Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • tzigerklarino.jpg
    tzigerklarino.jpg
    35,1 KB · Εμφανίσεις: 14
  • tzigger-poulimenos.jpg
    tzigger-poulimenos.jpg
    68,4 KB · Εμφανίσεις: 96

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Στα άλλα αθλήματα γιατί δεν είμαστε λούζερ και μόνο στην μπάλα μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει???
Γιατί κάποια στιγμή όταν κάνεις το break όπως κάναμε το 04, πρέπει να έχεις συνέχεια. Πρέπει να ξέρεις από management, να ξέρεις από διαχείριση ανθρώπων και χρημάτων, να έχεις ένα πλάνο κλπ.

Ο οδηγάουα ξέρει τίποτα από όλα αυτά?  :birdman:

 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ποιος Αντωνίου ρε Σουηδέ? Σημερινό είναι το πρόβλημα στον Παναθηναϊκό? :think:

Πόσα χρόνια losers ακόμα, πες μου.  :headbang:
Εγω παντως φιλε δινω μεγαλη ευθυνη στον Αντωνιου για φετος.

Ναι,συμφωνω οτι ολα ειναι σαπια στον ποδοσφαιρικο Παναθηναικο,ομως ο Κωστακης ειναι ο νουμερο 1 υπευθυνος για το αγωνιστικο κομματι.Ο,τι ηθελε εκανε το καλοκαιρι.Δικια του ομαδα ειναι αυτη που βλεπουμε.Ο Τεν Κατε δεν ειχε σχεδον καμια αναμειξη στα μεταγραφικα.

Τα 3 εκ που πηρε η Φλαμενγκο για τον Σοουζα,αποφαση του ηταν(κατα συνεπεια να σαφησει με τον Βαγγελακη βασικο).
Τα 2 εκ που πηρε ο μπαοκ για τον βοσκο τον Μελισση,παλι δικια του.
Το οτι τον Γκαμπριελ τον πηρες για δεξι μπακ και σου εχει δειξει σε ολα τα παιχνιδια οτι ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορει να αγωνιστει εκει,παλι δικια του.
Οτι αφησε την ομαδα μεχρι τον Γεναρη με καλυτερο στοπερ τον Βυντρα,παλι δικια του.

Οτι δεν φταιει μονο αυτος ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ.
Οι ευθυνες πανε στην διοικηση(ΠΑΝΤΑ) και σαυτον που κανει κουμαντο στο αγωνιστικο κομματι.Κατα την γνωμη σου ποιος ειναι αυτος?
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ποιος [glow=red,2,300]Αντωνίου[/glow] ρε Σουηδέ? Σημερινό είναι το πρόβλημα στον Παναθηναϊκό? :think:

Πόσα χρόνια losers ακόμα, πες μου.  :headbang:

Ρε μαγκες, sorry κιολας για την παρεμβαση, αλλα αυτος τι ρολο βαραει εκει μεσα???? Αρειανος απο θεσσαλονικη ειμαι, αλλα επειδη παρατηρω τι γινεται γυρω γυρω, φετος μου φαινεται οτι αυτος κι αν εχει κανει ΤΑ εγκληματα σε σχεση με οτι βλεπουμε απο Παναθηναικο φετος......
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....ο   Βγενοπουλος μαλλον θελει να απαγκιστρωθει απο τον ΠΑΟ....η αρχη εγινε με  τις δηλωσεις περι συμπαθειας του γαβρου.......μετα μας απειλησε οτι θα φυγει εαν δεν αλλαξουμε συμπεριφορα γιατι αυτος , ο λορδος της ξιφομαχιας προερχεται απο την ελιτ , την creme de la creme της κοινωνιας :jerking:  και δεν γουσταρει τις βωμολοχιες... ....σημερα κορυφωνει την προσπαθεια αυτη με την επιθεση στην ΠΡΑΣΙΝΗ .......ο ανθρωπος μονο χαζος δεν ειναι......θα ηταν σκετη αυτοκτονια να τα βαλει με τον Γιαννακοπουλους  τους οποιους λατρευουμε εμεις οι Παναθηναικοι , ξερει οτι θα μας βρει απεναντι......προφανως θελει να το παιξει υπερκομματικος.......ισως να  εχει πολιτικες φιλοδοξιες........το σιγουρο ειναι οτι εχει χασει ποντους  στην συνειδηση των φιλαθλων του ΠΑΟ...
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Στα άλλα αθλήματα γιατί δεν είμαστε λούζερ και μόνο στην μπάλα μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει???
Επειδη μας εχει καταστρεψει η γαμωοικογενεια.
Οταν η διοικηση σου τον παιζει αυτα ειναι τα αποτελεσματα.
2 κουπες σε 12 χρονια.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εγω παντως φιλε δινω μεγαλη ευθυνη στον Αντωνιου για φετος.

Ναι,συμφωνω οτι ολα ειναι σαπια στον ποδοσφαιρικο Παναθηναικο,ομως ο Κωστακης ειναι ο νουμερο 1 υπευθυνος για το αγωνιστικο κομματι.Ο,τι ηθελε εκανε το καλοκαιρι.Δικια του ομαδα ειναι αυτη που βλεπουμε.Ο Τεν Κατε δεν ειχε σχεδον καμια αναμειξη στα μεταγραφικα.

Τα 3 εκ που πηρε η Φλαμενγκο για τον Σοουζα,αποφαση του ηταν(κατα συνεπεια να σαφησει με τον Βαγγελακη βασικο).
Τα 2 εκ που πηρε ο μπαοκ για τον βοσκο τον Μελισση,παλι δικια του.
Το οτι τον Γκαμπριελ τον πηρες για δεξι μπακ και σου εχει δειξει σε ολα τα παιχνιδια οτι ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορει να αγωνιστει εκει,παλι δικια του.
Οτι αφησε την ομαδα μεχρι τον Γεναρη με καλυτερο στοπερ τον Βυντρα,παλι δικια του.

Οτι δεν φταιει μονο αυτος ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ.
Οι ευθυνες πανε στην διοικηση(ΠΑΝΤΑ) και σαυτον που κανει κουμαντο στο αγωνιστικο κομματι.Κατα την γνωμη σου ποιος ειναι αυτος?


Με προλαβες και με καλυψες σχεδον, αλλα οι "ανωτεροι" του δε βλεπουν αυτα που βλεπουμε ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ, ειτε εσεις οι Παναθηναικοι, ειτε οι υπολοιποι φιλαθλοι, τα οποια ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ????? :think:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Με προλαβες και με καλυψες σχεδον, αλλα οι "ανωτεροι" του δε βλεπουν αυτα που βλεπουμε ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ, ειτε εσεις οι Παναθηναικοι, ειτε οι υπολοιποι φιλαθλοι, τα οποια ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ????? :think:
Απ'οτι φαινεται και ακουγεται ΟΧΙ(δεν εχει ακουστει τιποτα για απομακρυνση Αντωνιου).

Ισως να πηγαινουν low-low και να παιρνουν την φετινη χρονια ως τελειως πειραματικη,δινοντας του ακομα μια ευκαιρια του χρονου,που και ο Ολλανδος θα ειναι πιο ''ενεργος''(αν μεινει).
Θα δειξει.
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Και στο μπάσκετ να θυμηθούμε το ’99 να σηκώσουμε κούπα μες στο ΣΕΦ
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Οι ευθυνες πανε στην διοικηση(ΠΑΝΤΑ) και σαυτον που κανει κουμαντο στο αγωνιστικο κομματι.Κατα την γνωμη σου ποιος ειναι αυτος?
Σου απάντησα εμμέσως στο αμέσως επόμενο post μου. Ποιος μαλάκας έκανε κουμάντο μέχρι πρότινος?  :jerking:

Σουηδέ, φταίνε πολλά και το ξέρεις - όχι μόνο η διοίκηση. Ο μαλάκας ο κόσμος γιατί πάει, για πες μου?

Πρώτη αγωνιστική 2-0 μέρι το 90 από την πεθαμένη την ΑΕΚ? :headbang:

'Αντε γαμηθείτε όλοι ρε τσουτσέκια - από Διοίκηση μέχρι τη τελευταία καθαρίστρια.  :birdman:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Καλό το τσυπρέϊκον δωρητή...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Απ'οτι φαινεται και ακουγεται ΟΧΙ(δεν εχει ακουστει τιποτα για απομακρυνση Αντωνιου).

Ισως να πηγαινουν low-low και να παιρνουν την φετινη χρονια ως τελειως πειραματικη,δινοντας του ακομα μια ευκαιρια του χρονου,που και ο Ολλανδος θα ειναι πιο ''ενεργος''(αν μεινει).
Θα δειξει.


Εγω παντως θεωρω υποπτες τετοιες "ανοχες" απο ανθρωπους που θεωρουνται ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ, δε μπορει π.χ. σε αλλες εταιριες τους να παραμενουν ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΑ ΣΤΕΛΕΧΗ στις θεσεις τους ενω ΔΕΝ αποδιδουν προς οφελος των εταιριων και ΑΠΟΤΥΓΧΑΝΟΥΝ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ! Ναι μεν το ποδοσφαιρο ειναι αλλιως, δεν ειναι ευκολη και δεδομενη η επιτυχια, αλλα καποιες κινησεις κανουν ΜΠΑΜ!!!

Και στο λεω, επειδη ζησαμε στον Αρη την εποχη κοντομηνα που ολοι ειχαν την εντυπωση οτι επεσαν λεφτα και ο κακος σουπερ3 τον εδιωξε, αλλα ΚΑΠΟΙΟΙ κονομησανε χοντρα σε βαρος του Αρη και υπο την ανοχη του "μεγαλοεπιχειρηματια"!!
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
το 1996 θα θυμηθειτε
Σου έριξα φέτος +17 και σου πήρα ένα τρόπαιο και με πήρες με δυσκολία στο καλάθι,, και σου έδειξα ότι μπορώ να σου πάρω νίκη μες στο ΣΕΦ ενώ εσύ μες στο ΟΑΚΑ μόνο αέρα στα αρχίδια μπορείς να μου κάνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom