Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν υπάρχει ελπίδα?  :huh:  :grin:
υπαρχει αρκει να το θελεις πραγματικα....
ακου να δεις αδερφε...ειναι απλα τα πραγματα αρκει να εχεις ορεξη....
ξεκινησα και παραθεσα καποια λινκ οπου αν εχεις κανει τον κοπο να τα διαβασεις θα διαπιστωσεις οτι πριν απο καμποσους μηνες συνδιαλλεγομαι με καμποσους βαζελους για ενα συγκεκριμενο θεμα το οποιο δεν ειναι αλλο απο την ενσταση μου στο κατα ποσο ειναι πραγματικοτητα οτι το μολλ ειναι αναποσπαστο με την κατασκευη του γηπεδου η οχι ..
αν ξαναλεω αν εχεις κανει τον κοπο να τα διαβασεις νομιζω μπορεις να καταλαβεις οτι με βαση την σημερινη πραγματικοτητα που διαμορφωθηκε με την εκδοση αδειων εργασιας για το γηπεδο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ απο την πορεια των εργασιων για το μολλ καποιοι εχουν γινει ρομπες με αυτα που ελεγαν τοτε και καποιοι μαγκες ....
το ποιος εγινε τι ειναι στην διακριτικη σου ευχερεια  να το αντιληφθεις και να το διαπιστωσεις....
απο εκει και περα στο αν ειναι απατεωνας η οχι ο κοκκαλης και τι πιστευω εγω ειναι ενα αλλο θεμα στο οποιο πιθανα μπορεις να με ελεγξεις αλλα δεν κολλαει με το ποσταρισμα που εκανα χθες με τα λινκ....
κανε τον κοπο διαβασε τα και αν θες μου λες τι διαπιστωσες....
τοσο απλα....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Θα γράψω ένα τελευταίο post πάνω στο θέμα αυτό γιατί βαριέμαι την πολύ παρλαπίπα και γι αυτό δεν κάνω quote φράση-φράση και τα προηγούμενα posts σου.
Το βασικό που προσπαθώ να σου εξηγήσω είναι ότι κοιτάζεις μονόπλευρα τη λαμογιά.
Χαρακτηρίζεις το ένα απατεωνιά ολκής και το άλλο πλημέλημα με κριτήριο τί? τις νομικές σου γνώσεις?
[size=20pt]Η Φιλαδέλφεια να γίνει γιατί θα αναβαθμίσει το σκουπιδότοπο, ο Βοτανικός να μη γίνει γιατί θα χαλάσει τους πύργους της Βαβυλώνας?[/size]
.
αδεδρφε παροτι μιλας με τον χρηστιδη δεν δειχνεις την δεουσα προσοχη και κρινεσαι μεταξιταστεος....
διαβασε λοιπον τι εγραφα τοτε και πες μου απο που μου χρεωνεις το ''ο βοτανικος να μην γινει''
ειναι παγια η αποψη μου(περαν της πλακας)να γινει αλλα αποκλειστικα με χρηματοδοτηση της παε και οχι με μαγειρεματα .δολοπλοκιες και αλλαξοκωλιες..... ;)







    Απ: Πράσινε θεέ παναθηναϊκέ
« Απάντηση #21250 στις: 14/01/09, 01:01 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: stranger in the night στις 14/01/09, 00:12
Παρακαλείται να τοποθετηθεί ο κύριος Χρηστίδης επί του θέματος ώστε να αρχίσουν τα όργανα.......... 

η τοποθετηση μου ειναι σαφης εδω και καιρο και δεν καταλαβαινω γιατι ΔΕΝ εννοειται να την καταλαβετε....
σας παραχωρηθηκε γη οπως και σε εμας ξεκινηστε και χτιστε....
δεν μπορω να καταλαβω την επιμονη σας να θελετε η ομαδα σας να ειναι ομηρος συνδιαλλαγων μεταξυ κρατους και επιχειρηματικων συμφεροντων....
εσεις ειστε που φωναζετε για τον κοκκαλη και τις διαπλοκες του και τωρα που ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΗ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ....
Γιατι το γηπεδο να εξαρταται απο το MALL;;;;;;
σκεφτειτε λιγο....το καραισκακη γιατι ΔΕΝ εξαρτιοταν απο κανενα MALL;;;;;
οποιος θελει να την δει η αληθεια ειναι εκει εξω και φωναζει....ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ....   
η γη ειναι εκει και περιμενει εσας να χτισετε με ΔΙΚΑ ΣΑΣ λεφτα....
καντε το ξεκινηστε και αν ΜΕΤΑ βρειτε αντισταση τοτε σας δινω το λογο μου οτι θα ειμαι μαζι σας ΚΑΙ ΕΓΩ.....
ΔΙΝΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.....
αλλα πρωτα θελω να πανε με επιταγες απο την ΠΑΕ και να πουν ξεκιναμε εργασιες για το γηπεδο και να τους σταματησουν....
τοτε ολο το δικιο δικο σας



ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...


μιλαω λαθος;;;;;;ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα....
ξευτιλιστε (με εργα οχι με λογια)κρατος ,συριζα επιχειρηματιες....
νομιζω ημουνα αρκετα σαφης (ως συνηθως  )







απο που βγαζεις λοιπον το συμπερασμα και πουλας μουρη και καλα οτι κοιταω μονοπλευρα;;;;
δεν ειναι σαφης η τοποθετηση μου;;;;δες και ημερομηνια....

αυτα....

υγ.ξεχασα ειπες δεν θα ξαναασχοληθεις....μπαρδον....
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπον. χρονια πολλα παναθες μου και Χριστος Ανεστη....
Επειδη ειναι μεγαλη ειδηση και δεν την ανεφερε κανενας......

''Αμυντικός της χρονιάς ο Διαμαντίδης στην Ευρωλιγκα για πεμπτη συνεχη χρονια''

Η επιλογή ανήκει στους προπονητές των ομάδων της Ευρωλίγκα, που έδωσαν και πάλι ψήφο εμπιστοσύνης στον διεθνή γκαρντ που έχει κερδίσει όλους τους τίτλους, από τότε που καθιερώθηκαν προ 5ετίας!

Το πήρε μάλιστα από τη ρούκι χρονια του στη διοργάνωση και συνεχίζει να... μονοπωλεί τις αμυντικές κατηγορίες όλα αυτά τα χρόνια.


  Προσωπικα ειχα να γουσταρω παιχτη τοσο πολυ απο την εποχη του Γκαλη. ΜΙλαμε για την παιχτουρα. Ισως ο πιο ολοκληρωμενος παιχτης στην ιστορια του Ελληνικου μπασκετ. Και να μην μιλησουμε για χαρακτηρα. Αλλοι θα ειχαν καβαλησει το καλαμι προ πολλου.
Και παιχταρας και τρομερο παιδι

ακολουθει το βιντεο της Ευρωλιγκας με την ανακυρηξη του ως αμυντικο της χρονιας


και το περσινο βιντεο με τον εκφωνητη να τον αποκαλει ''χταποδι''
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ένταση δημιουργήθηκε κατά τη διάρκεια εκδήλωσης εταιρίας ρολογιών το απόγευμα της Δευτέρας σε εμπορικό κέντρο της Αθήνας, στην οποία συμμετείχε ο Ντιόγκο, όταν ο Βραζιλιάνος του Ολυμπιακού προκλήθηκε από οπαδό του Παναθηναϊκού.

Κατά τη διάρκεια της παρουσίασης, λοιπόν, ένας οπαδός του Παναθηναϊκού πλησίασε τον νεαρό επιθετικό των «ερυθρόλευκων», επιδεικνύοντας ένα τατουάζ με το τριφύλλι.

Ο 22άχρονος Βραζιλιάνος αντέδρασε με αποτέλεσμα να προκληθεί αναταραχή, όμως το προσωπικό ασφαλείας του καταστήματος επενέβη και απομάκρυνε τον «πράσινο» οπαδό.

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Τώρα που το καλοκαίρι πλησιάζει ο Γ.Καραγκούνης παραδίδει μαθήματα στο καμάκι:

[size=14pt]"Κορίτσια, είστε για καμιά βουτιά;"[/size]

karavoutas_paralia.jpeg

 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ενιαιος και αδιαιρετος για ακομη μια φορα... :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • sportday.jpg
    sportday.jpg
    257,4 KB · Εμφανίσεις: 12

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ενιαιος και αδιαιρετος για ακομη μια φορα... :2funny: :2funny:
Νόμος! Στην Ελλάδα ΠΟΤΕ και ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα συνεργαστεί με κάποιον άλλο. Είμαστε τόσο αρχομανείς όλοι, βλέπε και στα κόμματα. Υπάρχει έστω και 1 στο 1.000.000 να δούμε στην Ελλάδα κυβερνήσεις συνεργασίας ?
Καλά τα είπε ο Θανάσης...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Απορώ πάντως που δεν έπαιξε καθόλου ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ η δήλωση του Λιβαθηνού φεύγοντας πως ο Αντωνίου αδιαφορούσε εντελώς για την ακαδημία παρότι του είχε κάνει επανειλλημένως νίξεις ο Λιβαθηνός.

Ο οποίος έφυγε και ΔΕΝ τον έδιωξαν. Τον οποίο προσπάθησε να κρατήσει ο Τζίγγερ.
Και ο οποίος ό,τι και να λέτε είναι εξαιρετικός επαγγελματίας και άνθρωπος.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
είναι πολλά τα λεφτά, μόνο ο Νίκας μίλησε σωστά.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μόνο ο Νίκας την πέταξε την μπαρούφα του θες να πεις. Η ομάδα αποδίδει όταν η διοίκησή της λειτουργεί με το γνώμονα να πάρει πρωτάθλημα και να πάει καλά στις διοργανώσεις για να αποδώσουν οι επενδύσεις. Αλλιώς μένει στα συναισθήματα του στυλ: δεν πειράζει που χάσαμε πρωτάθλημα κύπελλο και κάναμε μια τρύπα στην Ευρώπη, αν έχουμε νικήσει τον ολυμπιακό (ούτε καν η ΑΕΚ δεν τους ενδιαφέρει). Γκεγκε;
Αν ο Κόκκαλης κοίταγε ΜΟΝΟ συναισθηματικά τον ολυμπιακό ακόμα στα πετρινα χρόνια θα ζούσαμε.
Αλλά προστατεύει την επιχείρισή του  και προσπαθεί να επενδύσει κάθε φορά.

Άσχετο: ο Μόρις ΠΑΛΙ πίσω;;;; χαχαχαχαχα
Και τελικά δεν κατάλαβα πάλι από το ρεπορτάζ: αφού τις μαλακίες τις μεταγραφικές τις έκανε ο Αντωνίου....πάλι αυτός θα τις κάνει τώρα;;; στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
είναι και ο Βγενόπουλος μια σουσουράδα...αυτός δεν είχε πει στην αρχή πως δεν θα ασχολούνταν καθόλου με το ποδοσφαιρο αλλά μόνο θα έβαζε τα λεφτά; Και με την διοίκηση δεν θα είχε ανάμειξη;
Και άσχετο: ο Πατέρας ΔΕΝ είναι μέτοχος; ΔΕΝ είναι πρόεδρας;; Πού στο λύκο ήτανε στη συζήτηση;;
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μόνο ο Νίκας την πέταξε την μπαρούφα του θες να πεις. Η ομάδα αποδίδει όταν η διοίκησή της λειτουργεί με το γνώμονα να πάρει πρωτάθλημα και να πάει καλά στις διοργανώσεις για να αποδώσουν οι επενδύσεις. Αλλιώς μένει στα συναισθήματα του στυλ: δεν πειράζει που χάσαμε πρωτάθλημα κύπελλο και κάναμε μια τρύπα στην Ευρώπη, αν έχουμε νικήσει τον ολυμπιακό (ούτε καν η ΑΕΚ δεν τους ενδιαφέρει). Γκεγκε;
Αν ο Κόκκαλης κοίταγε ΜΟΝΟ συναισθηματικά τον ολυμπιακό ακόμα στα πετρινα χρόνια θα ζούσαμε.
Αλλά προστατεύει την επιχείρισή του  και προσπαθεί να επενδύσει κάθε φορά.

Άσχετο: ο Μόρις ΠΑΛΙ πίσω;;;; χαχαχαχαχα
Και τελικά δεν κατάλαβα πάλι από το ρεπορτάζ: αφού τις μαλακίες τις μεταγραφικές τις έκανε ο Αντωνίου....πάλι αυτός θα τις κάνει τώρα;;; στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.
όταν λεει συναίσθημα ο συγκεκριμένος εννοεί να είναι πρώτος παντού.
Και να μην παίζεις μπάλα για να έχεις μόνο το μισθό σου αλλά να αγαπάς την ομάδα σου.
Γκέγκε???
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
είναι και ο Βγενόπουλος μια σουσουράδα...αυτός δεν είχε πει στην αρχή πως δεν θα ασχολούνταν καθόλου με το ποδοσφαιρο αλλά μόνο θα έβαζε τα λεφτά; Και με την διοίκηση δεν θα είχε ανάμειξη;
Και άσχετο: ο Πατέρας ΔΕΝ είναι μέτοχος; ΔΕΝ είναι πρόεδρας;; Πού στο λύκο ήτανε στη συζήτηση;;
εδώ συμφωνώ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
όταν λεει συναίσθημα ο συγκεκριμένος εννοεί να είναι πρώτος παντού.
Και να μην παίζεις μπάλα για να έχεις μόνο το μισθό σου αλλά να αγαπάς την ομάδα σου.
Γκέγκε???
δεν μίλησε ο Νίκας για τους παίκτες μόνο, οπότε είναι λάθος τοποθέτηση.
Για τους παίκτες αν το είπε, τότε κανονικά δεν θα έπρεπε να είχατε πάρει τον Χριστοδουλόπουλο και τον Παπαδόπουλο παλιότερα. Ή τον Κουτσιανικούλη τώρα. Μιλάω για παίκτες με εξεφρασμένη τη συνείδησή τους. Όπως εμείς δεν καταφέραμε να κάμψουμε ποτέ την απόφαση του ντέμη παλιότερα.
Το συναίσθημα φίλε μου είναι καλό όταν μιλάς για μισθούς έως 60,000 γιούργια.
Όταν μιλάς για κάμποσες εκατοντάδες χιλιαδούλες κανείς τους δεν παίζει για το συναίσθημα....αλλάζει ο Μανωλιός καπέλο στο φτερό...δυστυχώς ή ευτυχώς.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
για τον Κουτσιανικούλη ξέρω.
Για τον Χριστοδουλόπουλο όχι.
Για τον Παπαδόπουλο τι είχε γίνει???
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για τον Κουτσιανικούλη ξέρω.
Για τον Χριστοδουλόπουλο όχι.
Για τον Παπαδόπουλο τι είχε γίνει???
ο Χριστοδουλόπουλος είναι από μικρός ολυμπιακός. Το ξέρει και η κουτσή Μαρία αυτό ρε συ.
Ο Παπαδόπουλος ομοίως είχε μέχρι και δοκιμαστεί στις ακαδημίες του Ολυμπιακού πιο παλιά (όταν δεν λειτουργούσε ούτε το καλοριφέρ εκεί). Δεν είμαι σίγουρος, αλλά έχω την εντύπωση πως έχω διαβάσει κάπου πως το είχε δηλώσει κιόλας πως το φρόνημά του ήταν κόκκινο.
Αλλά μην μένεις στα ονόματα. Η ουσία είναι πως ακόμα κι αν δεν είσαι από κούνια μια ομάδα, τα λεφτά μπορούν να σε αλλάξουν...και φυσικά αν αρχίσεις να έχεις επιτυχίες με αυτή την ομάδα και αναγνώριση...βλέπε Νικοπολίδη, που τώρα πια δεν θα γυρνούσε (πιστεύω) ποτέ στον ΠΑΟ, ακόμα και αν ήταν από μικρός πράσινος.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
σε αυτά που λες έχεις δίκηο.
Ο Νίκας επειδή ξέρω τι άνθρωπος είναι απάντησε στον Τεν Κάτε που ήταν στην κοσμάρα του.
Αλλά όπως και να χει το πράγμα δεν είμασταν μπροστά στη συζήτηση που έγινε οπότε υποθέσεις κάνουμε.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ενιαιος και αδιαιρετος για ακομη μια φορα... :2funny: :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=2598.0;attach=184654;image[/img[/URL]]
[/quote]

[size=12pt]
Πούστηδες και παλικάρια, γίνανε μαλλιά κουβάρια...[/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom