Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
βγενοπουλε μαζεψου
Ολοι εχουν μεριδιο ευθυνης,ακομα και οι Γιαννακοπουλοι.

Για το ποιος εχει το μεγαλυτερο,απαντας στο επομενο ποστ σου. ;)
Εξαιτιας αυτου του μουνοπανου ειμαστε τοσα χρονια στην φερμα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
μεγαλυτερη κουφαλα απ'αυτον δεν εχει περασει απο τον ΠΑΟ....προφανως η εγνοια του ηταν το μαρφιν αρενα και η προβολη.....ολο λεει και ξελεει...τεσπα...απο οτι φαινεται αλλος ενα που πουλαει ψευτοοπαδιλικι με ανταλλαγμα δωρεαν διαφημιση...ΟΥΣΤ!!!!!!!! :birdman:
Πλεον εχω σιγουρευτει οτι αυτος εχει βαθυτερους σκοπους που μπηκε στα διοικητικα.
Οχι οτι δεν θελει το καλο του Παναθηναικου, αλλα οχι και οτι δεν αποσκοπει να κερδισει μεσω αυτου (και δεν μιλαω για οικονομικα).
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
[size=15pt]Πολύ κράξιμο
[/size]
by gavros.gr

Πριν λίγες ημέρες, εκεί που κοιμήθηκε ο Θεός στην Ισπανία είχαμε γιορτή. Πανηγύριζαν μία ισοπαλία οι πολυμετοχικοί με την Βιγιαρεάλ. Το ίδιο έκαναν και στο Καραϊσκάκη, πανηγύριζαν "Χ" και με έντεκα βαθμούς πίσω!
Ξύπνησε ο Θεός την Τετάρτη το βράδυ και άρχισαν τα όργανα στο Ολυμπιακό Στάδιο. Οι Σερραίοι, ομάδα με τα ερυθρόλευκα προκάλεσε αλλεργικό σοκ και δείτε τα παρελκόμενα του αποκλεισμού του Παναθηναϊκού. Ωραίες, ευρωπαικές στιγμές που μόνο ο πολυμετοχικός "πρέσβης" μπορεί να μας χαρίσει!

 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ολοι εχουν μεριδιο ευθυνης,ακομα και οι Γιαννακοπουλοι.
Για το ποιος εχει το μεγαλυτερο,απαντας στο επομενο ποστ σου. ;)
Εξαιτιας αυτου του μουνοπανου ειμαστε τοσα χρονια στην φερμα.

Τί έγινε ρε??? :grin: :grin: :grin: :grin:
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Όλοι όμως μπορούν να λένε την άποψη τους ακόμα και αν αυτό είναι κριτική στυλ Γιαννακόπουλων και αυτοί πρέπει να μιλάνε περισσότερο γιατί έχουν δώσει χαρά στον κόσμο ενώ ο Βγενόπουλος μέχρι τώρα είναι μόνο λόγια λόγια και από έργα το απόλυτο μηδέν
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ συμφωνώ απολύτως με τον Ενιαίο Φορέα.
Πάνε να δούμε μπάσκετ άμα δεν γουστάρουν.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Όλοι όμως μπορούν να λένε την άποψη τους ακόμα και αν αυτό είναι κριτική στυλ Γιαννακόπουλων και αυτοί πρέπει να μιλάνε περισσότερο γιατί έχουν δώσει χαρά στον κόσμο ενώ ο Βγενόπουλος μέχρι τώρα είναι μόνο λόγια λόγια και από έργα το απόλυτο μηδέν
Δεν ξερω αν αναφερεσαι σαυτο που εγραψα πιο πανω περι ευθυνων αλλα οπως και να εχει απανταω.

Συμφωνω σαυτο που λες,ομως για μενα απο την στιγμη που την ανοιξη αποφασισαν να μπουν στην ΠΑΕ κρινονται ΚΑΙ αυτοι.
Οτι δεν εχουν ισες ευθυνες με τους υπολοιπους που ηταν πιο ''ενεργοι'' στο χτισιμο του Παναθηναικου φετος,ειναι σιγουρο.
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Δεν ξερω αν αναφερεσαι σαυτο που εγραψα πιο πανω περι ευθυνων αλλα οπως και να εχει απανταω.

Συμφωνω σαυτο που λες,ομως για μενα απο την στιγμη που την ανοιξη αποφασισαν να μπουν στην ΠΑΕ κρινονται ΚΑΙ αυτοι.
Οτι δεν εχουν ισες ευθυνες με τους υπολοιπους που ηταν πιο ''ενεργοι'' στο χτισιμο του Παναθηναικου φετος,ειναι σιγουρο.
Φίλε μου εκτός από τα λεφτά τι άλλο έκαναν που πρέπει να κριθούν???
Ο Πατέρας πρέπει να κριθεί ο Αντωνίου και ο Τεν Κάτε οι άλλοι τι αποφάσεις πήραν???
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε μου εκτός από τα λεφτά τι άλλο έκαναν που πρέπει να κριθούν???
Ο Πατέρας πρέπει να κριθεί ο Αντωνίου και ο Τεν Κάτε οι άλλοι τι αποφάσεις πήραν???
Δεν τους χρεωνω ΚΑΝΕΝΑ λαθος για το αγωνιστικο κομματι.

Το μονο μου προβλημα ειναι οτι εδειξαν απο την αρχη μηδενικη ανοχη στο καινουριο σχημα διοικησης. ;)

Καποιες φορες ειχαν δικιο(βλεπε απουσια μετοχων απο διοικητικα συμβουλια) και αλλες αδικο(βλεπε ισοπεδωτικες δηλωσεις μετα απο αγωνες και υπερβολικη δημοσιοποιηση του θεματος με τα λαβαρα στην ''γιορτη'' του ΟΑΚΑ).

Οταν αποφασιζεις να βαλεις τα φραγκα σου καπου και δουλευεις μαζι με αλλους εχεις την υποχρεωση να εισαι πιο ανεκτικος(ειδικα εφοσον προκειται για κατι καινουριο).

Κατα τα αλλα συμφωνουμε για τις απεριοριστες ευθυνες Αντωνιου,τις λιγοτερες του Τεν Κατε και τις ακομα λιγοτερες του Πατερα.
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Δεν τους χρεωνω ΚΑΝΕΝΑ λαθος για το αγωνιστικο κομματι.

Το μονο μου προβλημα ειναι οτι εδειξαν απο την αρχη μηδενικη ανοχη στο καινουριο σχημα διοικησης. ;)

Καποιες φορες ειχαν δικιο(βλεπε απουσια μετοχων απο διοικητικα συμβουλια) και αλλες αδικο(βλεπε ισοπεδωτικες δηλωσεις μετα απο αγωνες και υπερβολικη δημοσιοποιηση του θεματος με τα λαβαρα στην ''γιορτη'' του ΟΑΚΑ).

Οταν αποφασιζεις να βαλεις τα φραγκα σου καπου και δουλευεις μαζι με αλλους εχεις την υποχρεωση να εισαι πιο ανεκτικος(ειδικα εφοσον προκειται για κατι καινουριο).

Κατα τα αλλα συμφωνουμε για τις απεριοριστες ευθυνες Αντωνιου,τις λιγοτερες του Τεν Κατε και τις ακομα λιγοτερες του Πατερα.
Διαφωνώ με τα λάβαρα,, και λίγα είπε γιατί αυτά είναι τα λάβαρα των ποίο ένδοξων στιγμών των εκατό χρόνων και για εμένα έπρεπε τα αδέρφια να τους κράξουν και μετά να αποχωρήσουν από μια γιορτή που και καλά είναι για την ιστορία του ΠΑΟ αλλά δεν την σέβεται αυτήν την ιστορία
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ποιος Αντωνίου ρε Σουηδέ? Σημερινό είναι το πρόβλημα στον Παναθηναϊκό? :think:

Πόσα χρόνια losers ακόμα, πες μου.  :headbang:
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Στα άλλα αθλήματα γιατί δεν είμαστε λούζερ και μόνο στην μπάλα μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει???
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Στα άλλα αθλήματα γιατί δεν είμαστε λούζερ και μόνο στην μπάλα μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει???
γιατι στο μπασκετ παιζει μεζονετα αντι για παραγκα
αλλα απο φετος θα ξαναγινετε λουζερς και εκει
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Διαφωνώ με τα λάβαρα,, και λίγα είπε γιατί αυτά είναι τα λάβαρα των ποίο ένδοξων στιγμών των εκατό χρόνων και για εμένα έπρεπε τα αδέρφια να τους κράξουν και μετά να αποχωρήσουν από μια γιορτή που και καλά είναι για την ιστορία του ΠΑΟ αλλά δεν την σέβεται αυτήν την ιστορία
Συμφωνω οτι εγινε τεραστια μαλακια με τα λαβαρα αδερφε.

Ομως το λαθος τους ειναι οτι η Πρασινη κυκλοφορουσε επι 3 ημερες με εξωφυλλο το τι εγινε με τα λαβαρα.
Επρεπε να μιλησουν πρωτα με τους υπολοιπους διοικουντες και αν δεν βρουν σημειο επαφης να κραζουν επι 1 χρονο δεν ειχα προβλημα.
Οπως επισης δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα αν το σκηνικο γινοταν περσι(δηλαδη μιλουσαν μονο ως διοικουντες της ΚΑΕ και του Ερασιτεχνη).

Ουσιαστικα συμφωνουμε παντως.Δεν προκειται να ζητησω τα ρεστα απο τους Γιαννακοπουλους.
Απλα ηθελα να δειξω οτι το προβλημα στον Παναθηναικο ειναι πολυπλευρο και ολοι εχουν κανει λαθη(αλλοι χοντρα και αλλοι μικρολαθακια). ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom