Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κανεναν...θα παιξει επιθετικο ποδοσφαιρο :grin: :grin: :grin:


θα βαλει πιθανοτατα τον μπιαρσμιρ με τον καντε.Ο Βυντρα λογικα θα παιξει αλλαγη.Αν τον βάλει θα τον βάλει πάνω στον φορλάν ειδική αποστολή.Τον αγκουερο λογικα θα τον αναλαβει ο καντε με τον κατσουρανη και τον σιμαο με τον μαξι ροντριγκες ο σιμαο με τον ζιλμπερτο στο χωρο του κεντρου.Το σιγουρο ειναι οτι μην εχει κανεις ξεγραμμενο τον παναθηναικο οσο ψοφιος και αδειος απο ποιοτητα και αν ειναι.Εχει ελπιδες.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
θα βαλει πιθανοτατα τον μπιαρσμιρ με τον καντε.Ο Βυντρα λογικα θα παιξει αλλαγη.Αν τον βάλει θα τον βάλει πάνω στον φορλάν ειδική αποστολή.Τον αγκουερο λογικα θα τον αναλαβει ο καντε με τον κατσουρανη και τον σιμαο με τον μαξι ροντριγκες ο σιμαο με τον ζιλμπερτο στο χωρο του κεντρου.Το σιγουρο ειναι οτι μην εχει κανεις ξεγραμμενο τον παναθηναικο οσο ψοφιος και αδειος απο ποιοτητα και αν ειναι.Εχει ελπιδες.


μα τι λες ???? αμα παιξει ο καντε θα φαμε 5ρα. ειναι τρομερα αργος. + οτι σε καθε παιχνιδι βαζει και ενα αυτογκολ :2funny:

βυντρα και μπιερσμιρ να βαλει τουλαχιστον με αυτους που μπλεξαμε.

και κατσουρανης και ζιλμπερτο βοηθειες.

και ο θεος βοηθος :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
θα βαλει πιθανοτατα τον μπιαρσμιρ με τον καντε.Ο Βυντρα λογικα θα παιξει αλλαγη.Αν τον βάλει θα τον βάλει πάνω στον φορλάν ειδική αποστολή.Τον αγκουερο λογικα θα τον αναλαβει ο καντε με τον κατσουρανη και τον σιμαο με τον μαξι ροντριγκες ο σιμαο με τον ζιλμπερτο στο χωρο του κεντρου.Το σιγουρο ειναι οτι μην εχει κανεις ξεγραμμενο τον παναθηναικο οσο ψοφιος και αδειος απο ποιοτητα και αν ειναι.Εχει ελπιδες.
Ας ελπισουμε να κανεις λαθος εκτιμηση,γιατι αν παιξουν αυτοι που λες θα εχετε δυσκολο βραδυ...Με δεδομενο οτι ο ροντριγκεζ και ο σιμαο ειναι οι ακραιοι της ατλετικο,δεν παιρνει τον ολλανδο να σας ανεβασει ψηλα,γιατι θα γινει παρτυ απο τις πτερυγες....Καλυτερο θα ηταν μια διπλη ζωνη,παρα παιχτες....
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
3-5-2 να παίξουμε να σοβαρευτεί ο τεν κάτε και να αφήσει τις μαλακίες. Λίμπερο Κατσουράνης .
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ας ελπισουμε να κανεις λαθος εκτιμηση,γιατι αν παιξουν αυτοι που λες θα εχετε δυσκολο βραδυ...Με δεδομενο οτι ο ροντριγκεζ και ο σιμαο ειναι οι ακραιοι της ατλετικο,δεν παιρνει τον ολλανδο να σας ανεβασει ψηλα,γιατι θα γινει παρτυ απο τις πτερυγες....Καλυτερο θα ηταν μια διπλη ζωνη,παρα παιχτες....

hitman πες σε κανενα moderator ρε

να βαλουμε ενα ερωτηματολογιο πανω πανω στο thread που θα αντικαταστησει το παλιο..

1)θα περασει?

2)δεν θα περασει με ατλετικο?

ειμαι περιεργος να δω τι πιστευει ο κοσμος του παναθηναικου..


αντε αξιζει τον κοπο ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
θα βαλει πιθανοτατα τον μπιαρσμιρ με τον καντε.Ο Βυντρα λογικα θα παιξει αλλαγη.Αν τον βάλει θα τον βάλει πάνω στον φορλάν ειδική αποστολή.Τον αγκουερο λογικα θα τον αναλαβει ο καντε με τον κατσουρανη και τον σιμαο με τον μαξι ροντριγκες ο σιμαο με τον ζιλμπερτο στο χωρο του κεντρου.Το σιγουρο ειναι οτι μην εχει κανεις ξεγραμμενο τον παναθηναικο οσο ψοφιος και αδειος απο ποιοτητα και αν ειναι.Εχει ελπιδες.

πλάκα κάνω. :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
3-5-2 να παίξουμε να σοβαρευτεί ο τεν κάτε και να αφήσει τις μαλακίες. Λίμπερο Κατσουράνης .

chevalier καλησπερα φιλε.

μπορουμε να βαλουμε ενα ερωτηματολογιο πανω πανω στο thread που θα αντικαταστησει το παλιο?

1)θα περασει?

2)δεν θα περασει με ατλετικο?


θα εχει ενδιαφερον πιστευω..και ειναι και στην επικαιροτητα.. ;)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μηδενίζουμε τις ψήφους και να το πάμε από την αρχή?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Η νεα ψηφοφορια για ατλετικο ξεκινησε!!!

σπευσατε βαζελοι ,γαυροι,χανουμια παοκια και σκουληκια!

πειτε την γνωμη σας  ;)
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
πε μαγκεσ αμυντικο θα παρουμε ακουσε κανεισ τιποτα για κολοτσινι και ντιαζ;
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Sold out λέει πάει να γίνει το παιχνίδι με Ατλέτικο (πουλήθηκαν 10.000 εισητήρια + 25.000 διαρκείας + 5.000 συνδέσμων) αφού έχουν μείνει 15.000 λίγες αφότου άνοιξαν τα εκδοτήρια.Επίσης- πάντα από τις ειδήσεις της ΕΡΑ-ΔΕΝ τελείωσε το ενδιαφέρον για Κολοντσίνι.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
3-5-2 να παίξουμε να σοβαρευτεί ο τεν κάτε και να αφήσει τις μαλακίες. Λίμπερο Κατσουράνης .
θελεις πολυ γρηγορα χαφ για να παιξεις 3-5-2
και οταν λεμε γρηγορα εννοουμε και στο μυαλο εκτος απο τα ποδια...
και θελεις τρεις στοπερ κολωνες, και σε καμια περιπτωση αμυνα με λιμπερο, οπωσδηποτε σε ευθεια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μεγάλες στιγμές συγκίνησης έζησε την Τετάρτη ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς που όπως είναι γνωστό τιμήθηκε από τους ανθρώπους της γεννέτειράς του, του Τσάτσακ.


Ο "Ζοτς" πρώτα απ' όλα θέλησε να ευχαριστήσει τους γονείς του: "Εμαθα από τον πατέρα μου, Βόιτσλαβ, πως αν θέλεις να σε σέβονται πρέπει να σέβεσαι τους άλλους και αυτό είναι που λέω στους παίκτες μου πάντα".

"Eίμαι ευγνώμων στη μητέρα μου, Ντάτσα, για την αγάπη που μου έδωσε. Ακόμα έχει όλες τις φανέλες που φόρεσα από την αρχή της καριέρας μου. Μέχρι και τώρα που ήρθα στο σπίτι είχε έτοιμο το ίδιο κέικ που ξέρει ότι μου αρέσει και με περιμένει τα τελευταία 40 χρόνια".

Για τα παιδιά του είπε: "Θέλω να ευχαριστήσω τη γυναίκα μου, Βέσνα και να μιλήσω για τα παιδιά μου, τον Τζόρτζι και την Ανια. Εμαθα τον Τζόρτζι να αγαπά τη Σερβία, την πατρίδα του, και θα ήθελα να κάνει αύριο κι αυτός το ίδιο με τα δικά του παιδιά".

Τέλος, αναφέρθηκε στον Ντράγκαν Κιτσάνοβιτς που το 1991 τον έπεισε να εγκαταλείψει την εθνική Σερβίας και την Παρτίζαν για να ξεκινήσει την προπονητική: "Ο Κιτσάνοβιτς ήταν ο άνθρωπος κλειδί όταν το 1984 πήγα στην Παρτιζάν ως παίκτης. Οταν έπαιζα στην Παρτιζάν όλοι μιλούσαν για Πάσπαλι, Ντίβατς, Τζόρτζεβιτς, Ντανίλοβιτς και έλεγαν για το πού θα έπαιζαν".

"Για μένα έλεγαν ότι θα γινόμουν προπονητής. Κανένας δεν περίμενε, ούτε καν σκεφτόταν, ότι θα είμαι τόσο επιτυχημένος. Ούτε εγώ δεν το είχα σκεφτεί ή φανταστεί, είναι η αλήθεια. Κανείς δεν θα μπορούσε να φανταστεί αυτό το σενάριο. Το 1991 ήμουν στην προετοιμασία της εθνικής και αρχηγός για το Ευρωμπάσκετ της Ρώμης".

"Ο Κιτσάνοβιτς μου είπε να γίνω προπονητής, αλλά δεν μου άφησε πολλά περιθώρια. Τον παρακάλεσα να μου δώσει χρονικό περιθώριο, αλλά μου είπε ότι η προσφορά είναι για απόψε και μέχρι απόψε. Είμαι τυχερός που δέχτηκα την προσφορά εκείνο το βράδυ. Χωρίς τον Κιτσάνοβιτς δεν θα γινόμουν ποτέ αυτό που είμαι σήμερα".
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Παιδιά είναι ντροπή να μην μπορούν να πάρουν ένα στόπερ της προκοπής και να αγοράζουν Καντέ και Μελίσσηδες και δεν ξέρω εγώ τι άλλο άσχετο που κυκλοφορεί. Η εξήγηση είναι μία: Κάποιοι εκεί στην ΠΑΕ παίρνουν μίζες από παντού!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
τιμη και δοξα στον τεραστιο ζελικο ειμαι σιγουρος οτι θα ξεπερασει σε τιτλους τον σερ αλεξ οπως του λεει και ο μεντορας του ο επισης τερστιος κιτσανοβιτς.να μεινει πολλα μα πολλα χρονια στην παναθα οσο εχουμε αυτον δεν φοβαμαι κανενα αντιπαλο μαζι του σε 3-4 χρονια θα παραμιλαει ολη η ευρωπη με την παναθα τοτε που θα ειμαστε ο κορυφαιος συλλογος σε τιτλους.GLORY DAYS FOR PANATHINAIKOS BC!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom