οικοπεδο ΑΝΗΚΕ και ΑΝΗΚΕΙ στο δημοσιο απλα εχει παραχωρηθει η χρηση για 50 χρονια και με την συμφωνη γνωμη του δημοσιου ενα εγκαταλελημενο εκτρωμα να αξιοποιηθει απο ιδιωτη ,να παρει την χρησ (ο ιδιωτης) για 50 χρονια ωστε να κανει αποσβεση αλλα αν μπορει να εχε3ι και κερδη (οπως και το δημοσιο συμφωνα με το ποσοστο που ειναι υποχρεος να καταβαλλει ο ιδιωτης απο την χρηση και εκμεταλλευση του χωρο για 50 χρονια)
καθαρη και κρυσταλλινη εξηγηση και συμφωνια....
παραχωρηθηκε δημοσια γη για χρηση και εκμεταλλευση και ιδιωτη αλλα και δημοσιου....
δεν ριχνεται καπου το δημοσιο....ουτε ισχυριστηκε ο ολυμπιακος οτι ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ....
ισα ισα επειδη ΔΕΝ του ανηκε δρομολογησε εξελιξεις για μια ''ερμαφροδιτη λυση''
δεν ΑΠΑΙΤΗΣΕ να του ανηκει η γη...
οπως καταλαβαινεις καμμια απολυτως σχεση ουτε με το αλεξανδρας που ανηκει στο δημοσιοπ και ειχε παραχωρηθει η χρηση του στον παο εναντι  1 :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: δραχμης και που στο τελος παρουσιαζεταιο ο χρηστης σαν ιδιοκτητης και οχι μονο αυτο αλλα ΑΠΑΙΤΕΙ και να τανταλλαξει αυτο το οποιο ΔΕΝ του ανηκει με αυτον που του ανηκει στην πραγματικοτητα...
δηλ.σου παραχωρω εγω ενα σπιτι για δεκα χρονια να μεινεις  και μετα απο δεκα χρονια οχι απλα δεν φευγεις σαν κυριος εκτιμωντας την προσφορα που σου ειχα κανει αλλα απαιτεις να σου δωσω και ενα καλυτερο σπιτι σε ενα καλυτερο μερος δινοντας σου σαν ανταλλαγμα το σπιτι που....ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ :new_shocked: :new_shocked:
και ειχα πει επισης πως με την αρωγη του αντωνιαδη ειχαν γινει με εξοδα της ΕΠΑΕ (ΔΗΛ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ) ''ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗς ΛΕΩΦΟΡΟΥ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ...
και φτιαχτηκαν σκεπαστρα με το τριφυλλι και πλεξιγκλας με το τριφυλλι κλπ κλπ...απο ποτε η εθνικη εχει χρωμα πρασινο και σημα το τριφυλι;;;;
ρε φιλε βρωματε απο οπου και να σας πιασει καποιος ....δεν ξερεις πως ειναι τα σκηνικα ,ειχα ξεχασει να σου απαντησω και να σου τα πω  και εσυ εκει....
να τριβεσαι στη γκλιτσα του τσοπανη...ελεος ρε.....
Τότε τι στο διάλο θα πουλήσει ο Κόκαλης;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Έτοιμος σε 25 μέρες ο Σεϊταρίδης
Δημοσίευση: 12 Σεπτεμβρίου 2009 09:51

PrintFacebookΜοιράσου το Εντυπωσιακά ήταν τα αποτελέσματα των εργομετρικών εξετάσεων στα οποία υποβλήθηκε ο διεθνής αμυντικός και ο Χενκ Τεν Κάτε τρίβει τα χέρια του από ικανοποίηση.

Όταν ο Γιούρκας Σεϊταρίδης έλεγε στον Χενκ Τεν Κάτε ότι «βάζω ότι στοίχημα θέλετε ότι σε 40 ημέρες θα παίζω» ήξερε πολύ καλά σε τι κατάσταση βρίσκεται.
Ο διεθνής αμυντικός πέρασε από εργομετρικές εξετάσεις οι οποίες έδειξαν πως βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση και πως είναι ελάχιστα πίσω σε επίπεδο φυσικής κατάστασης σε σχέση με τους συμπαίκτες του.
Το ατομικό πρόγραμμα που ακολουθούσε ο Γιούρκας Σεϊταρίδης αυτό το διάστημα που βρισκόταν εκτός αγωνιστικής δράσης φαίνεται πως ήταν εξαιρετικό και όπως όλα δείχνουν πολύ σύντομα ο 28χρονος άσος θα ξαναφορέσει σε επίσημο αγώνα την πράσινη φανέλα έπειτα από πέντε χρόνια.

Ικανοποίηση από Τεν Κάτε, αλλά όχι βιασύνη

Τα συγκεκριμένα αποτελέσματα όπως ήταν φυσικό έκαναν τον Χενκ Τεν Κάτε να τρίβει τα χέρια του από ικανοποίηση αφού υπολογίζει πάρα πολύ στον Γιούρκα Σεϊταρίδη, για να καλυφθεί το κενό που υπάρχει στο δεξί άκρο της άμυνας.
Σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις ο 28χρονος άσος αναμένεται το αργότερο σε ένα μήνα να είναι έτοιμος από άποψη φυσικής κατάστασης να πάρει χρόνο συμμετοχής σε κάποιον από τους επίσημους αγώνες του Τριφυλλιού. Αυτό όμως, δεν σημαίνει ότι θα γίνουν βεβιασμένες ενέργειες στην περίπτωση του Σεϊταρίδη.
Ο Ολλανδός τεχνικός έχει αποφασίσει πως ανεξάρτητα από τα αποτελέσματα των εργομετρικών εξετάσεων ο διεθνής αμυντικός θα συνεχίσει το ατομικό του πρόγραμμα για 20-25 μέρες και αφού θα έχει περιοριστεί ο κίνδυνος κάποιου μυϊκού τραυματισμού, τότε ο Σεϊταρίδης θα υπολογίζεται κανονικά από τον Τεν Κάτε
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Και όσο αφορά το σε ποιόν ανήκει το Αλεξάνδρας, υπάρχει διαφωνία και διχογνωμία που δεν πρόκειται να λυθεί.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Το Καραϊσκάκη χτίστηκε με δικά και δικά μου λεφτά. Για το αν ανακαινίστηκε με δικά σου και δικά μου λεφτά είναι μια ερώτηση. Γιατί ρε δεν είσαι στο Καραϊσκάκη; Παίζετε σήμερα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Τότε τι στο διάλο θα πουλήσει ο Κόκαλης;
την χρηση ρε...πας καλα;;;εχει εσοδα το γηπεδο....
μαλακας ηταν αλλοιως να το εχτιζε;;;;;πως θα εκανε αποσβεση;;;;η λογικη ειναι να χτισεις ,να κανεις αποσβεση του κεφαλαιου και να εχεις και κερδη....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Και όσο αφορά το σε ποιόν ανήκει το Αλεξάνδρας, υπάρχει διαφωνία και διχογνωμία που δεν πρόκειται να λυθεί.
στην ελλαδα ναι μπορει να ειναι κατι στον αερα με την εννοια οτι αυτοι που εχουν τα χαρτια δεν τα δημοσιευουν και αλλοι (οπως δημοσιογραφοι) δεν τους ενδιαφερει να ψαχτουν....διαφωνια και διχογνωμια για το ιδιοκτησιακο καθεστως μιας τοσο μεγαλης εκτασης στο κεντρο αθηνας ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να υπαρχει ;) ;)
η ανηκει στο δημοσιο η στην ομαδα....
σου εξηγησα ΑΚΡΙΒΩΣ πως ειναι τα πραγματα....αν δεν θες να τα δεχτεις εχις καθε δικαιωμα....
το γηπεδο ανηκει στον δημο και ειχε παραχωρηθει η ΧΡΗΣΗ του εναντι μιας (1) δραχμης...συμβολικο βεβαια το ποσο....
τωρα αν δεν σε συμφερουν αυτα που εγω λεω αδερφε δεν μπορω να κανω κατι....
και εχε υποψι σου οτι δεν ειμαι συνηγορος του πρακτορα,αλλα αυτα που γινανε αυτα γραφω....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Το Καραϊσκάκη χτίστηκε με δικά και δικά μου λεφτά. Για το αν ανακαινίστηκε με δικά σου και δικά μου λεφτά είναι μια ερώτηση. Γιατί ρε δεν είσαι στο Καραϊσκάκη; Παίζετε σήμερα.
γιατι δεν καταλαβαινεις;;;;
το αρχικο καραισκακη το εχτισε η εοε και σε αυτη ανηκε ....
το νεο καραισκακη του οποιου τη χρηση εχει η ''καραισκακης αε'' (δηλ. στην ουσια ο κοκκαλης) ΔΕΝ εχει χτιστει με δικασου και δικα μου λεφτα απλα γιατι τα καφαλαια ειναι απο δανεια που εχει παρει η ''καραισκακης αε'' με εγγυητη τον κοκκαλη...
εσυ πως εβαλες λεφτα;;;τι ακριβως δεν καταλαβαινεις;;;;που ,περδευεσαι;;;
οσο γι το γιατι δεν ειμαι μεσα (χωρις να νοιωθω οτι πρεπει να απολογηθω) πρωτον παω (πλεον) αραια και που στο γηπεδο αλλα κατα δευτερον ειδικα σημερα δεν θα μπορουσα αλλα μην με ρωτησεις γιατι , γιατι θα εισαι αδιακριτος.... :grin: :grin: :grin:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
κουβαδιαστηκα απ τον γαυρο!!!! καλα να παθω  :headbang:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
παιξε το διπλο της Ααλμποργκ για το CL και θα ρεφαρεις ;) :2funny:
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
δεν πρεπει να εχουν παραπονο οι αξιοτιμοι γαβροι του σαιτ τους τα γραφω μερες τωρα!το κλαμα εχει συνεχεια την τεταρτη με τις τουλιπες παλι εντος!Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΟΥ ΚΡΟΚΟΥΣ ΑΡΧΙΣΕ!φιλε xristidis στα λεω καιρο τωρα τελειωσαν τα ψεμματα αρχιζει η φαπα και τα κραξιματα τωρα,και δυστυχως ο γεναρης ειναι μακρυα για να σας κοροιδευψει παλι ο κροκους!ακολουθει γολγοθας γεματος διασυρμους και γλυτερα δεν υπαρχει!ουτε ο λαος του θρυλου που δεν λυγα ποτε δεν σας σωζει πια!εγω θα ειμαι εδω να σας τα γραφω και να επιβεβαιωνομαι καθημερινα και να ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ το τελος του πρακτορα!αυτο του αξιζει αυτο θα παρει!ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΛΗΘΕΙΕΣ!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΟΚΟΥΣ!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
βαζελες ετοιμαστε τα κωλακια σας
ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΙ
περσονα ακους
ετοιμασου.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom