Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Ξέρεις ότι δε φορούσε βρακάκι κ έκατσε στο κάθισμα… λογικά και απεριποίητη.., είσαι για βιολογικο χτες… στη καλύτερη …
Δεν φορούσε βρακάκι και δεν έκατσε στο κάθισμα γιατί στήθηκε κατευθείαν στα 4 αλλά και εγώ επειδή δεν είμαι χτεσινός έχω μουνοπανο μιας χρήσης που το βάζω και το πετάω.... Έχω πληρώσει πολλούς βιολογικούς στο παρελθόν....
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες! Παρακολουθώ καιρό τώρα το συγκεκριμένο ποστ και προσπαθώ να μάθω τα ονόματα για να δίνω ρεπορτάζ περνάω πολλές φορές το βράδυ από τον δρόμο λόγο εργασίας.. χθες είδα για πρώτη φορά ένα καστανό ξανθό που φορούσε αθλητικό κολλητό σορτσάκι και λευκή μπλούζα ανάμεσα από διχάλα και την άλλη που κάθεται κλασσικά σε κάτι σκαλιά. Επίσης για πρώτη φορά πέτυχα πάνω στην μοναστηριού λίγο μετά το 4αλλ μια μαυρομαλα 35-40 κοντουλα με τζιν σορτσάκι που ζήτησε 20.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
362
Like
1.544
Πόντοι
201
Γεια σας μάγκες! Παρακολουθώ καιρό τώρα το συγκεκριμένο ποστ και προσπαθώ να μάθω τα ονόματα για να δίνω ρεπορτάζ περνάω πολλές φορές το βράδυ από τον δρόμο λόγο εργασίας.. χθες είδα για πρώτη φορά ένα καστανό ξανθό που φορούσε αθλητικό κολλητό σορτσάκι και λευκή μπλούζα ανάμεσα από διχάλα και την άλλη που κάθεται κλασσικά σε κάτι σκαλιά. Επίσης για πρώτη φορά πέτυχα πάνω στην μοναστηριού λίγο μετά το 4αλλ μια μαυρομαλα 35-40 κοντουλα με τζιν σορτσάκι που ζήτησε 20.
Αν ανατρεξεις σε ποστ του Ντιου θα βρεις την Μαγκνα Χαρτα με οτι ζητας..βεβαια αυτα αλλαζουν μιλαμε για δυναμικο περιβαλλον με πολλες αποχωρησεις και αφιξεις παντα..εγω χαιρομαι που επεστρεψε η Τζανικα αλλα το τελευταιο διαστημα βαρεθηκα να γαμαω μαγκες και ειμαι σε περιοδο χαλαρωσης
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Καλησπέρα αλάνια. Μωλις γύρισα από κάτω. Μικρό αδύνατο ξανθό κοντό μαλλί στη διχάλα. Δέκα κλαρίνο 20 σεξακι. Καθαρό και μύριζε σαπουνακι. Τη γνωρίζει κανεις? Έκανα ένα άδειασμα και έφυγα. Τίμιο και δυνατό. Παρακάτω πολύ μαυρίλα τουλάχιστον 7.λιγο παρακάτω η Μαρία η κατσαρίδα και τα γνωστά πλέον τραβελια.... No comment.... Αυτο το άλογο που κυκλοφορεί με ξανθό κάστανο μαλλί κοτσίδα τι ρόλο βαράει έχει δοκιμάσει κανείς?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.247
Κριτικές
293
Like
9.832
Πόντοι
13.755
Τα κορίτσια ξενυχτάνε απόψε και δε λένε να φύγουν αν δεν γαμηθουν...
Μέχρι πριν 10 λεπτά δηλαδή Άννα περούκα στο πόστο της με κάτι μπλε μαλλιά βαμμένα... αλλά και ένα κοντό σορτσάκι χωμένο μέχρι τον κώλο,τι κορμί που έχει η πουτανα... αλλά όταν διαβάζεις για ψαριλες και σκατιλες γάμησε τα... πάνω που καθάρισε και η ατμόσφαιρα λίγο.

Το Stilo στη θέση του όπως και περί τις 5-6 μαύρες.
Λίγο πιο ψηλά η κατσαρίδα να ανεβαίνει πάνω κάτω.
Γωνία Πειραιώς η Σόνια με άλλες τρεις γύφτισσες καθισμένες κάτω.
Λίγο παραπάνω δεξιά στο καφέ Ντανιέλα και Ανιλια.
Στη διχάλα πρέπει να ήταν η γυφτοκρητικια και τώρα κατέβαιναν από Μοναστηρίου αυτό το μικρό μελαχρινό με το κοντό μαλλί και άλλη μία τελειωμένη.
Έχει όμως εκεί στο ψηταδικο στη διχάλα στημένη μονάδα φορτηγάκι...δε ξέρω τεστ τους κάνουν τι τους κάνουν και όλες μάλλον προς τα εκεί κινούνται.
Αυτές μέχρι πριν λίγο...

Νωρίτερα ήταν και ξανθιά Σύλβια στη eurobank, τρεις γύφτισσες πάλι απέναντι από το πόστο της αλβανίδας και στη γωνία στη Σαπφούς το εμφανίσιμο γυφτάκι .
Επίσης εκεί στη Βουτύρα είναι πάλι το κροσακι το πολύ ψηλό με το πανέμορφο πρόσωπο που έγραψα και από προχθές.
Δε το αναγνωρίζω από τις αγγελίες.
Στο περίπτερο η ξανθιά τρανς Γιώτα, δίπλα κρος με μαύρη καρέ περούκα και απέναντι η γνωστή τρανς Φιόνα...
Και στον οπαπ η τρανς με το Cayenne... και αυτές μέχρι τώρα εκεί.
Δηλαδή πολλά άτομα για τόσο περασμένη ώρα αλλά μηδενική κίνηση πάλι,δεν είδα και καμιά να φορτώνεται
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος η ξανθιά στην Eurobank μαζί με την μελαχρινή είναι που δεν φορτώνονται μαζί ? Της προσέγγισα πριν δύο εβδομάδες και μου είπαν από ένα 20αρικο η κάθε μία μαζί.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Δώρο για όλους τους φίλους που βοήθησαν .
Για να μην γίνονται τόσα μπερδέματα .
Polish_20240220_205721220.png
Polish_20240220_210201822.png
Polish_20240220_205208462.png
Polish_20240220_205435701.png
Polish_20240220_204536332.png
Polish_20240220_204043404.png
Polish_20240220_203651424.png
Polish_20240220_204704177.png
Polish_20240220_205914383.png
Ριφρες για τους νέους ,λείπουν πολλά ονόματα αλλά αυτά είναι τα βασικά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Υπομονή φίλοι μου ,λίγο να ξεμπλοκαρουν οι δουλειές και οι υποχρεώσεις και θα έρθουν πάλι ρεπορτα και από μεριάς μου .δεν παράτησα το άθλημα.
Ευτυχώς υπάρχουν φίλοι που αναπληρώνουν το ρεπορτάζ,οπως βλέπω.
Αλ Πατσίνο ,μοναδικός ,ιλουζιον και οποίον άλλο ξέχασα ,περιμένουμε και νέους να μπουν στο Κλήμα και να βοηθήσουν χωρίς ανακρίβειες.
Η τσιμπουκοχειλου δεν βρίσκεται Θεσσαλονίκη εκτός αν έγινε γκεστ εμφάνιση ,αλλιώς είναι απλά μπέρδεμα ,ίσως ο Αλ την μπέρδεψε με άλλη.
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Dewarss εξαιρετικός ο Χάρτης σου θα πρέπει να τον μελετήσω ώστε να μπορώ να δώσω και εγώ πληροφορίες η σβεντα είναι έξω αυτό το διάστημα ? Πώς μοιάζει ? Εκεί συχνάζει μια πετιτε και ψιλή κορασίδα..
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
362
Like
1.544
Πόντοι
201
Υπομονή φίλοι μου ,λίγο να ξεμπλοκαρουν οι δουλειές και οι υποχρεώσεις και θα έρθουν πάλι ρεπορτα και από μεριάς μου .δεν παράτησα το άθλημα.
Ευτυχώς υπάρχουν φίλοι που αναπληρώνουν το ρεπορτάζ,οπως βλέπω.
Αλ Πατσίνο ,μοναδικός ,ιλουζιον και οποίον άλλο ξέχασα ,περιμένουμε και νέους να μπουν στο Κλήμα και να βοηθήσουν χωρίς ανακρίβειες.
Η τσιμπουκοχειλου δεν βρίσκεται Θεσσαλονίκη εκτός αν έγινε γκεστ εμφάνιση ,αλλιώς είναι απλά μπέρδεμα ,ίσως ο Αλ την μπέρδεψε με άλλη.
Εγω κανω καταδρομικες αλλα με τετοια ζεστη δεν ελκυομαι να πω την αληθεια...ε και γω αυτο σκεφτηκα αυτη θα λιαζει τη μουναρα της στη Βαρνα
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
77
Like
221
Πόντοι
20
Χθεσινή βόλτα γύρω στις 10 το βράδυ , πέτυχα κατσαρίδα στη Γιαννιτσών να κόβει βόλτες , διχάλα 1 πρεζακι κοντό,μοναστηριού eurobank το ξανθό ξωτικό Σύλβια και απέναντι η Έλενα βρωμιαρα στο στενάκι.

Νταίζη συμπεθέρα προτιμώ εγώ γενικά απ' όλες , νομίζω είναι η λιγότερο βρωμιάρα απλά είναι σε μόνιμη σιγαση η τυπισσα.
Επίσης έχω να τη πετύχω καιρό κάτω , ξέρει κανένας τι φάση ;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Χθεσινή βόλτα γύρω στις 10 το βράδυ , πέτυχα κατσαρίδα στη Γιαννιτσών να κόβει βόλτες , διχάλα 1 πρεζακι κοντό,μοναστηριού eurobank το ξανθό ξωτικό Σύλβια και απέναντι η Έλενα βρωμιαρα στο στενάκι.

Νταίζη συμπεθέρα προτιμώ εγώ γενικά απ' όλες , νομίζω είναι η λιγότερο βρωμιάρα απλά είναι σε μόνιμη σιγαση η τυπισσα.
Επίσης έχω να τη πετύχω καιρό κάτω , ξέρει κανένας τι φάση ;
Εχει φύγει Βουλγαρία δε ξέρω τον λόγο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Εγω κανω καταδρομικες αλλα με τετοια ζεστη δεν ελκυομαι να πω την αληθεια...ε και γω αυτο σκεφτηκα αυτη θα λιαζει τη μουναρα της στη Βαρνα
Έτσι ακριβώς είναι ,καλό Σεπτέμβριο μάλλον
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
362
Like
1.544
Πόντοι
201
Έτσι ακριβώς είναι ,καλό Σεπτέμβριο μάλλον
Εκτος και αν πεινασει..ξερει το κλειδι της επιτυχιας..δυο ωρες τη μερα αρκει για να βγαλει οσα θελει...αλλα θα το ξαναπω η γαμημενη με 15€ παιρνει τσιμπουκι και σταζουν τα δακρυα της στη πουτσα..τετοιος μοχθος για βαθυ λαρυγγι ουτε απο πορνοσταρ...τιμια ειναι και η Χρυσα στο βαθυ αλλα η τζανα ζει για αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom