Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (8 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,4%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 133 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 8,0%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
......ετσι ειναι......και οι φαρμακοτριφτηδες εχουν δουλειες αλλα οπως ειπε και ο Ζοτς προσφατα  πανε 3-4 φορες την εβδομαδα στις προπονησεις........θα μου πεις τωρα οτι στο μαπσκετ ο ΠΑΟ  εχι 2 Προεδρους  και θα εχεις δικιο.............το  θεμα ειναι οτι στο μπασκετ οι ανθρωποι ειναι κορυφαιοι στον χωρο τους παγκοσμιως(Ζοτς,Ιτουδης,Μανος Παπαδοπουλος).........εγω εχω μια απορια...........αυτος ο Τεν Κατε με τις δηθεν γνωριμιες του ενα παικτη δεν μπορει να φερει ?   Ακομα δεν εχει συνειδητοποιησει οτι στον ΠΑΟ δεν ειναι δευτερος προπονητης ?

ποιες γνωριμίες του μωρέ; μια χαρά μάς παραμύθιασαν πέρσι οι φυλλάδες ότι στη  Τσέλσι και στην Μπάρτσα έκοβε κι έραβε. τ' αρχίδια του Ράικαρντ και του Γκραντ μάλλον έξυνε, όταν είχαν φαγούρα
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
O Σισέ ΑΝ ΗΤΑΝ ΥΓΙΗΣ δε θα ερχόταν ΠΟΤΕ εδώ. Ο άνθρωπος έχει περάσει ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ και είναι πάντα επιρρεπής στους τραυματισμούς.

Ένας πολύ μεγάλος σε αξία όταν ξεκίνησε (το είχα δει στη Λεωφόρο), αλλά και πολύ μικρός σε τύχη ΠΑΙΚΤΗΣ
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
οχι δεν εννοω τα παραπανω, εννοω ακριβως αυτα που λες. Οι κοντοι εχουν τις δουλειες τους ααλλα 1) εχουν ΜΕΓΑΛΗ τρελα με τον ΠΑΟ οποτε ασχολουνται περισσοτερο απ'οτι θα περιμενε κανεις και 2) εχουν ενα προπονητικο τιμ που ξερει ακριβως τι του γινεται..Ο Κοκκαλης απο την αλλη, εκτος του οτι εχει κι εκεινος τρελα με τον ΟΣΦΠ, ειναι ΕΝΑΣ. Αντε εχει κι ενα Λουβαρη, γενικως ομως ο Κοκκαλης, λυνει και δενει μονος του, πλεον ουτε το γιο του δεν εχει. Οι του ΠΑΟ, ειδικα τωρα που χουν γινει και πολλοι εχουν μπλεξει τα μπουτια τους..Ο Βγενο γιατι δεν ασχοληθηκε παραπανω;; το ειπε και μονος του, ο ΠΑΟ ειναι χομπι..δεν εχει χρονο να ασχολειται με μαλακιες..

Οι Βαρδινογιαννεοι, νομιζουν οτι τους ανηκει και τωρα και για παντα ο ΠΑΟ, τωρα ο Πατερας γιατι μπηκε κι ασχοληθηκε..δεν ξερω..

όλοι οι επιχειρηματίες που έχουν ομάδα, έχουν και τη δουλειά τους. η διαφορά είναι ότι ο Πατέρας είναι νέος στο χώρο και δεν ξέρει ακόμη τι του γίνεται. και δεν είναι και μόνος του για να κάνει ό,τι γουστάρει. δεν αποκλείεται να εξελιχθεί σε ποδοσφαιρικό γίγαντα. πριν ασχοληθεί με την ομάδα, ούτε η μάνα του δεν τον ήξερε. άλλωστε μην ξεχνάμε ότι κι ο Σώκρατες τα πρώτα χρόνια του στον γαύρο κατραπακιές έτρωγε
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
O Σισέ ΑΝ ΗΤΑΝ ΥΓΙΗΣ δε θα ερχόταν ΠΟΤΕ εδώ. Ο άνθρωπος έχει περάσει ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ και είναι πάντα επιρρεπής στους τραυματισμούς.

Ένας πολύ μεγάλος σε αξία όταν ξεκίνησε (το είχα δει στη Λεωφόρο), αλλά και πολύ μικρός σε τύχη ΠΑΙΚΤΗΣ

γιατί και που δεν είναι υγιής, θα έρθει δηλαδή;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
O Σισέ ΑΝ ΗΤΑΝ ΥΓΙΗΣ δε θα ερχόταν ΠΟΤΕ εδώ. Ο άνθρωπος έχει περάσει ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ και είναι πάντα επιρρεπής στους τραυματισμούς.

Ένας πολύ μεγάλος σε αξία όταν ξεκίνησε (το είχα δει στη Λεωφόρο), αλλά και πολύ μικρός σε τύχη ΠΑΙΚΤΗΣ

Δε νομίζω ότι θα γινόταν και  :zfuck: (Ανρί εννοώ!!!), αλλά ήταν φοβερός παίκτης. Κρίμα που τραυματίστηκε...

Wikipedia: The injury he suffered from the tackle broke his tibia and fibula, physio Daryl Martin said "It could take six to nine months and the absolute worst-case scenario is 18 months, but on average it would be three or four months."[20] Cissé later revealed that had it not been for prompt attention from the trainers at the stadium, he would probably have lost the leg below the knee. He had pins inserted in the leg, and was expected to be out of action for the rest of the 2004–05 season
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.009
Like
1.444
Πόντοι
96
Πες μας και για τον Λέτο λίγο αγαπητέ thesspunter.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376


έρχεται ο Λέτο;  Σοβαρά;  όπως ο μέλμπεργκ και ο ενχελαρ;



Πρόσεχε γιατί ο θείος παραμονεύει...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Πες μας και για τον Λέτο λίγο αγαπητέ thesspunter.
:2funny: :2funny: :2funny:
Το μόνο [size=12pt]καθησυχαστικό[/size] στην όλη υπόθεση είναι ότι πήγε προσωπικά ο [size=12pt]Αντωνίου[/size] για να κλείσει τη συμφωνία...
Αλλά να κλείσει με 3,5 στο βάζελο και εμείς να μην ανεβαίνουμε πάνω από τα 3 θα είναι απύθμενη μακακία...:jerking: :jerking: :jerking:
Για τον Όσκαρ πόσα δώσαμε πέρσι;;; :headbang:
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.009
Like
1.444
Πόντοι
96
έρχεται ο Λέτο;  Σοβαρά;  όπως ο μέλμπεργκ και ο ενχελαρ;



Πρόσεχε γιατί ο θείος παραμονεύει...

Καλά, δε θέλω να σε απογοητεύσω εγώ, κάνε κάνα refresh στα αθλητικά sites και μπορεί να το βγάλουνε και σήμερα.
Εμένα έφτασε στα αυτιά μου κάτι που θα σας χαλάσει τη διάθεση πάντως.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
2 αφιερώματα στην πιο γελοία ομάδα της χώρας:

1. www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Panathinaikos/242900.html]click[/url]

2. click


και 2 ερωτήσεις:

1.  Ο αντωνίου πληρώνεται ή πληρώνει;

2.  Πετάει ο γάιδαρος;

Περαστικά σας λαγοί...

δεν ακούω καλά τώρα τελευταία. έκλασε κανείς;
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.009
Like
1.444
Πόντοι
96
Το μόνο [size=12pt]καθησυχαστικό[/size] στην όλη υπόθεση είναι ότι πήγε προσωπικά ο [size=12pt]Αντωνίου[/size] για να κλείσει τη συμφωνία...
Αλλά να κλείσει με 3,5 στο βάζελο και εμείς να μην ανεβαίνουμε πάνω από τα 3 θα είναι απύθμενη μακακία...:jerking: :jerking: :jerking:
Για τον Όσκαρ πόσα δώσαμε πέρσι;;; :headbang:

Για τον Όσκαρ είχατε δώσει 2 ή 2.5 μύρια, δε θυμάμαι καλά.
Αναμείνατε στο ακουστικό σας περί Λέτο (να δω κι εγώ αν το info μου είναι αξιόπιστο κιόλας :P )
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Καλά, δε θέλω να σε απογοητεύσω εγώ, κάνε κάνα refresh στα αθλητικά sites και μπορεί να το βγάλουνε και σήμερα.
Εμένα έφτασε στα αυτιά μου κάτι που θα σας χαλάσει τη διάθεση πάντως.

τι είναι αυτό το κάτι; για αποκάλυψέ μας
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.009
Like
1.444
Πόντοι
96
τι είναι αυτό το κάτι; για αποκάλυψέ μας

Δε μου αρέσει να γράφω πράγματα που δεν έχω διασταυρώσει, αλλά τέσπα επειδή όλοι θέλουμε να μάθουμε: ο Λέτο έχει υπογράψει από χτες το βράδυ.
Δεν ανακοινώνεται ακόμα για λόγους "τακτικής".
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
ναι, ο μέλμπεργκ και ο ένχελαρ

σας έκλασαν κανονικότατα...    :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

και αποκαλείς ΕΣΥ τον ΠΑΟ γελοία ομάδα γι' αυτό; που αν ήσουν στο ιταλικό ή στο αγγλικό πρωτάθλημα με τόσα χρέη θα έπαιζες Δ' Εθνική; α ρε το γαμημένο το αθηναϊκό κατεστημένο
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
και αποκαλείς ΕΣΥ τον ΠΑΟ γελοία ομάδα γι' αυτό; που αν ήσουν στο ιταλικό ή στο αγγλικό πρωτάθλημα με τόσα χρέη θα έπαιζες Δ' Εθνική; α ρε το γαμημένο το αθηναϊκό κατεστημένο
αν ήμουν στο ιταλικό ή αγγλικό πρωτάθλημα καμία διοίκηση δεν θα επέβαλε στο κάθε λαμόγιο να αναλάβει και να χρεώσει την ομάδα με αντίτιμο στήριξη σε κρατικά έργα μονο και μόνο επειδή έρχονται εκλογές και θέλουμε τις ψήφους.  Έχει διαφορά...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Δυσκολεύει του Ρονάλντο για τον πολυμετοχικό.
Όσο χρήμα (και χρόνος, να μην ξεχνιόμαστε...) κ'αν υπάρχει, η ρήτρα του [size=16pt]1 ΔΙΣ ΕΥΡΩ[/size] :new_shocked:, φαντάζει μεγάλη ακόμα και για τον Πολυμετοχικό και τον Σωκρατικό!!!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
αν ήμουν στο ιταλικό ή αγγλικό πρωτάθλημα καμία διοίκηση δεν θα επέβαλε στο κάθε λαμόγιο να αναλάβει και να χρεώσει την ομάδα με αντίτιμο στήριξη σε κρατικά έργα μονο και μόνο επειδή έρχονται εκλογές και θέλουμε τις ψήφους.  Έχει διαφορά...

ωραίος! κατά τα άλλα ο ΠΑΟ είναι η πιο γελοία ομάδα της Ελλάδας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom