Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
362
Like
1.544
Πόντοι
201
Καταδρομικη στο δρομο που αγαπαμε...μοναχα μαυρες και ελαχιστες τρανς...πηγαν τα κοριτσια για μπανια..η διχαλα ειχε μια μονο αφυδατωμενη μια βουλγαρα απεναντι απο χλοης.δυο μαυρες μια στο φορ αλ και μια μετα το ποστο της αλβας.απεναντι απο ποστο αλβας μια κρος με περουκα μαυρη..και απο μοναστηριου το ξανθο που ξεχναω το ονομα πριν τη πυροσβεστικη στο στενακι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Καταδρομικη στο δρομο που αγαπαμε...μοναχα μαυρες και ελαχιστες τρανς...πηγαν τα κοριτσια για μπανια..η διχαλα ειχε μια μονο αφυδατωμενη μια βουλγαρα απεναντι απο χλοης.δυο μαυρες μια στο φορ αλ και μια μετα το ποστο της αλβας.απεναντι απο ποστο αλβας μια κρος με περουκα μαυρη..και απο μοναστηριου το ξανθο που ξεχναω το ονομα πριν τη πυροσβεστικη στο στενακι
Σ-Υ-Λ-Β-Ι-Α :rockon::rockon::rockon:
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
22
Like
54
Πόντοι
0
Σε όποιον αρέσει η Σύλβια ας μου στείλει μήνυμα...
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
22
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα νέος εδώ αλλά παλιός στην πιάτσα και για όποιον αμφιβάλλει ένα όνομα θα σας πω ΡΙΤΑ οποίος τη θυμάμαι ήταν η αγαπημένη μου
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
77
Like
221
Πόντοι
20
Το μόνο αξιόλογο που συνάντησα σήμερα ήταν η Μαρία κατσαρίδα . Οι άλλες λειπανε,ίσως πέρασε πολύ αστυνομία την ώρα που πέρασα και δεν είχε πουθενά καμμία άλλη. Γύρω στις 10 όλα αυτά .

Επίσης , αν διαβάζει το φόρουμ ένα πουστρακι με μηχανή τύπου μοτοκρός που δε φαίνονται οι πινακίδες από πισω και με μαύρο κράνος, να μη μπαίνει στις καβατζες και ενοχλεί κόσμο . Είναι η δεύτερη φορά που τον πετυχαίνω. Προκλητικός και ενοχλητικός στα 3 μέτρα ερχόταν σε συναγωνιστές και σε εμένα.Παιζει να διάβασε τον χάρτη του DEW με τις καβατζες το πουστρακι.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Kαλησπερα εγω εκανα μια γυρα χτες 9.30 με 12.00 τσαμπα βενζινη και καιει το γαμημενο :grin::grin::grin:
Η πιατσα σε αποσυνθεση μονο ανιλια φορτωναν ολοι και πετυχα νταιζη μιλφ στα κοκκινα καβλα ηταν(δεν την φορτωσα κατι μου βγαζει και δεν θελω)
Οι υπολοιπες ξερετε μαυρες καργα ντανιελα κατι χοντρες η βρωμομουνα στεφανια..Κατσαριδα πανω κατω..
Ερωτηση η αλβανιδα ρε μαγκες τον τελευταιο καιρο δεν την εχω πετυχει μονο μια φορα χτες που εκοβε βολτες με το σμαρτ με οδηγο την αναστασια tiger και μια φορα ακομα που την φορτωναν πακιστανοι την αλβα η σια τους δινει ακυρα αυτους και τους μαυρους..Απεσυρθην η αλβα η επειδη δεν φορτωνεται δεν πιατσαρει?
Το αλλο το κουφο πετυχαινω χλοης μια κοντη σαν συμπεθερα απο τα τιρανα με λεκεδες ασπρους στα χερια ξεβαμμενη και μου λεει 50 λεω τις λεω μωρη φλομπα τι 50 εγω θελω 100 για να σε πηδηξω :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Γελουσε α ρε πατσουβουρες μεχρι 20 ευρω εισθε μετα απο αυτο θα πεσω στα 15 και εαν θελουν..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα στην παρέα νέος εδώ αλλά παλιός στην πιάτσα και για όποιον αμφιβάλλει ένα όνομα θα σας πω ΡΙΤΑ οποίος τη θυμάμαι ήταν η αγαπημένη μου
Γεια σου νέε φίλε μας .
Δεν χρειάζεται συστάσεις για να μπεις στο νήμα ,δεν ήμαστε τύπου δημόσια υπηρεσία,ούτε μπήκες φυλακή .
"ΡΙΤΑ" σαν συνθηματικό για να ανοίξουν οι πόρτες το πέταξες.
Επίσης γιατί να σου στείλουν μύνημα όσοι γουστάρουν να γαμανε την Σύλβια τι φάση ;
Καλή αρχή και καλές ενημερώσεις ,ελπίζω να βοηθήσεις και εσύ αφού είσαι παλιός στην πιάτσα ,αρα ξέρεις τα κορίτσια και τα σχετικά.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
531
Πόντοι
81
Kαλησπερα εγω εκανα μια γυρα χτες 9.30 με 12.00 τσαμπα βενζινη και καιει το γαμημενο :grin::grin::grin:
Η πιατσα σε αποσυνθεση μονο ανιλια φορτωναν ολοι και πετυχα νταιζη μιλφ στα κοκκινα καβλα ηταν(δεν την φορτωσα κατι μου βγαζει και δεν θελω)
Οι υπολοιπες ξερετε μαυρες καργα ντανιελα κατι χοντρες η βρωμομουνα στεφανια..Κατσαριδα πανω κατω..
Ερωτηση η αλβανιδα ρε μαγκες τον τελευταιο καιρο δεν την εχω πετυχει μονο μια φορα χτες που εκοβε βολτες με το σμαρτ με οδηγο την αναστασια tiger και μια φορα ακομα που την φορτωναν πακιστανοι την αλβα η σια τους δινει ακυρα αυτους και τους μαυρους..Απεσυρθην η αλβα η επειδη δεν φορτωνεται δεν πιατσαρει?
Το αλλο το κουφο πετυχαινω χλοης μια κοντη σαν συμπεθερα απο τα τιρανα με λεκεδες ασπρους στα χερια ξεβαμμενη και μου λεει 50 λεω τις λεω μωρη φλομπα τι 50 εγω θελω 100 για να σε πηδηξω :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Γελουσε α ρε πατσουβουρες μεχρι 20 ευρω εισθε μετα απο αυτο θα πεσω στα 15 και εαν θελουν..
Η βρωμομουνα κυκλοφορεί με έναν αλβαναρα γκόμενο-νταβατζή με να μπουρδελακι αμαξι ανοιχτά παράθυρα και μοστραρει… είναι δυνατόν κάποιες ναναι τόσο όρνια;; Τ βράδυ για 20 ευρώ ν τρώνε πουτσες και τη μέρα με το βρωμοαλβανο δίπλα ν μοστραρεις;;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Η βρωμομουνα κυκλοφορεί με έναν αλβαναρα γκόμενο-νταβατζή με να μπουρδελακι αμαξι ανοιχτά παράθυρα και μοστραρει… είναι δυνατόν κάποιες ναναι τόσο όρνια;; Τ βράδυ για 20 ευρώ ν τρώνε πουτσες και τη μέρα με το βρωμοαλβανο δίπλα ν μοστραρεις;;
Δεν θα καταλάβεις ποτέ,αφού τόσα χρόνια δεν κατάλαβες ότι στην πιάτσα όλες έτσι είναι και γενικά στην πορνεία.
Όλα για τον Αλβανό γίνονται.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
531
Πόντοι
81
Δεν θα καταλάβεις ποτέ,αφού τόσα χρόνια δεν κατάλαβες ότι στην πιάτσα όλες έτσι είναι και γενικά στην πορνεία.
Όλα για τον Αλβανό γίνονται.
Ναι ρε αδερφέ δε μπορώ να το χωνέψω ότι υπάρχουν ακόμα τόσοι καθυστερημένοι….
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Ναι ρε αδερφέ δε μπορώ να το χωνέψω ότι υπάρχουν ακόμα τόσοι καθυστερημένοι….
Αυτό είναι το iq αλλιώς δεν θα γαμιοταν 10 χρόνια μέρα νύχτα για να κάνει βόλτα με ένα σμαρτακι
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Η βρωμομουνα κυκλοφορεί με έναν αλβαναρα γκόμενο-νταβατζή με να μπουρδελακι αμαξι ανοιχτά παράθυρα και μοστραρει… είναι δυνατόν κάποιες ναναι τόσο όρνια;; Τ βράδυ για 20 ευρώ ν τρώνε πουτσες και τη μέρα με το βρωμοαλβανο δίπλα ν μοστραρεις;;
Ειναι ο τροπος ζωης τους φιλε δεν το καταλαβαινουν νομιζουν ειναι νορμαλ αυτο..Καταρχας πρεπει να εισαι ξεφτιλας να εχεις γκομενα να στην γαμανε αλλοι για να βγαλεις φραγκα..Κυφηνες ειναι τεμπελοσκυλα ολοι αυτοι βουλγαροι ρωσσομπλιατ στοιχημα φραπε ταβλι και κουκουτα να καθονται στα πεζοδρομια οι σαπιοι..Οι γκομενες αλλα παρταλια και αυτες ιδιος οι βουλγαρες αλλα ρε ειναι σαν λαος ετσι σκατα..Η βρωμομουνα αυτη νομιζει ειναι καμια φιρμα οτι ειπε ο dewars καθυστερημενες ειναι δεν τις βλεπεις χορευουν με τα ακουστικα στον δρομο iq -10 εχουν..Γενικως ξεφτιλα ειναι η φαση τους γαμιουνται για να ταιζουν τον αγαπητικο της βοσκοπουλας με 8 δοντια σαπια απο τα 32:buck2::buck2::buck2::buck2:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Ειναι ο τροπος ζωης τους φιλε δεν το καταλαβαινουν νομιζουν ειναι νορμαλ αυτο..Καταρχας πρεπει να εισαι ξεφτιλας να εχεις γκομενα να στην γαμανε αλλοι για να βγαλεις φραγκα..Κυφηνες ειναι τεμπελοσκυλα ολοι αυτοι βουλγαροι ρωσσομπλιατ στοιχημα φραπε ταβλι και κουκουτα να καθονται στα πεζοδρομια οι σαπιοι..Οι γκομενες αλλα παρταλια και αυτες ιδιος οι βουλγαρες αλλα ρε ειναι σαν λαος ετσι σκατα..Η βρωμομουνα αυτη νομιζει ειναι καμια φιρμα οτι ειπε ο dewars καθυστερημενες ειναι δεν τις βλεπεις χορευουν με τα ακουστικα στον δρομο iq -10 εχουν..Γενικως ξεφτιλα ειναι η φαση τους γαμιουνται για να ταιζουν τον αγαπητικο της βοσκοπουλας με 8 δοντια σαπια απο τα 32:buck2::buck2::buck2::buck2:
Οι Βουλγάρες ειδικά έχουν και από 3-4 παιδιά και όταν αναφέρονται στις βδελλες λένε το "άντρας " μου .
Λίγο μας ενδιαφέρουν τα οικογενειακά τους αλλά όλες έτσι έχουν μάθει ,πιστεύουν ότι οι ρουφιχτρες τους είναι υπόδειγμα κολώνας του σπιτιού αλλά παράλληλα είναι συμβιβασμενες να γαμιουνται για να φέρουν το χρήμα σπίτι .
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.592
Like
5.211
Πόντοι
1.056
Γεια σου νέε φίλε μας .
Δεν χρειάζεται συστάσεις για να μπεις στο νήμα ,δεν ήμαστε τύπου δημόσια υπηρεσία,ούτε μπήκες φυλακή .
"ΡΙΤΑ" σαν συνθηματικό για να ανοίξουν οι πόρτες το πέταξες.
Επίσης γιατί να σου στείλουν μύνημα όσοι γουστάρουν να γαμανε την Σύλβια τι φάση ;
Καλή αρχή και καλές ενημερώσεις ,ελπίζω να βοηθήσεις και εσύ αφού είσαι παλιός στην πιάτσα ,αρα ξέρεις τα κορίτσια και τα σχετικά.


Θα είδε εκείνο το επεισόδιο στο "Κωνσταντίνου και Ελένης" και είπε να το δοκιμάσει...

hqdefault.jpg
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Οι Βουλγάρες ειδικά έχουν και από 3-4 παιδιά και όταν αναφέρονται στις βδελλες λένε το "άντρας " μου .
Λίγο μας ενδιαφέρουν τα οικογενειακά τους αλλά όλες έτσι έχουν μάθει ,πιστεύουν ότι οι ρουφιχτρες τους είναι υπόδειγμα κολώνας του σπιτιού αλλά παράλληλα είναι συμβιβασμενες να γαμιουνται για να φέρουν το χρήμα σπίτι .
Ετσι ακριβως εχουν παιδια που αργοτερα θα τα βγαλουν στην πιατσα γενικως γμστ ειναι σκατοφαρα.. Κλεφτοκοταδες απατεωνες πορνεια νταβαδες κ.τ.λ..ψοφιμια φιλε dewars κατακαθια της κοινωνιας..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.103
Like
4.788
Πόντοι
456
Και η Σια δεν πάει πίσω. Μην την ξεχνάμε και αυτήν. Ίδια κοπή είναι κ αυτη
 

Geko2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
110
Like
228
Πόντοι
21
Μόνο βόλτα στις 19:30,τα μόνα γυφτε που πρόσεξα ήταν στο ύψος της χλόης συνολικά δύο,η μια στην δεξιά μεριά και η άλλη στην αριστερή!
Η υπόλοιπη Γιαννιτσών άδεια όπως και η μοναστηριού
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.247
Κριτικές
293
Like
9.832
Πόντοι
13.755
Τώρα πριν λίγο σχεδόν όλες εκεί...
Κατσαρίδα... Ντανιέλα Ανιλια...
Μαρία Stilo... Άννα περούκα...
Όλες οι μαύρες... διχάλα 4 πρεζόνια...
Χλόης μια πολύ κοντή γύφτισσα και απέναντι της μίας περιποιημένη μάλλον γύφτισσα μιλφ σε κόκκινο φόρεμα,δε τη θυμόμουν αυτή.
Γωνία Πειραιώς Σόνια με μια ακόμη...

Από τρανς στον ΟΠΑΠ Ευριδίκη, Νανά, Τζούλη, Βικτώρια,Σουζυ...
Στο ύψος της αλβανίδας η Φιόνα, απέναντι η καρέ περούκα και γωνία Βουτύρα Σαπφούς 3-4 γυφτοκρος μαζεμένα...η εντυπωσιακή ψηλή όμορφη που έγραψα πριν λίγες νύχτες είναι η Μαλεβή τελικά.
Και απέναντι από το πάρκο στη Γιαννιτσών κρος με στραβή περούκα στο ford.

Αλβανίδα απούσα και πάλι όπως και η μάνα Σόνιας που έχω μέρες να δω .
Πολύ πράμα δηλαδή όπως και αυξημένη κίνηση στη Γιαννιτσών.
Παρόμοια εικόνα και στα μπουρδέλα μετά από καιρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom