Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κασναφέρης στο ντέρμπυ της Λεωφόρου!!!!! Από τώρα ξεκινήσανε τα γλέντια στα ραδιόφωνα :dancing:  :dancing:  :dancing:
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Εγινα warned  χορις να πει ο μοντ το λογο.
Αν δεν θελουνε οι μοντς να γραφουμε να το πουνε.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγινα warned  χορις να πει ο μοντ το λογο.
Αν δεν θελουνε οι μοντς να γραφουμε να το πουνε.

Όταν βγάλεις τις οπαδικές παροπίδες και αναλογιστείς τι έγραψες τότε ξαναμιλάμε.
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Ενα καλό νεο που πουλήθηκε ο Βυντρα...Να ναι καλά τα γερμανακια,παντα τετοια να μας ξαλαφρώνουν απο τον κατιμά...Κανονικά έπρεπε να τους πληρωσουμε εμεις 1,8 εκατ. ευρω για να τον παρουν...Για να παιρνει σιγα σιγα σειρα και η υπόλοιπη σαβουρογενιά Τζιολης,Λεοντίου,Μαντζιος μπας και δουμε καμια ασπρη μερα...
Δημουτσος η Λεοντιου προβληματιζεται ο Πεσειρο για το ποιον θα βαλει στο ντερμπι.Ετσι οπως τους βλεπω εγω δεν υπαρχει συγκριση...Ο 18χρονος ειναι πολυ καλυτερος παικτης
.Μη μασας ρε πορτογαλε,βαλε τους καλυτερους να παιξουν και γραψε τους δημοσιογραφους εκει που δεν πιανει μελάνι...Εμεις μαζι σου θα ειμαστε!!!
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Μπασκετικόν:

MVP του τουρνουά Ακρόπολις ο Σπανούλης με δεύτερο σε ψήφους τον Διαμαντίδη...
Είπατε τίποτα?  ;)
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Χαμός στο σπορ εφ εμ αυτή τη στιγμή με Γκόντζο και ακροατή-οπαδό από τον ενιαίο φορέα, για τα συνδεσμιακά και το διχασμό των οπαδών.Ελπίζω να μην αποβεί σε βάρος της ομάδας την Κυριακή. Εαν υπήρχε λογική στην ΠΑΕ, θα τους κάθιζε όλους σε ένα τραπέζι να τα βρουν γιατί η κατάσταση αυτή μόνο κακό μπορεί να κάνει. Ο Γκόντζος φωνάζει συνέχεια και υποστηρίζει την πολιτική της ΠΑΕ. Με αποκλεισμόυς δεν πάμε πουθενά, κύριε Γκόντζο και ούτε είναι δυνατον όποιος διαμαρτύρεται, να τον αφήνεις εκτός γηπέδου.Δεν είναι ιδιοκτησία σας ο ΠΑΟ.
Οσο για τους "αποκλεισμένους" και αυτοί έχουν άδικο να κατηγορούν όποιον πάει στο γήπεδο. Εγώ γουστάρω να πηγαίνω γήπεδο και να φωνάζω για την ομάδα, χωρίς επεισόδια και χωρίς να φοβάμαι για τη σωματική μου ακεραιότητα.Κανείς δεν έχει δικαίωμα να οικειοποείται την αποκλειστικότητα στην παναθηναικοφροσύνη.Και το λέω αυτό, παρά το γεγονός ότι κι εγω τον βρίζω τον Τζίγκερ και τον θεωρω υπεύθυνο για τα χάλια της τελευταίας τριετίας.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Χαμός στο σπορ εφ εμ αυτή τη στιγμή με Γκόντζο και ακροατή-οπαδό από τον ενιαίο φορέα, για τα συνδεσμιακά και το διχασμό των οπαδών.Ελπίζω να μην αποβεί σε βάρος της ομάδας την Κυριακή. Εαν υπήρχε λογική στην ΠΑΕ, θα τους κάθιζε όλους σε ένα τραπέζι να τα βρουν γιατί η κατάσταση αυτή μόνο κακό μπορεί να κάνει. Ο Γκόντζος φωνάζει συνέχεια και υποστηρίζει την πολιτική της ΠΑΕ. Με αποκλεισμόυς δεν πάμε πουθενά, κύριε Γκόντζο και ούτε είναι δυνατον όποιος διαμαρτύρεται, να τον αφήνεις εκτός γηπέδου.Δεν είναι ιδιοκτησία σας ο ΠΑΟ.
Οσο για τους "αποκλεισμένους" και αυτοί έχουν άδικο να κατηγορούν όποιον πάει στο γήπεδο. Εγώ γουστάρω να πηγαίνω γήπεδο και να φωνάζω για την ομάδα, χωρίς επεισόδια και χωρίς να φοβάμαι για τη σωματική μου ακεραιότητα.Κανείς δεν έχει δικαίωμα να οικειοποείται την αποκλειστικότητα στην παναθηναικοφροσύνη.Και το λέω αυτό, παρά το γεγονός ότι κι εγω τον βρίζω τον Τζίγκερ και τον θεωρω υπεύθυνο για τα χάλια της τελευταίας τριετίας.
Επειδή άκουσα κι εγώ αυτό το τηλεφώνημα,αλλά δεν ξέρω παρά ελάχιστα για τα συνδεσμιακά του Παναθηναϊκού,μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως χωρίζονται οι σύνδεσμοι,ποιοί είναι αποκλεισμένοι από τον Τζίγγερ και δεν παίρνουν εισιτήρια και ποιοί παίρνουν;Δηλαδή άλλο θύρα 13,άλλο cockneys,άλλο ΠΑΛΕΦΙΠ,άλλο MAD BOYS;Ας εξηγήσει αν θέλει κάποιος γιατί πολύ μπέρδεμα...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Οι μόνοι δυο επίσημα αναγνωρισμένοι σύνδεσμοί είναι η ΠΑ.ΛΕ.ΦΙ.Π και ΘΥΡΑ 13-1966... αυτοί έχουν και τα συνδεσμικά διαρκείας καθώς και τα εισιτήρια για τις Θύρες 13 & 14. Τα υπόλοιπα εισιτήρια – πέρα από τα διαρκείας – μόνο μέσω Ticket Club.  :think:



Ιδού οι νέες εμφανίσεις της ομάδας... ελπίζω να αποδειχτούν γούρικες....  :grin:
 

Συνημμένα

  • 2007-2008.jpg
    2007-2008.jpg
    44,4 KB · Εμφανίσεις: 15

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
άξιος ο μισθός του Γκόντζου από την ΠΑΕ...ο αρχιδογλύφτης του σωφέρ τα δίνει όλα...ίσα μωρή λούγκρα...όσο για τον σωφέρ...μόνο τους συνδέσμους που τον προσκυνάνε δεχεται....ναι ρε φιλάτε του τ.....πόδια....
 

dimos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
...και εξηγουμε λιπων θηματε καποιος να μας πει στην εκπομπη μια φορα του τσουκαλα που ειχε μπει μεσα στο στουντιο και ελεγε για εναν ψηλο με την φαλτσετα!!!που ειχε παει ο τσουκαλας στο νοσοκομιο σε εναν (Φιλο) και του την ειχαν πεσει 4 ατομα..μεσα σε αυτους τους 4 ηταν και ο Μηχαλης Φιλοπουλος.                                                           NiLe 
εκει φαινονται τα παντελονια του καθε αντρα.εκει ρε δε θα μπορουσαν να τον ειχαν σφαξει τον πιθηκομουρη οι δικοι μας?ποτε ομως δεν σκοτωσαμε ανθρωπο και μαλιστα 'αοπλο' κοτοπουλα κολογαυροι.στο παγκρατι δεν θα μπορουσαμε να ειχαμε καρφωσει καποιον?ουτε εκει το καναμε.βλεπετε εμεις τα τιμαμε τα παντελονια μας και τους αγραφους νομους των οπαδων.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Παλι καλα προπονηθηκε κανονικα ο Σωτηρης Νινης μαλων δεν ηταν κατι σοβαρο....τωρα το ακουσα στην ΕΡΑ-ΣΠΟΡ
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
"Ευχάριστα νέα έρχονται από το στρατόπεδο του Παναθηναϊκού. Ο Ζοσέ Πεσέιρο είδε με ανακούφιση τον Σωτήρη Νίνη να ολοκληρώνει την πρωινή προπόνηση της Παρασκευής...".

πηγή:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγώ πάντως την νίκη την κυριακή την θέλω περισσότερο για ψυχολογικούς λόγους...βαθμολογικά δεν λέει ...είναι 1η αγωνιστική...και θέλω να δω τι τσαμπουκά θα έχουμε φέτος.....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
"Ο Βαζέχα τεχνικός διευθυντής των ακαδημιών της Arsenal στην Ελλάδα"

Μεγάλη τιμή... σε ένα Μεγάλο ποδοσφαιριστή και άνθρωπο...


..το ακουσα κι εγω και τρελλαθηκα...το ειπε στο κεντρικο δελτιο του Αλτερ παροντος Χατζηνικολαου ο Γιωργης ο  Γεωργιου και σε καποια φαση γυριζει στον Γκοντζο(Derby) και του λεει: "αυτα μα τα βλεπει ο φιλος σου ο Αποστειρωμενος :2funny: :2funny: :2funny:"
υπονοωντας τον  Τζιγγερ...Μεχρι και ο Γεωργιου καταλαβε οτι ζει σε γυαλινο πυργο ...Τζιγγερ :jerking: , ξυπνα επιτελους απο την μακαριοτητα σου και βαλε γνησιους Παναθηναικους που εχουν λατρευτει απο τον κοσμο σε διοικητικα καιρια ποστα...Γιατι ο αγαπημενος ολων Κριστοφ δεν ειχε πια σχεση με τον ΠΑΟ ?
Ο Μητσαρας ο Σαραβακος γιατι δεν εχει θεση στον ΠΑΟ :headbang: ?
Τι τα θες , εχει μαλλιασει η γλωσσα μας....Προσφατα ο Παυλαρας :dancing: δηλωσε οτι οταν αποσυρθει ο Φρανκι θα του δοθει η ευκαιρια να προσφερει τις υπηρεσιες του απο αλλο ποστο...οι συγκρισεις μοιραιες....


 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τι να βάλει ο κ......αφού βάζει μόνο αυτούς που τον γλύφουνε....έχει τ αρχίδια να βάλει ανθρώπους που χύσανε το αίμα τους για την ΠΑΝΑΘΑ και έχουν άποψη και γνώμη?....αλλά από ανεπάγγελτο άνθρωπο που το μόνο τιμόνι που ξέρει είναι του αυτ/του τι περιμένεις?...φ'υγε ρε π.......να δούμε 'ασπρη μέρα.....γαμώ τα τακάκια από τα φρένα σου....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ο παυλάρας και ο θανάσης είναι 100 χρόνια μπροστά από την σωφεράντζα....ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΡΕΕΕΕ...
 

Επισκέπτης
Ολυμπιακός είμαι,πιστεύω ότι η ειδοποιός διαφορά των Γιαννακοπουλέων με τον Τζίγγερ είναι ότι οι Γιαννακοπουλαίοι είναι πάνω από όλα οπαδοί  της ομάδας τους και ζουν μόνο και μόνο για να την βλέπουν να σηκώνει κούπες και να ακούνε τους οπαδούς να τους αποθεώνουν,ενώ ο Τζίγγερ βλέπει την ομάδα μόνο σαν αγγαρία.Ούτε καν με την ψυχρή λογική τηε επιχείρησης,γιατί αν την έβλεπε σαν επιχείρηση θα πήγαινε ο Παναθηναϊκός καλά,όπως και οι υπόλοιπες επιχειρήσεις του.Μπορεί ας πούμε να σας ρίξουμε 4 γκολ την Κυριακή,να τον βρίζει όλο το γήπεδο και αυτός στα φρύδια του...Όσο για την κόντρα με τα εισιτήρια,εγώ είμαι ενάντια με τους οργανωμένους όλων των ομάδων,αλλά θα τον παραδεχόμουνα τον Τζίγγερ αν δεν έδινε εισιτήρια σε κανέναν οργανωμένο του Παναθηναϊκού,όχι δίνουμε εισιτήρια σε όποιον μας γλείφει και αφήνουμε στην απ'έξω όσους μας κράζουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom