Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αυτό το παιδί....να ναι καλά που παίζει στο Βάζελο!

ετσι ειναι αυτα..λουκας βυντρα forever..

εχουν αλλαξει παικτες..προπονητες, διευθυντες ποδοσφαιρου, προεδροι!! αλλα ο βυντρα ειναι παντα βασικος κ αναντικαταστατος

στην ενδεκαδα :cheesy: :cheesy: :cheesy:

τι να τον κανεις τον μαρτσενα..ποιος θα σου κανει τετοια λαθη οπως ο βυντρα..

www.youtube.com/watch?v=kWF7-DVcOaI&feature=related]http://www.youtube.com/watch?v=kWF7-DVcOaI&feature=related[/url[/video]]
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ρε tommaso εισαι πολυ παθητικος βαζελος.Εδω εβγαλε λαιμο ο ΜΑΛΑΚΑΣ :jerking: ο hristidis 7 που εχει μαζεψει 7αρες στην Ευρωπη και περσι αποκλειστηκε απο Ανορθωση και Σεντ Ετιεν.Εχεις αποκλειστει ποτε  απο ομαδα τοσο χαμηλου επιπεδου εσυ????

περασουμε δεν περασουμε φιλε βασιλια κατι που θα εξαρτηθει απτο αν θα βρεθουν αυτοι σε κακη βραδια και την τυχη πια..

δεν μπορω να βλεπω την ομαδα μας μπροστα να ειναι μια χαρα και πισω να θυμιζει ερασιτεχνικο σωματειο.

εσυ μπορει να το ανεχεσαι.

εγω δεν μπορω να το ανεχτω να εχουμε αμυνα στο ιδιο επιπεδο με τον οφη η τον πανθρακικο.

μου αρεσει που μας εταζαν το καλοκαιρι και μας διαβεβαιωναν κιολας για αμυντικο καλυτερο του μελμπεργκ!!! :headbang:

οχι αλλο κουτοχορτο κυριοι..

το κουτοχορτο φερνει αυτα τα αποτελεσματα στην ομαδα..


απολαυστε αμυνα παναθηναικου με ατλετικο..

www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=14812&Ln=En]http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=14812&Ln=En[/url]

οι αμυντικοι μας δεν προλαβαιναν να δουν καν την μπαλα..κοιταξτε ποσοι παικτες μας ηταν στην αμυνα και κοιτουσαν

σαν χαζοι..

οργια.. :(
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Mπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Βαζελια,αντε καλα ξεμπερδεματα με Ατλετικο τωρα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Φορλαν,Αγκουερο,Χιμενεζ βλεπω να κανουν μεγαλο παρτι ,αρε γλεντια :2funny: :2funny: :2funny:
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
οι γαβροι καλα θα κανουν να κανουν τουμπεκι ας περασουν πρωτα τα μολδαβα μην γινει η στραβη εκει και εμεις ξερουμε την δουλεια μας στα δυσκολα η παναθα εχει αποδειξει οτι η φανελα του πρεσβη ειναι βαρια!αυτοι αν γινει η στραβη και επειδη το ταμειον ειναι μειον θα ανοιξουν οι νιαγαρες και θα αρχισουν οι κορνεδες στου ρεντη 20 χρονια πισω!ΑΔΕΡΦΙΑ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΜΑΔΡΙΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΠΑΝΑΘΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Mπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Βαζελια,αντε καλα ξεμπερδεματα με Ατλετικο τωρα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Φορλαν,Αγκουερο,Χιμενεζ βλεπω να κανουν μεγαλο παρτι ,αρε γλεντια :2funny: :2funny: :2funny:

ρε αστο το γαυρακι να βγαλει τα απωθημενα του..

σε 10 μερες που θα το γαμανε στο στρατοπεδο και θα βαραει προσοχη σα ρομποτακι θα ναι καλα..

αν ειναι δε και πεζικο θα εχει εξοδο του αγιου πουτσου.

και μεις θα μαστε εξω και θα γαμαμε..

ετσι ειναι αυτα..να δεις εκει μεσα ποσοι θα εκτονωθουνε πανω του..

καλα εχει μαθει τωρα να πεταει την κοτσανα του σα 18χρονο.. μεσα να δεις..σε 10 μερες.. :cheesy:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άσε που μετά τις τελευταίες Τουρκικές προκλήσεις είναι πολύ πιθανό να συμμετάσχει και σε πόλεμο! :2funny:
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
βρηκα τρομερο πακετο απο ηρακλειο-μαδριτη-ηρακλειο μεσω μιλανο σε 5νταστερο ξενοδοχειο με πρωινο 4 βραδυα 600 γιουρια φευγω δευτερα 24/8 και γυριζω παρασκευη 28/8 αεροπορικα με easyjet.οποιος θελει να το ψαξει απο διαδικτυο φοβερες τιμες σε γαματα ξενοδοχεια εγω αυτο που βρηκα εχει σταση μετρο απεξω και το βιθεντε καλντερον εινει στα 2.6 km.ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΠΑΝΑΘΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
βρηκα τρομερο πακετο απο ηρακλειο-μαδριτη-ηρακλειο μεσω μιλανο σε 5νταστερο ξενοδοχειο με πρωινο 4 βραδυα 600 γιουρια φευγω δευτερα 24/8 και γυριζω παρασκευη 28/8 αεροπορικα με easyjet.οποιος θελει να το ψαξει απο διαδικτυο φοβερες τιμες σε γαματα ξενοδοχεια εγω αυτο που βρηκα εχει σταση μετρο απεξω και το βιθεντε καλντερον εινει στα 2.6 km.ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΠΑΝΑΘΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα δεν δουλευεις?? πως θα λειψεις τοσες μερες??
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
παιρνω αδεια απο τον εαυτο μου μονο 15 χρονια τωρα και ετσι αντι να παω σαντορινη που ειχα κλεισει 20/8-30/8 θα παω μαδριτη για την παναθα και για καυλαντα παρεα με ενα φιλαρακι που ειναι αρωστος βαζελος και μπουρδελιαρης μαζι ειχαμε παει μιλανο 5 μερες παλι για την παναθα και για καυλαντα!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
παιρνω αδεια απο τον εαυτο μου μονο 15 χρονια τωρα και ετσι αντι να παω σαντορινη που ειχα κλεισει 20/8-30/8 θα παω μαδριτη για την παναθα και για καυλαντα παρεα με ενα φιλαρακι που ειναι αρωστος βαζελος και μπουρδελιαρης μαζι ειχαμε παει μιλανο 5 μερες παλι για την παναθα και για καυλαντα!

καταλαβα..ας ειναι καλα ο μπαμπας..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
παιρνω αδεια απο τον εαυτο μου μονο 15 χρονια τωρα και ετσι αντι να παω σαντορινη που ειχα κλεισει 20/8-30/8 θα παω μαδριτη για την παναθα και για καυλαντα παρεα με ενα φιλαρακι που ειναι αρωστος βαζελος και μπουρδελιαρης μαζι ειχαμε παει μιλανο 5 μερες παλι για την παναθα και για καυλαντα!
Για καλό και για κακό μην την ακυρώσεις την Σαντορίνη! :rolleyes:
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
αυτα τα κανετε εσεις εμεις που εχουμε ταξιδεψει παντου με την παναθα δεν περιμενουμε το πρωτο παιχνιδι για να δουμε αν θα παμε ΕΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ONLY PANATHINAIKOS ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΕΓΩ........................ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
αυτα τα κανετε εσεις εμεις που εχουμε ταξιδεψει παντου με την παναθα δεν περιμενουμε το πρωτο παιχνιδι για να δουμε αν θα παμε ΕΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ONLY PANATHINAIKOS ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΕΓΩ........................ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
Και για την Σαντορίνη...ταξίδι είναι ρε μεγάλε! :2funny:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
παιρνω αδεια απο τον εαυτο μου μονο 15 χρονια τωρα και ετσι αντι να παω σαντορινη που ειχα κλεισει 20/8-30/8 θα παω μαδριτη για την παναθα και για καυλαντα παρεα με ενα φιλαρακι που ειναι αρωστος βαζελος και μπουρδελιαρης μαζι ειχαμε παει μιλανο 5 μερες παλι για την παναθα και για καυλαντα!

Λες να ακυρώσω και εγω την Ταιλάνδη και να πάω Μαδρίτη?

:2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Λες να ακυρώσω και εγω την Ταιλάνδη και να πάω Μαδρίτη?

:2funny: :2funny:

γιατι να στεναχωρεθεις?  εκτος αν εχεις πληροφοριες απο τον υψιστο

οτι θα σημαδευουν τα δοκαρια η τις εξεδρες οι ισπανοι εκεινο το βραδυ?

σε διαφορετικη περιπτωση η αμυνα μας μπαζει απο παντου..
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
και τωρα δεν μαζευοντε αδερφε με τοσες χαρες που εχω δει ταξιδευοντας με την παναθα σε ολα τα αθληματα συνδυαζοντας και αλλα μαζι!
 

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
αφιερωμενο στους υπερμαχους του βυντρα..στα ασχετακια της μπαλας..


κοιταξτε τι κοστισε η μαλακια του εδω..

www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=14813&Ln=En]http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=14813&Ln=En[/url]

Λούούούούούούούούκαςςςς Βύντρααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom