Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Αυτος ο (ΓΑ-Ματος) ειναι πολυ καλος περσι εβλεπα βραζιλιανικο ποδοσφαιρο και τον θυμαμε αριστη τεχνικη καταρτηση ντριπλαδορος σκληρος στο παιχνηδι του με παρα πολυ καλο σουτ και πολυ καλες σεντρες,αλλα παιδια μην τρεχεται αφηστε να δουμε ολες της μεταγραφες και τον δεκεβριο στα μεσα της χρονιας να κρυνουμε....γιατι τα λεω αυτα θα μου πειτε και πιο πανω ελεγα αλλα για τον Νινη κ.τ.λ...λιπων εμαθα απο ατομο μεσα απο τον ΠΑΟ οτι αυτην την εβδομαδα θα παθει ταρακουλο ο κοσμος του Παναθηναικου και θα βγει και απο πανω ο Τζιγγερ με αυτους που θα φερει..(ετσι μου ειπε)ειδικα με τον επιθετικο..ειναι ηδη κλεισμενος αλλα λογο καποιον μικροπροβληματον δεν εχει υπογραψη ακομα αλλα εχει ερθει σε πληρη συμφονια με την ομαδα...΄ο παιχτης αυτος οταν ερθει θα πεσουν τα τσιμεντα΄ ετσι μου ειπε η πληροφορια μου..Α΄΄΄ξεχασα να σας πω και κατι ακομα σημφονα παντα με το ιδιο ατομο που μου το ειπε ο Παναθηναικος ειναι κοντα και σε ενα Δεκαρι απο Αφρικη που τον εχει προτηνη ο γνωστος σε ολους μας Μανατζερ και προιν του οσφπ αυτος ο μανατζερ εχει αρχησει να σπροχνει παικτες σιγα σιγα στον Παναθηναικο..αυτα παιδια την καλημερα μου....
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Αυτος ο (ΓΑ-Ματος) ειναι πολυ καλος περσι εβλεπα βραζιλιανικο ποδοσφαιρο και τον θυμαμε αριστη τεχνικη καταρτηση ντριπλαδορος σκληρος στο παιχνηδι του με παρα πολυ καλο σουτ και πολυ καλες σεντρες,αλλα παιδια μην τρεχεται αφηστε να δουμε ολες της μεταγραφες και τον δεκεβριο στα μεσα της χρονιας να κρυνουμε....γιατι τα λεω αυτα θα μου πειτε και πιο πανω ελεγα αλλα για τον Νινη κ.τ.λ...λιπων εμαθα απο ατομο μεσα απο τον ΠΑΟ οτι αυτην την εβδομαδα θα παθει ταρακουλο ο κοσμος του Παναθηναικου και θα βγει και απο πανω ο Τζιγγερ με αυτους που θα φερει..(ετσι μου ειπε)ειδικα με τον επιθετικο..ειναι ηδη κλεισμενος αλλα λογο καποιον μικροπροβληματον δεν εχει υπογραψη ακομα αλλα εχει ερθει σε πληρη συμφονια με την ομαδα...΄ο παιχτης αυτος οταν ερθει θα πεσουν τα τσιμεντα΄ ετσι μου ειπε η πληροφορια μου..Α΄΄΄ξεχασα να σας πω και κατι ακομα σημφονα παντα με το ιδιο ατομο που μου το ειπε ο Παναθηναικος ειναι κοντα και σε ενα Δεκαρι απο Αφρικη που τον εχει προτηνη ο γνωστος σε ολους μας Μανατζερ και προιν του οσφπ αυτος ο μανατζερ εχει αρχησει να σπροχνει παικτες σιγα σιγα στον Παναθηναικο..αυτα παιδια την καλημερα μου....

Μακάρι φίλε NiLe, να είναι όπως σου τα είπαν... μπας και σταματήσουν επιτέλους οι συνεχόμενες φάπες στο ποδόσφαιρο... 

Άντε να δούμε... άντε να δούμε...  :boobies:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μάτος ο ένας, Ιβάν Ελγκέρα ο άλλος... Άμα φέρει τον Ελγκέρα(που θεωρώ ότι είναι παιχτούρα και ψυχάρα μεγάλη) εγώ θα ξυρίσω τις κωλότριχές μου...

Προς το παρόν παρουσιάζει το Ελίνι Δημούτσο... παροικία γίναμε.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Προς το παρόν παρουσιάζει το Ελίνι Δημούτσο... παροικία γίναμε.
φιλε μην ξεχνας την χρονια του νταμπλ τον Παπαδοπουλο εκεινη την χρονια τη ελεγαν ολοι στην αρχη..που παει με αυτον και τετοια..μην μας βγει ο Δημουτσος και μετα καταπιουμε την γλωσσα μας παλι...οσο για Ελγκερα αν ειναι αληθεια θα βαλει ενα τουρμπο στην μηχανη του ο Παναθηναικος..και ο Ματος λογικα πρεπει να ειναι σιγουρος..τον εχω δει ειναι παρα πολυ καλος 10 φορες καλητερος απο Μποβιο,και 5 τουλαχηστον απο Μπασινα.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Μάτος ο ένας, Ιβάν Ελγκέρα ο άλλος... Άμα φέρει τον Ελγκέρα(που θεωρώ ότι είναι παιχτούρα και ψυχάρα μεγάλη) εγώ θα ξυρίσω τις κωλότριχές μου...
Ωχ ωχ... βλέπω να ανοίγει καινούργιο thread... με θέμα “Ξύρισμα κωλότριχων”...  :2funny:


 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αυτό που λες, μου το είπε και φόλας ΑΕΚτζής που το παίζει μέσα στα πράγματα. Φοβάται μου έλεγε τον ΠΑΟ, γιατί είναι ακριβώς όπως την χρονιά του ντάμπλ. Σιωπή, τσούκου τσούκου, οι άλλοι τις εντυπώσεις και ο ΠΑΟ τους τίτλους. Ποιός ξέρει?

Ωχ ωχ... βλέπω να ανοίγει καινούργιο thread... με θέμα “Ξύρισμα κωλότριχων”...  :2funny:

:tooth: :tooth: Ωραίος!

Πιστεύεις να έρθει? Μακάρι. Είναι μεγάλη προσωπικότητα, ψυχάρα, ταιριάζει στον ΠΑΟ που αγαπήσαμε. Στην Ρεάλ πάντα τον θαύμαζα. Φέρνανε Ζιντάν, Φίγκο, Μπέκαμ και αυτός εκεί σταθερός, παθιασμένος να παίρνει τα μεγάλα ματς. Για να δούμε.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το αρχιδι ο Παπαλουκας εμεινε στη τσσκα!δε του εφτανε τοση πουτσα φετος θελει και αλλη του χρονου!ηθελε και 1 απο τις 5 μεγαλες του nba ο βλαξ!μαλακια πχ των Phoeinix που δε το πηραν και να aφησουν εξω το steve nash!η στο detroit to billups!
θα χορτασει πουτσα στη Μαδριτη μαζι με το προδοτη το sisca!!!
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Πολυ καλη κινηση με τον Ματος...Το σωστο να λεγεται!

Μακαρι να συνεχισουν στην ιδια λογικη...
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Δεν προλαβαμε να συγχαρουμε τους διοικουντες για την σωστη κινηση με τον Ματος και πριν απο λιγο βγηκε ο Γκοντζος στον Σπορ-φμ και εκανε γνωστο οτι ο Καραγκουνης ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ!!!

Το ενα καλο νεο μετα το αλλο!!!!

Καλως ορισες ΓΙΩΡΓΑΡΕ πισω στο ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!!!

Ωραια νεα ρε παιδες, μου εφτιαξαν την μερα!!!
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Μπραβο στην ομαδα που εφερε ΚΑΡΑ-ΜΑΤΟΣ ειδικα για τον δευτερο ειναι μια πολυ μα πολυ καλη λυση για την θεση του αμην-χαφ και τα καλυτερα ερχονται..μονο ενα θα πω περιμενετε μεχρι την Δευτερα-Τριτη  :new_shocked:<ΣΚΑΕΙ> :new_shocked: ΒΟΜΒΑ Μεγα τονων.... :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Επιτελους μια καλη κινηση με καραγκουνη...
Ελπιζω να εχει ωριμασει απο τοτε που τον εβλεπα εγω να παιζει.
Γεια σου ρε σοφερ με τις μεταγραφαρες σου.
Σοφερ attack παρε και το ΤΑΚ!!
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Γεια σου ρε σοφερ με τις μεταγραφαρες σου.
περιμενε μεχρι Δευτερα-Τριτη και μετα τα λεμε...εχει ετοιμη αλλη μια κυνηση αλλα τι κυνηση.....αχ ας βαλει ο θεος το χερι του παναγια μου και θα γκρεμιστη η λεοφορος πριν φτιαχτη το νεο γηπεδο...ΒΟΜΒΑ ΜΕΓΑ ΤΟΝΩΝ...
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Μακαρι ρε φιλε να καταφερει ο προεδρας να αντρεψει το αρνητικο κλιμα εναντιων του.
Παντως δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να παιρνουμε παιχτες ή απο την Κορινθο ή απο την Κορινθιας? LOL
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ο επομενος που θα παρουμε θα ειναι απο μια ομαδα...που δεν παει το μυαλο σου...και πινω da pip(a)-da pip(a)-da pip(a)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
πολυ καλες οι μεταγραφες Μαλαρτζ,Καρα,Μάτος ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ 8 ΠΑΙΚΤΕΣ!5βασικούς +3 αναπληρωματικούς
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Το μεγαλο προβλημα του Παναθηναικου ειναι οτι δε εχουμε ακραιους μεσους.
Αν δεν παρουμε παιχτες σε αυτη τη θεση δεν προκειται να κανουμε τιποτα παλι
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλως ορισες ΤΥΠΑΡΑ.ΚΑι καλος να ορισει και ο ΜΑΤΟΣ.ολοι οι καλοι ευπροσδεκτοι στην παναθα.καρα τυπαρα για παντα τριφυλαρα. :thumbsup:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Ο Καρα επέστρεψε εεε??? Δε το περίμενα με τπτ για να πω την αλήθεια, όπως κ γ άλλους παίχτες που έφυγαν από την ομάδα με την στάμπα των loosers. Τεσπα καλοδεχούμενος. Αυτός ο Μάτα κάπου διάβασα ότι τα 2 τελευταία χρόνια έχει 42!!! κίτρινες κάρτες  :o :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom